Tłumaczenia biznesowe: Być jak Jeff Bezos

Tłumaczenia biznesowebiuro tłumaczeń SuperTłumacz®.

Jeffa Bezosa chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. To założyciel i CEO Amazona, a także najbogatszy człowiek świata rankingu z 2019 roku „Forbesa”. Tuż za nim są: Bill Gates i Warren Buffett. Jeśli chcesz być jak oni, myśl jak ludzie biznesu. Planuj, działaj, realizuj cele, sięgaj po marzenia, nie bój się sukcesu.

A kiedy chcesz robić biznes, a potrzebny jest Ci do tego tłumacz biznesowy, pomyśl o supertłumaczeniu swoich tekstów, dokumentów i różnych materiałów. Wybór dostawcy tłumaczenia dla biznesu to pierwszy ważny krok, aby zrobić doby, poważny i wartościowy biznes poza granicami kraju.

„Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe.” – Arthur C. Clarke

Tłumaczenia dla biznesu: Myśl jak Warren Buffett: "Cena jest tym, co płacisz. Wartość jest tym, co otrzymujesz."

Tłumaczenia biznesowe są niczym bilet lotniczy, który należy kupić, aby móc szybko przemieścić się do interesującego miejsca na mapie Europy lub świata. Wchodzisz na stronę internetową przewoźnika, szukasz wybranego kierunku, dopełniasz formalności, płacisz – klik – gotowe! Czeka Cię podróż, przygoda, wyzwania i możliwości.

Tłumaczenia dla firm są także jak mosty przerzucane pomiędzy krajami i kontynentami po to, abyś mógł po nich sprawnie i bezpiecznie przemieszczać się. Dzięki umiejętnościom profesjonalnych tłumaczy wszystko jest możliwe. Możesz przemówić do każdej osoby na naszej planecie, dotrzeć do niej tak blisko jak tylko można i opowiedzieć o swoim biznesie, produkcie, usłudze, idei. To piękne i niesamowite zarazem.

Tłumaczenia biznesowe dla firm to także i przede wszystkim współpraca z zawodowym tłumaczem. Czasem kusi, aby pójść do kogoś tańszego, ale… Chcesz rozwinąć swój biznes, wznieść go na nowy poziom, dosięgnąć gwiazd? Myśl jak Warren Buffett, który mawia, że „cena jest tym, co płacisz. Wartość jest tym, co otrzymujesz”. Pomyśl więc tak: profesjonalne tłumaczenia to inwestycja, która zwróci Ci się z nawiązką.

Supertłumaczenia biznesu jak kojarzenie par

Jack Ma mawia, że „zatrudnij osobę, która najlepiej pasuje do danej pracy, a nie najbardziej utalentowaną. Jeśli chcesz uruchomić traktor, nie ma sensu instalować w nim silnika samolotu”. To bardzo mądre podejście. Stąd w biurze tłumaczeń Supertlumacz.pl kojarzymy pary. Nie ma to jednak nic wspólnego z romantycznymi uniesieniami. Ale… ale polega to na takim dobrze tłumacza do Twojej firmy, aby proces tłumaczeniowy był na najwyższym poziomie, a specjalista pracujący z Tobą niemal czytał Ci w myślach.

Odpowiednio dobrany ekspert to człowiek, który od razu czuje i wie, czego od niego oczekujesz. Nadaje z Tobą na tych samych falach. Zna się świetnie na Twojej branży. Do tego prezentuje najwyższy poziom językowy. Tłumaczenia pisemne biznesowe w jego wykonaniu to prawdziwy majstersztyk. Sprawdź to sam!

Oferujemy tłumaczenia wspierające Twój interes

Naszą najwyższą jakość usług tłumaczeniowych doceniają instytucje finansowe, naukowe, organy samorządu terytorialnego, lokalne, krajowe i międzynarodowe firmy. Zawsze oferujemy tłumaczenia wspierające Twój interes, Twoją sprawę, Twoje działania, Twoje cele i Twoje marzenia.

Przekład w naszym wykonaniu to coś charakteryzującego się bezbłędnością, doborem słownictwa zgodnego ze standardami i terminologią najbardziej odpowiednią do typu dokumentu, treści czy materiału, który przekładamy na język obcy (np. język angielski, niemiecki, włoski, francuski czy chiński).

Bo biznes to konkurencja, ściganie się o to, kto będzie pierwszy, lepszy, bardziej innowacyjny. Tu nie ma miejsca na błędy, pomyłki i wpadki, bo szanse nie są jak autobusy, które podjeżdżają na przystanek, co jakiś czas.

Co możemy Ci oferować?

 • tłumaczymy faktury
 • przekładamy sprawozdania finansowe,
 • tłumaczymy dokumenty związane z prowadzeniem firmy (np. KRS, wpis do CEIDG, NIP)
 • tłumaczymy licencje zezwolenia,
 • tłumaczymy formularze podatkowe
 • tłumaczymy wszelkie informacje z banku, cesji, umów kredytu, pożyczki
 • wykonujemy tłumaczenia zwykłe i tłumaczenia przysięgłe dla biznesu
 • tłumaczenia dokumentów biznesowych
 • najwyższej jakości tłumaczenia biznesowe na 42 języki świata
 • tłumaczenia dla biznesu z 42 języków świata
 • możesz nas zatrudnić także do tłumaczeń specjalistycznych z dziedziny biznesu i pokrewnych tematów
 • najlepszy kontakt na każdym etapie procesu tłumaczenia
 • zachowanie pełnej poufności danych
 • i oczywiście dostęp do najlepszych w branży tłumaczy biznesu

Rośnij w siłę z Supertlumacz.pl

Tłumaczenia biznesowe wykonywane przez supertłumaczy to jak inwestycja. Pisaliśmy już o tym wcześniej. Zostań naszym klientem, bo fakty, liczby, doświadczenie, wiedza i umiejętności są po naszej stronie. Wycena jest darmowa i całkowicie niezobowiązująca. Warto porozmawiać, zapytać, dopytać.

Jeff Bezos, Warren Buffett, Bill Gates, Amancio Ortega czy Bernard Arnault też kiedyś zaczynali. Jeśli czujesz, że chcesz urosnąć, rozwijać się, działać i wykorzystywać możliwości i szanse, które pojawiają się na Twojej drodze: stwórz dobry plan i działaj.

A do pomocy przy tłumaczeniach biznesowych współpracuj z Supertlumacz.pl, biurem tłumaczeń, które od 2008 roku pomaga i wspiera ludzi biznesu w przetłumaczeniu sukcesu z rynku polskiego, na rynki europejskie i światowe.

Specjalizacje

  Tłumaczenia biznesowe 1

  Zapraszamy do współpracy z naszym zespołem.

  O Tłumaczeniach

  Sekrety tłumaczenia technicznegoO tłumaczeniach

  Sekrety tłumaczenia technicznego

  8 października 2020

  Tłumaczenie techniczne jest rodzajem tłumaczenia specjalistycznego, które polega na przekładaniu dokumentów technicznych, tj. m.in.:

  czy da sie przetlumaczyc zapachyO tłumaczeniach

  Jak „przetłumaczyć” zapachy?

  6 października 2020

  Janusz Leon Wiśniewski napisał kiedyś, że „słowami można zastąpić zapach i dotyk. Słowami też

  W świecie problemów tłumaczaO tłumaczeniach

  W świecie problemów tłumacza

  5 października 2020

  Każdy zawód ma swoje blaski i cienie. Podobnie rzecz ma się w przypadku tłumacza.