TŁUMACZENIA CHIŃSKI

chinyflagaJęzyk chiński jest różnorodny – wyróżnia się jego kilkanaście odmian, dzielących się na grupę północną i południową. Najpopularniejszą odmianą tego języka jest standardowy język mandaryński, którym posługuje się 840 milionów osób, z czego 30 milionów to cudzoziemcy.

Nasi tłumacze – język chiński

Współpracujemy z doświadczonymi zawodowymi tłumaczami języka chińskiego, którzy pasjonują się zarówno językiem, jak i kulturą tego kraju. Jest to niezbędne do prawidłowego przekładu dokumentów.

Wielu spośród naszych tłumaczy wyjeżdża do Chin, by zaoferować usługi jeszcze wyższej jakości.

Tłumaczenia język chiński – czas wykonania tłumaczenia

Naszym priorytetem jest szybkie wykonanie zlecenia z zachowaniem jego wysokiej jakości. Przykładamy się do tego, począwszy od szybkiej wyceny Twojego tłumaczenia na język chiński i z języka chińskiego, przez sprawne przekazanie dokumentów tłumaczowi, który jest aktualnie wolny, tłumaczenie dokumentów i ich korektę. Dzięki temu otrzymasz swoje tłumaczenie tak szybko, jak to tylko możliwe. Możesz też zamówić tłumaczenie błyskawiczne.

Język chiński translacja – jakie dokumenty tłumaczymy?

Tłumaczymy takie dokumenty, jak:

  • dokumentacje techniczne i instrukcje obsługi
  • dokumenty prawnicze
  • dokumenty osobiste (szkolne, dowody osobiste, paszporty, prawa jazdy)
  • dokumenty firmowe (strony internetowe, umowy, faktury, raporty, ulotki)

Zajmujemy się wszystkimi rodzajami dokumentów:

  • tekstami specjalistycznymi,
  • tłumaczeniami uwierzytelnionymi,
  • tłumaczeniami zwykłymi.

Ze względu na charakterystykę pisma chińskiego, przy tłumaczeniu imion i nazwisk konieczne jest przesłanie ich transkrypcji łacińskiej.

Zapraszamy do zamawiania tłumaczeń i wyceny.

Profesjonalne, szybkie tłumaczenia na chiński

Oferujemy bardzo szybkie tłumaczenia przez internet – współpracujemy z wieloma tłumaczami różnych języków, dlatego możemy przetłumaczyć nawet dużą ilość dokumentów na następny dzień. Tłumacze języka chińskiego to profesjonaliści

Pełne bezpieczeństwo

Nasze biuro tłumaczeń działa od 2008 roku, w tym czasie współpracowaliśmy z tysiącami klientów. Nie wstydzimy się opinii o naszej firmie i od początku działamy pod tym samym logo. Z nami masz pewność, że otrzymasz tłumaczenie wysokiej jakości.

Tłumaczenia na chiński – możesz być pewny jakości

Współpracujemy z profesjonalistami w dziedzinie tłumaczenia. Każdym zleceniem zajmuje się tłumacz chińskiego, który ma bardzo duże doświadczenie. W ciągu 6 lat działalności wypracowaliśmy odpowiednie standardy pracy przy tłumaczeniach.

Tłumaczenia na chiński w zasięgu ręki

Jeżeli potrzebujesz tłumaczeń na chiński bądź z języka chińskiego, zawsze możesz zwrócić się do nas o pomoc. Oferujemy darmową wycenę, która nie zobowiązuje Cię do podjęcia finalnej współpracy z naszym tłumaczem języka chińskiego.

Darmowa wycena tłumaczenia do 30 minut!