czechy-flagaNa świecie jest około 11 milionów osób, które posługują się językiem czeskim, 10 milionów z nich to osoby mieszkające w Czechach. Język czeski należy do grupy języków słowiańskich.

Oferujemy rzetelne, profesjonalne tłumaczenia z języka czeskiego, a także na język czeski. Nasi tłumacze specjalizują się w przekładaniu różnych rodzajów dokumentów. Wykonujemy także tłumaczenia uwierzytelnione. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje tłumaczenie będzie wykonane w profesjonalny sposób, nie czekaj – wyślij do nas prośbę o próbne zlecenie.

Tłumaczenia na język czeski są wykonywane najczęściej przez native speakerów tego języka, natomiast tłumaczenia na polski – przez osoby z Polski, które doskonale poznały język czeski. Dzięki temu dostajesz tłumaczenie najwyższej jakości.

Tłumaczenia specjalistyczne wykonują osoby doświadczone w danej dziedzinie

Nie zwlekaj – oferujemy szybkie tłumaczenia i przykładamy bardzo dużo uwagi do ich jakości. Już teraz skontaktuj się z nami i ustal szczegóły współpracy. Możesz też zamówić bezpłatną wycenę.

Tłumaczenie medyczne języka czeskiego wykonane są z niemiecką precyzją i słowiańskim zapałem.

Jako rzetelny partner biznesowy, budujemy jakość tłumaczenia medycznego języka czeskiego, opartą na wzajemnej współpracy, zaangażowaniu.

Krótkie tłumaczenia medyczne wykonywane są nawet w ciągu 24 h od zamówienia.

Nasze tłumaczenia to zawsze tłumacz indywidualnie dobrany do rodzaju tłumaczenia, jego kategorii – dlatego tłumaczenia medyczne wykonywane przez nas to precyzja, jakość doceniona przez szereg film i instytucji o czym świadczą nasze referencje, a tym samym zadowoleni klienci.

1. Tłumaczenie broszur medycznych,
2. Tłumaczenia katalogów produktów
3. Tłumaczenia dokumentacji rejestracyjnej
4. Tłumaczenie ofert handlowych, folderów, reklam
5. Tłumaczenia wypisów ze szpitala,
6. Tłumaczenie instrukcji obsługi sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego
7. Tłumaczenia farmaceutyczne
8. Tłumaczenia dokumentacji badań klinicznych
Tłumaczenia techniczne wykonywane są wyłącznie przez doświadczonych tłumaczy, którzy posiadają zarówno wykształcenie techniczne, inżynierskie jaki i wymaganą wiedzę filologiczną i lingwistyczną – takie połączenie to SAME KORZYŚCI m.in.
- najwyższa jakość na poziomie merytoryki
- perfekcyjna warstwa ortograficzna, stylistyczna, składniowa

Jesteśmy niezawodni, tłumaczenia techniczne języka czeskiego wykonywane są w krótkich terminach przy użyciu logistycznych metod organizacji pracy.

Tłumaczymy m.in.
1. Tłumaczenia dokumentacji technicznej, specyfikacje techniczne
2. Tłumaczenia instrukcji obsługi wszelkich sprzętów
3. Tłumaczenia broszur, ulotek, folderów o charakterze technicznym
4. Tłumaczenia dokumentacji patentowej, DTR
5. Tłumaczenia pism, decyzji, zezwoleń o charakterze technicznym
6. Tłumaczenia instrukcji BHP i wiele innych
Tłumaczenia prawne języka czeskiego muszą być dokładne oraz dostosowane do systemu prawnego, na który tekst jest tłumaczony.

Nasze tłumaczenia prawne cechuje bogata warstwa merytoryczna, która jest zarazem konkretna – nadmiar słów w prawie może powodować problemy natury interpretacyjnej.

Unikalna jakość tłumaczenia prawnego języka czeskiego to przede wszystkim praca tłumaczy prawników – doświadczonych, posiadający zarówno wiedzę prawniczą jak i filologiczną.

Tłumaczymy m.in. następujące teksty prawne :

- tłumaczenia pism sądowych
- tłumaczenia orzeczeń, interpretacji wyroków
- tłumaczenia komentarzy i aktów prawnych
- tłumaczenia dokumentów sądowych
- tłumaczenia tekstów umów cywilnoprawnych
- tłumaczenia umów z zakresu prawa pracy i innych

Oferujemy zarówno tłumaczenia zwykłe jak i przysięgłe języka czeskiego.
Tłumaczymy życiorysy i inne dokumenty aplikacyjne z języka czeskiego i na język czeski.

Przetłumaczony życiorys na język czeski to szansa na wyróżnienie swoich dokumentów pośredni innych aplikacji.

Najwyższa jakość tłumaczenia życiorysu języka czeskiego zarówno na poziomie stylistycznym, graficznym jak i merytorycznym.

Tłumacząc życiorys na język czeski Państwa szansa na otrzymanie pracy zwiększa się dwa razy.

Oferujemy zawsze indywidualną specyfikację tłumaczenia – dobieramy tłumacza do tekstu.

Poza życiorysami tłumaczymy z języka czeskiego i na język czeski także:

- tłumaczenia listów polecających, referencji
- tłumaczenia listów motywacyjnych
- zwykłe i przysięgłe tłumaczenia dyplomów, certyfikatów, egzaminu dojrzałości.

Gotowe tłumaczenie życiorysu języka czeskiego/na język czeski nawet w ciągu 24 h od złożenia zamówienia – to proste – wystarczy wysłać zapytanie i poprosić o darmowa wycenę!
Przetłumaczona strona www na język czeski , z języka czeskiego – Państwa jedyna szansa na zwiększenie klientów.

Strona www to jedna z najlepszych strategii docierania do potencjalnego klienta – nasza oferta kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i biznesowych, instytucjonalnych, osób prawnych.

Gwarantujemy zawsze indywidualną opiekę nad tłumaczeniem języka czeskiego bez względu na jego objętość.

Tłumaczenia stron www języka czeskiego wykonywane są przez tłumaczy specjalistów – dopasowanych do dziedziny jaką prezentuje dana strona. Nad ich pracą czuwają graficy i programiści.

Gwarantujemy najwyższy poziom merytoryczny naszej pracy – jako rzetelny partner biznesowy cieszymy się bardzo dobrą opinią w środowisku naszych klientów jak i innych biur tłumaczeń – zadowolony klient jest naszą najlepszą reklamą – zachęcamy do śledzenia zakładki REFERENCJE.
Jeżeli tracą Państwo czas na poszukiwania tłumacza lub biura tłumaczeń na wykonanie nietypowych tłumaczeń języka czeskiego – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Współpracujemy z ponad 1000 tłumaczy specjalistycznych języka czeskiego – każdy z nich posiada wykształcenie filologiczne i kierunkowe w zakresie wielu dziedzin – dlatego zawsze prosimy o konsultację w zakresie możliwości wykonania nawet najbardziej niszowego tłumaczenia języka czeskiego – jesteśmy niezawodni – najskuteczniejsze pogotowie lingwistyczne w sieci!

Tłumaczymy m.in.

1. tłumaczenia z zakresu finansów i bankowości (np. raporty sprzedażowe, rachunki, faktury)
2. tłumaczenia z zakresu ekonomii (np. analizy, sprawozdania, zaświadczenia)
3. tłumaczenia literackie, reklamowe, marketingowe
4. tłumaczenia branży IT
5. tłumaczenia umów innych niż cywilne
6. tłumaczenia wszelkich dokumentów budowlanych, motoryzacyjnych, przetargowych itp.

Szybkie tłumaczenia

Dzięki dużemu gronu tłumaczy oferujemy krótkie terminy na tłumaczenia. Jeśli nie chcesz czekać, skorzystaj z oferty superekspres i zamów tłumaczenie dużej ilości tekstu nawet na następny dzień. Poradzimy sobie z nim.

Bezpieczeństwo

Współpracujemy tylko z zawodowymi tłumaczami. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w branży, gwarantujemy bezpieczne przechowywanie Twoich plików i wysoką jakość tłumaczenia. Nasza firma została odznaczona certyfikatem Jakość Roku.

Rzetelne tłumaczenia

Zamawiając u nas tłumaczenie, masz pewność, że powierzasz je specjalistom. Dzięki procedurom, które stosujemy w naszym biurze, możemy zaoferować Ci najwyższą jakość tłumaczenia i obsługi. Potwierdzają to nasi klienci.

Elastyczne podejście

Chcesz zamówić u nas tłumaczenie, ale nie masz czasu na opłacanie faktur przelewem? Możesz zapłacić na przykład telefonem komórkowym! Firmom oferujemy korzystny termin płatności i w przypadku stałej współpracy – płatność na podstawie jednej faktury za zlecenia z całego miesiąca.

Darmowa wycena tłumaczenia do 30 minut!