Tłumaczenie dokumentów do rejestracji samochodu

Tłumaczenie umowy kupna samochodu z biurem tłumaczeń SUPERTŁUMACZ®. Z nami sprawnie załatwisz rejestrację pojazdu w wydziale komunikacji.

Nie ma znaczenia czy Twoje auto pochodzi z Belgii, Holandii czy Włoch – tłumaczymy z 42 języków świata! Napisz lub zadzwoń do nas, aby zamówić supertłumaczenie.

Tłumaczenie umowy kupna samochodu — kiedy i dlaczego jest niezbędne?

Chciałbyś nacieszyć się nowym samochodem sprowadzonym z zagranicy. Nie uda Ci się to, jeśli nie załatwisz formalności. Tych lepiej nie zamieść pod przysłowiowy dywan, bo w kwestii spraw dotyczących prawa nie ma żartów.

Czy trzeba tłumaczyć dokumenty do rejestracji samochodu, a dokładniej umowę kupna auta? Kupiłeś samochód za granicą. Być może Twój pojazd pochodzi z Belgii, Francji, Finlandii, Włoch, a może nawet sprowadziłeś go ze Stanów Zjednoczonych.

Jak nietrudno się domyślić umowa-kupna auta zapewne została sporządzona w języku holenderskim, francuskim, fińskim, włoskim czy amerykańskiej odmianie angielskiego. Taki dokument należy uwierzytelnić – tu pomoże Ci nasz tłumacz przysięgły (później tak uwierzytelnione tłumaczenie załączasz do wniosku o rejestrację).

Biuro tłumaczeń SUPERTŁUMACZ® może pomóc załatwić sprawę tłumaczeń dokumentów samochodowych. Wystarczy skontaktować się i nawiązać współpracę z nami, aby mieć przetłumaczone dokumenty na superpoziomie.

Dlaczego warto oddać tłumaczenie umowy kupna samochodu w ręce profesjonalnego tłumacza?

Dobre tłumaczenie różni się od tego złego. Z nieprawidłowo przetłumaczonymi dokumentami nie zajdziesz daleko, a na pewno urzędnik w okienku wydziału komunikacji odeśle Cię z kwitkiem do domu! Zamiast tracić czas i nerwy lepiej oddać sprawy w ręce supertłumaczy.

 • Potrzebne Ci tłumaczenie uwierzytelnione – nie możesz tego dokumentu przetłumaczyć samodzielnie.
 • Supertłumaczenia umów kupna samochodu to dostęp do tłumaczy przysięgłych angielskiego, rosyjskiego, węgierskiego i wielu innych.
 • W naszym zespole mamy samych supertłumaczy, czyli wykwalifikowanych i doświadczonych tłumaczy, którzy są specjalistami na dany temat.
 • Szanujemy klientów – każdy przetłumaczony dokument i tekst otrzymujesz w wyznaczonym terminie.
 • Oprócz usługi tłumaczenia umów kupna samochodu istnieje możliwość zamówienia innych przekładów – pełna oferta znajduje się na naszej stronie internetowej.
 • Nasi specjaliści zawsze podpowiedzą Ci, co tłumaczyć do rejestracji samochodu.

Cena tłumaczenia technicznego? Równie precyzyjna jak tłumaczenie. Ile kosztuje tłumaczenie i od czego to zależy?

Zapłacisz tylko za to, co otrzymasz. Nie zmarnujemy żadnej Twojej złotówki, a od siebie dodamy pasję i mnóstwo dokładności. Nasze tłumaczenia techniczne sprawdzają się na całym świecie; od 2008 r. wykonaliśmy ich tysiące, w dziesiątkach języków i w dziesiątkach branż.

Budynki postawione wg tłumaczonych przez nas dokumentów stoją, instalacje działają, inżynierowie jeżdżą za granicę i awansują. Nasza jakość naprawdę działa.

Ile to będzie Cię kosztowało? Ceny są przystępne i na Twoją kieszeń. Cennik zawsze jest adekwatny do rodzaju przekładów i ich stopnia trudności. Inni mogą Ci zaproponować tanie tłumaczenia techniczne, my oferujemy rozsądne stawki za wysokiej jakości pracę. Co Ty na to?

Wycena zawsze jest darmowa i niezobowiązująca, ale zważ na fakt, że wykonywane przez nas tłumaczenia odznaczają się najwyższą jakością przekładu. A jak wiesz jakość tłumaczeń z danej dziedziny czy branży, jest tu tak samo ważna, jak jakość Twojej pracy, usługi, technologii, maszyn czy urządzeń. Jeśli interesuje Cię cennik, skontaktuj się z nami. Zadzwoń, skorzystaj z formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej lub napisz wiadomość e-mail.

Cena tłumaczenia umowy kupna samochodu — co się na nią składa?

Jaki jest koszt tłumaczenia umowy-kupna samochodu? To pytanie jest jednym z najczęściej zadawanych naszym konsultantom. Odpowiadamy zawsze uczciwie, że wycena jest sprawą indywidualną i to zależy od konkretnych dokumentów. Jest wiele czynników. Taka umowa może być na jedną lub dwie strony. Czasem jest to faktura, rachunek lub inne zaświadczenie z zagranicy, że dana osoba kupiła samochód sprowadzony z innego państwa i jest jego nowym właścicielem. Tłumaczona może być tylko jedna strona lub kilka, 1800 lub 10 000 znaków ze spacjami. Oczywiste jest, że na koszt wpływają języki – za tłumaczenie z francuskiego na polski nie zapłacisz tyle, ile z chińskiego na niemiecki. Dochodzi do tego fakt, do przekładu dokumentów samochodowych niezbędny jest tłumacz przysięgły (taki specjalista ma uprawnienia i używa pieczątki do uwierzytelniania tłumaczeń), ponieważ przekład ten jest tłumaczeniem przysięgłym.

Dobrze też mieć świadomość, jakie dokumenty tłumaczyć do rejestracji samochodu. Klient, który kupił swój pojazd w Japonii, a ktoś, kto sprowadza auto z Niemiec ma do przejścia nieco inne formalności. Nie trudno się domyślić, że w tym pierwszym przypadku jest ich więcej, co naturalnie przekłada się na koszty. ONZ podaje, że na świecie jest 195 krajów – kraj pochodzenia Twojego samochodu ma znaczący wpływ na ilość formalności, a te wpływają z kolei na to, ile pieniędzy przyjdzie Ci wyłożyć. Podobnie ma się sprawa z tłumaczeniami. Prościej i taniej jest więc sprowadzić pojazd z Unii Europejskiej niż z Japonii czy USA.

Klienci korzystający z supertłumaczeń często zamawiają u nas usługę tłumaczenia dokumentów samochodowych –  to przekład nie tylko umowy kupna-sprzedaży, ale i dowodu rejestracyjnego oraz karty pojazdu (jeżeli została ona wydana) wymaganych do rejestracji auta w Polsce.

Ile kosztuje tłumaczenie dokumentów samochodu z Niemiec lub Węgier? Napisz lub zadzwoń do naszego biura tłumaczeń i poproś o wycenę. Prześlij dane i wszystkie dokumenty dotyczące zlecenia – przejrzymy i przyjrzymy się, aby podamy Ci uczciwy i rzeczywisty cennik.

Tłumaczenia umowy kupna samochodu — weryfikacja poprawności pod kątem prawnym

Tłumaczenie dokumentów do rejestracji auta to nie skomplikowane przekłady z dziedziny prawa, inżynierii czy IT. Nie warto jednak ich zignorować! Z supertłumaczem wszystkie potrzebne dokumenty „zadziałają” w urzędzie. I to bez wychodzenia z domu!

W tłumaczeniu dokumentu, jakim jest umowa kupna samochodu nie może pojawić się żaden błąd. Dlatego przygotowanie takich tłumaczeń powierzamy w ręce zaufanych tłumaczy przysięgłych niemieckiego, włoskiego, węgierskiego czy innego języka obcego. Ten ekspert to gwarancja jakości – jego umiejętności, wiedza i doświadczenie sprawiają, że każdy przekład jest wykonany dokładnie, poprawnie i solidnie na poziomie językowym i merytorycznym.

Z nami formalności nie są nieprzyjemne. Załatw szybko sprawy związane z rejestracją samochodu sprowadzonego z innego kraju/ W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z nami – pracujemy od poniedziałku do piątku. Zapraszamy do kontaktu!

Specjalizacje

  Tłumaczenie dokumentów do rejestracji samochodu 1

  Tłumaczenia techniczne wykonywane przez wykwalifikowanych ekspertów w tej dziedzinie

  O Tłumaczeniach

  Jak przetłumaczyć stronę internetową O tłumaczeniach

  Jak przetłumaczyć stronę internetową?

  19 maja 2021

  Na całym świecie żyje ponad 7,8 mld ludzi, którzy posługują się około 7 tys.

  Czym zajmuje się Language Leader O tłumaczeniach

  Czym zajmuje się Language Leader?

  19 maja 2021

  Kim jest Language Leader? Na czym polega jego praca i jakie znaczenie ma w

  Kim są native speakerzy O tłumaczeniach

  Kim są native speakerzy? Czy warto uczyć się z nimi języka obcego?

  13 kwietnia 2021

  Warto uczyć się języków obcych chociażby po to, aby wykonać samodzielnie tłumaczenia języka angielskiego.