Tłumaczenie wietnamski - profesjonalne tłumaczenia z wietnamskiego i na wietnamski

SuperTłumacz® to renomowane biuro tłumaczeń języka wietnamskiego, które pomoże Ci w realizacji Twoich planów, dojściu do celu i osiągnięciu sukcesu. Jak to działa? Wysyłasz tekst do wyceny, czekasz 30 minut, otrzymujesz ofertę. Jeśli ją zaakceptujesz, działamy. Super, prawda?

Dong, dong („dong” to nazwa wietnamskiej waluty)! Zainwestuj swoje pieniądze i czas w supertłumaczenia wykonywane przez superludzi. Zaufaj tym, którzy nie zawodzą. Wkroczenie w ten świat wymaga doświadczenia i wiedzy oraz obycia z tutejszą kulturą.

A poruszanie się po przestrzeni języka, którym posługują się Wietnamczycy, to jak jazda bez trzymanki motocyklem po ulicach zatłoczonego Hanoi. Stąd Twój przekład przekazujemy w ręce zaufanego i odpowiedniego do projektu i branży tłumacza języka wietnamskiego.

Warto, abyś to wiedział o supertłumaczeniach wietnamskiego:

kalendarz.png

Doświadczony zespół tłumaczy.

online.png

Usługa online.

translation.png

Tłumaczenia na i z 42 języków świata.

30-minut-1.png

Szybka wycena - czekasz maksymalnie do 30 minut.

iso-1.png

Jakość ISO 9001:2015.

five-stars.png

Ocena 5.0. na Google.

Wietnamski: Język, który pozwoli dotrzeć Ci do 70 mln ludzi

Wietnamski („tiếng Việt”) to język 70 mln ludzi. Ma status narodowego i oficjalnego języka Wietnamu. Posługują się nim osoby mieszkające w Wietnamie, Laosie, Kambodży, ale i emigranci w Stanach Zjednoczonych. To realny zasięg – jesteś tu, ponieważ nie ignorujesz możliwości.

Tłumaczenie na wietnamski i tłumaczenia z wietnamskiego wykonane na super to jakość, która pomoże i wesprze Cię w każdej sytuacji i potrzebie. Pamiętaj: to nie słownik tłumaczy tylko człowiek z wyobraźnią, pasją i superpodejściem do każdego zlecenia. Supertłumacz rozumie gry słów i potrzeby Twojego klienta. Jest dokładny, solidny i można mu zaufać. Taki specjalista zadba zarówno o to, co chcesz powiedzieć, jak i o to, co chcesz osiągnąć.

A zważywszy na drobny fakt, że wietnamski to język tonalny, izolujący, analityczny; a do tego związany z odmienną od naszej kulturą; przyda Ci się realne wsparcie. Podejmij więc superdecyzję – tłumaczenie wietnamskiego wykonuje się raz, dlatego powinno być doskonałe od początku.

Przysłowie wietnamskie mówi: „trzeba się uczyć, żeby znać. Trzeba iść, żeby dojść”. Wyruszasz więc z nami w tę podróż?

Tłumaczenia wietnamski 3
Największe zalety współpracy z nami:
 • Masz dostęp do naszej sieci supertłumaczy języka wietnamskiego.
 • Wysoka jakość.
 • Szybkość i terminowość realizowanych zleceń.
 • Konkurencyjne ceny.
 • Zaufani specjaliści.

Cennik tłumaczeń języka wietnamskiego

rodzaj tłumaczeniacena nettocena bruttojednostka rozliczeniowa
cena tłumaczenia z języka polskiego na język wietnamski133 zł163,59 zł1 strona = 1600 znaków ze spacjami
cena tłumaczenia z języka wietnamskiego na język polski133 zł163,59 zł1 strona = 1600 znaków ze spacjami
cena tłumaczenia przysięgłego z języka polskiego na język wietnamski186,2 zł229,03 zł1 strona = 1125 znaków ze spacjami
cena tłumaczenia przysięgłego z języka wietnamskiego na język polski186,2 zł229,03 zł1 strona = 1125 znaków ze spacjami
cena proofreadingu tłumaczenia wietnamskiego90 zł110,7 zł1 strona = 1600 znaków ze spacjami

Supertłumaczenia zamówisz wypełniając formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej, wysyłając e-mail lub bezpośrednio dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta.

Tak to działa:

1.png

Kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

2.png

Zapytanie o wycenę tłumaczeń wietnamskiego.

3.png

Analizujemy wszystkie dokumenty, które chcesz przetłumaczyć. Oceniamy poziom trudności i czas potrzebny na wykonanie zlecenia.

4.png

Propozycja współpracy. Kiedy klient zgadza się na warunki nasi specjaliści przystępują do pracy.

5.png

Z naszej sieci tłumaczy wybieramy fachowca, który będzie tym najbardziej odpowiednim.

6.png

Przygotowujemy przekład. Z chwilą przekazania w Twoje ręce jest od razu gotowy do „działania” i możesz go wykorzystać zgodnie z jego przeznaczeniem.

1. Cenimy Twój czas, dlatego na wycenę potrzebujemy maksymalnie pół godziny od chwili, w której otrzymamy Twoje zapytanie.

2. Tłumaczenia wietnamskiego zamawiasz jako osoba fizyczna? Poprosimy Cię o przedpłatę. Możesz skorzystać z płatności online lub wykonać przelew bankowy.

Tłumaczenia wietnamsko-polskie i polsko-wietnamskie są Ci potrzebne do celów biznesowych, handlowych lub prywatnych? Szukasz specjalisty, który wykona tłumaczenia pisemne zwykłe, specjalistyczne i przysięgłe polsko-wietnamskie i wietnamsko-polskie? Biuro tłumaczeń SUPERTŁUMACZ® dba o każdego Klienta i każde tłumaczenie.

Niezależnie czy zamówisz u nas tłumaczenie z wietnamskiego na polski, czy z polskiego na wietnamski, zawsze przygotujemy Ci przekład na najwyższym poziomie.

To możemy dla Ciebie zrobić:

Tłumaczenia wietnamski 4

Przetłumaczymy tekst specjalistyczny

Szukasz tłumaczeń naukowych, medycznych, prawniczych lub innych tekstów specjalistycznych? W naszym biurze tłumaczeń zajmują się nimi specjaliści!

Tłumaczenia wietnamski 5

Korekta języka tłumaczenia

Dzięki naszym usługom, tekst może być znacznie łatwiejszy w odbiorze. Oferujemy korektę pod względem stylistycznym i składniowym.

Tłumaczenia wietnamski 6

Tłumaczenie tekstów zwykłych

Przetłumaczenie listu motywacyjnego, CV czy życiorysu nie stanowi dla nas żadnej bariery. Zaprezentuj pracodawcy profesjonalne pismo.

Tłumaczenia wietnamski 7

Tłumaczenie uwierzytelnione (przysięgłe)

Powierz nam dokumenty wymagające troski najlepszych tłumaczy – zleć nam tłumaczenia przysięgłe.

Tłumaczenie, które potrzebujesz wykonać wpłynie na Twoją przyszłość? Wyślij nam teksty.

Rekomendują nas

Tłumaczymy sens, a nie tylko słowa

Dobre tłumaczenie to więcej niż zmiana wyrazów. Oddaje zarówno znaczenie tekstu jak i jego intencje.

Jakość udokumentowana

Tłumaczenia wietnamski 8

Tłumaczenia wietnamski FAQ

Wykonujemy tłumaczenia ogólne i specjalistyczne. W zależności od Twoich potrzeb nasi profesjonaliści przygotują dla Ciebie przekład wietnamskiego z takich branż czy dziedzin, jak np.: biznes, ekonomia, finanse, prawo, medycyna, technika i inżynieria czy informatyka i IT. Możemy pomóc Ci także z tłumaczeniem z lub na wietnamski dokumentów samochodowych, CV i umów. Jesteśmy w stanie wesprzeć Cię również w przygotowaniu najwyższej jakości tłumaczenia contentu na strony internetowe. 

Standardowy termin realizacji tłumaczenia języka wietnamskiego wynosi 6 stron (1 strona to 1600 zzs) na dobę. Jeśli masz do przetłumaczenia duży projekt – zadzwoń, napisz e-mail lub prześlij zapytanie poprzez formularz na naszej stronie. W przypadku większej ilości tekstu do tłumaczenia, termin realizacji ustalamy indywidualnie. 

Dbając o najwyższą jakość tłumaczeń, tłumaczenia wietnamskiego wykonują u nas wyselekcjonowani tłumacze, profesjonaliści specjalizujący się w tym języku. Ponadto starannie dobieramy konkretnego tłumacza do danego projektu, tak, aby przy Twoich tekstach pracował ekspert świetnie znający Twoją branżę, dziedzinę lub temat, którego dotyczy treść do przekładu. 

Tak, gwarantujemy najwyższą jakość naszych tłumaczeń z języka wietnamskiego. Na straży profesjonalizmu stoją wysokiej klasy tłumacze i specjaliści starannie dobrani do rodzaju treści i branży lub dziedziny, której dotyczy tekst; coroczny audyt międzynarodowej jednostki certyfikującej QS Zurich AG, a także dopełnienie wszelkich wymagań ISO 9001:2015. 

Nasze specjalizacje

tlumaczenia-cv.png

Tłumaczenia CV

Zrób dobre wrażenie na pracodawcy z Wietnamu i przetłumacz CV oraz inne dokumenty z profesjonalnym tłumaczem.

tlumaczenia-dla-firm-1.png

Tłumaczenia dla firm

Zwiększ skuteczność swoich działań i zadbaj o najwyższą jakość tłumaczeń dokumentów biznesowych, materiałów na wewnętrzne potrzeby firmy oraz treści reklam.

tlumaczenia-stron-internetowych-1.png

Tłumaczenia stron internetowych

Przetłumacz swoją stronę www i sklep internetowy z profesjonalistą, aby wykorzystać zasięgi wietnamskiego w Internecie.

tlumaczenia-prawnicze.png

Tłumaczenia prawnicze

Współpracując ze specjalistami masz pewność, że sprawnie załatwisz sprawy urzędowe czy zrobisz dobre wrażenie na potencjalnym partnerze biznesowym.

tlumaczenia-medyczne.png

Tłumaczenia medyczne

Nasi tłumacze to najlepsi w branży specjaliści, którzy służą swoim doświadczeniem i wiedzą zarówno klientom prywatnym, jak i firmowym.

tlumaczenia-techniczne.png

Tłumaczenia techniczne

Tłumaczą u nas inżynierowie, stąd każdy przekład charakteryzuje się jakością.

tłumaczenia biznesowe

Tłumaczenia biznesowe

Od lat wspieramy przedsiębiorców w realizacji ich celów biznesowych. Tłumaczymy projekty, kontrakty oraz wszelkie materiały, które zapewniają skuteczną komunikację na każdym szczeblu biznesowym.

tłumaczenia naukowe

Tłumaczenia tekstów naukowych

Pomagamy zrozumieć obcojęzyczne artykuły, specjalistyczną terminologię oraz wszelkie treści związane ze światem nauki. Zapewniamy spójne i rzetelne tłumaczenia tekstów naukowych w różnych językach.

tłumaczenia dokumentów samochodowych

Tłumaczenia dokumentów samochodowych

Umożliwiamy skuteczną legalizację dokumentacji pojazdu, tłumacząc dokumenty samochodowe. Współpracujemy ze specjalistami językowymi, którzy na przekładach treści samochodowych znają się jak nikt inny.

tłumaczenia dokumentów motocyklowych

Tłumaczenia dokumentów motocyklowych

Usługa tłumaczenia dokumentów motocyklowych obejmuje wszelkie treści związane z pojazdem. Dbamy o każdy szczegół, aby przekład był w pełni zrozumiały i spójny z językiem oryginału.

tłumaczenia budowlane

Tłumaczenia budowlane

Rzetelne tłumaczenia budowlane pomagają w realizacji projektów budowanych o zasięgu globalnym. Ułatwiamy komunikację wszystkich stron zaangażowanych w międzynarodowy projekt z zakresu budownictwa.

tłumaczenia chemiczne

Tłumaczenia chemiczne

Tłumacz o specjalizacji tłumaczeń chemicznych musi wykazywać nie tylko doskonałą znajomość języków obcych, ale również mieć wiedzę z zakresu chemii.

tłumaczenia instrukcji obsługi

Tłumaczenia instukcji obsługi

Pomagamy naszym Klientom w realizacji ich celów, zapewniając profesjonalne tłumaczenia instrukcji obsługi maszyn i urządzeń wprowadzanych na rynki zagraniczne.

tłumaczenia dokumentów

Tłumaczenia dokumentów

Rzetelne tłumaczenia dokumentów są niezbędne w wielu aspektach życia prywatnego i zawodowego. Przekładamy wszelką dokumentację z wielu dziedzin, ułatwiając Klientom osiąganie założonych celów.

Supertłumaczenia zamówisz wypełniając formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej, wysyłając e-mail lub bezpośrednio dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta.

Dowiedź się więcej o supertłumaczeniach z i na język wietnamski:

Czy zdawałeś sobie sprawę z tego, że język używany przez mieszkańców Wietnamu ma aż 3 dialekty? Jest tu dialekt północy (Hanoi), centralny (dawna stolica cesarska Hue /Huế) i południowy (Ho Chi Minh, dawniejszy Sajgon).

Trudności może nastręczyć też alfabet wietnamski. Opiera się on na piśmie łacińskim i składa się z 29 liter. Używa się również 10 dwuznaków i 1 trójznaku: Ch, Gh, Gi, Kh, AGH, Nh, Ph, Qu, Th i Tr. Z kolei za pomocą liter: F, J, W i Z zapisuje się wyrazy obcego pochodzenia.

Potrafisz to powtórzyć: „Tôi không nói tiếng Việt”? Oznacza to „nie mówię po wietnamsku”… Kosmos, co? I to po wietnamsku!

Trochę to przerażające, ale współpracując z supertłumaczem, nie musisz się zamartwiać o to wszystko i jeszcze o wiele innych spraw. Poruszanie się po meandrach wietnamskiego, to coś dla człowieka od zadań specjalnych. To taki wietnamski James Bond zajmujący się sprawami przekładu. To najlepszy agent, jakiego mogłeś dla siebie znaleźć.

Co powinieneś wiedzieć o naszym supertłumaczu?

 • Wietnamski nie ma przed nim tajemnic.
 • Zna teren – Wietnam to jego „podwórko”, gdziekolwiek zechcesz się udać, pomoże Ci dojść do celu.
 • Kultura wietnamska nie ma przed nim tajemnic. Nie popełnisz żadnego faux-pas!
 • Wie, w jaki sposób myślą miejscowi.

Podpowie Ci, czego lepiej się wystrzegać; a co będzie dobrze odebrane przez osoby, z którymi chcesz się skomunikować. Nasz tłumacz wietnamsko-polski czy tłumacz polsko-wietnamski to specjalista przez wielkie „S”.

„Pho” to najbardziej popularna wietnamska zupa. Występuje w dwóch wariantach: „Pho Ga” z mięsem kurczaka i „Pho Bo” z wołowiną. Dlaczego przywołujemy tu taką kulinarną ciekawostkę? Nie bez powodu!

Chcemy Ci pokazać, że drobiazg robi różnicę. W przywołanym przykładzie chodzi o dwa warianty zupy, a co gdyby szło o sprawy zdrowia człowieka i kwestie medyczne? Lub tłumaczenie dotyczyło umowy z partnerem biznesowym, dokumentacji budowlanej czy obsługi maszyny? Zrobiłoby się o wiele poważniej, prawda?

Coś, co dla profesjonalisty jest oczywistością, dla amatora już nie. Wykonując tłumaczenia wietnamskiego na polski czy tłumaczenia na język wietnamski liczy się trafność, stosowność i szybkość.

Gwarantujemy:

 • tłumaczenie polskiego na wietnamski i tłumaczenie z wietnamskiego na polski wykonywane przez supertłumacza,
 • tłumaczenia pisemne wietnamskiegoodznaczające się superjakością,
 • wietnamskie tłumaczenia z różnych branż i dziedzin,
 • możemy przetłumaczyć Ci wiele typów dokumentów i treści,
 • wykonanie tłumaczenia, które wspierają Twoje działania i cele oraz odpowiadają na Twoje potrzeby,
 • zachowanie żargonu branżowego, specjalistycznej terminologii i odpowiedniego doboru każdego słowa,
 • dobre ceny i atrakcyjne terminy,
 • tłumaczymy na wiele języków – wykonujemy profesjonalne tłumaczenia z i na 42 języki świata.

Język wietnamski jest językiem odmiennym od polskiego. Efekt pełnej naturalności otrzymany w przekładzie to zawsze zasługa tłumacza, dla którego nie istnieje niemożliwe. W gąszczu dziesiątek interpretacji dobry ekspert potrafi znaleźć słowa, które idealnie oddają intencje oryginału i świetnie wpasują się w wietnamską kulturę. Tu trzeba myśleć w dwóch językach. Czuć znaczenia i niuanse zarówno po polsku, jak i po wietnamsku. Znajdziesz u nas takich specjalistów!

Supertłumacz sprawi, że Ngueyen (czyli odpowiedniej polskiego przeciętnego Kowalskiego) zainteresuje się Twoim produktem lub usługą, przekazem pisemnym, informacją lub przesłaniem. Z jego pomocą dotrzesz nie tylko do umysłów, ale i serc swoich odbiorców.

Supertłumacz oferuje tłumaczenia:

 • tłumaczenia przysięgłe wietnamskiego,
 • tłumaczenia zwykłe wietnamskiego,
 • tłumaczenia medyczne języka wietnamskiego,
 • tłumaczenia prawnicze i prawne wietnamskiego,
 • wietnamskie tłumaczenia techniczne,
 • wietnamskie tłumaczenia stron internetowych, blogów i treści przeznaczonych do Internetu,
 • i wiele innych!

Mamy też dla Ciebie takie opcje jak: tłumacz wietnamski online czy tłumacz angielsko-wietnamski. Przypominamy – nasze usługi dostępne są w 42 językach świata!

W języku wietnamskim jest wiele pułapek i język ten stanowić może spore wyzwanie dla kogoś, kto nie jest profesjonalnym tłumaczem. Stąd, kiedy masz do wykonania ważny dla Ciebie przekład, poproś o pomoc supertłumacza.

Za co u nas płacisz?

 • Za możliwość współpracy z tłumaczem, który ma wszystkie „narzędzia” (doświadczenie + wiedzę + umiejętności) potrzebne do wykonania wysokiej klasy przekładu.
 • Za współpracę z ekspertem. Niektóre dokumenty czy typy treści lub tematy wymagają udziału tłumacza, który jest także specjalistą.
 • Za objętość tłumaczenia wietnamskiego. Jako przelicznik służy nam liczba znaków ze spacjami (zzs).
 • Za realną wartość Twojego zlecenia. U nas zapłacisz za rzeczywistą „wartość” tekstów, które potrzebujesz przetłumaczyć z polskiego na wietnamski czy z wietnamskiego na polski.
 • Za dodatkowe usługi, np. proofreading, ekspresowe tłumaczenie czy przekład na kilka języków.

Chcesz poznać cenę tłumaczenia wietnamskiego? Wyślij nam teksty na nasz e-mail lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Dokładny koszt usługi prześlemy Ci do 30 minut! Wycena jest całkowicie darmowa i do niczego Cię nie zobowiązuje.

„4” to taki azjatycko-wietnamski odpowiednik zachodniej pechowej „13”. Wszystko przez to, że słowa „cztery” i „śmierć” wymawiane są podobnie. Nie chcesz chyba wywołać niepotrzebnej paniki wśród swoich potencjalnych klientów, odbiorców czy czytelników? Nie masz zamiaru nikogo straszyć ani tym bardziej odstraszyć od siebie, prawda?

Dobrze mieć rękę na pulsie i zadbać o każdy szczegół. Bo coś, co w Polsce sprawi, że sprzedasz, dojdziesz do celu czy osiągniesz sukces; tu może w ogóle się nie sprawdzić.

Od tego, aby sprawy szły po Twojej myśli masz supertłumacza. Ten człowiek to Twój agent, ekspert i przyjaciel. Z jego pomocą pokonasz granice, barierę językową, wyzwania związane z odmiennością kulturową, a także dotrzesz do umysłów i serc swoich klientów lub odbiorców. Coś, co nie uda Ci się na własną rękę, jako współpraca z supertłumaczem pachnie sukcesem…

„Hẹn gặp lại!” („Do widzenia!”)

Pracują u nas wyłącznie zawodowi tłumacze, starannie wyselekcjonowani specjaliści z różnych branż, dziedzin i sektorów.

Zachęcamy do poszerzenia swojej wiedzy o tłumaczeniach

Oksford – najlepszy uniwersytet na świecie 1 Ciekawostki

Oksford – najlepszy uniwersytet na świecie

8 maja 2024

University of Oxford, znany również jako Oksford, to jedna z tych uczelni, która jest

Wywiad z Beatą PiotrowskąZ życia firmy

Zrozumienie różnic kulturowych to podstawa skutecznej współpracy na arenie międzynarodowej. Wywiad z Beatą Piotrowską

27 września 2023

Publikujemy wywiad z Beatą Piotrowską, finance assistant w SUPERTŁUMACZ®. Pani Beata opowie nam o

13 przesądów z różnych krajów świata 2 Ciekawostki

13 przesądów z różnych krajów świata

10 stycznia 2023

Geneza różnych przesądów jest mniej lub bardziej znana. Przykładowo, skąd zła sława piątku trzynastego?