Nasz Zespół

O Nas 23

Tomasz Muszyński

polska jezyk-angielski jezyk-niemiecki
Founder, Chief Executive Officer

Założyciel i twórca biura tłumaczeń SUPERTŁUMACZ®. Umysł pełen świeżych pomysłów i kreatywnych rozwiązań, które napędzają rozwój firmy. Lider, który nie tylko zarządza codziennymi sprawami, ale także zapewnia wsparcie całemu zespołowi. Zawsze otwarty na rozmowę z drugim człowiekiem. Uważa, że jest ona kluczowym elementem tworzenia mostu porozumienia między ludźmi, a tłumacze to przewodnicy, którzy łącząc odmienne językowo i kulturowo światy umożliwiają pokonanie tego mostu.

Beata Piotrowska.jpg

Beata Piotrowska

polska jezyk-angielski

Finance Assistant

Beata, nasz „Anioł Stróż”, troszczy się o finanse firmy. To przez jej ręce przechodzą wszystkie dokumenty finansowe. Dzięki jej profesjonalizmowi i dbałości o szczegóły nasza firma działa niezwykle sprawnie i cieszy się zaufaniem naszych Klientów. Z uśmiechem na twarzy rozwiąże każdy, nawet najtrudniejszy problem.

O Nas 24

Maciej Gaik

polska jezyk-arabski jezyk-angielski
Sales Specialist

Maciek, nasz specjalista do spraw sprzedaży, to profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu. Dba o to, aby nasze usługi były zawsze dostosowane do oczekiwań rynku. Najbardziej zależy mu na tym, aby wyniki jego pracy przekładały się na zadowolenie firm i osób, z którymi współpracuje. Dzięki jego ogromnej intuicji i niezwykłemu zaangażowaniu w budowanie dobrych i trwałych relacji biznesowych nasi Klienci nie tylko do nas wracają, ale i pozostają z nami na długie lata.

O Nas 25

Anna Wolny

polska jezyk-czeski
Quality Specialist

Ania dzięki wysoko rozwiniętym zdolnościom komunikacyjnym buduje najbardziej trwałe i wartościowe współprace. Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania trafnych wniosków pozwala jej szybko zrozumieć potrzeby Klientów i dostosowywać nasze usługi do ich oczekiwań. Ania posiada także wyjątkowy talent do identyfikowania kluczowych obszarów do dalszej poprawy. Jej wkład w usprawnianie naszej codziennej pracy jest naprawdę ogromny.

O Nas 26

Bartłomiej Lis

polska jezyk-angielski jezyk-rosyjski
Localization Engineer

Bartek, specjalista do spraw narzędzi CAT i nowoczesnych technologii, to nasz firmowy MacGyver. Człowiek, który lubi znać odpowiedź na każde pytanie. Czuwa nad tym, aby nasze usługi odpowiadały najnowszym trendom i aktualnym potrzebom Klientów. Dzięki jego ogromnej wiedzy i dociekliwości  zapominamy, czym są „problemy techniczne”, a cały proces tłumaczeniowy przebiega gładko i sprawnie. Bartek ma jeszcze jeden wielki dar – zawiłe sprawy potrafi wyjaśnić krótko i jasno.

O Nas 27

Izabela Nosiadek

polska jezyk-angielski

LQA Specialist

Iza to nasza strażniczka poprawności językowej, która niemal dosłownie „waży” słowa. Iza przygotowuje glosariusze i wykonuje korekty tekstów. Swoją wrodzoną kreatywność wykorzystuje do współprowadzenia social mediów. Dzięki niej nasi obserwatorzy mogą cieszyć się oryginalnymi i inspirującymi treściami. Jej optymizm i zaraźliwy uśmiech sprawiają, że praca w biurze to czysta przyjemność.

O Nas 28

Alicja Fira

polska jezyk-angielski jezyk-szwedzki
HR & EB Specialist

Alicja to prawdziwy ambasador tłumaczy w naszej firmie. Rekrutuje najlepszych specjalistów, dzięki czemu jakość naszych tłumaczeń jest zawsze utrzymywana na najwyższym poziomie. Dba też o atrakcyjny wizerunek firmy jako pracodawcy. Prywatnie interesuje się kulturą skandynawską i podróżami. Do pracy podchodzi w sposób holistyczny, dążąc do stworzenia harmonijnej i zrównoważonej atmosfery wśród współpracowników.

O Nas 29

Agata Niewelt-Jakubik

polska jezyk-francuski jezyk-angielski
Project Manager

Agata jest naszym łącznikiem między klientami a tłumaczami. Dzięki bogatemu doświadczeniu i naturalnemu instynktowi do każdego zlecenia potrafi zawsze dobrać odpowiedniego tłumacza. Prywatnie miłośniczka podróży i kotów. Z powodzeniem łączy swoje zamiłowania z pracą. Niezwykle cierpliwa i empatyczna osoba. Jej niesamowita umiejętność rozwiązywania trudnych przypadków sprawia, że dla biura tłumaczeń SUPERTŁUMACZ®  nie ma rzeczy niemożliwych.

O Nas 30

Konrad Szymborski

polska jezyk-angielski
Sales Specialist

Konrad nieustannie poszukuje nowych rozwiązań, które zwiększają zadowolenie nie tylko naszych Klientów, ale i pracowników biura. Bardzo zależy mu na tym, aby cały proces realizacji tłumaczeń przebiegał sprawnie i na najwyższym poziomie. Jego zdolność analizowania potrzeb i oczekiwań Klientów sprawia, że zawsze potrafi znaleźć dla nich optymalne rozwiązania.

O Nas 31

Nataliya Lykun

polska jezyk-ukrainski jezyk-rosyjski
Project Manager

Nataliya to wulkan pozytywnej energii. Posiada naturalny dar dobierania zleceń w taki sposób, aby dla specjalistów stanowiły ciekawe wyzwanie, a Klienci otrzymali dokładnie to, czego potrzebują. Jej trafne spostrzeżenia oraz genialne wnioski, które potrafi wyciągnąć już po krótkiej rozmowie, przyczyniają się do sukcesów naszej firmy. Nataliya jest bardzo bezpośrednią i otwartą osobą, co bardzo cenią zarówno nasi tłumacze, jak i pozostali członkowie zespołu.

O Nas 32

Yaroslava Harets

polska jezyk-ukrainski
Sales Specialist

Jasia każdego dnia z wielkim zaangażowaniem przygotowuje oferty tłumaczeń dla naszych Klientów. Do pracy podchodzi z niezwykłym entuzjazmem i wszystkich wokół zaraża pozytywną energią. Dzięki niej każdy nasz Klient czuje, że jego zlecenie trafiło w dobre ręce. Prywatnie interesuje się psychologią i tworzeniem grafik na social media.

Bądźmy w kontakcie!

O Nas 33

Biuro tłumaczeń SUPERTŁUMACZ® to ludzie. 
Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy każdego dnia z pasją wykonują swoją pracę. 
Od 2008 roku pomogliśmy około 40 tysiącom Klientów. Każdy z tych Klientów to dla nas człowiek.
To właśnie ludzkie podejście w nowoczesnym świecie jest tym, z czego jesteśmy najbardziej dumni.