Tłumaczenie chiński - profesjonalne tłumaczenia z chińskiego i na chiński

Tłumaczenia języka chińskiego – biuro tłumaczeń SuperTłumacz®. Oferujemy profesjonalne tłumaczenia z języka chińskiego i na język chiński. Udzielamy gwarancji jakości na nasze usługi. Zaufało nam ponad 35 000 klientów!

早上好!/zǎo shàng hǎo! /Dzień dobry! Fakty są takie, że obecnie na świecie ponad 1,2 mld ludzi mówi po chińsku, w tym mandaryński to język ojczysty dla ok. 845 mln osób. Co więcej, co piąty człowiek na naszej planecie mieszka w Chinach.

Chcesz to wykorzystać? Wszędzie tam, gdzie chodzi o Twoją edukację, rozwój zawodowy, interesy – niezbędne są tłumaczenia chińskie wykonane rzetelnie i na perfekt.

Dobrze więc być w kontakcie z zaufanym tłumaczem, o którym klienci mówią supertłumacz.

Tłumaczenia chińskiego z supertłumaczem to:

kalendarz.png

Współpraca z doświadczonym zespołem tłumaczy - supertłumaczenia wykonujemy od 2008 roku!

online.png

Usługa w 100% online - nowoczesna procedura zamawiania bez wychodzenia z biura lub domu.

translation.png

Wsparcie w tłumaczeniu języka chińskiego na 42 języki.

30-minut-1.png

Szybka wycena - potrzebujemy tylko 30 minut, aby przedstawić Ci naszą propozycję współpracy.

iso-1.png

ISO 9001:2015 - pracujemy w oparciu o najwyższe standardy branżowe.

five-stars.png

5.0. - To średnia ocen wystawionych na Google przez klientów, którzy skorzystali z usługi supertłumaczeń.

Biuro tłumaczeń języka chińskiego – dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jakość tłumaczeń pisemnych ma dla Ciebie znaczenie? Biuro tłumaczeń języka chińskiego gwarantuje superpoziom!

Czy wiedziałeś, że ping-pong to najbardziej popularny sport w Państwie Środka? Jeśli nie, już masz tego świadomość. A wspominamy o tym, ponieważ dyscyplina ta ma wiele wspólnego z tłumaczeniami. Chcesz być w grze, rozegraj ten „mecz” po mistrzowsku.

Jeśli podejmujesz próbę nauczenia się chińskiego, możemy Ci tylko powiedzieć „brawo!”. Słowa brzmią obco, znaki wyglądają jak obrazy, wszystko tu jest inne od tego, co znasz. Decyzja ta wymaga odwagi, a także wiąże się z dużą ilością czasu i wysiłku poświęconego na naukę.

Ale… Bez wsparcia specjalisty, nie dość, że nikt Cię nie zrozumie, to jeszcze mało prawdopodobne, aby ktoś podszedł poważnie do Twojej sprawy. Dlatego warto korzystać z profesjonalistów jak tłumacz przysięgły języka chińskiego.

Zwróć uwagę, że już na samym stracie pojawia się problem. Jaki? W końcu to język chiński czy języki chińskie? Tak naprawdę to język lub grupa spokrewnionych języków, które należą do rodziny chińsko-tybetańskiej. Niektórzy w obrębie tego makrojęzyka wyróżniają kilkanaście języków chińskich. Mało tego, czym innym jest język pisany, a czym innym język mówiony…

Głowa boli, prawda? Zgodnie z naszymi przewidywaniami jest to dość przytłaczające. Nie musisz pędzić do ulubionej restauracji chińskiej po to, aby zamówić ciasteczka szczęścia, przy tym modląc się o cud, aby wszystko poszło dobrze. Wystarczy mieć przy sobie supertłumacza, a wszystko będzie super. Nasz tłumacz chińskiego pomoże Ci rozwiązać wszystkie problemy.

Tłumaczenia chiński 1
Korzyści ze współpracy z nami:
 • dostęp do supertłumaczy,
 • tłumaczenia, które charakteryzują się dokładnością,
 • krótkie terminy realizacji tłumaczeń chińskiego,
 • stawki w oparciu o stopień trudności dokumentów i tekstów,
 • poufność – nasi tłumacze to specjaliści godni zaufania.

Cennik tłumaczeń języka chińskiego

rodzaj tłumaczeniacena nettocena bruttojednostka rozliczeniowa
cena tłumaczenia z języka polskiego na język chiński143 zł175,89 zł1 strona = 1600 znaków ze spacjami
cena tłumaczenia z języka chińskiego na język polski143 zł175,89 zł1 strona = 1600 znaków ze spacjami
cena tłumaczenia przysięgłego z języka polskiego na język chiński200,2 zł246,25 zł1 strona = 1125 znaków ze spacjami
cena tłumaczenia przysięgłego z języka chińskiego na język polski200,2 zł246,25 zł1 strona = 1125 znaków ze spacjami
cena proofreadingu tłumaczenia chińskiego72 zł88,56 zł1 strona = 1600 znaków ze spacjami

Supertłumaczenia zamówisz wypełniając formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej, wysyłając e-mail lub bezpośrednio dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta.

Supertłumaczenia chińskiego – tak to działa:

1.png

Kontakt z biurem tłumaczeń – wykonujesz telefon, wysyłasz e-mail lub korzystasz z formularza na stronie www.

2.png

Chcesz poznać koszt usługi - prosisz o wycenę tekstów.

3.png

Przesyłasz materiały, które chcesz przetłumaczyć z lub na język chiński. Analizujemy teksty, aby ocenić stopień trudności i czas potrzebny nam na realizację zlecenia.

4.png

Otrzymujesz propozycję współpracy (możesz ją przyjąć lub odmówić).

5.png

Wybieramy tłumacza, który ma największe doświadczenie i wiedzę.

6.png

Przygotowujemy przekład. Z chwilą przekazania tłumaczenia chińskiego możesz je natychmiast wykorzystać.

1. Dbamy o Twój czas, dlatego większość naszych klientów otrzymuje wycenę do 30 minut od momentu przesłania nam formularza.

2. Jesteś klientem fizycznym? W takim razie poprosimy Ciebie o przedpłatę – w zależności od Twoich preferencji możesz wybrać płatności online lub zlecić tradycyjny przelew bankowy.

Tłumaczenia pisemne zwykłe, tłumaczenia specjalistyczne lub tłumaczenia przysięgłe chińsko-polskie i polsko-chińskie są tym, co Cię teraz najbardziej interesuje? Szukasz kogoś, na kim możesz polegać?

Nasze biuro tłumaczeń SUPERTŁUMACZ® cenione jest przez klientów za wysoką jakość i terminowość. Gwarantujemy Ci profesjonalne tłumaczenia z języka chińskiego na polski i tłumaczenia z polskiego na chiński.

To możemy dla Ciebie zrobić:

Tłumaczenia chiński 2

Przetłumaczymy tekst specjalistyczny

Szukasz tłumaczeń naukowych, medycznych, prawniczych lub innych tekstów specjalistycznych? W naszym biurze tłumaczeń zajmują się nimi specjaliści!

Tłumaczenia chiński 3

Korekta języka tłumaczenia

Dzięki naszym usługom, tekst może być znacznie łatwiejszy w odbiorze. Oferujemy korektę pod względem stylistycznym i składniowym.

Tłumaczenia chiński 4

Tłumaczenie tekstów zwykłych

Przetłumaczenie listu motywacyjnego, CV czy życiorysu nie stanowi dla nas żadnej bariery. Zaprezentuj pracodawcy profesjonalne pismo.

Tłumaczenia chiński 5

Tłumaczenie uwierzytelnione (przysięgłe)

Powierz nam dokumenty wymagające troski najlepszych tłumaczy – zleć nam tłumaczenia przysięgłe.

Tłumaczenie, które potrzebujesz wykonać wpłynie na Twoją przyszłość? Wyślij nam teksty.

Rekomendują nas

Tłumaczymy sens, a nie tylko słowa

Dobre tłumaczenie to więcej niż zmiana wyrazów. Oddaje zarówno znaczenie tekstu jak i jego intencje.

Jakość udokumentowana

Tłumaczenia chiński 6

Tłumaczenia języka chińskiego FAQ

Naszą misją jest dostarczyć Ci najwyższej jakości tłumaczenie na chiński, które będzie idealnie odpowiadało Twoim potrzebom i wytycznym. Stąd tłumaczą u nas wyłącznie zawodowi tłumacze języka chińskiego, którzy są dodatkowo ekspertami w konkretnej branży, dziedzinie czy temacie. W ten sposób masz 100% pewność, że oddajesz tekst w zaufane ręce.

Dokładny termin realizacji tłumaczenia z i na język chiński zawsze określamy po zapoznaniu się z materiałem do przetłumaczenia. Prosimy o przesłanie na nasz e-mail lub skorzystanie z formularza dostępnego na stronie internetowej. Po przesłaniu nam tekstów, prześlemy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę wraz z najszybszym możliwym terminem realizacji.

Oczywiście, wykonujemy również tłumaczenia tekstów do publikacji. W przypadku tego rodzaju tekstów zalecamy dodatkową usługę proofreading. Polega ona na tym, że przetłumaczy na język chiński tekst jest jeszcze weryfikowany przez drugiego tłumacza, często jest to native speaker.

Prosimy o przesłanie tekstu do przetłumaczenia „na” lub „z” języka chińskiego. Wyślemy Ci bezpłatną ofertę wraz z najszybszym możliwym terminem realizacji tłumaczenia.

Nasze specjalizacje

tlumaczenia-cv.png

Tłumaczenia CV

Nie tylko tłumaczymy CV i inne dokumenty rekrutacyjne, ale i uwzględniamy wszystko to, co dotyczy chińskiej kultury, etosu pracy czy samej filozofii danej firmy.

tlumaczenia-dla-firm-1.png

Tłumaczenia dla firm

Umożliwiamy rozwój każdemu klientowi, który chce wejść na rynek Chin i dotrzeć do 1,120 mld użytkowników posługujących się językiem chińskim.

tlumaczenia-stron-internetowych-1.png

Tłumaczenia stron internetowych

Łączymy znajomość środowiska internetowego z doświadczeniem naszych tłumaczy. W ten sposób ułatwiamy Ci w skutecznym zaistnieniu w chińskiej cyberprzestrzeni.

tlumaczenia-prawnicze.png

Tłumaczenia prawnicze

Tłumaczymy z i na chiński treści o charakterze prawnym i prawniczym. Gwarantem jakości są nasi fachowcy, którzy łączą kompetencje tłumaczy i prawników.

tlumaczenia-medyczne.png

Tłumaczenia medyczne

Pomagamy tłumaczyć język lekarzy, pracowników służby zdrowia i profesorów. Umożliwiamy firmom i prywatnym klinikom oraz wielu innym klientom w realizacji działań skierowanych na rynek w Chinach.

tlumaczenia-techniczne.png

Tłumaczenia techniczne

Tłumaczymy z chińskiego i na chiński język techniki, abyś i w Polsce, i w Chinach był postrzegany jako profesjonalista.

tłumaczenia biznesowe

Tłumaczenia biznesowe

Wspieramy wszystkich, którzy chcą zaistnieć na rynku chińskim, tłumacząc dokumenty biznesowe różnych branż. Przekładamy umowy, projekty biznesowe oraz wszelką dokumentację umożliwiająca sprawną współpracę z Chinami.

tłumaczenia naukowe

Tłumaczenia tekstów naukowych

Współpracujemy z zespołem specjalistów, którzy przekładają teksty, artykuły branżowe oraz prace naukowe, stawiając precyzję i dokładność na pierwszym miejscu. Pomagamy zrozumieć chiński w szerokim aspekcie naukowym.

tłumaczenia dokumentów samochodowych

Tłumaczenia dokumentów samochodowych

Przekład dokumentów samochodowych wymaga precyzji i dokładności. Zadbamy o to, aby proces legalizacji samochodu przebiegł sprawnie i bez zbędnych komplikacji dostarczając wysokiej jakości tłumaczenia dokumentów auta.

tłumaczenia dokumentów motocyklowych

Tłumaczenia dokumentów motocyklowych

Tłumaczymy chińskie dokumenty motocyklowe na różne języki. Dbamy o precyzyjny przekaz, aby każdy fragment przekładu był idealnie dopasowany do wymagań i oczekiwań naszych Klientów.

tłumaczenia budowlane

Tłumaczenia budowlane

Przekładamy z i na język chiński wszelką dokumentację budowlaną. Współpracujemy z zespołem doświadczonych tłumaczy, którzy na terminologii budowlanej znają się jak nikt inny.

tłumaczenia chemiczne

Tłumaczenia chemiczne

W tłumaczeniach chemicznych nieoceniona jest pomoc doświadczonych tłumaczy, którzy szybko i bezbłędnie przełożą na wybrany język teksty związane z chemią.

tłumaczenia instrukcji obsługi

Tłumaczenia instukcji obsługi

Tłumaczenia instrukcji obsługi mają ogromne znaczenie dla firm o międzynarodowym zasięgu. Doskonale to rozumiemy, zapewniając wysokiej jakości przekłady stworzone przez doświadczonych tłumaczy.

tłumaczenia dokumentów

Tłumaczenia dokumentów

Profesjonalne tłumaczenie dokumentów ma istotne znaczenie w życiu prywatnym jak i w zawodowym. Specjalizujemy się w przekładach wszelkich dokumentów chińskich z zakresu różnych branż.

Supertłumaczenia zamówisz wypełniając formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej, wysyłając e-mail lub bezpośrednio dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Przygotowaliśmy dla Ciebie więcej informacji!

Supertłumacz ogarnia tłumaczenia języka chińskiego – chiń. upr. 汉语; chiń. trad. 漢語; pinyin: Hànyǔ lub chiń. 中文; pinyin: Zhōngwén.

O chińskim bez najmniejszego przekłamania możemy powiedzieć, że jest to zupełnie inny świat i wszechświat! Nie dość, że wszystko tu wygląda inaczej, to jeszcze ilość rzeczy, które są związane z tym językiem, może być przerażająca.

Czy masz świadomość, że lingwiści współczesny chiński dzielą na 2 grupy? Pierwsza z nich to grupa północna – są tu języki ze sobą spokrewnione i wzajemnie zrozumiałe, choć w ograniczonym stopniu. Zwykle mają 3 lub 4 tony. Druga z nich to grupa południowa – są tu języki bardzo różne od siebie i niezrozumiałe wzajemnie. Mają więcej tonów, np. minnam ma ich 7-8.

I jak tu kogokolwiek zrozumieć, jak już od tych wyliczeń miesza się w głowie? Supertłumacz pomoże Ci wszystko zrozumieć i być zrozumianym.

Nasze tłumaczenia „z” lub „na” chiński wykonują specjaliści, którzy są mistrzami języka (a nawet dwóch) i mistrzami organizacji. Przekładają co do przecinka, termin co do godziny. Do tego świetnie „znają się” na Chinach, chińskiej mentalności i tamtejszej kulturze. Pomogą Ci więc zrobić wszystko na perfekt.

W naszej ofercie znajdziesz tłumaczenia z takich dziedzin jak np.:

 • tłumaczenia specjalistyczne języka chińskiego (różne typu dokumentów i treści),
 • tłumaczenia medyczne i farmaceutyczne,
 • tłumaczenia finansowe,
 • tłumaczenia tekstów technicznych,
 • informatyka i IT,
 • budownictwo,
 • tłumaczenia prawnicze i prawne,
 • content na strony internetowe.

Gotowy do działania? Po prostu zacznij tworzyć z nami supertłumaczenia. Co ważne dla Ciebie: wykonujemy chińskie tłumaczenia pisemne na 42 języki świata – przetłumaczymy więc nie tylko materiał w języku polskim, ale i angielskim, fińskim czy węgierskim. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Lot z Warszawy do Pekinu trwa około 10 godzin i 30 minut. Polskę i Chiny dzieli około 6 640 km. U nas mówi się po polsku, a w Państwie Środka oficjalnym standardem jest chiński (mandaryński). Po co Ci to piszemy? Abyś uświadomił sobie, że profesjonalne usługi tłumaczeniowe są po to, abyś nie czuł różnicy czasu, barier czy przepaści językowych i kulturowych. Oczywiście współpraca z tłumaczem polsko-chińskim czy chińsko-polskim to koszty.

Jak poznać ceny za chińskie tłumaczenia wykonywane przez naszych supertłumaczy? Zapraszamy do skontaktowania się z biurem obsługi klienta. Możesz zadzwonić lub napisać wiadomość – odpowiadamy do 30 minut. Wycena jest darmowa i do niczego Cię nie zobowiązuje.

Od 12 lat wspieramy naszych klientów w zakresie tłumaczeń języka chińskiego. Klienci zgłaszają się do nas z różnymi projektami, sprawami i problemami. Bo tak, szybki przekład dokumentacji medycznej ma ogromne znaczenie dla kogoś, kto walczy o polepszenie stanu zdrowia czy nawet życia. Działamy w wielu kombinacjach językowych – wykonujemy tłumaczenie z polskiego na chiński i tłumaczenia z chińskiego na polski. Przekładamy zarówno materiały prawne, jak i te dotyczące informatyki i IT. Pracujemy z tekstami na stronę A4, jak i mamy doświadczenie z długofalowymi projektami liczonymi w tysiącach stron.

Wszystko to ma przełożenie na cenę chińskich tłumaczeń. Nasz tłumacz języka chińskiego zawsze pracuje na 100% więc niezależnie od sprawy i wielkości zlecenia, masz pewność, że otrzymasz wysokiej jakości przekład.

Kolejna rzecz, która sprawia, że chiński uchodzi za jeden z najtrudniejszych języków świata. Tym razem sprawa dotyczy pisma. Składa się ze znaków, które przeważnie odpowiadają poszczególnym sylabom języków chińskich. Nazywa się je stąd pismem logosylabowym lub monosylabowym. Co więcej, większość znaków ma odrębne znaczenie jako wyraz (słowo) i morfem. Mało tego, to system złożony – tu każdy znak z reprezentowanym słowem łączy zasada semantyczna, fonetyczna lub obie jednocześnie.

To nie wszystko! Składa się z 50 tysięcy znaków, ma własny system cyfr. Do tego współczesne pismo chińskie dzieli się na tradycyjne, uproszczone, kanji i hanchę. Jeśli chciałbyś nie uchodzić w Chinach za analfabetę, musisz nauczyć się 2 tysięcy znaków. Za to ok. 5-6 tysięcy z nich pozwala już zrozumieć 95% treści z prasy i popularnych książek.

Uff… Za Chiny tego nie ogarniesz?

Rozumiemy Cię. Jest tego „trochę”.

Nikogo więc nie dziwi, że tłumaczenia „z” lub „na” chiński powierza się zawodowym tłumaczom. Supertłumacz zajmie się wszystkim, ponieważ w naszym zespole znajdują się tacy ludzie jak tłumacz chińsko-polski czy tłumacz angielsko-chiński.

Do transkrypcji używa się współcześnie systemów opartych na alfabecie łacińskim. Do transkrypcji standardowego języka mandaryńskiego stosuje się transkrypcję łacińską pinyin. Inne systemy to: system Wade’a Milesa czy bopomofo.

Jeśli zbytnio nie możesz się w tym połapać i odnaleźć, możesz odetchnąć z ulgą. Tłumacz polsko-chiński w wersji „super” to człowiek, który pomoże Ci to ogarnąć. Co dla Ciebie brzmi kosmicznie, dla niego to świat chińskiego, a ten zna jak własną kieszeń.

Ortografia w kontekście języka chińskiego jest inna niż ta związana z polskim. Otóż w piśmie chińskim obejmuje ona kształt i kolejność stawianych kresek (jakby informacji do przyswojenia było „zbyt mało…”, aktualnie wyróżnia się 12 rodzajów).

Jak wygląda prawidłowo napisany znak? Przede wszystkim ma dać się wpisać w kwadrat. Zasady ich kreślenia są następujące: od lewej do prawej, z góry na dół, od środka do zewnątrz. Jest to szczególnie ważne, kiedy tłumacz wykonuje tłumaczenie dokumentów i tłumaczenia biznesowe z języka polskiego na język chiński.

Warto wiedzieć – kaligrafia chińska

Tak zwany „Rękopis z Altany Orchidei” stworzony w 353 roku przez Wang Xizhi jest najsłynniejszym chińskim dziełem kaligraficznym. A to zaledwie mała garść tego, co wiąże się z chińskim.

Chiny są jedną z najszybciej rozwijających się gospodarek świata. Gorąco zachęcamy do nauki tego języka, zawsze to miły ukłon w stronę partnera biznesowego móc powiedzieć kilka słów przy posiłku i toaście wznoszonym z baijiu. A do wszystkiego, co związane z prowadzeniem skutecznych interesów, zachęcamy trzymać się superzasady – sprawa jest poważna, wyślij tekst do supertłumacza i wykonaj tłumaczenie polsko-chińskie lub chińsko-polskie, które będzie na superpoziomie!

Nasi specjaliści dzielą się wiedzą

Szybkie tłumaczenie CVArtykuły na temat tłumaczeń

Szybkie tłumaczenie CV – jak to zrobić?

30 lipca 2022

Profesjonalne curriculum vitae to pierwszy krok w kierunku zdobycia wymarzonej pracy i jeden z

Czym się różnią tłumaczenia techniczne od naukowychArtykuły na temat tłumaczeń

Czym się różnią tłumaczenia techniczne od naukowych?

29 lipca 2022

Bez wątpienia nauka i technika to obecnie jedne z najważniejszych dziedzin w naszym życiu,

Jak tłumaczyć licencjeArtykuły na temat tłumaczeń

Jak tłumaczyć licencje?

29 lipca 2022

Każde tłumaczenie powinno być nieskazitelne i dobre. Jak mówił Nikołaj Gogol „tłumaczenie powinno przypominać