Strona główna 1 5,0 – średnia ocena 173 opinii w Google

Tłumaczenia hindi:
Wiele barw, smaków i zapachów zamkniętych w trafnym słowie

Tłumaczenie hindi – zaufaj doświadczeniu biura tłumaczeń Supertlumacz.pl. Do Twojej dyspozycji oddajemy najlepszych tłumaczy języka hindi, którzy wykonają dla Ciebie różnego rodzaju tłumaczenia z hindi na polski lub inne języki.

Język hindi to jak wkroczenie do innej rzeczywistości. W tym świecie amatora może ogłuszyć i przytłoczyć ilość bodźców, nowych rzeczy, różnorodność i przede wszystkim wszędobylski zgiełk i chaos.

Stąd Superludzie od Supertłumaczeń to ktoś w rodzaju Twojego agenta od zadań specjalnych, który zna teren i potrafi poruszać się po nim swobodnie. To profesjonalista: umie odpowiednio dobrać słowa do konkretnej dziedziny, kontekstu i odbiorcy docelowego. Tłumaczenia z języka hindi to sztuka i nasza Supermisja.

Tłumacz z hindi na język polski - Namaste!: Tłumaczymy „poliś bhasza” na „hindi bhasza”

Dowiedz się jak pracuje tłumacz hindi na polski – „पोलिश भाषा” /„poliś bhasza” oznacza język polski. Z kolei „हिन्दी भाषा” /„hindi bhasza” to język hindi.

Już sam zapis hindi pokazuje, że ten język to z jednej strony bariera, a z drugiej piękno. Choć różnic jest wiele naszym celem jest to, abyś był właściwie odebrany i osiągnął dokładnie to, o co Ci chodzi.

Pewne przysłowie hinduskie mówi, że prawdziwe szczęście polega na uszczęśliwianiu innych ludzi. Naszą misją jest to, abyś pokonał bariery i granice, skutecznie uporał się z problemem, doszedł tam, gdzie chcesz czy po prostu osiągnął sukces. Tak to widzimy, dlatego oferujemy profesjonalne tłumaczenia z języka hindi.

Supertłumacz to doskonałe biuro od tłumaczeń „na” i „z” hindi. Jesteśmy solidni i konkretni, do tego potrafimy jak nikt inny poruszać się po światach innych języków i związanych z nimi kultur np. tłumacz hindi angielski. Wierzymy, że jakość, solidność, konkretność i odpowiedni specjalista to przepis na przekład, który przynosi sukces.

Co ważne, z pomocą Supertłumacza skutecznie wykorzystasz zasięg języka hindi. Przypomnijmy: to trzeci, po angielskim i chińskim /mandaryńskim, najczęściej używany język. Według klasyfikacji Ethnologue z 2019 roku ma 615 mln użytkowników. Usłyszymy go w Indiach, Nepalu, na Mauritiusie, w Surinamie.

Tłumaczenia z języka hindi jakie możesz zlecić w biurze Supertlumacz.pl

Jako biuro tłumaczeń posiadamy wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniach z języka hindi na inne języki. Nasza kadra to doświadczeni tłumacze, w tym między innymi lekarze, prawnicy i osoby, które ukończyły studia filologiczne. Wykonujemy tłumaczenia:

 • tłumaczenia przysięgłe hindi,
 • tłumaczenia medyczne języka hindi,
 • tłumaczenia przysięgłe języka hindi,
 • tłumaczenia pisemne,
 • tłumaczenia konsekutywne hindi,
 • tłumacz z hindi na polski,
 • prawnicze,
 • techniczne,
 • i wiele wiele innych!

Tłumaczenia języka hindi - nie denerwuj się: Od pisma Dewanagari masz Supertłumacza

„देवनागरी”, z sanskrytu „Devanāgarī” to pismo służące do zapisu hindi. Rzeczywiście, dla laika zderzenie z nim może przywodzić na myśl skok na główkę z bardzo dużej wysokości do nieznanej wody. Spokojnie, od tego masz Supertłumacza! To Twój człowiek od tłumaczeń języka hindi, który pomoże i wesprze Cię w procesie tłumaczenia.

Mało tego! Sprawa się jeszcze nieco komplikuje, kiedy w grę wchodzę różne dialekty. Tak zwany właściwy język hindi ma dwa główne zespoły dialektów: zachodnie i wschodnie. Do pierwszej grupy zaliczają się: Bradźbhasza, Khariboli, Harijani, Bundeli, Kanaudźi. Z kolei do drugiej z nich wchodzą: Awadhi, Bagheli, Ćhattisgarhi. To jeszcze nie koniec. Niekiedy do hindi zalicza się języki pokrewne dialekty Radżastanu, Biharu i pahari.

Dużo tego? Amatora to przytłoczy, profesjonalista w gąszczu dziesiątek możliwych interpretacji znajdzie słowa, które idealnie oddadzą intencje oryginału i kulturę Indii.

Pismo Dewanagari:

 • /१ pismo alfabetyczno-sylabiczne,
 • /२ używa się go w północnych, zachodnich i środkowych Indiach,
 • /३ zapisuje się nim kilkanaście języków, w tym hindi,
 • /४ ma 46 znaków i ligatur,
 • /५ zapis poziomy, od lewej do prawej strony,
 • /६ typowa dla niego jest tzw. matra, czyli pozioma linia nad każdą literą i ligaturą.

Karma wraca: Stwórz supertłumaczenia hindi

Nawet jeśli nie wierzysz w hinduizm, buddyzm, dźinizm, sikhizm, adźiwików na pewno słyszałeś lub wierzysz w karmę. W religiach dharmicznych jest rozumiana jako prawo przyczyny i skutku. W języku pali określa się ją jako „kamma-vipaka”, co przetłumaczymy jako „działanie-owoc”.

Przygotowując nasze tłumaczenia „z” lub „na” hindi wychodzimy z założenia, że nasza rzetelność, solidność i stosowność wyda na świat przekłady, o których mówi się: perfekcyjna robota.

Sprawa jest prosta – poznacie nas po owocach.

 • Jeśli tłumaczymy kontrakt, to po to, abyś go dostał.
 • Jeśli tłumaczymy content na stronę internetową, to po to, abyś realnie zwiększył zasięgi /sprzedaż /widoczność online.
 • Jeśli tłumaczy Twoje CV, to po to, abyś dostał pracę.

Supertłumacz wesprze Cię w wielu branżach, dziedzinach i tematach. W naszej ofercie znajdziesz tłumaczenia hindi dla takich sektorów jak m.in.: medycyna, prawo, finanse i ekonomia, inżynieria, energetyka, IT, reklama i marketing, mechanika czy content na strony internetowe. Język hinduski zwany fachowo hindi to doskonała sposobność na dotarcia do milionów osób na całym świecie.

Winszujemy Ci sukcesów: O tym co ma wspólnego Wisznuizm i inne odłamy hinduizmy z tłumaczeniami?

Czy miałeś świadomość, że liczba odłamów hinduizmu szacowana jest na ok. 10 000? Wśród nich wyróżnia się np. Wisznuizm, Śiwaizm, Śaktyzm, Smartyzm, Ganapatia, Kaumara czy nehinduizm to niektóre z nich.

Po co Ci je wymieniamy? Tłumaczenia hindi to nie tylko przekładanie słów, ale i kultury, religii, rzeczywistości, w której żyją ludzie posługujący się tym językiem; a także mentalności ludzi żyjących w tym kraju. Indie to takie miejsce na mapie świata, o którym możemy śmiało powiedzieć, że są jak lot w kosmos i wylądowanie na innej planecie.

Do zadań specjalnych, jakim niewątpliwie jest tłumaczenie języka hindi, mamy Superludzi od Supertłumaczeń. To nie słownik wykonuje tłumaczenie, a człowiek z pasją, wyobraźnią i super podejściem do każdego projektu. Tłumaczymy sens, a nie tylko słowa.

Dobry przekład hindi to o wiele więcej niż zamiana wyrazów. Oddaje zarówno znaczenie tekstu, jak i jego intencje, a także cały kontekst.

Jeśli interesuje Cię usługa tłumaczeń hindi, Supertłumacz to najlepsza droga do super wyników i sukcesu.

Tłumaczenia z hindi FAQ

Najnowsza klasyfikacja Ethnologue pokazuje, że tuż za angielskim i chińskim (mandaryńskim), hindi to trzeci najczęściej używany język na naszej planecie. Sam fakt, że dzięki tłumaczeniom możesz dotrzeć do 637 mln ludzi jest argumentem, którego nie powinieneś zignorować. Co więcej, The World Economic Forum wymieniło hindi wśród dziesięciu najpotężniejszych języków na świecie.

Tak. Po pierwsze najwyższą jakość tłumaczenia hindi gwarantuje zawodowy tłumacz i specjalista z odpowiednim doświadczeniem i wiedzą z branży, dziedziny lub tematu, którego dotyczy Twój materiał źródłowy. Po drugie na straży jakości stoi nasz system tłumaczeń; każdego roku poddawany audytowi międzynarodowej jednostki certyfikującej QS Zurich AG. Po trzecie gwarantuje to spełnianie wszystkich norm ISO 9001:2015.

Tak, hindi jest jednym z języków, w których się specjalizujemy. Mieliśmy okazję wykonać dla naszych klientów przekłady o charakterze ogólnym i specjalistycznym. Wspieraliśmy w potrzebie i różnych działaniach osoby prywatne, firmy, instytucje i organizacje.

Standardowy czas tłumaczenia z języka i na język hindi wynosi 6 stron po 1600 znaków ze spacjami na dobę. W przypadku dokumentów o większej objętości lub projektów długoterminowych, termin realizacji ustalamy indywidualnie.

Piotr Skowroński
Piotr Skowroński
10:53 27 Jun 21
Z pełnym przekonaniem rekomenduję biuro SUPERTŁUMACZ, które ostatnio bardzo mi pomogło. Korzystałem z usług tłumaczeń medycznych, których potrzebowałem bardzo szybko. Biuro zrobiło wszystko, żeby tak się stało. Zarówno pracownicy biura, jak i tłumacz postarali się, aby w jak najkrótszym czasie wykonać usługę. Do samego tłumaczenia zaś nie mam uwag: dobre i profesjonalne.
Sebastian Sendra
Sebastian Sendra
13:30 26 Jun 21
Wszystko zgodnie z oczekiwaniami. Tłumaczenie dobrej jakości wykonane w terminie.
Jerzy Herbowski
Jerzy Herbowski
12:43 26 Jun 21
Tak właśnie wyobrażam sobie profesjonalną usługę.
Greg Lyzwa
Greg Lyzwa
13:34 25 Jun 21
Tłumaczenie CV wykonane w ciągu 24h. Wszystko przetłumaczone zgodnie z zaleceniami. Jestem bardzo zadowolony. I to wszystko w dobrej cenie.Polecam.
Julia Kuzevych
Julia Kuzevych
08:19 25 Jun 21
Ale dziękuję!Zawsze robicie szybko, ale tym razem jest błyskawicznie. Jesteście niesamowici!
Dominika Topa-Bryniarska
Dominika Topa-Bryniarska
20:05 24 Jun 21
Jestem bardzo zadowolona z usługi. Tłumaczenie wykonane bardzo dobrze i na czas. Kontakt z biurem także na wysokim poziomie. Wszystko przebiegło sprawnie i profesjonalnie. Polecam!
Karol Cyrklewicz
Karol Cyrklewicz
11:43 24 Jun 21
Polecam. Dobrze przetłumaczone CV. Szybko prosto, bezproblemowo i profesjonalnie
Krzysztof Świder
Krzysztof Świder
18:24 20 Jun 21
wysoka jakosc+szybka realizacja+profesjonalna obsluga = SUPERTLUMACZ
Tatiana Parsova
Tatiana Parsova
11:43 18 Jun 21
Tlumaczen było kilka, wszystkie byli szybko i sprawnie przetłumaczone, obsługa profesjonalna Dziękuję i polecam
Justyna Król
Justyna Król
12:13 17 Jun 21
Jestem bardzo zadowolona z usług SUPERTŁUMACZ, kontakt z klientem super szybki, czas realizacji zamówienia również. Polecam
Tłumaczenia hindi 1

Tłumaczenia

Tłumaczenia hindi 2

Śubhkamnaę! /Pomyślności!

Artykuły na temat tłumaczeń

tłumaczenie dokumentów samochodowych Artykuły na temat tłumaczeń

Ile kosztuje tłumaczenie dokumentów samochodowych?

19 maja 2021

Sprowadzając samochód z zagranicy, trzeba się liczyć, iż należy przetłumaczyć dołączoną do niego dokumentacje.

Ile kosztuje tłumaczenie na angielski Artykuły na temat tłumaczeń

Ile kosztuje tłumaczenie na angielski i co wpływa na jego cenę?

19 maja 2021

Tłumaczenia w języku angielskim to bez wątpienia jedne z najpopularniejszych tłumaczeń językowych. Zapotrzebowanie na

język prawny a prawniczy Artykuły na temat tłumaczeń

Czym różni się język prawny od prawniczego?

19 maja 2021

W branży tłumaczeniowej można napotkać treści nawiązujące do dziedziny prawa. Tłumaczenia takich tekstów wymagają