Tłumaczenia CV

cvtlum

Dobrze przetłumaczone CV to połowa sukcesu

Pilnie potrzebujesz przetłumaczyć CV? Szukasz dobrego tłumacza lub zaufanego biura tłumaczeń?

SUPERTŁUMACZ to możliwość dostępu do wielu najwyższej klasy tłumaczy, ekspresowe tempo pracy i gwarancja, że z naszym przekładem wyróżnisz się wśród innych kandydatów. Zaufaj profesjonalistom – powierz nam tłumaczenie swojego cv!

Jak to wygląda? Czyli na czym polega tłumaczenie CV?

Pierwsze wrażenie robi się tylko raz. Twoje CV to pierwszy kontakt z potencjalnym pracodawcą. Z tego powodu powinno być dopracowane w każdym detalu. To najlepsza reklama Twojej osoby!

SUPERTŁUMACZ daje Ci unikalną możliwość dostępu drogą online do profesjonalnych tłumaczy. Dzięki indywidualnemu podejściu dokonujemy faktycznej wnikliwej specyfikacji twoich wymagań i celów przypisanych danemu tłumaczeniu CV.

Dlaczego warto oddać CV w ręce profesjonalistów?

 • Zwiększasz szanse otrzymania wymarzonej pracy,
 • pokazujesz potencjalnemu pracodawcy, że znasz reguły panujące na rynku,
 • skuteczne wyróżniasz się,
 • to symbol Twojego profesjonalizmu.

Profesjonalny przekład CV to zachowanie równowagi pomiędzy wiernością /dokładnością, a pięknym językiem /stylem. Efekt? Przejrzystość, bezbłędność, bogata warstwa językowa, spójność i najwyższa jakość. W czasach tak silnej konkurencji liczy się każdy szczegół.

SUPERTŁUMACZ wykonuje tłumaczenia różnych dokumentów aplikacyjnych, w tym m.in.:

 • CV,
 • listów motywacyjnych,
 • listów referencyjnych.

Co jest ważne w przypadku tłumacza pracującego nad przekładem CV?

SUPERTŁUMACZ to przede wszystkim zespół ekspertów znających się na swoim fachu. Potwierdzają to liczne świetne referencje oraz opinie setek zadowolonych klientów.

Fachowość naszych specjalistów to gwarancja znakomitych przekładów CV otwierają wielu osobom drzwi do wymarzonych miejsc pracy.

To wyróżnia naszych tłumaczy:

 • doświadczenie i wiedza,
 • to praktycy, specjaliści zarządzania zasobami ludzkimi,
 • tłumacze biegle posługujący się branżowym słownictwem,
 • osoby odznaczające się znajomością bogatej terminologii,
 • eksperci będący na bieżąco z trendami.

Nasz atut to także ekspresowe tempo realizacji zamówień! Możemy sobie na to pozwolić ze względu na tzw. „moce przerobowe” – SUPERTŁUMACZ gromadzi wokół siebie liczną rzeszę najlepszych ekspertów. Tłumaczymy CV na większość języków świata!

Twoje niezdecydowanie i brak działania daje przewagę konkurencji. Przypomnij sobie słowa Thomasa Edisona brzmiące: „Wielu życiowych rozbitków to ludzie, którzy nie zdawali sobie sprawy, jak blisko są sukcesu, kiedy się poddali”.

Dlaczego stawiamy na jakość i dokładność tłumaczenia CV?

Pamiętaj, świetnie przetłumaczone CV to możliwość wyróżnienia się Twojej aplikacji na tle setek innych.

Jakość i dokładność przekłada się na profesjonalnie przygotowane tłumaczenie, a to z kolei wpływa na Twój wizerunek w oczach potencjalnego pracodawcy.

Wykorzystaj nasze doświadczenie i specjalistów z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, aby zdobyć świetną pracę!

SUPERTŁUMACZ to najlepsza „decyzja” dla Ciebie!

Gwarantujemy rzetelność (certyfikat Rzetelna Firma), najwyższą jakość tłumaczeń CV – nasze przekłady są nie tylko błyskotliwe, ale i merytoryczne. Ponadto każda translacja CV to indywidualna praca specjalistów.

 • Inni stosują chwyty marketingowe, my dajemy dostęp do fachowców, których dobieramy specjalnie pod Twoje potrzeby.
 • Co najważniejsze zapewniamy Ci bezwzględną ochronę danych osobowych – działamy zgodnie z postanowieniami ustawy o ochronie danych osobowych.

SUPERTŁUMACZ pomoże Ci działać natychmiast i daje możliwość ubiegania się o wymarzoną pracę. Pamiętaj, złe tłumaczenie zmniejsza prawdopodobieństwo odniesienia sukcesu. Świetnie przygotowany przekład CV to gwarancja dobrego odbioru przez Twojego potencjalnego pracodawcę.

Darmowa wycena tłumaczenia do 30 minut!