Listy referencyjne od klientów

Słowa mają moc. Jedno słowo może zrobić różnicę. Dziś bardziej niż kiedykolwiek wcześniej znaczenie ma to, jakich słów używamy w komunikacji. To właśnie dlatego w naszym biurze tłumaczeń SUPERTŁUMACZ® świadomie dobieramy każde słowo.

Troska o szczegóły przekłada się na superjakość naszych tłumaczeń. Używając tych właściwych słów, pomożemy Ci się pokazać w taki sposób, w jaki pragniesz być odebrany; skutecznie porozumieć się z zagranicznym partnerem biznesowym czy sprawnie załatwić sprawę w Grecji, Niemczech czy we Włoszech.

Dzięki takiemu podejściu nasi Klienci są zadowoleni z tłumaczeń i chętnie dzielą się swoimi opiniami o współpracy z nami.

Referencje to odzwierciedlenie naszego podejścia do każdej osoby i firmy. To także prosty sposób na to, aby zobaczyć, w jaki sposób pracujemy oraz jak oceniają nas Klienci, którzy już mieli okazję współpracować z nami.

Poniżej przedstawiamy Państwu skany listów referencyjnych, jakie otrzymaliśmy od naszych stałych klientów.

[Kliknij, aby powiększyć]

 Do grona naszych klientów zaliczają się liczne firmy z Polski i zagranicy:

CLASSEN-POL S. A. – Rybnik

Classen-Pol to jedna z najszybciej rozwijających się firm w branży produkcji wyrobów drewnianych i drewnopochodnych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

www.classen.pl/

Drobmar

Firma produkująca krówki mleczne produkowane ręcznie i maszynowo, krówki kakaowe produkowane maszynowo, jak również krówki reklamowe. Świadczymy także usługi w zakresie produkcji krówki pod marką własną (private label).

www.krogal.pl

3Z Sp. z o.o.

3Z oznacza Trzeci Ząb. Dzięki produktom z naszej oferty chcemy pomóc lekarzom, aby mogli ten trzeci ząb jak najlepiej wykonać. Nasza działalność koncentruje się na implantologii, ponieważ wierzymy w sukces i znaczenie tej dziedziny stomatologii.

www.trzecizab.pl/

Budostal-3 Export spółka z o. o

Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego.

www.budostal.pl/

SIC Specialized Industrial Chemicals Specjalistyczna Chemia

Specialized Industrial Chemicals – Specjalistyczna Chemia Przemysłowa

www.sic.net.pl/

Pomeranian Mushrooms Eco Group Sp. z o.o. – Rzeczenica

Grupa specjalizuje się w produkcji świeżych grzybów w głównej mierze konfekcjonowanych w opakowania jednostkowe spełniające potrzeby naszych odbiorców.

www.biochamp.pl

Datexa Agencja Reklamowa s. c. – Poznań

W Datexa zajmujemy się szeroko pojętą działalnością reklamową, a w szczególności projektowaniem i wykonywaniem różnorodnych form reklamy zewnętrzne

www.datexa.com

WOMAT Grażyna Wołk – Kępno

Firma WOMAT – jest producentem tablic reklamowych na diodach LED. Jest także liderem w produkcji oświetleń LED na wymiar oraz jedynym w kraju producentem uniwersalnych, bezdotykowych sterowników oświetleń.

womat.pl

PPHU KUBUS s. j. – Lipnica

Firma budująca energooszczędne i przyjazne dla ludzi i środowiska domy w szkielecie drewnianym i technologii mieszanej.

www.firmakubus.pl

JAVART sp. z o. o. – Warszawa

JAVART specjalizuje się w tworzeniu aplikacji korporacyjnych, przy użyciu technologii Java.

www.javart.com.pl/

ART-BRO – Łomianki

Długoletnie doświadczenie owocuje wieloma reklamami świetlnymi, wielkoformatowymi, tablicami informacyjnymi, bannerami, które można zobaczyć na wielu elewacjach polskich miast.

www.artbro.pl

Architektwnętrz.pl E. Lesiak-Kłysiak – Warszawa

Firma zajmująca się architekturą wnętrz zarówno w mieszkaniach, jak również w biurach, restauracjach itp.

www.architektwnetrz.pl

MTD Marketing s.c.

Firma która cechuje się doświadczeniem w branży reklamowej. Jesteśmy firmą specjalizującą się w dostarczaniu Naszym Klientom różnego rodzaju rozwiązań marketingowych w zakresie BTL

www.mtdmarketing.pl/

Wilo Polska Sp. z o. o. – Raszyn

Firma Wilo oferuje technologię i fachową wiedzę niezbędną do eksploatacji i stosowania wysokiej jakości pomp i systemów pompowych do instalacji grzewczych, chłodniczych, klimatyzacyjnych.

www.wilo.pl/

PARKIET HAJNÓWKA – Hajnówka

Firma PARKIET HAJNÓWKA jest firmą rodzinną od kilku pokoleń kultywującą tradycje przerobu i handlu drewnem.

parkiethajnowka.pl

 

Potrzeby osób i firm, z którymi współpracujemy są dla nas najważniejsze. Referencje wystawione przez Klientów są naszym powodem do dumy. 

Dołącz do grona ponad 36 tysięcy Klientów, którzy cenią sobie współpracę z nami!

ZAMÓW WYCENĘ