Tłumaczenia techniczne niderlandzki

Biuro tłumaczeń technicznych niderlandzkiego – SUPERTŁUMACZ®. Technika wymaga dokładności, precyzji i rzetelności. Nic tu nie może zawieść, stąd nasze przekłady są niezawodne.

Tłumaczymy w taki sposób, aby wszystko brzmiało super w tekście w języku obcym i po polsku. Superjakość zawdzięczamy supertłumaczom – to oni pomogą Ci załatwić sprawę w Polsce i w Holandii.

Tłumaczenie techniczne — Niderlandzki — rodzaje tłumaczeń

Tłumaczenia techniczne są to przekłady specjalistyczne. Przekładane treści wymagają znajomości języka techniki i konkretnego zagadnienia. Niezbędne jest doświadczenie, ale i potrzebna jest wiedza. Każdy tłumacz to także specjalista, który zna się na danej branży czy dziedzinie.

Tłumaczenia techniczne, które mamy w naszej ofercie to między innymi:

 • DTR i instrukcje obsługi,
 • karty charakterystyki,
 • tłumaczenie dokumentacji technicznej,
 • katalogi, strony internetowe,
 • rysunki techniczne,
 • specyfikacje techniczne,
 • tłumaczenia umów i innych dokumentów napisanych językiem prawniczym.

Oferujemy tłumaczenia pisemne zwykłe i przysięgłe (wykonuje je tłumacz przysięgły) w wielu językach – przetłumaczy Twoje materiały z języka niderlandzkiego i na niderlandzki z 42 języków świata.

Nasze usługi obejmują różne dziedziny – możesz u nas zamówić jednocześnie przekład materiałów specjalistycznych o charakterze prawnym, jak i te dotyczące szeroko pojętej techniki.

Masz do nas pytania? Chciałbyś poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami – wyślij zapytanie lub zadzwoń do biura obsługi klienta.

Cena tłumaczenia technicznego na Niderlandzki — co się na nią składa i od tego zależy?

Zanim powiemy Ci, ile zapłacisz za przekład, potrzebujemy do analizy dokumentów i innych treści, które chcesz przetłumaczyć. Taki „wgląd” w dokumentację techniczną, katalogi, umowy i różne projekty z dziedziny techniki pozwala nam przygotować uczciwą wycenę.

Stąd, kiedy Ty pytasz się nas o cennik, my prosimy o pliki z tekstami do przetłumaczenia na lub z holenderskiego. Jeżeli chcesz poznać wycenę – zadzwoń lub napisz do nas.

Jeszcze jedna ważna sprawa. Tanie tłumaczenia techniczne brzmią zachęcająco, ale technika to nie dziedzina dla amatorów lub osoby, która nie zna technicznego języka. Współpracujemy wyłącznie z fachowcami, których nasi klienci znają jako supertłumaczy. Jakość to doświadczenie, wiedza i umiejętności – nikt, kto jest ekspertem, nie pracuje za darmo.

Niezależnie od rodzaju i objętości dokumentu wykonujemy tłumaczenia spełniające wszystkie standardy, wymogi i Twoje potrzeby.

Naszym klientom proponujemy:

 • usługi na każdą kieszeń,
 • ceny na podstawie indywidualnej wyceny,
 • uczciwe i realne stawki – płacisz za faktyczne zlecenie.

Niezależnie czy jesteś w kraju, czy za granicą – w dowolnym miejscu w Polsce i na świecie możesz zamówić usługę supertłumaczenia technicznego niderlandzkiego dokumentacji, umów, projektów, inne. Prawda, że to super?

Jak przebiega tłumaczenie i weryfikacja techniczna tłumaczeń na i z Niderlandzkiego?

Tłumacz tekstów technicznych to fachowiec znający się na technice. Myśli jak specjaliści, pracuje jak tłumacz. Przekłady dokumentów i wszystkich treści wykonane przez naszych ekspertów charakteryzują się superpoziomem. Są dopracowane na poziomie języka i merytoryki. Stąd dajemy Ci gwarancję jakości!

Rozumiemy jednak, że są projekty, które wymagają szczególnej uważności. Tu możesz polegać na osobie naszego kierownika projektów – to ten człowiek czuwa nad przebiegiem całego procesu przekładu oraz pilnuje, aby każdy szczegół był dopięty na przysłowiowy ostatni guzik.

Supertłumaczenie to jak sama nazwa wskazuje tłumaczenie oceniane na super. Dokumentacja techniczna, artykuł napisany przez inżyniera, faktury czy treści z pogranicza prawa i techniki – każdy tekst jesteśmy w stanie przetłumaczyć tak, aby był nieskazitelny.

W Internecie znajdziesz wielu dostawców tłumaczeń, ale to naszą usługę klienci oceniają jako super!

Potrzebujesz kogoś, kto posługuje się flamandzkim, holenderskim czy niderlandzkim? Priorytetem jest dla Ciebie powierzenie dokumentów w ręce człowieka, który zna się na technice i na tłumaczeniach? Zadzwoń lub napisz do nas! SUPERTŁUMACZ® Ci pomoże.

Tłumaczenia techniczne Niderlandzki — dlaczego warto je nam powierzyć?

Tłumaczenia techniczne online to usługa idąca z duchem czasu i potrzebami klientów. Bez wychodzenia z domu czy biura zamawiasz przekład tekstów technicznych, specjalistycznych czy tłumaczenie biznesowe połączone z elementami z dziedziny techniki.

Współpracując z nami, masz pewność superjakości. Obsługa każdego zlecenia powierzana jest tłumaczowi, który jest zarazem specjalistą w danej dziedzinie. Teksty przetłumaczone z polskiego na niderlandzki i na odwrót charakteryzują się dokładnością i rzetelnością.

Powody, dla których warto powierzyć nam tłumaczenie techniczne:

 • dostęp do sieci supertłumaczy – każdy nasz tłumacz to wykwalifikowany specjalista,
 • system doboru odpowiedniego fachowca do konkretnego zlecenia – tłumaczy dla Ciebie nie przypadkowy tłumacz, a fachowiec, który zna i „czuje” Twoją branżę i temat. W zależności od rodzaju dokumentu i tematyki tekst do przetłumaczenia trafia w ręce najbardziej odpowiedniego eksperta,
 • indywidualne podejście do potrzeb klienta – najpierw z Tobą rozmawiamy i analizujemy dokumenty, dopiero później przedstawiamy Ci ofertę współpracy,
 • elastyczność – Twoje potrzeby i oczekiwania są dla nas priorytetem. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania,
 • usługa online – cały proces zamawiania tłumaczenia technicznego niderlandzkiego odbywa się online,
 • superocena klientów, którzy mieli już okazję z nami współpracować.

Tłumaczenie tekstów technicznych z biurem tłumaczeń SUPERTŁUMACZ® to inwestycja nie tylko w Twoje sprawy i interesy, ale i jakość projektów, które realizujesz.

Prześlij nam dokumenty do wyceny, aby poznać stawki i zamówić usługę supertłumaczeń.

Angelika Wiżyn
Angelika Wiżyn
13:10 29 Dec 21
Bezproblemowy kontakt z firmą. Szybka i rzetelna realizacja zlecenia. Myślę, że jeszcze nie raz skorzystam z usług. Bardzo polecam.
Julia B
Julia B
09:24 16 Sep 21
Bardzo szybka wycena tłumaczenia, a także sama jego realizacja, przystępne ceny, polecam
Aleksandra Korczynska
Aleksandra Korczynska
07:30 13 Jul 21
Szybki oraz bezproblemowy kontakt. Realizacja zlecenie już na drugi dzień! Dostawa dokumentów w formie elektronicznej. Na pewno skorzystam jeszcze z usług firmy 🙂
Dominik Rozwarski
Dominik Rozwarski
15:17 08 Jul 21
wszystko wykonane w określonym czasie i formiepolecam
Piotr Skowroński
Piotr Skowroński
10:53 27 Jun 21
Z pełnym przekonaniem rekomenduję biuro SUPERTŁUMACZ, które ostatnio bardzo mi pomogło. Korzystałem z usług tłumaczeń medycznych, których potrzebowałem bardzo szybko. Biuro zrobiło wszystko, żeby tak się stało. Zarówno pracownicy biura, jak i tłumacz postarali się, aby w jak najkrótszym czasie wykonać usługę. Do samego tłumaczenia zaś nie mam uwag: dobre i profesjonalne.
Sebastian Sendra
Sebastian Sendra
13:30 26 Jun 21
Wszystko zgodnie z oczekiwaniami. Tłumaczenie dobrej jakości wykonane w terminie.
Jerzy Herbowski
Jerzy Herbowski
12:43 26 Jun 21
Tak właśnie wyobrażam sobie profesjonalną usługę.
Greg Lyzwa
Greg Lyzwa
13:34 25 Jun 21
Tłumaczenie CV wykonane w ciągu 24h. Wszystko przetłumaczone zgodnie z zaleceniami. Jestem bardzo zadowolony. I to wszystko w dobrej cenie.Polecam.
Julia Kuzevych
Julia Kuzevych
08:19 25 Jun 21
Ale dziękuję!Zawsze robicie szybko, ale tym razem jest błyskawicznie. Jesteście niesamowici!
Dominika Topa-Bryniarska
Dominika Topa-Bryniarska
20:05 24 Jun 21
Jestem bardzo zadowolona z usługi. Tłumaczenie wykonane bardzo dobrze i na czas. Kontakt z biurem także na wysokim poziomie. Wszystko przebiegło sprawnie i profesjonalnie. Polecam!
js_loader
Tłumaczenia techniczne Niderlandzki 1

Tłumaczenia techniczne na język niederlandzki wykonywane przez wykwalifikowanych ekspertów w tej dziedzinie

O Tłumaczeniach

Jak przetłumaczyć stronę internetową O tłumaczeniach

Jak przetłumaczyć stronę internetową?

19 maja 2021

Na całym świecie żyje ponad 7,8 mld ludzi, którzy posługują się około 7 tys.

Czym zajmuje się Language Leader O tłumaczeniach

Czym zajmuje się Language Leader?

19 maja 2021

Kim jest Language Leader? Na czym polega jego praca i jakie znaczenie ma w

Kim są native speakerzy O tłumaczeniach

Kim są native speakerzy? Czy warto uczyć się z nimi języka obcego?

13 kwietnia 2021

Warto uczyć się języków obcych chociażby po to, aby wykonać samodzielnie tłumaczenia języka angielskiego.