Tłumaczenia biznesowe

Być jak Jeff Bezos

Tłumaczenia biznesowebiuro tłumaczeń SUPERTŁUMACZ®.

Jeffa Bezosa chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. To założyciel i CEO Amazona, a także najbogatszy człowiek świata rankingu z 2019 roku „Forbesa”. Tuż za nim są: Bill Gates i Warren Buffett. Jeśli chcesz być jak oni, myśl jak ludzie biznesu. Planuj, działaj, realizuj cele, sięgaj po marzenia, nie bój się sukcesu.

A kiedy chcesz robić biznes, a potrzebny jest Ci do tego tłumacz biznesowy, pomyśl o supertłumaczeniu swoich tekstów, dokumentów i różnych materiałów. Wybór dostawcy tłumaczenia dla biznesu to pierwszy ważny krok, aby zrobić dobry, poważny i wartościowy biznes poza granicami kraju.

„Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe.” – Arthur C. Clarke

Dlaczego warto skorzystać z oferowanych przez nas tłumaczeń biznesowych?

Tłumaczenia biznesowe są niczym bilet lotniczy, który należy kupić, aby móc szybko przemieścić się do interesującego miejsca na mapie Europy lub świata. Wchodzisz na stronę internetową przewoźnika, szukasz wybranego kierunku, dopełniasz formalności, płacisz – klik – gotowe! Czeka Cię podróż, przygoda, wyzwania i możliwości.

Tłumaczenia dla firm są także jak mosty przerzucane pomiędzy krajami i kontynentami po to, abyś mógł po nich sprawnie i bezpiecznie się przemieszczać. Dzięki umiejętnościom profesjonalnych tłumaczy wszystko jest możliwe. Możesz przemówić do każdej osoby na naszej planecie, dotrzeć do niej tak blisko, jak tylko można i opowiedzieć o swoim biznesie, produkcie, usłudze, idei. 

Tłumaczenia biznesowe dla firm to także współpraca z zawodowym tłumaczem. Czasem kusi, aby pójść do kogoś tańszego, ale… Chcesz rozwinąć swój biznes, wznieść go na nowy poziom, dosięgnąć gwiazd? Myśl jak Warren Buffett, który mawia, że „cena jest tym, co płacisz. Wartość jest tym, co otrzymujesz”. Pomyśl więc tak: profesjonalne tłumaczenia to inwestycja, która zwróci Ci się z nawiązką.

Ceny tłumaczeń biznesowych – na co się przygotować i od czego zależy cena?

Jack Ma mawia: „zatrudnij osobę, która najlepiej pasuje do danej pracy, a nie najbardziej utalentowaną. Jeśli chcesz uruchomić traktor, nie ma sensu instalować w nim silnika samolotu”. To bardzo mądre podejście. Stąd w biurze tłumaczeń SUPERTŁUMACZ® dobieramy tłumacza do Twojej firmy tak, aby proces tłumaczeniowy był na najwyższym poziomie, a specjalista pracujący z Tobą niemal czytał Ci w myślach.

Zauważ, że do każdego zlecenia nie można zatrudnić jednego i tego samego specjalisty. Korespondencja handlowa, strona internetowa poświęcona Twojemu biznesowi, a np. pakiet informacji dedykowany klientom, wymagają innego doświadczenia i umiejętności. Dochodzi też chociażby kwestia tego, w jakim języku wykonasz tłumaczenia biznesowe.

Odpowiednio dobrany ekspert to człowiek, który od razu czuje i wie, czego od niego oczekujesz. Nadaje z Tobą na tych samych falach. Zna się świetnie na Twojej branży. Do tego prezentuje najwyższy poziom językowy. Tłumaczenia pisemne biznesowe w jego wykonaniu to prawdziwy majstersztyk.

Cena przekładu to przede wszystkim inwestycja dla Ciebie, dla Twojej firmy, dla realizowanego właśnie projektu. To również wyważona stawka, adekwatna do danego zlecenia. U Supertłumaczy nie przepłacasz – płacisz za to, czego wymagasz.

Sprawdź to sam!

Oferujemy tłumaczenia wspierające Twój interes

Naszą najwyższą jakość usług tłumaczeniowych doceniają instytucje finansowe, naukowe, organy samorządu terytorialnego, lokalne, krajowe i międzynarodowe firmy. Zawsze oferujemy tłumaczenia wspierające Twój interes, Twoją sprawę, Twoje działania, Twoje cele i Twoje marzenia.

Przekład w naszym wykonaniu to coś charakteryzującego się bezbłędnością, doborem słownictwa zgodnego ze standardami i terminologią najbardziej odpowiednią do typu dokumentu, treści czy materiału, który przekładamy na język obcy (np. język angielski, niemiecki, włoski, francuski czy chiński).

Bo biznes to konkurencja, ściganie się o to, kto będzie pierwszy, lepszy, bardziej innowacyjny. Tu nie ma miejsca na błędy, pomyłki i wpadki, bo szanse nie są jak autobusy, które podjeżdżają na przystanek, co jakiś czas.

Co możemy Ci zaoferować?

 • tłumaczenia pisemne języka biznesowego wykonuje nasz tłumacz biznesowy online
 • przekładamy zarówno sprawozdania finansowe, protokoły, jak i faktury, formularze podatkowe
 • tłumaczymy dokumenty związane z prowadzeniem firmy (np. KRS, wpis do CEIDG, NIP)
 • tłumaczenie biznesowe tekstu licencji, zezwoleń
 • korespondencja handlowa, oferty handlowe
 • tłumaczymy wszelkie informacje z banku, cesji czy umowy (kredytu, pożyczki)
 • wykonujemy tłumaczenia zwykłe i tłumaczenia przysięgłe dla biznesu
 • tłumaczenia dokumentów biznesowych
 • tłumaczymy strony internetowe, materiały marketingowe czy teksty niezbędne do realizacji działań biznesowych
 • najwyższej jakości tłumaczenia biznesowe na 42 języki świata
 • tłumaczenia dla biznesu z 42 języków świata
 • możesz nas zatrudnić także do tłumaczeń specjalistycznych z dziedziny biznesu i pokrewnych tematów
 • oprócz usługi standardowego tłumaczenia mamy ofertę przekładów w trybie przyspieszonym – od Państwa potrzeb zależy, czy potrzebujecie skorzystać właśnie z tej opcji
 • najlepszy kontakt na każdym etapie procesu tłumaczenia
 • zachowanie pełnej poufności danych
 • i oczywiście dla naszych klientów dostęp do najlepszych w branży tłumaczy biznesu z naszego biura tłumaczeń – nasi tłumacze to zespół najczęściej docenianych fachowców.

Rośnij w siłę z SUPERTŁUMACZ®

Tłumaczenia biznesowe wykonywane przez supertłumaczy to jak inwestycja. Pisaliśmy już o tym wcześniej. Zostań naszym klientem, bo fakty, liczby, doświadczenie, wiedza i umiejętności są po naszej stronie. Wycena jest darmowa i całkowicie niezobowiązująca. Warto porozmawiać, zapytać, dopytać.

Jeff Bezos, Warren Buffett, Bill Gates, Amancio Ortega czy Bernard Arnault też kiedyś zaczynali. Jeśli czujesz, że chcesz urosnąć, rozwijać się, działać i wykorzystywać możliwości i szanse, które pojawiają się na Twojej drodze, stwórz dobry plan i działaj!

A do pomocy przy tłumaczeniach biznesowych współpracuj z SUPERTŁUMACZ®, biurem tłumaczeń, które od 2008 roku pomaga i wspiera ludzi biznesu w przetłumaczeniu sukcesu z rynku polskiego na rynki europejskie i światowe. Napisz lub zadzwoń – z nami przekłady są doskonałe pod każdym względem.

Anastazja
Anastazja
16:39 10 Jun 22
Szybka wycena, bardzo szybka realizacja i najniższa cena
Beata Wesołowska
Beata Wesołowska
07:04 03 Jun 22
Miły kontakt, bardzo szybka wycena i realizacja tłumaczenia. Bardzo profesjonalnie .Polecam
Anna Pełka
Anna Pełka
08:49 13 Apr 22
Świetna obsługa, tłumaczenie wykonane w ekspresowym tempie i na bardzo dobrym poziomie.
Gabriela Promińska
Gabriela Promińska
13:02 24 Mar 22
Firma daje możliwość zrealizowania ciekawych praktyk studenckich. Tym samym wspiera rozwój przyszłych tłumaczy, za co należy się jej 5 gwiazdek 🙂
dominika jelonek
dominika jelonek
09:39 21 Feb 22
Pierwszy raz skorzystałam z usług biura i na pewno nie ostatni. Profesjonalnie i szybko! Świetny kontakt, miła obsługa. Polecam!
Piotr Jurczyński
Piotr Jurczyński
09:53 04 Feb 22
Miły kontakt, szybka wycena jak i realizacja zlecenia. Profesjonalnie przetłumaczone, dokument spełnił swoje zadanie 🙂
Przemek Gałuszka
Przemek Gałuszka
13:32 27 Jan 22
Wszystko przebiegło pomyślnie oraz bardzo sprawnie (tłumaczenie wykonanie bardzo szybko!) Polecam!
Angelika Wiżyn
Angelika Wiżyn
13:10 29 Dec 21
Bezproblemowy kontakt z firmą. Szybka i rzetelna realizacja zlecenia. Myślę, że jeszcze nie raz skorzystam z usług. Bardzo polecam.
Julia B
Julia B
09:24 16 Sep 21
Bardzo szybka wycena tłumaczenia, a także sama jego realizacja, przystępne ceny, polecam
Aleksandra Korczynska
Aleksandra Korczynska
07:30 13 Jul 21
Szybki oraz bezproblemowy kontakt. Realizacja zlecenie już na drugi dzień! Dostawa dokumentów w formie elektronicznej. Na pewno skorzystam jeszcze z usług firmy 🙂
js_loader
PIT szwedzki - tłumaczenie. Jaki jest koszt tłumaczenia deklaracji podatkowej? 2

Zapraszamy do współpracy z naszym zespołem.

O tłumaczeniach

cytaty po włosku z tłumaczeniemO tłumaczeniach

Cytaty po włosku z tłumaczeniem na język polski – popularne sentencje

19 kwietnia 2022

Marco Polo, Galileusz, Dane Alighieri, Michał Anioł czy Antonio Vivaldi to osoby, których nikomu

Paszport ukraiński – tłumaczenieO tłumaczeniach

Paszport ukraiński – tłumaczenie. Jak wygląda tłumaczenie takiego dokumentu?

19 kwietnia 2022

Polska to dla wielu obywateli Ukrainy miejsce, w którym chcieliby podjąć naukę na uczelni

PIT szwedzki - tłumaczenie. Jaki jest koszt tłumaczenia deklaracji podatkowej? 1O tłumaczeniach

PIT szwedzki – tłumaczenie. Jaki jest koszt tłumaczenia deklaracji podatkowej?

19 kwietnia 2022

Rozliczenie podatku to poważna sprawa. Podobnie wygląda sytuacja ze składaniem dokumentów w urzędzie skarbowym.