cvtlum

Dobrze przetłumaczone CV to połowa sukcesu!

Pierwszy kontakt z pracodawcą – CV

Państwa CV to pierwszy kontakt z Potencjalnym pracodawcą, musi być idealne. Zmobilizowaliśmy specjalistów zarządzania zasobami ludzkimi i stworzyliśmy jeden z najlepszych zespołów tłumaczy CV w sieci! Nasze tłumaczenia dokumentów aplikacyjnych obejmują tłumaczenia CV, tłumaczenie listów referencyjnych, tłumaczenia listów motywacyjnych.

Oferujemy Państwu:

– spójne i najwyższej jakości tłumaczenie CV,
– branżowe słownictwo, bogata terminologia,
– optymalne ceny i ekspresowe tempo realizacji,
– procedurę zamówienia online,
– darmową wycenę tekstu do tłumaczenia,
– sztab tłumaczy – specjalistów.

Gotowe tłumaczenie CV w ciągu 24 godzin!

Ekspresowe tempo realizacji to jeden z naszych największych atutów. Jesteśmy niezawodni i w ekspresowym tempie odpowiadamy na jakiekolwiek zapytania klientów. Oferujemy Państwu gotowe tłumaczenie w ciągu 24godzin! Zapraszamy do przesyłania tekstów! Ponad połowa CV, które trafia do potencjalnego pracodawcy nie jest w ogóle poddawana procesom rekrutacyjnym. Dobre tłumaczenie CV to możliwość wyróżnienia się Państwa dokumentów aplikacyjnych pośród setek innych CV.

Dlaczego warto tłumaczyć CV?

– przetłumaczone CV to większa szansa uzyskania wymarzonej pracy,
– przetłumaczone CV to wyraz znajomości reguł rynkowych,
– tłumacząc CV skutecznie wyróżniacie Państwo swoje CV pośród setek innych ofert.

Jedynie takie tłumaczenie CV w sieci!

Wieloletnia działalność, tysiące specjalistów i setki przetłumaczonych stron pozwalają nam cieszyć się opinią solidnych i niezawodnych. Silna pozycja na rynku i renomowana marka to efekt wieloletniej pracy tysięcy tłumaczy oraz specjalistów z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Przesyłając do nas dokument, otrzymacie Państwo gotowe tłumaczenie CV nawet w ciągu 24 godzin! Przetłumaczone CV to przejrzystość, bezbłędność, bogata warstwa językowa – najlepsza reklama Twojej osoby.

Rzetelność i bezpieczeństwo

Każde tłumaczenie CV to bezwzględna ochrona danych osobowych i merytorycznych tłumaczenia. Państwa danych nie wykorzystujemy do celów marketingowych, nie udostępniamy ich osobom trzecim. Działamy zgodnie z postanowieniami Ustawy o ochronie danych osobowych.
Uzyskaliśmy certyfikat Rzetelna Firma, przyznawany najbardziej transparentnym firmom przez krajowy Rejestr Dłużników. Każde przetłumaczone przez nas CV to bogata warstwa graficzna, które nadają się od razu do wykorzystania.

Profilowa analiza umiejętności

Każde tłumaczenie CV to indywidualna praca specjalistów, do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, dokonując wnikliwej specyfikacji Państwa wymagań oraz celów przypisanym danemu tłumaczeniu CV.

Darmowa wycena tłumaczenia do 30 minut!