Tłumaczenia budowlane

Z dokładnością co do przecinka

Tłumaczenia budowlane to poważna sprawa. Niewłaściwie przełożone słowo może „przyczynić się” do katastrofy budowlanej. My takie przekłady traktujemy poważnie i wykonujemy je dokładnie – z naszą pomocą „wzniesiesz” budynki, zdobędziesz kontrakty czy opublikujesz materiały i publikacje z zakresu prawa budowlanego.

W biurze tłumaczeń SUPERTŁUMACZ® pracują wyłącznie fachowcy, którzy precyzyjnie i rzetelnie „odtwarzają” słowa i branżowe terminy w języku docelowym. Każdy przetłumaczony przez nas dokument dla branży budowlanej jest solidny i „sprawdza się” naprawdę super!

Czym są tłumaczenia budowlane?

Tłumaczenia budowlane pomagają „wznosić” budynki i budowle, instruują, w jaki sposób uruchomić i korzystać z maszyn i urządzeń technicznych, są także niezbędne w przypadku każdej inwestycji związanej z sektorem budownictwa.

Tłumacz budowlany musi być i tłumaczem, i ekspertem. To ważne, aby tłumacz potrafił „budować” nie tylko tekst tłumaczenia, ale i znał się na budowaniu budynków czy działaniu urządzeń. W biurze tłumaczeń SUPERTŁUMACZ® mamy takich specjalistów, ludzi, którzy rozumieją teksty, z którymi pracują. To dzięki temu nasze usługi są zawsze najwyższej jakości. 

Kiedy wykonujemy tłumaczenie techniczne dotyczące obiektów budowlanych, to robimy to tak, aby wszystko dokładnie i precyzyjnie odtworzyć w przekładzie.

Kiedy przystępujemy do tłumaczenia materiałów technicznych, to po to, aby dokumenty spełniły wszystkie wymogi.

Kiedy przekładamy teksty dotyczące prawa budowlanego, to dbamy nie tylko o językowe aspekty tłumaczenia, ale i tłumaczymy tak, aby uwzględnić rozbieżności między dwoma systemami prawnymi. 

Jakiego rodzaju tłumaczenia budowlane oferujemy?

W tłumaczeniu materiałów budowlanych jakość to nie tylko puste słowa. Teksty dotyczące podłączenia instalacji elektrycznej w budynku muszą być przetłumaczone dokładnie, aby „pomyłka” nie „wywołała” pożaru. Oferta firm z branży budowlanej adresowana do klientów w innym państwie powinna być tak przetłumaczona, aby spełniała funkcję informacyjną i zaangażowała potencjalnych klientów.

Teksty dotyczące technicznej strony wznoszenia budynków należy przetłumaczyć co do milimetra, aby budowla nie runęła. 

Potrzebujesz profesjonalnego tłumaczenia z branży budowlanej? Oferujemy następujące rodzaje tłumaczeń:

  • tłumaczenia pisemne dotyczące budownictwa i dokumentacji budowlanych,
  • tłumaczenia dla budownictwa – zwykłe i przysięgłe,
  • tłumaczenia specjalistyczne na potrzeby robót budowlanych czy projektów budowlanych, 
  • tłumaczenia techniczne (na przykład instrukcje obsługi, dokumentacje budowlane, uprawnienia budowlane, rysunki techniczne, inne),
  • wykonujemy tłumaczenia z i na 42 języki świata, w tym tłumaczenie na angielski i z języka angielskiego,

ponadto: tłumaczenia dokumentów z branży budownictwo w trybie przyspieszonym – nasz zespół tłumaczy wykona przekłady na tym samym, najwyższym poziomie, ale w ekspresowym tempie.

Dlaczego warto współpracować z nami i powierzyć nam tłumaczenia budowlane

Od źle przetłumaczonych materiałów budowlanych potrafiły „runąć” budynki. Przez pomyłki dochodziło do nieporozumień między klientami i firmami. Wpadki „przy pracy” przekładały się na to, że studenci otrzymali książki z błędami. 

W biurze tłumaczeń SUPERTŁUMACZ® nic takiego Cię nie spotka. Tłumaczą u nas fachowcy, którzy w przeciwieństwo do amatorów znają się na swoim fachu.

Dlaczego to właśnie nam warto powierzyć tłumaczenie budowlane? 

  • Jesteśmy dokładni, precyzyjni i solidni. Do przetłumaczenia materiałów budowlanych potrzeba kogoś rzetelnego, kogoś, komu można zaufać. Nasi tłumacze to specjaliści znający Twoją branżę. 
  • Gwarantujemy poprawność techniczną, wysoki poziom językowy i wykonanie rzetelnego tłumaczenia, które będzie „pracowało” na Twój cel.
  • Dostęp do tłumaczy zwykłych i tłumaczy przysięgłych, którzy specjalizują się w różnych tematach.
  • Jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane projekty – do pracy nad przekładem kierujemy tłumaczy, których doświadczenie i wiedza pozwolą zrealizować każdy projekt budowlany.

Do tego: szybkie wyceny zleceń, uczciwe i atrakcyjne ceny oraz specjaliści cieszący się uznaniem wśród klientów. 

SUPERTŁUMACZ® to biuro tłumaczeń, które potrafi „budować” przekłady charakteryzujące się solidnością. Potrzebujesz właśnie takich tłumaczeń budowlanych? Skontaktuj się z nami!

Tłumaczenia budowlane 1

Tłumaczenia budowlane wykonywane przez wykwalifikowanych ekspertów w tej dziedzinie

O tłumaczeniach

Jak przetłumaczyć stronę internetową O tłumaczeniach

Jak przetłumaczyć stronę internetową?

19 maja 2021

Na całym świecie żyje ponad 7,8 mld ludzi, którzy posługują się około 7 tys.

Czym zajmuje się Language Leader O tłumaczeniach

Czym zajmuje się Language Leader?

19 maja 2021

Kim jest Language Leader? Na czym polega jego praca i jakie znaczenie ma w

Kim są native speakerzy O tłumaczeniach

Kim są native speakerzy? Czy warto uczyć się z nimi języka obcego?

13 kwietnia 2021

Warto uczyć się języków obcych chociażby po to, aby wykonać samodzielnie tłumaczenia języka angielskiego.