TŁUMACZENIA GRUZIŃSKI

gruzja flagaJęzyk gruziński jest językiem urzędowym w Gruzji. Pozostałymi krajami, gdzie można go usłyszeć, jest Turcja, Iran, Rosja, Stany Zjednoczone.

Nasze usługi tłumaczenia – język gruziński

Oferujemy tłumaczenia wszystkich rodzajów tekstów z języka gruzińskiego i na ten język. Współpracujemy z instytucjami, firmami i osobami prywatnymi. Naszymi klientami są zarówno Polacy, jak i mieszkańcy Gruzji. Tłumaczymy także z języka gruzińskiego na inne języki obce. Po więcej informacji na temat tłumaczeń gruzińskiego oraz cen takich tłumaczeń zapraszamy do cennika, albo do formularza wyceny.

W jaki sposób tłumaczymy na gruziński?

Aby zapewnić najwyższą jakość tłumaczenia, używamy programów CAT, które wspomagają naszą pracę. Dzięki nim możemy zaoferować krótkie czasy wykonania zlecenia, niskie ceny i merytoryczny przekład. Współpracujemy z tłumaczami gruzińskiego, którzy doskonale znają język gruziński i polski – są to zawodowi tłumacze.

Dokumenty po przetłumaczeniu są sprawdzane ponownie, by upewnić się, że tłumaczenie zostało wykonane poprawnie.

Bezpieczeństwo dokumentów

Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo dokumentów, dlatego stosujemy nowoczesne zabezpieczenia, które pozwalają na uchronienie ich przed dostępem niepowołanych osób. Naszych tłumaczy obowiązuje tajemnica firmowa, dlatego masz pewność, że zachowają oni dyskrecję. Stosujemy także zaawansowane zabezpieczenia, jeśli chodzi o przechowywanie dokumentów, a następnie ich archiwizację. Jeśli zachodzi taka potrzeba, archiwizujemy Twoje dokumenty, w celu wykorzystania ich przy Twoim następnym zamówieniu.

Jeśli zależy Ci na długotrwałej, owocnej współpracy z rzetelnym partnerem, skorzystaj z naszych usług.

Szybkie tłumaczenia gruzińskiego

Nasi klienci potwierdzają, że czas jest najważniejszym czynnikiem, który wpływa na ich satysfakcję. Z tego powodu oferujemy bardzo szybkie tłumaczenia, które otrzymasz zawsze w terminie określonym podczas wyceny.

Pewność wysokiej jakości

Oferujemy bardzo wysoką jakość tłumaczeń – dbamy zarówno o bezpieczeństwo Twoich plików, jak i o to, by były przetłumaczone w rzetelny sposób. Dzięki temu tłumaczenia, które nam zlecisz, szybko Ci się zwrócą. Działamy od 6 lat.

Tłumaczenie gruzińskiego – rzetelne podejście zlecenia

Każde tłumaczenie wykonuje tłumacz, który oferuje bardzo dobrą znajomość języka i tematu. Nasi tłumacze zajmują się tym zawodowo, wielu z nich to native speakerzy, specjalizujący się w Twojej dziedzinie.

Tłumaczenia gruzińskiego – warunki rozliczeń

Oferujemy korzystne warunki rozliczeń – dzięki temu będziesz mógł zapłacić w dogodnym terminie i w sposób, który Ci najbardziej odpowiada. Nasze biuro charakteryzuje też stały kontakt przez e-mail lub telefon.

Darmowa wycena tłumaczenia do 30 minut!