Tłumaczenie hindi - profesjonalne tłumaczenia z hinduskiego i na hinduski

Tłumaczenie hindi – zaufaj doświadczeniu biura tłumaczeń SUPERTŁUMACZ®.

Do Twojej dyspozycji oddajemy najlepszych tłumaczy, którzy wykonają dla Ciebie różnego rodzaju tłumaczenia z hindi na polski lub na inne języki.

Język hindi to jak wkroczenie do innej rzeczywistości. W tym świecie amatora może ogłuszyć i przytłoczyć ilość bodźców, nowych rzeczy, różnorodność i przede wszystkim wszędobylski zgiełk i chaos.

Supertłumacz to ktoś w rodzaju Twojego agenta od zadań specjalnych, który zna teren i potrafi poruszać się po nim swobodnie. To profesjonalista: starannie dobiera słowa, aby te były umiejętnie dopasowane do konkretnej dziedziny, kontekstu i odbiorcy docelowego.

Tłumaczenia z języka hindi to sztuka i nasza supermisja.

Dowiedź się, czym są supertłumaczenia!

kalendarz.png

Sieć doświadczonych tłumaczy - supertłumaczymy od 2008 roku.

online.png

Nowoczesna usługa - zamówienie złożysz online.

translation.png

Tłumaczenia na 42 języki - mówimy w potrzebnym Ci języku!

30-minut-1.png

30 minut - superszybka wycena zamówień.

iso-1.png

ISO 9001:2015 - pracujemy w oparciu o najwyższe standardy w branży tłumaczeń.

five-stars.png

5.0. na Google - supertłumaczenia doceniane są przez klientów, którzy skorzystali już z naszej pomocy!

Tłumaczenia z i na hindi – dlaczego warto z nami współpracować?

Tłumacz hindi na polski wie, że „पोलिश भाषा” /„poliś bhasza” oznacza język polski. Z kolei „हिन्दी भाषा” /„hindi bhasza” to język hindi.

Patrzysz na powyższe słowa i myślisz sobie, że nigdy nie spamiętasz nawet podstawowych zwrotów? Już sam zapis hindi pokazuje, że ten język to z jednej strony bariera, a z drugiej piękno. Choć różnic jest wiele naszym celem jest to, abyś był właściwie odebrany i osiągnął dokładnie to, o co Ci chodzi.

Pewne przysłowie hinduskie mówi, że prawdziwe szczęście polega na uszczęśliwianiu innych ludzi. Naszą misją jest to, abyś pokonał bariery /granice i doszedł tam, gdzie chcesz. Stąd oferujemy profesjonalne tłumaczenia z języka hindi i tłumaczenia na hindi.

 • „Podpowiemy” Ci jak się przywitać i pożegnać z osobą, z którą robisz interesy.
 • „Wprowadzimy” w lokalne zwyczaje i kulturę, abyś nie popełnił żadnego nietaktu.
 • Spojrzymy na sprawę okiem eksperta, aby realizowane przez nas tłumaczenie spełniało wszystkie normy i standardy.

Co ważne, z pomocą Supertłumacza skutecznie wykorzystasz zasięg języka hindi. Przypomnijmy: to trzeci, po angielskim i chińskim (mandaryńskim), najczęściej używany język na świecie. Według klasyfikacji Ethnologue z 2021 roku ma 600 mln użytkowników. Dokładnie i umiejętnie przetłumaczone teksty wspierają działania w Indiach, Nepalu, na Mauritiusie i w Surinamie.

Supertłumacz to biuro od tłumaczeń na i z hindi dla Ciebie i każdego, komu zależy na solidnym i konkretnym partnerze. Jak nikt inny potrafimy poruszać się po światach innych języków i związanych z nimi kultur np. tłumacz hindi-angielski. Wierzymy, że jakość, rzetelność, konkretność i odpowiedni specjalista to przepis na przekład, który przynosi sukces. Dowiedz się również o tłumaczeniu przysięgłym języka hindi.

Tłumaczenia hindi 2
Zapewniamy Ci:
 • wsparcie tłumaczy określanych jako supertumacze,
 • najwyższą jakość,
 • szybkość realizacji zleceń,
 • atrakcyjne ceny i indywidualną wycenę zleceń,
 • pełne bezpieczeństwo powierzanych nam danych i informacji.

Cennik tłumaczeń języka hindi

rodzaj tłumaczeniacena nettocena bruttojednostka rozliczeniowa
cena tłumaczenia z języka polskiego na język hindi150 zł184,5 zł1 strona = 1600 znaków ze spacjami
cena tłumaczenia z języka hindi na język polski150 zł184,5 zł1 strona = 1600 znaków ze spacjami
cena tłumaczenia przysięgłego z języka polskiego na język hindi210 zł258,3 zł1 strona = 1125 znaków ze spacjami
cena tłumaczenia przysięgłego z języka hindi na język polski210 zł258,3 zł1 strona = 1125 znaków ze spacjami
cena proofreadingu tłumaczenia hindi72 zł88,56 zł1 strona = 1600 znaków ze spacjami

Supertłumaczenia zamówisz wypełniając formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej, wysyłając e-mail lub bezpośrednio dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta.

Jak działają nasze supertłumaczenia z i na hindi?

1.png

Kontakt z Biurem Klienta (telefoniczny, e-mailowy, przez formularz na stronie internetowej).

2.png

Zgłaszasz zainteresowanie naszą usługą.

3.png

Analizujemy przesłane nam dokumenty i teksty, aby przedstawić Ci uczciwą wycenę.

4.png

Otrzymujesz propozycję współpracy z naszym biurem tłumaczeń.

5.png

Wybieramy tłumacza, który wykona dla Ciebie tłumaczenie z lub na hindi.

6.png

Przygotowujemy supertłumaczenie hindi. W umówionym terminie otrzymujesz przekład.

1. Cenimy Twój czas, dlatego naszą wycenę otrzymasz do 30 minut od przesłania nam zapytania o wycenę.

2. Po podjęciu decyzji o współpracy z nami Klientów fizycznych uprzejmie prosimy o przedpłatę. Możesz skorzystać z płatności online lub wykonać przelew bankowy.

Tłumaczenia pisemne zwykłe lub /i tłumaczenia pisemne przysięgłe hindi potrzebne są Ci do realizacji celów biznesowych, służbowych lub prywatnych? Chcesz nawiązać współpracę z profesjonalistami, którzy są znani z najwyższej jakości tłumaczeń hindi?

Biuro tłumaczeń SUPERTŁUMACZ® to doceniany dostawca usługi tłumaczeń hindi-polski i polski-hindi. Nasi tłumacze hindi to najlepsi w branży eksperci, którzy wykorzystując swoje doświadczenie są gwarantem jakości każdego tłumaczenia hindi.

To możemy dla Ciebie zrobić:

Tłumaczenia hindi 3

Przetłumaczymy tekst specjalistyczny

Szukasz tłumaczeń naukowych, medycznych, prawniczych lub innych tekstów specjalistycznych? W naszym biurze tłumaczeń zajmują się nimi specjaliści!

Tłumaczenia hindi 4

Korekta języka tłumaczenia

Dzięki naszym usługom, tekst może być znacznie łatwiejszy w odbiorze. Oferujemy korektę pod względem stylistycznym i składniowym.

Tłumaczenia hindi 5

Tłumaczenie tekstów zwykłych

Przetłumaczenie listu motywacyjnego, CV czy życiorysu nie stanowi dla nas żadnej bariery. Zaprezentuj pracodawcy profesjonalne pismo.

Tłumaczenia hindi 6

Tłumaczenie uwierzytelnione (przysięgłe)

Powierz nam dokumenty wymagające troski najlepszych tłumaczy – zleć nam tłumaczenia przysięgłe.

Tłumaczenie, które potrzebujesz wykonać wpłynie na Twoją przyszłość? Wyślij nam teksty.

Rekomendują nas

Tłumaczymy sens, a nie tylko słowa

Dobre tłumaczenie to więcej niż zmiana wyrazów. Oddaje zarówno znaczenie tekstu jak i jego intencje.

Jakość udokumentowana

Tłumaczenia hindi 7

Tłumaczenia z hindi FAQ

Najnowsza klasyfikacja Ethnologue pokazuje, że tuż za angielskim i chińskim (mandaryńskim), hindi to trzeci najczęściej używany język na naszej planecie. Sam fakt, że dzięki tłumaczeniom możesz dotrzeć do 637 mln ludzi jest argumentem, którego nie powinieneś zignorować. Co więcej, The World Economic Forum wymieniło hindi wśród dziesięciu najpotężniejszych języków na świecie.

Tak. Po pierwsze najwyższą jakość tłumaczenia hindi gwarantuje zawodowy tłumacz i specjalista z odpowiednim doświadczeniem i wiedzą z branży, dziedziny lub tematu, którego dotyczy Twój materiał źródłowy. Po drugie na straży jakości stoi nasz system tłumaczeń; każdego roku poddawany audytowi międzynarodowej jednostki certyfikującej QS Zurich AG. Po trzecie gwarantuje to spełnianie wszystkich norm ISO 9001:2015.

Tak, hindi jest jednym z języków, w których się specjalizujemy. Mieliśmy okazję wykonać dla naszych klientów przekłady o charakterze ogólnym i specjalistycznym. Wspieraliśmy w potrzebie i różnych działaniach osoby prywatne, firmy, instytucje i organizacje.

Standardowy czas tłumaczenia z języka i na język hindi wynosi 6 stron po 1600 znaków ze spacjami na dobę. W przypadku dokumentów o większej objętości lub projektów długoterminowych, termin realizacji ustalamy indywidualnie. 

Nasze specjalizacje

tlumaczenia-cv.png

Tłumaczenia CV

Pomagamy przetłumaczyć nie tylko CV czy list motywacyjny, ale i dostosować te dokumenty do przyjętych norm kraju i kultury Indii.

tlumaczenia-dla-firm-1.png

Tłumaczenia dla firm

Nasi tłumacze hindi pomagają nie tylko przekładać dokumenty, raporty, materiały promocyjne, ale i we właściwy sposób komunikować się z osobami pochodzącymi z odmiennego od nas kręgu kulturowego.

tlumaczenia-stron-internetowych-1.png

Tłumaczenia stron internetowych

Ułatwiamy wykorzystać zasięgi hindi w Internecie. Z pomocą naszych fachowców przetłumaczysz każdą treść, którą chcesz opublikować w sieci.

tlumaczenia-prawnicze.png

Tłumaczenia prawnicze

Od 2008 roku wspieramy naszych klientów w potrzebie i różnych działaniach związanych z dziedziną prawa. Tłumaczymy między innymi pisma urzędowe, raporty czy umowy.

tlumaczenia-medyczne.png

Tłumaczenia medyczne

Tłumaczymy dokumenty i treści o charakterze medycznym, wśród których są na przykład artykuły naukowe, badania kliniczne, opisy patentów, oferty prywatnych klinik, wypisy ze szpitala.

tlumaczenia-techniczne.png

Tłumaczenia techniczne

Wspieramy specjalistów i firmy, które potrzebują przetłumaczyć instrukcje obsługi maszyn i urządzeń, rysunek techniczny czy specjalistyczne materiały z tej dziedziny.

tłumaczenia biznesowe

Tłumaczenia biznesowe

Wspieramy firmy w prowadzeniu biznesu, od lat zapewniając profesjonalne przekłady biznesowe. Ułatwiamy komunikację na każdym szczeblu działań, tłumacząc umowy, prezentacje i wszelkie treści związane z biznesem.

tłumaczenia naukowe

Tłumaczenia tekstów naukowych

Pomagamy zrozumieć formuły matematyczne i tłumaczymy treści naukowe na wiele języków. Realizujemy rzetelne i spójne tłumaczenia, które zachowują prawidłowość i przekaz tekstu oryginalnego.

tłumaczenia dokumentów samochodowych

Tłumaczenia dokumentów samochodowych

Pomagamy w rejestracji samochodów sprowadzonych z zagranicy. Zapewniamy rzetelne tłumaczenia dokumentów samochodowych, które ułatwią proces rejestracji pojazdu w wydziale komunikacji.

tłumaczenia dokumentów motocyklowych

Tłumaczenia dokumentów motocyklowych

Pomagamy w legalizacji dokumentów motocyklowych. Przekładamy wszelką dokumentację związaną z motocyklem, dzięki czemu szybko i bez komplikacji zarejestrujesz pojazd w Polsce.

tłumaczenia budowlane

Tłumaczenia budowlane

Od lat ułatwiamy międzynarodową komunikację, zapewniając profesjonalne tłumaczenia budowlane. Współpracujemy z najlepszymi ekspertami językowymi, którzy na przekładach budowlanych znają się jak nikt inny.

tłumaczenia chemiczne

Tłumaczenia chemiczne

Profesjonalne tłumaczenia chemiczne są istotne dla wszystkich firm o zasięgu globalnym. Zapewniamy rzetelne, bezbłędne i dokładne przekłady z zakresu chemii.

tłumaczenia instrukcji obsługi

Tłumaczenia instukcji obsługi

Pomagamy firmom, zapewniając rzetelne tłumaczenia instrukcji obsługi oraz wszelkiej dokumentacji dotyczącej działań maszyn i urządzeń.

tłumaczenia dokumentów

Tłumaczenia dokumentów

Rzetelne i dokładne tłumaczenie dokumentów jest niezwykle istotne w każdym aspekcie życia prywatnego i zawodowego. Dzięki wsparciu naszych tłumaczy osiągniesz zamierzone cele biznesowe i indywidualne.

Supertłumaczenia zamówisz wypełniając formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej, wysyłając e-mail lub bezpośrednio dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta.

Poczytaj więcej o naszych supertłumaczeniach hindi:

Jako biuro tłumaczeń posiadamy wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniach z języka hindi na inne języki. Nasza kadra to doświadczeni specjaliści, w tym między innymi lekarze, prawnicy i osoby, które ukończyły studia filologiczne. Przy przekładach niektórych tekstów wspierają nas native speakerzy.

Mówimy w wielu językach świata – przetłumaczysz się z i na 42 języki. Obsługujemy m.in. arabski, angielski, francuski, niemiecki, szwedzki czy włoski. To ważna informacja dla Ciebie, jeśli szukasz innego fachowca niż tłumacz polski-hindi lub zależy Ci na tym, aby jednej firmie przekazać projekt przekładu np. strony internetowej na kilka czy kilkanaście języków obcych.

Wykonujemy m.in.:

 • tłumaczenia pisemne zwykłe i specjalistyczne,
 • tłumaczenia przysięgłe hindi,
 • tłumaczenia medyczne języka hindi,
 • tłumaczenia hindi w zakresie prawa,
 • tłumaczenia techniczne,
 • tłumaczenia stron internetowych (na i z języka hindi tłumaczą eksperci i native speakerzy),
 • przekłady informacji prasowych, różnego rodzaju publikacji czy materiałów reklamowych i marketingowych.

Jest takie przysłowie indyjskie mówiące, że „wzgórze zawsze wygląda na większe z daleka”. Owszem, bez podstaw języka nie da się wykonać samodzielnie tłumaczenia z polskiego na hindi lub z hindi na polski, ale nie powinno to stanowić dla Ciebie problemu. Wystarczy skontaktować się z Supertłumaczem i poprosić go o wsparcie.

Za co u nas płacisz? Za ten konkretny tekst, który w danej chwili chcesz przetłumaczyć. Tłumacze języka hindi pracują np. z aktami urodzenia i małżeństwa, umowami, dokumentami potrzebnymi do pracy, instrukcjami obsługi czy z materiałami na strony www. Fachowcy bardzo często wspierają osoby prywatne, które muszą pilnie przekazać lekarzowi z innego kraju historię choroby czy zalecenia do dalszej rehabilitacji. Nasi profesjonaliści pracują również z firmami, które postanawiają wprowadzić swój produkt czy usługę na rynek w Indiach.

Zanim złożymy Ci konkretną ofertę chcemy „zajrzeć” do treści. Na tym etapie oceniamy rodzaj tłumaczenia, jego trudność czy czas potrzebny na wykonanie przekładu. Następnie składamy Ci propozycję. Po uzyskaniu Twojej zgody przystępujemy do działania.

Zapraszamy do wyceny!

„देवनागरी”, z sanskrytu „Devanāgarī” to pismo służące do zapisu hindi. Rzeczywiście, dla laika zderzenie z nim może przywodzić na myśl skok na główkę z bardzo dużej wysokości do nieznanej wody. Spokojnie, od tego masz Supertłumacza! To Twój człowiek od tłumaczeń języka hindi, który pomoże i wesprze Cię w procesie przekładu.

Mało tego! Sprawa się jeszcze nieco komplikuje, kiedy w grę wchodzą różne dialekty. Tak zwany właściwy język hindi ma dwa główne zespoły dialektów: zachodnie i wschodnie. Do pierwszej grupy zaliczają się: Bradźbhasza, Khariboli, Harijani, Bundeli, Kanaudźi. Z kolei do drugiej z nich wchodzą: Awadhi, Bagheli, Ćhattisgarhi. To jeszcze nie koniec. Niekiedy do hindi zalicza się języki pokrewne dialekty Radżastanu, Biharu i Pahari.

Dużo tego? Amatora to przytłoczy, profesjonalista w gąszczu dziesiątek możliwych interpretacji znajdzie słowa, które idealnie oddadzą intencje oryginału i kulturę Indii.

Pismo Dewanagari:

 • /१ pismo alfabetyczno-sylabiczne,
 • /२ używa się go w północnych, zachodnich i środkowych Indiach,
 • /३ zapisuje się nim kilkanaście języków, w tym hindi,
 • /४ ma 46 znaków i ligatur,
 • /५ zapis poziomy, od lewej do prawej strony,

/६ typowa dla niego jest tzw. matra, czyli pozioma linia nad każdą literą i ligaturą.

Nawet jeśli nie wierzysz w hinduizm, buddyzm, dźinizm, sikhizm, adźiwików na pewno słyszałeś lub wierzysz w karmę. W religiach dharmicznych jest rozumiana jako prawo przyczyny i skutku. W języku pali określa się ją jako „kamma-vipaka”, co przetłumaczymy jako „działanie-owoc”.

Przygotowując tłumaczenia „z” lub „na” hindi wychodzimy z założenia, że nasza rzetelność, solidność i stosowność „wyda” na świat przekłady, o których mówi się: perfekcyjna robota.

Sprawa jest prosta – poznacie nas po owocach.

 • Jeśli tłumaczymy kontrakt, to po to, abyś go dostał.
 • Jeśli tłumaczymy content na stronę internetową, to po to, abyś realnie zwiększył zasięgi /sprzedaż /widoczność online.
 • Jeśli tłumaczy Twoje CV, to po to, abyś dostał pracę.

Supertłumacz wesprze Cię w wielu branżach, dziedzinach i tematach. W naszej ofercie znajdziesz tłumaczenia hindi dla takich sektorów jak m.in.: medycyna, prawo, finanse i ekonomia, inżynieria, energetyka, IT, reklama i marketing, mechanika czy content na strony internetowe. Język hinduski zwany fachowo hindi to doskonała sposobność dotarcia do milionów osób na całym świecie.

Czy miałeś świadomość, że liczba odłamów hinduizmu szacowana jest na ok. 10 000? Wśród nich wyróżnia się np. Wisznuizm, Śiwaizm, Śaktyzm, Smartyzm, Ganapatia, Kaumara czy nehinduizm.

Po co Ci je wymieniamy? Tłumaczenia hindi to nie tylko przekładanie słów, ale i kultury, religii, rzeczywistości i mentalności ludzi, którzy posługują się tym językiem. Indie to takie miejsce na mapie świata, o którym możemy śmiało powiedzieć, że nie da się go porównać z niczym innym. Wszystko tu jest nowe i inne.

Do zadań specjalnych, jakim niewątpliwie jest tłumaczenie języka hindi, mamy Supertłumaczy. To nie słownik wykonuje tłumaczenie, a człowiek z pasją, wyobraźnią i superpodejściem do każdego projektu.

Dobry przekład hindi to o wiele więcej niż zamiana wyrazów. Oddaje zarówno znaczenie tekstu, jak i jego intencje, a także cały kontekst.

Jeśli interesuje Cię usługa tłumaczeń hindi, Supertłumacz to najlepsza droga do wyników i sukcesu.

Czytaj i korzystaj z wiedzy naszych fachowców

Wywiad z Beatą PiotrowskąZ życia firmy

Zrozumienie różnic kulturowych to podstawa skutecznej współpracy na arenie międzynarodowej. Wywiad z Beatą Piotrowską

27 września 2023

Publikujemy wywiad z Beatą Piotrowską, finance assistant w SUPERTŁUMACZ®. Pani Beata opowie nam o

13 przesądów z różnych krajów świata 1 Ciekawostki

13 przesądów z różnych krajów świata

10 stycznia 2023

Geneza różnych przesądów jest mniej lub bardziej znana. Przykładowo, skąd zła sława piątku trzynastego?

Szybkie tłumaczenie CVArtykuły na temat tłumaczeń

Szybkie tłumaczenie CV – jak to zrobić?

30 lipca 2022

Profesjonalne curriculum vitae to pierwszy krok w kierunku zdobycia wymarzonej pracy i jeden z