rosja-flagaJęzyk rosyjski jest językiem urzędowym w 3 krajach, używa się go także jako języka konferencyjnego ONZ. Mimo tego, że to jeden z języków, który nasi rodacy znają najlepiej (szczególnie starsze osoby), tłumaczenie tekstu na rosyjski lub z rosyjskiego lepiej powierzyć specjalistom.

Rzetelne tłumaczenie dokumentów w języku rosyjskim

Tłumaczymy przede wszystkim:

  • dokumenty urzędowe
  • umowy
  • dokumenty firmowe i materiały marketingowe
  • dokumenty techniczne i instrukcje obsługi
  • strony internetowe

Współpracujemy z native speakerami języka rosyjskiego, co pozwala nam na zaoferowanie Ci tłumaczenia, które w pełni trafia do grupy docelowej.

Oferujemy darmową wycenę i krótkie terminy wykonania tłumaczenia. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą – nie czekaj. Już teraz wyślij do nas dokumenty, które chcesz przetłumaczyć i dowiedz się, ile to będzie kosztowało. Wycena nie wiąże się z koniecznością zamówienia tłumaczenia.

Zachowujemy pełną dyskrecję i dajemy Ci pewność, że dokumenty będą bezpieczne. Tłumaczymy zarówno dokumenty w formie plików edytowalnych, jak i skany.

Wyłącznie techniczny język jest najlepszym wyznacznikiem jakości tłumaczenia technicznego języka rosyjskiego – dlatego nasze tłumaczenia wykonywane są wyłącznie przez tłumaczy techników, inżynierów.

Nasze tłumaczenia technicznie języka rosyjskiego posiadają akredytację polskiego środowiska tłumaczy technicznych, większość tłumaczy to członkowie Naczelnej Organizacji Technicznej.

Najwyższa jakość, precyzja, ujednolicona i spójna terminologia na największe zalety tłumaczenia technicznego języka rosyjskiego.

Oferujemy m.in.

- tłumaczenia instrukcji obsługi
- tłumaczenia DTR
- tłumaczenia specyfikacji technicznych
- tłumaczenia instrukcji BHP
- tłumaczenia kart charakterystyk i wiele innych

Dobrze przetłumaczony tekst techniczny to bezpieczeństwo użytkowników.
Tłumaczenia medyczne języka rosyjskiego wykonywane są przez polskie i międzynarodowe środowisko tłumaczy medycznych języka rosyjskiego w tym – dyplomowanych farmaceutów, lekarzy, producentów sprzętu medycznego i leków, certyfikowanych znawców prawa medycznego.

Lustrzana precyzja musi charakteryzować tłumaczenie medyczne – mus być ono rzetelnie wykonane i bezbłędne dlatego jeżeli zależy Państwu na bezpieczeństwie pacjentów, pracowników, klientów – oferujemy wyłącznie najwyższej jakości tłumaczenia medyczne języka rosyjskiego.

Tłumaczymy m.in.
- tłumaczenia wypisów szpitalnych
- tłumaczenia zaświadczeń, świadectw medycznych
- tłumaczenia dokumentacji rejestracyjnej leków
- tłumaczenia dokumentacji badań klinicznych
- tłumaczenia instrukcji obsługi sprzętu medycznego i laboratoryjnego
Tekst przetłumaczony na język rosyjski/z języka rosyjskiego musi pomagać, a nie szkodzić klientom – dlatego oferujemy Państwu bogaty wachlarz usług lingwistycznych z zakresu wykonywania zwykłych i przysięgłych tłumaczeń prawnych.

Teksty prawne powierzają Państwo do rąk odpowiedzialnych, solidnych i rzetelnych tłumaczy- specjalistów. To absolwenci kierunków prawnych, administracyjnych – oni posiadają wiedzę dla kogo tłumaczą, w jakim celu – dlatego takie tłumaczenie jest efektywne w docelowej przeczystości prawnej.

Zachęcamy także do tłumaczenia wszelkich umów zarówno cywilnoprawnych jak i innych rodzajów – to zwiększanie swojej świadomości prawnej, umiejętna ochrona partykularnych interesów siebie jako strony umowy.

Tłumaczymy m.in.

- tłumaczenia umów cywilnoprawnych
- tłumaczenia dokumentacji sądowej
- tłumaczenia umów innych niż cywilne
- tłumaczenia orzeczeń, wyroków, komentarzy
- tłumaczenia zaświadczeń, wniosków, decyzji, pozwoleń z zakresu prawa administracyjnego
- tłumaczenia dokumentów firm, spółek i wiele innych
Nowoczesna infrastruktura telekomunikacyjna to szansa na popularyzację swoich usług w nawet najbardziej odległych zakątkach świata – warto wykorzystać tę okazję, by skutecznie i ekonomicznie reklamować swoje usługi – także na Wschodzie.

Proponujemy Państwu najwyższej jakości tłumaczenia języka rosyjskiego stron www, a także części lub całości serisów internetowych, wewnętrznych korespondencji w firmie.

Gwarantujemy bezwzględną ochronę wszelkich danych osobowych – o jakiej mowa w Ustawie o ochronie danych osobowych jak i etycznych kodeksach tłumaczeniowych.

Przy tłumaczeniach stron www języka rosyjskiego/na język rosyjski zawsze dokonujemy konsultacji z klientami, po to by jeszcze efektywniej spełniać oczekiwania klientów.

Istnieje możliwość dostosowywania cen tłumaczeń stron www do założeń budżetowych projektu – jesteśmy elastyczni także o czas wykonania tłumaczenia strony www na język rosyjski/z języka rosyjskiego.
Dobrze przetłumaczony życiorys to as w rękawie dla każdego kto poszukuje pracy na rosyjskojęzycznych rynkach.

Język rosyjski jest obecnie jednym z najczęściej docenianych przez pracodawców – dlatego nawet jeżeli posiadają Państwo znajomość języka rosyjskiego, warto powierzać tłumaczenia życiorysów języka rosyjskiego – profesjonalistom – to gwarancja bezbłędnego tłumaczenia.

Poza życiorysami tłumaczymy także na język rosyjski/z języka rosyjskiego szereg dokumentów potrzebnych do tego by zdobyć upragnione stanowisko, dlatego tłumaczymy także:

- tłumaczenie referencji, listów polecających
- tłumaczenia świadectw, dyplomów, certyfikatów
- tłumaczenia listów motywacyjnych

Jeżeli potrzebują Państwo tłumaczenia życiorysów lub pozostałych dokumentów aplikacyjnych „na teraz” – zapraszamy do kontaktu – gotowe tłumaczenie nawet w ciągu 24 h od zamówienia – nie pobieramy opłat za tryb tłumaczenia, ponieważ nie dzielimy tłumaczeń na szybkie i „ekstraszybskie”.
Nie ma takiej możliwości, by wymienić wszystkie kategorie tłumaczeń języka rosyjskiego jakie oferujemy naszym klientom. Dlatego jeżeli chcą Państwo zaoszczędzić czas i nie poszukiwać bezowocnie tłumacza języka rosyjskiego o określonym profilu tłumaczeń – zapraszamy do przesyłania tekstów do nas – zawsze odpowiemy, dokonamy bezpłatnej wyceny i indywidualnie dobierzemy tłumacza specjalistę – nigdy tekstów języka rosyjskiego nie tłumaczą przypadkowi tłumacze!

Tłumaczymy ponadto:

- tłumaczenia wszelkich dokumentów budowlanych, motoryzacyjnych, przetargowych itp.
- tłumaczenia umów innych niż cywilne
- tłumaczenia z zakresu ekonomii (np. analizy, sprawozdania, zaświadczenia)
- tłumaczenia literackie, reklamowe, marketingowe
- tłumaczenia branży IT i wiele innych

Szybka realizacja tłumaczeń

Oferujemy bardzo krótkie terminy realizacji zleceń, a także możliwość zamówienia tłumaczenia w trybie ekspres lub superekspres. Dzięki temu wybrniesz z sytuacji, gdy najważniejszym czynnikiem jest czas.

Pewność jakości i bezpieczeństwa

Działamy już od ponad 6 lat, w tym czasie obsłużyliśmy tysiące klientów. Posiadamy siedzibę w Warszawie, a dzięki sieci współpracujemy z tłumaczami z całego świata. Zaufaj nam i skorzystaj z najlepszej oferty.

Rzetelność

Staramy się łączyć krótkie terminy wykonania, wysoką jakość tłumaczeń i niskie ceny. Każde zlecenie jest dokładnie sprawdzane, dzięki czemu nie musisz martwić się o jego jakość. Powtarzalne procedury sprawiają, że jakość jest zawsze tak samo dobra.

Przystępne rozliczenia

Oferujemy też przystępne opcje rozliczeń dla klientów firmowych i wiele możliwości płatności dla klientów indywidualnych. Chcesz zapłacić sms-em? Nie ma problemu! Oferujemy stały kontakt e-mailowy i telefoniczny.

Darmowa wycena tłumaczenia do 30 minut!