Tłumaczenia dokumentów różnych

Nie sposób jest wymienić wszystkich rodzajów dokumentów, jakimi zajmuje się nasze biuro. Jeśli potrzebujesz tłumaczenia dokumentu, który jest w języku europejskim lub azjatyckim, najlepiej skorzystaj z usługi bezpłatnej wyceny.

Oto dlaczego warto współpracować z naszym biurem tłumaczeń:

 1. Dopracowany proces tłumaczenia
  Dokument przechodzi przez kilka etapów tłumaczenia, dzięki czemu otrzymujesz dopracowane tłumaczenie

 2. Krótkie terminy i gwarancja ich dotrzymania
  Gwarantujemy, że oddamy tłumaczenie w terminie. W przypadku opóźnienia, które trwa dłużej niż 3 dni, otrzymujesz tłumaczenie za darmo.

 3. Niskie ceny i uczciwe rozliczanie
  Dbamy o to, by nasze ceny były przystępne. Rozliczamy dokumenty bardzo dokładnie (do jednej dziesiątej strony rozliczeniowej), dzięki temu nie musisz płacić za rozpoczęte strony, na których jest mało treści.

 4. Gwarancja niezmienności ceny
  Za swoje tłumaczenie zapłacisz zawsze tyle, ile podaliśmy podczas wyceny. Nie zmieniamy cen w czasie wykonywania zlecenia, dzięki czemu nie znajdziesz się w kłopotliwej sytuacji.

 5. Rzetelne przetłumaczenie dokumentów
  Skorzystanie z usług naszego biura daje Ci pewność, że dokumenty będą przetłumaczone prawidłowo i nie będziesz miał z nimi problemów w urzędzie.

 6. Poufność
  Wszystkie dokumenty, które wpływają do naszego biura, są traktowane jak poufne. Dostęp do dokumentów mają tylko te osoby, które pracują przy tłumaczeniu i zajmują się obsługą klienta. Tłumaczy obowiązuje zachowanie tajemnicy zawodowej.

Już teraz skorzystaj z naszego formularza wyceny i prześlij nam dokumenty, które chcesz przetłumaczyć.