włochy-flagaJęzykiem włoskim posługuje się około 100 milionów ludzi. Jest on językiem urzędowym w czterech krajach i w Istrii.

Wielu z naszych klientów szuka usługi tłumaczenia na język włoski lub z języka włoskiego i wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom.

Możesz być jednym z setek zadowolonych klientów

W naszej ofercie znajdują się tłumaczenia zwykłe, uwierzytelnione i techniczne. Oferujemy także tłumaczenia specjalistyczne, które są wykonywane przez osoby z dużym doświadczeniem w danej dziedzinie. Współpracujemy z native speakerami i oferujemy wysoką jakość tłumaczeń. Dbamy o Twój czas i oferujemy krótkie terminy realizacji zleceń.

Jeśli chcesz zamówić wycenę tłumaczenia Twoich dokumentów, wypełnij krótki formularz lub napisz do nas e-mail.

Dzięki naszym usługom rozwiążesz problemy z tłumaczeniami z języka włoskiego i na ten język.

Nie czekaj – już dziś nawiąż z nami współpracę.

Indywidualnie dobrany tłumacz do tekstu – to tajemnica naszego tłumaczenia technicznego języka włoskiego.

Powierzając nam tekst do przetłumaczenia nasi klienci mają pewność, że trafi ono zawsze do specjalisty z zakresu branży tekstu – dlatego tłumaczenia języka włoskiego wykonywane są wyłącznie przez tłumaczy techników, tłumaczy posiadających wiedzę techniczną i inżynierską.

Tłumaczenia techniczne wykonywane są przez członków Naczelnej Organizacji Technicznej – dzięki temu mamy możliwość systematycznego poszerzania swojej wiedzy za pomocą szkoleń i kursów dla tłumaczy technicznych.

Tłumaczymy m.in.

1. Tłumaczenia instrukcji obsługi wszelkich sprzętów
2. Tłumaczenia pism, decyzji, zezwoleń o charakterze technicznym
3. Tłumaczenia instrukcji BHP
4. Tłumaczenia dokumentacji technicznej , specyfikacje techniczne
5. Tłumaczenia broszur, ulotek, folderów o charakterze technicznym
6. Tłumaczenia dokumentacji patentowej, DTR i inne
Tłumaczenia medyczne języka włoskiego, wykonane przez nasze biuro tłumaczeń języka włoskiego to profesjonalizm, bezbłędność oraz ekspresowe tempo realizacji.

Profesjonalizm to owoc prac setek tłumaczy medycznych, którzy posiadają zarówno wykształcenie medyczne jak i filologiczne – to gwarancja bogatej warstwy merytorycznej, która w pełni oddaje istotę tekstu.

Bezbłędność to efekt logistyki przy planowani każdego etapu pracy nad tłumaczeniem medycznym języka włoskiego.
Ekspresowe tempo pracy to najkorzystniejsza relacja tempa pracy do jakości tłumaczenia.

Tłumaczymy z języka włoskiego/na język włoski m.in.

- tłumaczenie broszur medycznych i katalogów produktów
- tłumaczenia z zakresu stomatologii
- tłumaczenia dokumentacji rejestracyjnej leków i dokumentacji badań klinicznych
- tłumaczenia instrukcji obsługi sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego
- tłumaczenia korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej firm i koncernów medycznych
- tłumaczenia wypisów ze szpitala , ulotek leków i inne…
Oferujemy Państwu tłumaczenia zwykłe i przysięgłe języka włoskiego – wykonane przez elitarną grupę tłumaczy specjalistów z języka włoskiego.

Nasze tłumaczenia cechuje najwyższa jakość – dostosowanie tłumaczenia do realiów prawnych docelowego rynku zarówno w warstwie pojęć jak i budowy zdania, co ma istotny wpływ na interpretację.

Warto tłumaczyć teksty prawne, zarówno te, które muszę być przetłumaczone ze względu na wymagania formalne, jak i te, które możemy tłumaczyć dobrowolnie ze względu na dbałość o swoje interesy np. tłumaczenia tekstów umów – każde zdanie w wielu dziedzinach prawa jest bardzo ważne, tutaj nie wystarczy podstawowa znajomość języka – dlatego warto powierzyć tłumaczenie prawne języka włoskiego specjalistom.

Tłumaczymy m.in.

1. Tłumaczenia pism sądowych, pozwów, wniosków
2. Tłumaczenia decyzji, wniosków, zaświadczeń, pozwoleń z zakresu administracji
3. Tłumaczenia mów cywilnoprawnych jak i z zakresu prawa pracy
4. Tłumaczenia publikacji prawnych
5. Tłumaczenia orzeczeń, interpretacji wyroków, komentarzy i wiele innych
Tłumaczenia stron www z języka włoskiego/na język włoski to innowacyjny, a zarazem ekonomiczny sposób, reklamy swoich usług na włoskojęzycznych rynkach.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i biznesowych. Jeżeli posiadają Państwo firmę, która w założeniach ma działać na międzynarodowych rynkach, polecamy przetłumaczenie strony na język włoski.

Tłumaczenia wykonywane są przez tłumaczy specjalistów, głównie reprezentantów branży IT. Zawsze indywidualnie dostosowujemy tłumacza do tekstu, do dziedziny z jakiej jest strona www.

Ekspresowe tempo realizacji, najwyższa jakość, szata graficzna dostosowana do branży strony.
Tłumaczenia języka włoskiego wykonywane są przez doświadczonych tłumaczy, wykorzystujących bogate zaplecze multimedialne i nowoczesne technologie.
Jeżeli przygotowują się Państwo do pracy na włoskojęzycznych rynkach – zapraszamy do tłumaczenia treści dokumentów aplikacyjnych języka włoskiego/na język włoski.

Dobrze przetłumaczony życiorys to dwukrotnie większa szansa na otrzymanie pracy, to także szansa na wyróżnienie naszej aplikacji pośród setek innych ofert.

Tłumaczenia życiorysów wykonywane są wyłącznie przez tłumaczy specjalistów, którzy posiadają doświadczenie w tłumaczeniu życiorysów i innych dokumentów.

- referencje, listy polecające
- listy motywacyjne
- wszelkie zaświadczenia, świadectwa, certyfikaty, dyplomy potrzebne do wykonywania określonej pracy.

Tłumaczenia życiorysów z języka włoskiego/na język włoski wykonywane są terminowo w ekspresowym tempie – gotowe tłumaczenie nawet w ciągu 24 h od zamówienia! Wystarczy przesłać tekst dokumentu do darmowej wyceni i czekać na efekty.
Ponad 100 kategorii tłumaczeń, 1200 tłumaczy – to bogata baza specjalizacji tłumaczeń języka włoskiego. Szkoda tracić czas na poszukiwania tłumacza języka włoskiego, lepiej polecić je profesjonalistom.

Tłumaczymy z szeregu branż, kategorii, nawet najbardziej niszowych, mało popularnych.
Państwa tłumaczenia wykonywane są zawsze przez indywidualnie dobranego tłumacza.

Tłumaczymy m.in.

- tłumaczenia wszelkich dokumentów budowlanych, motoryzacyjnych, przetargowych itp.
- tłumaczenia z zakresu ekonomii (np. analizy, sprawozdania, zaświadczenia)
- tłumaczenia z zakresu finansów i bankowości (np. raporty sprzedażowe, rachunki, faktury)
- tłumaczenia umów innych niż cywilne
- tłumaczenia literackie, reklamowe, marketingowe
- tłumaczenia branży IT

Szybkie tłumaczenie w jeszcze lepszej cenie!

Stawiamy na szybkość

Oferujemy krótkie czasy tłumaczenia i wyceny Twoich plików. Bardzo ważne jest dla nas dotrzymywanie terminów, dlatego możesz nam polecić nawet najpilniejsze zlecenia. Oferujemy także tłumaczenia ekspresowe.

Gwarancja jakości

Dajemy Ci gwarancję tłumaczenia wysokiej jakości. Dzięki temu, że nasi tłumacze są specjalistami w swoich dziedzinach, możemy zaproponować merytoryczne, dokładnie przetłumaczone teksty. Działamy od ponad 6 lat.

Rzetelne biuro tłumaczeń

Nasze doświadczenie potwierdza nie tylko certyfikat Rzetelnej firmy, ale także dziesiątki tysięcy wykonanych projektów i tysiące zadowolonych klientów.

Postaw na nasz doświadczony zespół.

Dogodne warunki pracy

Chcesz współpracować z biurem, które dba o Twoją wygodę nawet w przypadku rozliczania zleceń? Oferujemy bardzo korzystne warunki dla klientów firmowych i stały kontakt – na e-maile odpowiadamy w ciągu kilkunastu minut.

Darmowa wycena tłumaczenia do 30 minut!