TŁUMACZENIA CHIŃSKI

chinyflagaJęzyk chiński jest różnorodny – wyróżnia się jego kilkanaście odmian, dzielących się na grupę północną i południową. Najpopularniejszą odmianą tego języka jest standardowy język mandaryński, którym posługuje się 840 milionów osób, z czego 30 milionów to cudzoziemcy.

Nasi tłumacze – język chiński

Współpracujemy z doświadczonymi zawodowymi tłumaczami języka chińskiego, którzy pasjonują się zarówno językiem, jak i kulturą tego kraju. Jest to niezbędne do prawidłowego przekładu dokumentów.

Wielu spośród naszych tłumaczy wyjeżdża do Chin, by zaoferować usługi jeszcze wyższej jakości.

Czas wykonania tłumaczenia

Naszym priorytetem jest szybkie wykonanie zlecenia z zachowaniem jego wysokiej jakości. Przykładamy się do tego, począwszy od szybkiej wyceny Twojego tłumaczenia, przez sprawne przekazanie dokumentów tłumaczowi, który jest aktualnie wolny, tłumaczenie dokumentów i ich korektę. Dzięki temu otrzymasz swoje tłumaczenie tak szybko, jak to tylko możliwe. Możesz też zamówić tłumaczenie błyskawiczne.

Jakie dokumenty tłumaczymy?

Tłumaczymy takie dokumenty, jak:

  • dokumentacje techniczne i instrukcje obsługi
  • dokumenty prawnicze
  • dokumenty osobiste (szkolne, dowody osobiste, paszporty, prawa jazdy)
  • dokumenty firmowe (strony internetowe, umowy, faktury, raporty, ulotki)

Zajmujemy się wszystkimi rodzajami dokumentów:

  • tekstami specjalistycznymi,
  • tłumaczeniami uwierzytelnionymi,
  • tłumaczeniami zwykłymi.

Ze względu na charakterystykę pisma chińskiego, przy tłumaczeniu imion i nazwisk konieczne jest przesłanie ich transkrypcji łacińskiej.

Zapraszamy do zamawiania tłumaczeń i wyceny.

Profesjonalne, szybkie tłumaczenia

Oferujemy bardzo szybkie tłumaczenia przez internet – współpracujemy z wieloma tłumaczami różnych języków, dlatego możemy przetłumaczyć nawet dużą ilość dokumentów na następny dzień.

Pełne bezpieczeństwo

Nasze biuro tłumaczeń działa od 2008 roku, w tym czasie współpracowaliśmy z tysiącami klientów. Nie wstydzimy się opinii o naszej firmie i od początku działamy pod tym samym logo. Z nami masz pewność, że otrzymasz tłumaczenie wysokiej jakości.

Możesz być pewny jakości

Współpracujemy z profesjonalistami w dziedzinie tłumaczenia. Każdym zleceniem zajmuje się tłumacz, który ma największe doświadczenie. W ciągu 6 lat działalności wypracowaliśmy odpowiednie standardy pracy przy tłumaczeniach.

Przystępność

Potrzebujesz tłumaczeń, ale nie znasz się na tym i wstydzisz się zapytać? Napisz do nas – wytłumaczymy Ci, na czym polega współpraca i pokażemy Ci, jak dużo zyskujesz dzięki skorzystaniu z usług naszego biura.

Darmowa wycena tłumaczenia do 30 minut!