Kapitalne tłumaczenia dla firm

Tłumaczenia dla firm – biuro tłumaczeń SUPERTŁUMACZ®. Dziś bycie dobrym to o wiele za mało. Jako profesjonalista myślący o tym, aby realizować się na rynku europejskim i światowym trzeba być bardzo dobrym, świetnym, perfekcyjnym, genialnym, wyjątkowym, pierwszorzędnym, wyśmienitym.

Z myślą o Tobie stworzyliśmy tłumaczenia pisemne przeznaczone dla firm. Wyróżnia nas to, że jesteśmy kimś o wiele więcej niż „po prostu tłumaczami”. Nasze biuro tłumaczeń tworzą supertłumacze i wysokiej klasy eksperci z Twojej branży. To dzięki ich doświadczeniu i wiedzy możemy oferować najwyższą jakość, która leży u podstaw kapitalnych tłumaczeń dla firm.

Warto współpracować z nami, bo jako jedyni dajemy Ci dostęp do nowoczesnej i kompleksowej usługi stworzonej specjalnie dla Ciebie.

Kwintesencja supertłumaczeń dla firm:

kalendarz-1.png

Doświadczony zespół tłumaczy – nasze biuro tłumaczeń istnieje od 2008 roku.

online-1.png

Możliwość zamówienia tłumaczenia dla firm online.

translation-1.png

Specjaliści znający 42 języki świata.

30-minut-1-1.png

Wycena do 30 minut.

iso-1-1.png

Certyfikat ISO 9001:2015.

five-stars-1.png

Klienci oceniają nas na 5,0 na Google.

Pozwól innym zobaczyć w Tobie fachowca i mistrza. Jakie rodzaje tłumaczeń dla firm znajdziesz w naszej ofercie?

Prowadzisz firmę, a my wykonujemy tłumaczenia dla firm po to, aby Twoi potencjalni klienci, odbiorcy lub czytelnicy z innych krajów i posługujący się innymi językami mogli dowiedzieć się, że w ogóle istniejesz, zapoznać się z Twoimi produktami lub usługami, a na końcu dostrzec w Tobie profesjonalistę.

Możesz tworzyć idealne krzesła, produkować pierwszej klasy części samochodowe, opracowywać nieziemskie receptury leków czy prowadzić jedną z najlepszych firm PR-owych, ale bez pomocy zawodowego tłumacza znającego się na rzeczy nikt nie zobaczy w Tobie tego, kim jesteś naprawdę. W końcu jesteś świetnym fachowcem, mistrzem i firmą, która ma naprawdę wiele do zaoferowania. Po prostu pozwól pokazać to tłumaczowi w języku obcym.

Oczywiście, trzeba wiedzieć jak zaprezentować się na forum międzynarodowym. Proces tłumaczeniowy to nie tylko przekład słów w umowie, prezentacji czy materiałach reklamowych z jednego języka na drugi, ale i prezentacja Twojej firmy, filozofii, głównych idei. To także podanie treści, aby wszystko było jasne, zrozumiałe i przemawiające do odbiorcy docelowego.

Tłumaczenia dla Twojej firmy to:

 • tłumaczenia zwykłe, tłumaczenia specjalistyczne i tłumaczenia przysięgłe
 • profesjonalne tłumaczenia dla firm (tłumaczenia dla transportu, mechanika, producent leków, agencja PR itp.)
 • wszelkie tłumaczenia dla biznesu
 • tłumaczenia dla instytucji
 • wysokiej klasy tłumaczenia materiałów z różnych sektorów (techniczne – technika i inżynieria, medycyna i farmaceutyka, ekonomia, prawo, biznesowych, finanse, IT, reklama i marketing)
 • tłumaczenia dokumentów (umowy, pisma urzędowe, content na strony www, raporty, tłumaczenia handlowe, publikacje książkowe, instrukcje obsługi)
 • pomoc w tłumaczeniach stron internetowych dla firm
 • tłumaczenia dla firm na 42 języki obce
 • tłumaczenia dla firm z 42 języków obcych
 • oferujemy tłumaczenia tekstów w różnych kombinacjach językowych

Jesteśmy w stanie wykonać ekspresowe tłumaczenia w różnym zakresie i na różnym poziomie – niezależnie od czasu realizacji zawsze podchodzimy poważnie do Twoich zleceń. Pragniemy Ci zwrócić uwagę na to, że w przypadku tłumaczenia dla firm (np. specjalistyczne tłumaczenia dla sektora medycznego, tłumaczeń technicznych, tłumaczeń marketingowych czy procesu tłumaczenia dotyczącego publikacji) przekład jest zarazem reklamą i świadectwem tego, że to, co robisz, to coś wartościowego.

Tłumaczenia dla firm 3

Co zyskasz z supertłumaczeniami dla firm?

 • Dostęp do sieci supertłumaczy. Nasi specjaliści najpierw Cię wysłuchają, a potem pomogą zaprezentować się, tak, jak chcesz być odebrany przez swoich klientów.
 • Skuteczność działań prowadzonych na zagranicznych rynkach.
 • Gwarancję jakości. Jesteśmy solidni i dbamy o Twoje interesy.
 • Szybkość. Zdajemy sobie sprawę z tego, że tłumaczenia to część większych działań skierowanych na rynki zagraniczne, dlatego mamy krótkie terminy realizacji zamówień.
 • Ceny adekwatne do tego, co zamawiasz.

Nasze tłumaczenia dla firm realnie usprawniają komunikację. Możemy pochwalić się ponad 36 tysiącami współprac zakończonych sukcesem.

Zastanawiasz się jak działają tłumaczenia dla firm? Sprawdź!

1-1.png

Klient kontaktuje się z nami.

2-1.png

Nasze Biuro Obsługi Klienta otrzymuje prośbę o wycenę zlecenia.

3-1.png

Przystępujemy do przeanalizowania dokumentów.

4-1.png

Przedstawiamy wycenę i najszybszy możliwy termin realizacji tłumaczenia. Nasza oferta jest bezpłatna i do niczego Cię nie zobowiązuje.

5-1.png

Otrzymujemy od Klienta „zielone światło” i przystępujemy do realizacji tłumaczenia dla firm.

6-1.png

Przekazujemy Klientowi gotowe tłumaczenie.

1. Cenimy czas każdego Klienta, dlatego każde zamówienie wyceniamy maksymalnie do 30 minut od otrzymania od Ciebie zapytania.

2. Tłumaczenia dla firm zamawiasz jako osoba fizyczna? Zgodnie z naszymi warunkami współpracy Klientów fizycznych prosimy o dokonanie przedpłaty (płatności online lub przelew bankowy).

Tłumaczenia dla firm to usługa, która jest Ci teraz niezbędna do podjętych Ciebie działań? Najważniejsza jest dla Ciebie wysoka jakość i dbałość o najdrobniejszy szczegół? Od wielu lat wykonujemy tłumaczenia dla firm z i na języki obce.

To jedna z najbardziej popularnych usług w naszym biurze tłumaczeń. Nasi tłumacze to specjaliści, którzy znają się na różnych branżach i tematach – każde wykonane przez nas tłumaczenie dla firm charakteryzuje się najwyższą jakością.

W czym możemy Ci pomóc?

Tłumaczenia dla firm 4

Przetłumaczymy tekst specjalistyczny

Nasi specjaliści przygotują tłumaczenia specjalistyczne. Budownictwo, informatyka, transport? Mamy ekspertów, którzy znają się na Twojej branży.

Tłumaczenia dla firm 5

Korekta języka tłumaczenia

Tłumaczymy i nakładamy korektę na przełożony tekst. W ten sposób każdy dokument i każda treść, która wychodzi z naszych rąk jest profesjonalnie przygotowana.

Tłumaczenia dla firm 6

Tłumaczenie tekstów zwykłych

Przygotujemy tłumaczenia zwykłe i tłumaczenia przysięgłe.

Tłumaczenia dla firm 7

Tłumaczenie uwierzytelnione (przysięgłe)

Wesprzemy Cię w tłumaczeniu dokumentów prawniczych. Prowadzenie interesów wiąże się z podpisywaniem umów i wielu innych dokumentów, które wymagają wiedzy z zakresu prawa. Znajdziesz u nas specjalistów, którzy Ci pomogą.

Tłumaczenie, które potrzebujesz wykonać wpłynie na Twoją przyszłość? Wyślij nam teksty.

Rekomendują nas

Tłumaczymy sens, a nie tylko słowa

Dobre tłumaczenie to więcej niż zmiana wyrazów. Oddaje zarówno znaczenie tekstu jak i jego intencje.

Jakość udokumentowana

Tłumaczenia dla firm 8

Chcesz zamówić tłumaczenie dla firm u naszego eksperta? Wypełnij formularz na stronie internetowej, możesz też wysłać nam e-mail.

Jeżeli chcesz, zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc!

Nasze specjalizacje

tlumaczenia-cv-1.png

Tłumaczenia CV

Każdy sukces zaczyna się od dbałości o jakość. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego tłumaczą dla Ciebie supertłumacze.

tlumaczenia-dla-firm-1-1.png

Tłumaczenia dla firm

Od 2008 roku wspieramy działania firm na zagranicznych rynkach. Pomagamy zarówno w starcie, jak i zwiększaniu zasięgów w innych krajach.

tlumaczenia-stron-internetowych-1-1.png

Tłumaczenia stron internetowych

Twój klient „gdzieś tam” jest, my pomożemy Ci do niego dotrzeć. Nasi specjaliści posługują się 42 językami świata!

tlumaczenia-prawnicze-1.png

Tłumaczenia prawnicze

Licencje, regulaminy pracy, statut, umowy – żaden dokument nie ma przed nami tajemnic. Znamy prawo i znamy język prawniczy.

tlumaczenia-medyczne-1.png

Tłumaczenia medyczne

Rozumiemy, że prowadzenie firmy i rozwój wymaga różnych działań. Przetłumaczymy Ci dokumenty ubezpieczeniowe, sprawozdania finansowe oraz umowę handlową, którą chcesz podpisać ze swoim partnerem biznesowym. Zrobimy to oczywiście perfekcyjnie, tak, aby Twoje działania zakończyły się sukcesem.

tlumaczenia-techniczne-1.png

Tłumaczenia techniczne

36 tysięcy klientów zadowolonych z naszych usług to nie przypadek. Od początku istnienia naszego biura tłumaczeń dbamy o jakość każdego przekładu. Kluczem są tu specjaliści, którzy znają i język obcy, i są ekspertami w Twojej branży!

Tłumaczymy nie tylko słowa, ale i ich sens. To właśnie za usługi na superpoziomie cenią nas klienci.

Dowiedź się więcej o tłumaczeniach dla firm::

Ważną częścią usługi tłumaczeń dla firm jest to, co ma miejsce jeszcze przed faktycznym procesem tłumaczeniowym. Przychodzisz do nas, a my uściskamy Ci dłoń wirtualnie. Przedstawiasz swoją sprawę, pokazujesz materiały do przetłumaczenia z języka obcego lub na język obcy. Najpierw poświęcamy chwilę, aby dokładnie się im przyjrzeć.

Ta wnikliwość jest potrzebna nam, aby nie tylko przedstawić Ci wycenę i termin realizacji, ale dobrać odpowiedniego tłumacza. Pomyśl, ile szkód wyrządziłaby prezentacja Twojej firmy z sektora beauty przygotowana przez specjalistę od ekonomii… Zresztą to niedorzeczne. Nie wolno kojarzyć takich par. Tu potrzeba chemii, płaszczyzny porozumienia i znalezienia wspólnego języka.

Wychodzimy z założenia, że nie jest ważne tylko dobre podejście do Ciebie, ale nasz tłumacz musi wiedzieć jak podejść do Twojego klienta, abyś miał okazję realnie się do niego zbliżyć. Wszędzie jest to ważne, ale priorytetowe dla każdego, kto działa w sprzedaży – tu znalezienie oraz zaangażowanie nowych klientów jest istotą działalności.

Stawiamy więc na wybór kogoś, kto będzie idealnie pasował do roli Twojego agenta. Kogoś, kogo cechuje profesjonalizm, indywidualne podejście, dbałość o każdy element tłumaczenia, doświadczenie i wiedza, a także zaufanie.

Inni mogą o tym zapomnieć, my pamiętamy. Przedstawimy Cię tak, abyś został zauważony, miał możliwość przyciągnięcia nowych potencjalnych klientów, odbiorców  lub czytelników i zaangażował ich na przykład do zakupu Twojego produktu czy usługi. To nie tłumaczenia ustne, gdzie obowiązują inne zasady. Pamiętaj, zrobić pierwsze wrażenie możesz tylko jeden raz. Zrób więc to porządnie, efektownie i efektywnie oraz w „asyście” odpowiedniego specjalisty. Nasze biuro tłumaczeń dla firm to naprawdę bardzo dobry wybór.

Nikt nie lubi być rozczarowywany, prawda? Ty na pewno też nie chcesz sprawić, aby na twarzy Twojego potencjalnego klienta, odbiorcy lub czytelnika pojawiła się mina jednoznacznie mówiąca, że jest zawiedziony Twoją firmą. Jak mówią, nie ocenia się książki po okładce. Liczy się także zawartość. Dlaczego Ci o tym mówimy? Bynajmniej nie jest naszym celem tak zwane mądrzenie się.

Pragniemy Ci zwrócić uwagę na to, że w przypadku tłumaczenia dla firm (np. specjalistyczne tłumaczenia dla sektora medycznego, tłumaczeń technicznych czy procesu tłumaczenia dotyczącego publikacji) przekład jest zarazem reklamą i świadectwem tego, że to, co robisz, to coś wartościowego. Jak więc tłumaczyć, aby proces tłumaczeniowy przyniósł pożądane efekty? Dla naszej firmy przepis na sukces jest prosty: niech przemówi w Twoim imieniu ekspert. Tłumaczenia dla firm tworzone przez supertłumacza zawsze oceniane są celująco.

Firma to działanie, to produkty i usługi, to pieniądze. Potrzeba Ci kogoś odpowiedniego. Kogoś, kto pomoże Ci wejść na nowy rynek i dojść tam, gdzie chcesz. Stąd tłumaczą u nas native speakerzy, zawodowi tłumacze po studiach z Twojej branży, eksperci z praktyką w danym kraju, eksperci w danej dziedzinie dodatkowo zajmujący się tłumaczeniami, a także tłumacze współpracujący ze specjalistami.

Lubisz mieć parę? Bo my dobieramy w pary. Dla Twojej firmy znajdziemy najbardziej kompetentnego i dopasowanego do Twojego projektu tłumacza. Takim sposobem tłumaczenia biznesowe wykonuje najbardziej odpowiedni dla Ciebie specjalista. Pracujesz z człowiekiem, który świetnie zna dany język obcy, ale i poprawnie posługuje się polszczyzną.

Jest również asem w Twojej branży, wie o niej wszystko to, co trzeba, a nawet więcej! Jako profesjonalista i człowiek godny Twojego zaufania dba o to, abyś w ustalonym terminie otrzymał tłumaczenie dla firm, które spełnia Twoje wymagania.

Jeśli chcesz, aby Twoje tłumaczenia dla firm klienci ocenili jako pierwszorzędną, rewelacyjną i perfekcyjną pracę, pomyśl o współpracy z zawodowcami, którzy potrafią przemówić w Twoim imieniu.

Naszą ofertę spośród innych usług językowych i tłumaczeniowych wyróżnia bezsprzeczny profesjonalizm. SUPERTŁUMACZ® oferuje tłumaczenia dla firm, które cechują się najwyższą jakością usług, ekspresowym tempem działania, kompetentnymi tłumaczami, optymalizacją kosztów i terminów, jasnymi zasadami współpracy i najkorzystniejszymi promocjami i pakietami lojalnościowymi w sieci.

Jak nikt inny jesteśmy drobiazgowi. Klienci cenią nas za dokładność. Każde tłumaczenie dla firm wykonujemy z niezwykłą starannością. Nasi specjaliści wiedzą, co to solidność. Pracujemy nad przekładem do momentu, w którym ten osiąga perfekcyjność. Oczywiście, dbamy nie tylko o to, aby spójna była terminologia, ale bierzemy odpowiedzialność za cały proces tłumaczeniowy.

Kompleksowa obsługa sprawi, że zlecenia tłumaczenia dla firm realizowane z naszą pomocą będą przyjemnością, i to taką, która naprawdę przynosi efekty. Postaw na przekłady dla firm, które określa się jako rewelacyjne! Wyślij materiały do darmowej wyceny – z chęcią Ci pomożemy!

Skorzystaj z naszej wiedzy

Oksford - najlepszy uniwersytet na świecie 1 Ciekawostki

Oksford – najlepszy uniwersytet na świecie

13 czerwca 2024

University of Oxford, znany również jako Oksford, to jedna z tych uczelni, która jest

Dialekty języka niemieckiego 2 Dla początkujących tłumaczy

Dialekty języka niemieckiego

12 czerwca 2024

Republika Federalna Niemiec – jeden kraj, jeden język? Republika Federalna Niemiec, postrzegana często jako

przesądy w różnych krajach Ciekawostki

13 superstitions from different countries of the world

10 stycznia 2023