Tłumaczenie gruziński - profesjonalne tłumaczenia z gruzińskiego i na gruziński

Oferujemy profesjonalne tłumaczenia gruzińskiego i na język gruziński – biuro tłumaczeń z gwarancją jakości SuperTłumacz®.

Tłumaczenia gruzińskie potrafią być naprawdę wymagające. Czasem są jak przygotowania do wyprawy górskiej, której zwieńczeniem ma być wejście i szczęśliwe zejście ze szczytu.

Supertłumacz widzi trudności i wie, że one istnieją, ale nie stanowią dla niego bariery czy granicy nie do pokonania. Amator nie weźmie wielu rzeczy pod uwagę i może zdarzyć się wypadek. Profesjonalista zawsze bezpiecznie doprowadzi Cię na Twój symboliczny Kazbek, abyś mógł osiągnąć swój cel i podziwiać widoki z góry, a te są bajkowe!

Jeśli i Ty chcesz zdobyć swój szczyt w Gruzji, wesprze Cię w tym SuperTłumacz®. Wykonujemy tłumaczenia języka gruzińskiego i na język gruziński.

Sprawdź, co składa się na to, że nasze tłumaczenia określane są jako supertłumaczenia gruzińskiego!

kalendarz.png

Wykonujemy tłumaczenia od 2008 roku.

online.png

Nowoczesna usługa w 100% online.

translation.png

Tłumaczenia na 42 języki świata.

30-minut-1.png

Wycena do max. 30 minut od przesłania materiałów.

iso-1.png

ISO 9001:2015

five-stars.png

Ocena 5.0. na Google.

Tłumaczenia z i na język gruziński – dlaczego warto oddać je w nasze ręce?

Potrzebujesz przetłumaczyć tekst online z języka gruzińskiego lub na język gruziński? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! „Kartuli ena” / ქართული ენა, czyli gruziński pochodzi z rodziny języków kartwelskich obejmujących zasięgiem Kaukaz Południowy, głównie Gruzję.

To, co dla Ciebie ważne, to jego zasięgi. Fakty są takie: posługuje się nim łącznie ok. 7,5 mln ludzi. 4,2 mln użytkowników gruzińskiego mieszka w Gruzji; a 2,5 mln znajduje się w Turcji, Rosji, USA, Europie, a także w Iranie i Azerbejdżanie. Weź jeszcze pod uwagę, że jako język literacki używany jest też przez grupy etniczne zamieszkujące Gruzję, są to: Swanowie, Megrelowie i Lazowie.

Chcesz wykorzystać zasięg języka gruzińskiego? Najlepiej zrobić to ze wsparciem specjalisty, którego klienci określają jako supertłumacz. Tylko wtedy możesz być pewien, że Twoje tłumaczenie z gruzińskiego na polski lub inny język pójdzie sprawnie, skutecznie i będzie wykonane na superpoziomie.

Z biurem tłumaczeń SuperTłumacz®:

 • tłumaczenie polsko-gruzińskie będzie „działało” – „pomoże” Ci nawiązać współpracę biznesową, zainteresuje lokalnych mieszkańców produktami czy usługami, efektywnie wesprze w potrzebie,
 • masz pewność, że Twoje treści tłumaczy kompetentny człowiek – specjalista, przed którym język gruziński nie ma żadnych tajemnic. Taki zawodowiec tak dobierze słowa, że te trafią nie tylko do rozumu, ale i serca osoby, która jest Twoim odbiorcą docelowym (sprawdź tłumacz przysięgły język gruziński),
 • nie ma niemiłych niespodzianek, problemów i tak zwanych wpadek – każde słowo jest przetłumaczone starannie i adekwatnie do sytuacji,
 • podjęte przez Ciebie działania będą skuteczne i sprawne – Gruzja to przepiękny kraj, ale pod wieloma względami inny od Polski. Działania na własną rękę mogą być zbyt powolne i nieudolne zarazem. Z nami łatwiej osiągać cele,
 • jesteśmy cenieni przez klientów – osoby prywatne i firmy chwalą współpracę z nami. Najczęściej jesteśmy doceniani za superpoziom tłumaczeń gruzińskiego i indywidualne podejście do każdej sprawy.
Tłumaczenia gruziński 3
Zapewniamy:
 • Dostęp do sieci supertłumaczy.
 • Wysoką jakość na poziomie języka i merytoryki.
 • Szybką realizację zamówień.
 • Konkurencyjne ceny.
 • Gwarantujemy poufność danych.

Cennik tłumaczeń języka gruzińskiego

rodzaj tłumaczeniacena nettocena bruttojednostka rozliczeniowa
cena tłumaczenia z języka polskiego na język gruziński123 zł151,29 zł1 strona = 1600 znaków ze spacjami
cena tłumaczenia z języka gruziński na język polski123 zł151,29 zł1 strona = 1600 znaków ze spacjami
cena tłumaczenia przysięgłego z języka polskiego na język gruziński172,2 zł211,81 zł1 strona = 1125 znaków ze spacjami
cena tłumaczenia przysięgłego z języka gruzińskiego na język polski172,2 zł211,81 zł1 strona = 1125 znaków ze spacjami
cena proofreadingu tłumaczenia gruzińskiego54 zł66,42 zł1 strona = 1600 znaków ze spacjami

Supertłumaczenia zamówisz wypełniając formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej, wysyłając e-mail lub bezpośrednio dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta.

Tak działają supertłumaczenia gruzińskiego:

1.png

Kontakt z naszym biurem tłumaczeń.

2.png

Przesłanie materiałów do przekładu.

3.png

Analiza przesłanych treści.

4.png

Wycena + termin realizacji tłumaczenia.

5.png

Decyzja o zamówieniu supertłumaczenia - najpierw wybieramy tłumacza, później przystępujemy do pracy.

6.png

Przekład - od momentu przekazania w ręce klienta może natychmiast spełnić swoje przeznaczenie.

1. Cenimy Twój czas – wycenę otrzymasz najpóźniej do 30 minut od momentu przesłania nam formularza z zapytaniem o wycenę Twojego zamówienia.

2. Jesteś osobą fizyczną? W przypadku Klienta fizycznego nasza procedura obejmuje przedpłatę. Umożliwiamy płatności online i przelewy bankowe.

Tłumaczenia pisemne zwykłe gruzińskiego lub tłumaczenia przysięgłe gruzińskiego to usługa, która interesuje w tej chwili Twoją firmę, jest Ci potrzebna do pracy lub do szkoły?

Kluczowa jest dla Ciebie jakość tłumaczeń gruzińskiego? W naszym biurze tłumaczeń SUPERTŁUMACZ® wykonujemy wyłącznie profesjonalne tłumaczenia gruzińsko-polskie i polsko-gruzińskie. Każdy nasz tłumacz gruzińskiego to ekspert, na którym możesz polegać.

Gwarantujemy najwyższą jakość niezależnie czy wybierzesz usługę tłumaczeń gruzińskiego na polski, czy polskiego na gruziński.

To możemy dla Ciebie zrobić:

Tłumaczenia gruziński 4

Przetłumaczymy tekst specjalistyczny

Szukasz tłumaczeń naukowych, medycznych, prawniczych lub innych tekstów specjalistycznych? W naszym biurze tłumaczeń zajmują się nimi specjaliści!

Tłumaczenia gruziński 5

Korekta języka tłumaczenia

Dzięki naszym usługom, tekst może być znacznie łatwiejszy w odbiorze. Oferujemy korektę pod względem stylistycznym i składniowym.

Tłumaczenia gruziński 6

Tłumaczenie tekstów zwykłych

Przetłumaczenie listu motywacyjnego, CV czy życiorysu nie stanowi dla nas żadnej bariery. Zaprezentuj pracodawcy profesjonalne pismo.

Tłumaczenia gruziński 7

Tłumaczenie uwierzytelnione (przysięgłe)

Powierz nam dokumenty wymagające troski najlepszych tłumaczy – zleć nam tłumaczenia przysięgłe.

Tłumaczenie, które potrzebujesz wykonać wpłynie na Twoją przyszłość? Wyślij nam teksty.

Rekomendują nas

Tłumaczymy sens, a nie tylko słowa

Dobre tłumaczenie to więcej niż zmiana wyrazów. Oddaje zarówno znaczenie tekstu jak i jego intencje.

Jakość udokumentowana

Tłumaczenia gruziński 8

Tłumaczenia gruziński FAQ

Wycena tłumaczenia na język gruziński i tłumaczenia z gruzińskiego to cena podawana netto, do której należy doliczyć 23% podatek VAT. Całkowity koszt usługi masz przedstawiony jasno, bez ukrytych kosztów. Zawsze wiesz, ile zapłacisz.

Najważniejsza jest dla nas satysfakcja klienta. W związku z tym dajemy gwarancje najwyższej jakości na każde wykonane u nas tłumaczenie na język gruziński. Jest to możliwe dzięki wysokiej klasy tłumaczom i specjalistom wykonującym przekład treści. Ponadto świadczą o tym certyfikaty jakości QS Zurich AG czy ISO 9001:2015.

Tak, w naszej ofercie znajdziesz tłumaczenia techniczne języka gruzińskiego. Wykonują je zawodowi tłumacze języka gruzińskiego wyspecjalizowani w konkretnej dziedzinie, specjaliści zajmujący się tłumaczeniem, a także tłumacze we współpracy z ekspertami. Obsługujemy takie branże jak np.: informatyka i IT, inżynieria, obronność, elektromobilność, transport /TSL czy karty charakterystyk.

Standardowo realizujemy 6 stron (1 strona rozliczeniowa to 1600 znaków ze spacjami) na dobę. Jest to czas maksymalny niezbędny tłumaczowi na wykonanie najwyższej jakości przekładu spełniającego wszystkie Twoje wymagania. W przypadku projektów dotyczących większej ilości treści, termin wykonania tłumaczenia z języka gruzińskiego ustalamy indywidualnie.

Nasze specjalizacje

tlumaczenia-cv.png

Tłumaczenia CV

Przetłumacz CV i wyprzedź swoją konkurencję.

tlumaczenia-dla-firm-1.png

Tłumaczenia dla firm

Uskutecznij działania swojej firmy.

tlumaczenia-prawnicze.png

Tłumaczenia prawnicze

Z pomocą fachowca sprawnie załatw sprawy urzędowe, sądowe i te dotyczące współprac biznesowych.

tlumaczenia-medyczne.png

Tłumaczenia medyczne

Dokumenty z dziedziny medycyny oddaj naszym ekspertom, aby mieć pewność, że nigdzie nie wkradnie się błąd.

tlumaczenia-techniczne.png

Tłumaczenia techniczne

Współpraca z profesjonalistą to gwarancja dokładności. Mamy takich ludzi!

tłumaczenia biznesowe

Tłumaczenia biznesowe

Tłumaczenia biznesowe to przekłady kontraktów, broszur czy prezentacji, które pomagają w skutecznym prowadzeniu Twojego biznesu na rynkach zagranicznych. Przekładamy wszystkie z nich. Szybko i profesjonalnie.

tłumaczenia naukowe

Tłumaczenia tekstów naukowych

Zapewniamy profesjonalny przekład formuł matematycznych, artykułów i publikacji naukowych, które dzięki nam stają się zrozumiałe w języku docelowym.

tłumaczenia dokumentów samochodowych

Tłumaczenia dokumentów samochodowych

Wspieramy w legalizacji pojazdów sprowadzonych do kraju, zapewniając rzetelne i profesjonalne tłumaczenie dokumentów samochodowych na różne języki.

tłumaczenia dokumentów motocyklowych

Tłumaczenia dokumentów motocyklowych

Proces przekładu dokumentacji motocyklowej warto powierzyć specjalistom. Dbamy o poprawne, rzetelne i bezbłędne przekłady dokumentacji motocykli na każdym etapie procesu rejestracji.

tłumaczenia budowlane

Tłumaczenia budowlane

Od lat pomagamy zrozumieć dokumentację budowlaną, zapewniając profesjonalne tłumaczenia dokumentów związanych z budownictwem. Dbamy, aby każdy szczegół treści był zrozumiały dla wszystkich stron zaangażowanych w projekt.

tłumaczenia chemiczne

Tłumaczenia chemiczne

Tłumaczenie chemiczne to skomplikowany proces, który wymaga nie tylko doskonałej znajomości gruzińskiego, ale także wiedzy z zakresu chemii.

tłumaczenia instrukcji obsługi

Tłumaczenia instukcji obsługi

Przekładamy instrukcje obsługi maszyn i urządzeń, zapewniając profesjonalne i bezbłędne tłumaczenia, co jest istotne dla firm o zasięgu globalnym.

tłumaczenia dokumentów

Tłumaczenia dokumentów

Profesjonalne tłumaczenie dokumentów z zakresu prawa, medycyny czy szkolnictwa jest ważne w wielu aspektach życia prywatnego i zawodowego.

Supertłumaczenia zamówisz wypełniając formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej, wysyłając e-mail lub bezpośrednio dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta.

Dowiedź się więcej:

Tłumacz gruzińskiego online? Skorzystaj z oferty supertłumaczeń! Mamy dla Ciebie złą i dobrą wiadomość.

Zaczniemy od tej pierwszej. Gruziński to język mocno zróżnicowany pod względem dialektalnym, co może być barierą, ale nie musi. Współcześnie w Gruzji istnieje aż 18 dialektów. Wśród nich znajdują się m.in.: chewsurecki, pszawecki, tuszecki, adżarski czy raczyjski.

A teraz dobra wiadomość! Nie musisz się bać, że Twój projekt czy sprawa jest nie do wykonania, ponieważ nie poradzisz sobie z tłumaczeniem języka gruzińskiego. Fakt, w gąszczu dziesiątek możliwych interpretacji trzeba znaleźć słowa, które idealnie oddadzą intencje oryginału i nieskazitelnie pokażą gruzińską kulturę. Czasem to naprawdę jak symboliczna wspinaczka na Kazbek czy inny szczyt, na który nie wejdzie się tak „hop-siup”.

Tu trzeba myśleć i czuć jak Gruzinka czy Gruzin. Patrzeć w niebo i wiedzieć, że lada moment rozpęta się straszliwa burza. Słuchać kogoś i wiedzieć, że to, co dosłownie zostało wypowiedziane to zaledwie połowa tego, co powiedział przed chwilą Twój rozmówca, bo drugie znaczenie zostało przekazane w podtekście. To również umiejętność patrzenia na coś i dostrzeżenia tego, czego niewprawione oko zobaczyć nie może. Oczywiście też umiejętność obcowania z alfabetem, w którym nie ma rozróżnienia na wielkie i małe litery.

Od zadań trudnych, wymagających i skomplikowanych masz supertłumacza. To specjalista, tłumacz na gruziński, który stworzy Ci pomost, po którym dojdziesz, tam, gdzie chcesz.

Oferujemy:

 • tłumaczenia medyczne języka gruzińskiego,
 • tłumaczenia gruzińskie dotyczące dziedziny prawa,
 • tłumaczenia gruzińskie IT,
 • tłumaczenia gruzińskie materiałów reklamowych i marketingowych,
 • tłumaczenia gruzińskie opisów produktów,
 • tłumaczenia specjalistyczne pisemne,
 • wykonamy tłumaczenie strony www, contentu na blogi i innych materiałów przeznaczonych dla użytkowników sieci,
 • tłumaczymy z języka gruzińskiego na 42 języka świata oraz na język gruziński z 42 języków świata – obsługujemy angielski, niemiecki, włoski, węgierski i wiele innych.

Na, ile wyceniasz wartość swojej oferty handlowej? Wysoka jakość tekstów i dokumentów jest bezcenna dla Twojej firmy? Potrzebujesz weryfikacji tłumaczenia gruzińskiego, które wykonałeś samodzielnie?

W biurze tłumaczeń SuperTłumacz® najpierw „przyglądamy się” Twoim tekstom, a dopiero potem wyceniamy zlecenie. Nie mamy czegoś takiego jak uniwersalny cennik – każde zlecenie (nawet te z pozoru podobne do siebie), jest inne.

Tłumacz języka gruzińskiego wykonuje tłumaczenia pisemne z wielu dziedzin – obsługujemy na przykład medycynę, prawo, technikę, informatykę i IT, finanse i ekonomię czy tworzymy przekłady tekstów naukowych. Temat przekłada się na trudność zlecenia, stąd nie da się porównać stawek za prosty materiał informacyjny, który prezentuje Twoją firmę do cen za skomplikowane tłumaczenie dotyczące branży budowlanej.

Specjalistyczne treści to branżowy żargon i terminologia znana dla wąskiej grupy specjalistów. Tak tłumacz polsko-gruziński czy tłumacz gruzińsko-polski siłą rzeczy powinien być ekspertem w określonym temacie, aby w ogóle rozumieć słownictwo, z którym pracuje. Oczywiście współpraca z fachowcem przekłada się na cenę.

Obsługujemy 42 języki świata. Możemy wykonać tłumaczenie z gruzińskiego na polski, ale i przygotować przekład w języku szwedzkim, niemieckim czy węgierskim. Tym, co wpłynie na koszt takiego zlecenia, jest para językowa – mniejsza liczba specjalistów zazwyczaj będzie wiązała się z wyższymi stawkami.

Prowadzisz interesy w Gruzji? Potrzebujesz wykonać tłumaczenie z gruzińskiego na polski? Skontaktuj się z naszym biurem tłumaczeń i poznaj konkretną kwotę usługi.

Tłumaczenie zwykłe i tłumaczenia przysięgłe języka gruzińskiego? Tylko z supetłumaczem!

„Ara” to nie papuga znana u nas jako ara, ale gruzińskie „nie”. To nie koniec trudności, a ciąg dalszy!

Gruziński to język aglutacyjny. Typowa dla niego jest bogata fonetyka. Często spotkać tu można zbitki spółgłoskowe. Łącznie ma 28 spółgłosek i 5 samogłosek. Mamy tutaj 7 przypadków. Przymiotniki są identyczne formą jak rzeczowniki. Z kolei koniugacja czasowników jest bardzo złożona.

Pewnie w tej chwili myślisz sobie „madlobt” „dziękuję”, to nie dla mnie.

To prawda, że gruziński to jak podróż na zupełnie inną planetę. Trudno odmówić urody Kazbekowi, piękna i klimatu Tbilisi, czaru położonej na północnych zboczach Kaukazu Tuszetii czy nie skomplementować lokalnych win i chinkali. Bez wątpienia to fascynująca przygoda.

Jest jednak pewne „ale”… Jeśli prowadzisz poważne interesy, chcesz załatwić ważną sprawę czy po prostu potrzebujesz wsparcia z tym językiem; nie ma miejsca na eksperymenty czy luz.

Podejmij superdecyzję, tłumaczenie gruzińskie wykonuje się raz, dlatego powinno być doskonałe od początku. Powierz je nam i ciesz się supertekstami.

Szukasz dobrego tłumaczenia języka polskiego na język gruziński? Supertłumacze są do Twojej dyspozycji! O piśmie gruzińskim wiele osób powie: „pięknie wygląda, ale nic z tego nie rozumiem”. Tu, jak wszędzie, trzeba je poznać i zgłębić jego tajniki. A nie ma łatwo. Dlaczego? Wyróżnia się tu trzy różne kroje pisma:

 • asomtawruli („majuskuła”), zwany też mrgwlowani („zaokrąglony”),
 • nuschuri („minuskuła”) określany niekiedy jako chucuri („kościelny”),
 • mchedruli („rycerski”).

Na szczęście, nie musisz się kłopotać tym, że nigdy nie osiągniesz takiego poziomu, aby biegle pisać po gruzińsku. Od wskoczenia na tak zwany najwyższy poziom masz tłumacza języka gruzińskiego, który zna ten język, historię kraju, a także wie wszystko o tutejszej kulturze.

My Polacy kochamy Gruzję, to piękny kraj, a tamtejsi ludzie są przemili. To fakt. Czym innym jednak jest relaks, wakacje i sprawy prywatne, a czym innym interesy. Tu profesjonalista, jakim jest tłumacz polski-gruziński, któremu można zaufać i pracuje na perfekt, jest niczym skarb.

Superzasada jest taka – jeśli Twoje tłumaczenie jest ważne, wyślij je do biura tłumaczeń SuperTłumacz®. Proste, prawda? Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Polecamy lekturę naszych artykułów

Oksford – najlepszy uniwersytet na świecie 1 Ciekawostki

Oksford – najlepszy uniwersytet na świecie

8 maja 2024

University of Oxford, znany również jako Oksford, to jedna z tych uczelni, która jest

Wywiad z Beatą PiotrowskąZ życia firmy

Zrozumienie różnic kulturowych to podstawa skutecznej współpracy na arenie międzynarodowej. Wywiad z Beatą Piotrowską

27 września 2023

Publikujemy wywiad z Beatą Piotrowską, finance assistant w SUPERTŁUMACZ®. Pani Beata opowie nam o

13 przesądów z różnych krajów świata 2 Ciekawostki

13 przesądów z różnych krajów świata

10 stycznia 2023

Geneza różnych przesądów jest mniej lub bardziej znana. Przykładowo, skąd zła sława piątku trzynastego?