Tłumaczenia techniczne niderlandzki

Biuro tłumaczeń technicznych niderlandzkiego – SUPERTŁUMACZ®. Technika wymaga dokładności, precyzji i rzetelności. Nic tu nie może zawieść, stąd nasze przekłady są niezawodne.

Tłumaczymy w taki sposób, aby wszystko brzmiało super w tekście w języku obcym i po polsku. Superjakość zawdzięczamy supertłumaczom – to oni pomogą Ci załatwić sprawę w Polsce i w Holandii.

Tłumaczenie techniczne — Niderlandzki — rodzaje tłumaczeń

Tłumaczenia techniczne są to przekłady specjalistyczne. Przekładane treści wymagają znajomości języka techniki i konkretnego zagadnienia. Niezbędne jest doświadczenie, ale i potrzebna jest wiedza. Każdy tłumacz to także specjalista, który zna się na danej branży czy dziedzinie.

Tłumaczenia techniczne, które mamy w naszej ofercie to między innymi:

 • DTR i instrukcje obsługi,
 • karty charakterystyki,
 • tłumaczenie dokumentacji technicznej,
 • katalogi, strony internetowe,
 • rysunki techniczne,
 • specyfikacje techniczne,
 • tłumaczenia umów i innych dokumentów napisanych językiem prawniczym.

Oferujemy tłumaczenia pisemne zwykłe i przysięgłe (wykonuje je tłumacz przysięgły) w wielu językach – przetłumaczy Twoje materiały z języka niderlandzkiego i na niderlandzki z 42 języków świata.

Nasze usługi obejmują różne dziedziny – możesz u nas zamówić jednocześnie przekład materiałów specjalistycznych o charakterze prawnym, jak i te dotyczące szeroko pojętej techniki.

Masz do nas pytania? Chciałbyś poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami – wyślij zapytanie lub zadzwoń do biura obsługi klienta.

Cena tłumaczenia technicznego na Niderlandzki — co się na nią składa i od tego zależy?

Zanim powiemy Ci, ile zapłacisz za przekład, potrzebujemy do analizy dokumentów i innych treści, które chcesz przetłumaczyć. Taki „wgląd” w dokumentację techniczną, katalogi, umowy i różne projekty z dziedziny techniki pozwala nam przygotować uczciwą wycenę.

Stąd, kiedy Ty pytasz się nas o cennik, my prosimy o pliki z tekstami do przetłumaczenia na lub z holenderskiego. Jeżeli chcesz poznać wycenę – zadzwoń lub napisz do nas.

Jeszcze jedna ważna sprawa. Tanie tłumaczenia techniczne brzmią zachęcająco, ale technika to nie dziedzina dla amatorów lub osoby, która nie zna technicznego języka. Współpracujemy wyłącznie z fachowcami, których nasi klienci znają jako supertłumaczy. Jakość to doświadczenie, wiedza i umiejętności – nikt, kto jest ekspertem, nie pracuje za darmo.

Niezależnie od rodzaju i objętości dokumentu wykonujemy tłumaczenia spełniające wszystkie standardy, wymogi i Twoje potrzeby.

Naszym klientom proponujemy:

 • usługi na każdą kieszeń,
 • ceny na podstawie indywidualnej wyceny,
 • uczciwe i realne stawki – płacisz za faktyczne zlecenie.

Niezależnie czy jesteś w kraju, czy za granicą – w dowolnym miejscu w Polsce i na świecie możesz zamówić usługę supertłumaczenia technicznego niderlandzkiego dokumentacji, umów, projektów, inne. Prawda, że to super?

Jak przebiega tłumaczenie i weryfikacja techniczna tłumaczeń na i z Niderlandzkiego?

Tłumacz tekstów technicznych to fachowiec znający się na technice. Myśli jak specjaliści, pracuje jak tłumacz. Przekłady dokumentów i wszystkich treści wykonane przez naszych ekspertów charakteryzują się superpoziomem. Są dopracowane na poziomie języka i merytoryki. Stąd dajemy Ci gwarancję jakości!

Rozumiemy jednak, że są projekty, które wymagają szczególnej uważności. Tu możesz polegać na osobie naszego kierownika projektów – to ten człowiek czuwa nad przebiegiem całego procesu przekładu oraz pilnuje, aby każdy szczegół był dopięty na przysłowiowy ostatni guzik.

Supertłumaczenie to jak sama nazwa wskazuje tłumaczenie oceniane na super. Dokumentacja techniczna, artykuł napisany przez inżyniera, faktury czy treści z pogranicza prawa i techniki – każdy tekst jesteśmy w stanie przetłumaczyć tak, aby był nieskazitelny.

W Internecie znajdziesz wielu dostawców tłumaczeń, ale to naszą usługę klienci oceniają jako super!

Potrzebujesz kogoś, kto posługuje się flamandzkim, holenderskim czy niderlandzkim? Priorytetem jest dla Ciebie powierzenie dokumentów w ręce człowieka, który zna się na technice i na tłumaczeniach? Zadzwoń lub napisz do nas! SUPERTŁUMACZ® Ci pomoże.

Tłumaczenia techniczne Niderlandzki — dlaczego warto je nam powierzyć?

Tłumaczenia techniczne online to usługa idąca z duchem czasu i potrzebami klientów. Bez wychodzenia z domu czy biura zamawiasz przekład tekstów technicznych, specjalistycznych czy tłumaczenie biznesowe połączone z elementami z dziedziny techniki.

Współpracując z nami, masz pewność superjakości. Obsługa każdego zlecenia powierzana jest tłumaczowi, który jest zarazem specjalistą w danej dziedzinie. Teksty przetłumaczone z polskiego na niderlandzki i na odwrót charakteryzują się dokładnością i rzetelnością.

Powody, dla których warto powierzyć nam tłumaczenie techniczne:

 • dostęp do sieci supertłumaczy – każdy nasz tłumacz to wykwalifikowany specjalista,
 • system doboru odpowiedniego fachowca do konkretnego zlecenia – tłumaczy dla Ciebie nie przypadkowy tłumacz, a fachowiec, który zna i „czuje” Twoją branżę i temat. W zależności od rodzaju dokumentu i tematyki tekst do przetłumaczenia trafia w ręce najbardziej odpowiedniego eksperta,
 • indywidualne podejście do potrzeb klienta – najpierw z Tobą rozmawiamy i analizujemy dokumenty, dopiero później przedstawiamy Ci ofertę współpracy,
 • elastyczność – Twoje potrzeby i oczekiwania są dla nas priorytetem. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania,
 • usługa online – cały proces zamawiania tłumaczenia technicznego niderlandzkiego odbywa się online,
 • superocena klientów, którzy mieli już okazję z nami współpracować.

Tłumaczenie tekstów technicznych z biurem tłumaczeń SUPERTŁUMACZ® to inwestycja nie tylko w Twoje sprawy i interesy, ale i jakość projektów, które realizujesz.

Prześlij nam dokumenty do wyceny, aby poznać stawki i zamówić usługę supertłumaczeń.

Agnieszka Kopeć
Agnieszka Kopeć
1701461156
Bardzo profesjonalna obsługaSzybko i dokładniePolecam wszystkim
Jacek Lis
Jacek Lis
1701436297
Gorąco polecam usługi firmy "SUPERTŁUMACZ".Kilkakrotnie w przeszłości zlecałem różnego rodzaju tłumaczenia i zawsze byłem zadowolony ze współpracy.Bardzo profesjonalne i elastyczne podejście do klienta.Krótkie terminy realizacji zleceń i zawsze zgodne z wcześniejszymi ustaleniami.Miła, szybka i rzetelna obsługa.Jacek
Agnieszka Janiak
Agnieszka Janiak
1701432620
Jestem bardzo zadowolona. Świetny kontakt z klientem, szybko wykonana usługa i przystępne ceny. Gorąco polecam!
Bogusław Górak
Bogusław Górak
1701431341
Bardzo szybko, pomimo wybrania bardziej budżetowej wersji tłumaczenia dokument został bardzo dobrze przetłumaczony.
Beata Zielinska
Beata Zielinska
1701367978
Profesjonalne tłumaczenie szybko i solidnie.Polecam
Małgorzata Buniewicz- Kullas
Małgorzata Buniewicz- Kullas
1701359073
Polecam, zlecone tłumaczenie wykonane bardzo szybko,rzetelnie. Ceny usług nie są wygórowane
Ania
Ania
1701357272
Tłumaczenie zostało wykonane bardzo rzetelnie i w umówionym terminie. Po wysłaniu dokumentów do wyceny otrzymałam odpowiedź w bardzo krótkim czasie. Bardzo dobry i łatwy kontakt z obsługą. Serdecznie polecam.
Albert Kłoczewiak
Albert Kłoczewiak
1698048781
Jestem niezmiernie usatysfakcjonowany z usług tłumaczenia dokumentów. Kontakt przebiegł sprawnie i błyskawicznie, co w obecnym tempie życia jest niezmiernie istotne. Przetłumaczenie moich dokumentów odbyło się bez konieczności wychodzenia z domu, co było niezwykle wygodne. Dodatkowym miłym akcentem było to, że otrzymałem zarówno wersję nieedytowalną, jak i edytowalną dokumentów (wysłałem jedynie wersję nieedytowalną, pdf). Choć istnieją programy do konwersji między programami, np. pdf - word, to jednak wiem, że ich używanie wymaga czasu i staranności, aby dopracować wszystkie szczegóły i zachować estetykę dokumentów.Obsługa klienta pozostawiła we mnie pozytywne wrażenie, co jeszcze bardziej podniosło jakość usługi. Bez wątpienia, będę korzystał z usług tej firmy w przyszłości.
Dominika Kolodziej
Dominika Kolodziej
1697886694
Tłumaczenie otrzymałam terminowo, spotkałam się z bardzo miłą i profesjonalną obsługą. Dziękuję
Joanna Hejka
Joanna Hejka
1697817425
Ekspresowa, profesjonalna usługa, tłumaczenie dokumentów medycznych, zawsze na czas. Polecam bardzo.
js_loader
Tłumaczenia techniczne Niderlandzki 1

Tłumaczenia techniczne na język niederlandzki wykonywane przez wykwalifikowanych ekspertów w tej dziedzinie

O Tłumaczeniach

Ile zarabia tłumacz rosyjskiego?Dla początkujących tłumaczy

Ile zarabia tłumacz rosyjskiego?

28 lipca 2022

Dla wielu osób zawód tłumacza to spełnienie marzeń. Nie tylko zawodowych, ale także i

Tłumaczenia dokumentacji maszynArtykuły na temat tłumaczeń

Tłumaczenia dokumentacji maszyn

27 lipca 2022

Czym są tłumaczenia dokumentacji maszyn? W dzisiejszych czasach, gdy postęp techniczny następuje niemal z

Tłumaczenie historii chorobyO tłumaczeniach

Tłumaczenie historii choroby

27 lipca 2022

Tłumaczenia medyczne to jedne z najtrudniejszych rodzajów przekładu. Wie o tym każdy, kto choć