TŁUMACZENIA HINDI

indie flagaJęzyk hindi jest używany przez około 180 milionów ludzi (według niektórych danych, nawet przez 422 miliony). To język mieszkańców Indii, Nepalu i Fidżi.

Tłumaczenia z tego języka stały się popularne, odkąd polskie firmy zaczęły współpracować z firmami z Indii.

Czas tłumaczenia dokumentów

Jako jedno z niewielu biur tłumaczeń oferujemy gwarancję czasu przetłumaczenia dokumentów. Zasada jest prosta – jeśli nie otrzymasz tłumaczenia z naszej winy, a opóźnienie wynosi powyżej 3 dni, otrzymujesz zwrot pieniędzy.

Współpracę w zakresie tłumaczenia dokumentów z języka hindi możesz nawiązać, dzięki wysłaniu nam e-maila, lub droga telefoniczną.

Najlepszym rozwiązaniem jest przesłanie nam dokumentów za pomocą prostego formularza. Wycena następuje do 30 minut. Oferujemy krótkie czasy realizacji tłumaczeń, a jeśli chcesz przetłumaczyć bardzo dużą ilość tekstu w krótkim czasie, pomożemy Ci uporać się z tym problemem.

Tłumaczenia język hindi – ceny

Naszą zasadą jest zachowanie atrakcyjnych cen. Mimo tego, że język hindi jest egzotyczny i tłumaczenie jest zwykle nieco dłuższe, niż uwzględniamy to w wycenie, obowiązuje Cię stawka podana podczas błyskawicznej wyceny.

Inne biura tłumaczeń stosują nieuczciwą praktykę zaokrąglania zleceń do pełnych stron w górę. U nas zapłacisz z dokładnością do jednej dziesiątej strony bez zaokrąglania w górę. Dzięki temu znacznie zaoszczędzisz na małych zleceniach.

Przyjazne rozliczenie

W przypadku klientów firmowych zamawiających tłumaczenia tekstów w języku hindi zwykle nie kończy się na jednym zleceniu. Z tego powodu oferujemy przyjazne rozliczenia:

  • Zbiorcze faktury VAT (co tydzień lub co miesiąc)
  • Termin zapłaty – 2 tygodnie
  • Możliwość dokonania poprawek, by tekst był zgodny z Twoimi wymaganiami

Wypełnij teraz formularz wyceny dokumentów i skorzystaj z naszych usług na tłumaczenie z języka hindi lub na ten język.

Łączymy jakość i krótkie terminy

Współpracujemy wyłącznie z tłumaczami, którzy mają w małym palcu szybkie tłumaczenie tekstu bez utraty jego jakości. Twoje dokumenty wyceniamy od ręki. Zawsze dotrzymujemy danego terminu.

Z nami poczujesz się pewnie

Nasze biuro tłumaczeń działa od 2008 roku, a w tym czasie nawiązaliśmy współpracę z tysiącami klientów. Szczególnie dużo uwagi przykładamy do zachowania jakości tłumaczonego tekstu, po to, byś był z niego zadowolony.

Rzetelne tłumaczenie dla Twojej satysfakcji

Oferujemy tłumaczenia najwyższej jakości – otrzymaliśmy za to odznaczenie Jakość Roku, jako firma, która ma bardzo małą ilość reklamacji. Oferujemy zarówno tłumaczenia, jak i powiązane z nimi usługi dodatkowe.

Rozliczenia na Twoją kieszeń

Każde tłumaczenie jest rozliczane w bardzo dokładny sposób, dzięki czemu nie tracisz na rozpoczętych pełnych stronach rozliczeniowych. Oferujemy możliwość rozliczania co tydzień lub rzadziej, dzięki czemu unikniesz dużej ilości faktur.

Darmowa wycena tłumaczenia do 30 minut!