Tłumaczenie wietnamski

Dong, dong!

SuperTłumacz® to renomowane biuro tłumaczeń języka wietnamskiego, które pomoże Ci w realizacji Twoich planów, dojściu do celu i osiągnięciu sukcesu. Jak to działa? Wysyłasz tekst do wyceny, czekasz 30 minut, otrzymujesz ofertę. Jeśli ją zaakceptujesz, działamy. Super, prawda?

Dong, dong („dong” to nazwa wietnamskiej waluty)! Zainwestuj swoje pieniądze i czas w supertłumaczenia wykonywane przez superludzi. Zaufaj tym, którzy nie zawodzą. Wkroczenie w ten świat wymaga doświadczenia i wiedzy oraz obycia z tutejszą kulturą.

A poruszanie się po przestrzeni języka, którym posługują się Wietnamczycy, to jak jazda bez trzymanki motocyklem po ulicach zatłoczonego Hanoi. Stąd Twój przekład przekazujemy w ręce zaufanego i odpowiedniego do projektu i branży tłumacza języka wietnamskiego.

Skorzystaj z naszej oferty tłumaczeń z i na język wietnamski. Dlaczego warto z nami współpracować?

Czy zdawałeś sobie sprawę z tego, że język używany przez mieszkańców Wietnamu ma aż 3 dialekty? Jest tu dialekt północy (Hanoi), centralny (dawna stolica cesarska Hue /Huế) i południowy (Ho Chi Minh, dawniejszy Sajgon).

Trudności może nastręczyć też alfabet wietnamski. Opiera się on na piśmie łacińskim i składa się z 29 liter. Używa się również 10 dwuznaków i 1 trójznaku: Ch, Gh, Gi, Kh, AGH, Nh, Ph, Qu, Th i Tr. Z kolei za pomocą liter: F, J, W i Z zapisuje się wyrazy obcego pochodzenia.

Potrafisz to powtórzyć: „Tôi không nói tiếng Việt”? Oznacza to „nie mówię po wietnamsku”… Kosmos, co? I to po wietnamsku!

Trochę to przerażające, ale współpracując z supertłumaczem, nie musisz się zamartwiać o to wszystko i jeszcze o wiele innych spraw. Poruszanie się po meandrach wietnamskiego, to coś dla człowieka od zadań specjalnych. To taki wietnamski James Bond zajmujący się sprawami przekładu. To najlepszy agent, jakiego mogłeś dla siebie znaleźć.

Co powinieneś wiedzieć o naszym supertłumaczu?

 • Wietnamski nie ma przed nim tajemnic.
 • Zna teren – Wietnam to jego „podwórko”, gdziekolwiek zechcesz się udać, pomoże Ci dojść do celu.
 • Kultura wietnamska nie ma przed nim tajemnic. Nie popełnisz żadnego faux-pas!
 • Wie, w jaki sposób myślą miejscowi.

Podpowie Ci, czego lepiej się wystrzegać; a co będzie dobrze odebrane przez osoby, z którymi chcesz się skomunikować. Nasz tłumacz wietnamsko-polski czy tłumacz polsko-wietnamski to specjalista przez wielkie „S”.

Rodzaje tłumaczeń z wietnamskiego i na wietnamski – jakie tłumaczenia oferujemy?

„Pho” to najbardziej popularna wietnamska zupa. Występuje w dwóch wariantach: „Pho Ga” z mięsem kurczaka i „Pho Bo” z wołowiną. Dlaczego przywołujemy tu taką kulinarną ciekawostkę? Nie bez powodu!

Chcemy Ci pokazać, że drobiazg robi różnicę. W przywołanym przykładzie chodzi o dwa warianty zupy, a co gdyby szło o sprawy zdrowia człowieka i kwestie medyczne? Lub tłumaczenie dotyczyło umowy z partnerem biznesowym, dokumentacji budowlanej czy obsługi maszyny? Zrobiłoby się o wiele poważniej, prawda?

Coś, co dla profesjonalisty jest oczywistością, dla amatora już nie. Wykonując tłumaczenia wietnamskiego na polski czy tłumaczenia na język wietnamski liczy się trafność, stosowność i szybkość.

Gwarantujemy:

 • tłumaczenie polskiego na wietnamski i tłumaczenie z wietnamskiego na polski wykonywane przez supertłumacza,
 • tłumaczenia pisemne wietnamskiegoodznaczające się superjakością,
 • wietnamskie tłumaczenia z różnych branż i dziedzin,
 • możemy przetłumaczyć Ci wiele typów dokumentów i treści,
 • wykonanie tłumaczenia, które wspierają Twoje działania i cele oraz odpowiadają na Twoje potrzeby,
 • zachowanie żargonu branżowego, specjalistycznej terminologii i odpowiedniego doboru każdego słowa,
 • dobre ceny i atrakcyjne terminy,
 • tłumaczymy na wiele języków – wykonujemy profesjonalne tłumaczenia z i na 42 języki świata.

Język wietnamski jest językiem odmiennym od polskiego. Efekt pełnej naturalności otrzymany w przekładzie to zawsze zasługa tłumacza, dla którego nie istnieje niemożliwe. W gąszczu dziesiątek interpretacji dobry ekspert potrafi znaleźć słowa, które idealnie oddają intencje oryginału i świetnie wpasują się w wietnamską kulturę. Tu trzeba myśleć w dwóch językach. Czuć znaczenia i niuanse zarówno po polsku, jak i po wietnamsku. Znajdziesz u nas takich specjalistów!

Supertłumacz sprawi, że Ngueyen (czyli odpowiedniej polskiego przeciętnego Kowalskiego) zainteresuje się Twoim produktem lub usługą, przekazem pisemnym, informacją lub przesłaniem. Z jego pomocą dotrzesz nie tylko do umysłów, ale i serc swoich odbiorców.

Supertłumacz oferuje tłumaczenia:

 • tłumaczenia przysięgłe wietnamskiego,
 • tłumaczenia zwykłe wietnamskiego,
 • tłumaczenia medyczne języka wietnamskiego,
 • tłumaczenia prawnicze i prawne wietnamskiego, 
 • wietnamskie tłumaczenia techniczne,
 • wietnamskie tłumaczenia stron internetowych, blogów i treści przeznaczonych do Internetu,
 • i wiele innych!

Mamy też dla Ciebie takie opcje jak: tłumacz wietnamski online czy tłumacz angielsko-wietnamski. Przypominamy – nasze usługi dostępne są w 42 językach świata!

Ceny tłumaczeń z i na język wietnamski. Ile to kosztuje i co wpływa na cenę?

W języku wietnamskim jest wiele pułapek i język ten stanowić może spore wyzwanie dla kogoś, kto nie jest profesjonalnym tłumaczem. Stąd, kiedy masz do wykonania ważny dla Ciebie przekład, poproś o pomoc supertłumacza.

Za co u nas płacisz?

 • Za możliwość współpracy z tłumaczem, który ma wszystkie „narzędzia” (doświadczenie + wiedzę + umiejętności) potrzebne do wykonania wysokiej klasy przekładu.
 • Za współpracę z ekspertem. Niektóre dokumenty czy typy treści lub tematy wymagają udziału tłumacza, który jest także specjalistą.
 • Za objętość tłumaczenia wietnamskiego. Jako przelicznik służy nam liczba znaków ze spacjami (zzs).
 • Za realną wartość Twojego zlecenia. U nas zapłacisz za rzeczywistą „wartość” tekstów, które potrzebujesz przetłumaczyć z polskiego na wietnamski czy z wietnamskiego na polski.
 • Za dodatkowe usługi, np. proofreading, ekspresowe tłumaczenie czy przekład na kilka języków.

Chcesz poznać cenę tłumaczenia wietnamskiego? Wyślij nam teksty na nasz e-mail lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Dokładny koszt usługi prześlemy Ci do 30 minut! Wycena jest całkowicie darmowa i do niczego Cię nie zobowiązuje.

Tłumaczenia wietnamski FAQ

Wykonujemy tłumaczenia ogólne i specjalistyczne. W zależności od Twoich potrzeb nasi profesjonaliści przygotują dla Ciebie przekład wietnamskiego z takich branż czy dziedzin, jak np.: biznes, ekonomia, finanse, prawo, medycyna, technika i inżynieria czy informatyka i IT. Możemy pomóc Ci także z tłumaczeniem z lub na wietnamski dokumentów samochodowych, CV i umów. Jesteśmy w stanie wesprzeć Cię również w przygotowaniu najwyższej jakości tłumaczenia contentu na strony internetowe.

Standardowy termin realizacji tłumaczenia języka wietnamskiego wynosi 6 stron (1 strona to 1600 zzs) na dobę. Jeśli masz do przetłumaczenia duży projekt – zadzwoń, napisz e-mail lub prześlij zapytanie poprzez formularz na naszej stronie. W przypadku większej ilości tekstu do tłumaczenia, termin realizacji ustalamy indywidualnie.

Dbając o najwyższą jakość tłumaczeń, tłumaczenia wietnamskiego wykonują u nas wyselekcjonowani tłumacze, profesjonaliści specjalizujący się w tym języku. Ponadto starannie dobieramy konkretnego tłumacza do danego projektu, tak, aby przy Twoich tekstach pracował ekspert świetnie znający Twoją branżę, dziedzinę lub temat, którego dotyczy treść do przekładu.

Tak, gwarantujemy najwyższą jakość naszych tłumaczeń z języka wietnamskiego. Na straży profesjonalizmu stoją wysokiej klasy tłumacze i specjaliści starannie dobrani do rodzaju treści i branży lub dziedziny, której dotyczy tekst; coroczny audyt międzynarodowej jednostki certyfikującej QS Zurich AG, a także dopełnienie wszelkich wymagań ISO 9001:2015.

Wietnamski: Język, który pozwoli dotrzeć Ci do 70 mln ludzi

Wietnamski („tiếng Việt”) to język 70 mln ludzi. Ma status narodowego i oficjalnego języka Wietnamu. Posługują się nim osoby mieszkające w Wietnamie, Laosie, Kambodży, ale i emigranci w Stanach Zjednoczonych. To realny zasięg – jesteś tu, ponieważ nie ignorujesz możliwości.

Tłumaczenie na wietnamski i tłumaczenia z wietnamskiego wykonane na super to jakość, która pomoże i wesprze Cię w każdej sytuacji i potrzebie. Pamiętaj: to nie słownik tłumaczy tylko człowiek z wyobraźnią, pasją i superpodejściem do każdego zlecenia. Supertłumacz rozumie gry słów i potrzeby Twojego klienta. Jest dokładny, solidny i można mu zaufać. Taki specjalista zadba zarówno o to, co chcesz powiedzieć, jak i o to, co chcesz osiągnąć.

A zważywszy na drobny fakt, że wietnamski to język tonalny, izolujący, analityczny; a do tego związany z odmienną od naszej kulturą; przyda Ci się realne wsparcie. Podejmij więc superdecyzję – tłumaczenie wietnamskiego wykonuje się raz, dlatego powinno być doskonałe od początku.

Przysłowie wietnamskie mówi: „trzeba się uczyć, żeby znać. Trzeba iść, żeby dojść”. Wyruszasz więc z nami w tę podróż?

Unikaj „4”, osiągaj sukces pisany przez „W” jak Wietnam. Czyli o tym, jak Supertłumacz pomaga uniknąć pecha

„4” to taki azjatycko-wietnamski odpowiednik zachodniej pechowej „13”. Wszystko przez to, że słowa „cztery” i „śmierć” wymawiane są podobnie. Nie chcesz chyba wywołać niepotrzebnej paniki wśród swoich potencjalnych klientów, odbiorców czy czytelników? Nie masz zamiaru nikogo straszyć ani tym bardziej odstraszyć od siebie, prawda?


Dobrze mieć rękę na pulsie i zadbać o każdy szczegół. Bo coś, co w Polsce sprawi, że sprzedasz, dojdziesz do celu czy osiągniesz sukces; tu może w ogóle się nie sprawdzić.

Od tego, aby sprawy szły po Twojej myśli masz supertłumacza. Ten człowiek to Twój agent, ekspert i przyjaciel. Z jego pomocą pokonasz granice, barierę językową, wyzwania związane z odmiennością kulturową, a także dotrzesz do umysłów i serc swoich klientów lub odbiorców. Coś, co nie uda Ci się na własną rękę, jako współpraca z supertłumaczem pachnie sukcesem…

„Hẹn gặp lại!” („Do widzenia!”)

Julia B
Julia B
09:24 16 Sep 21
Bardzo szybka wycena tłumaczenia, a także sama jego realizacja, przystępne ceny, polecam
Aleksandra Korczynska
Aleksandra Korczynska
07:30 13 Jul 21
Szybki oraz bezproblemowy kontakt. Realizacja zlecenie już na drugi dzień! Dostawa dokumentów w formie elektronicznej. Na pewno skorzystam jeszcze z usług firmy 🙂
Dominik Rozwarski
Dominik Rozwarski
15:17 08 Jul 21
wszystko wykonane w określonym czasie i formiepolecam
Piotr Skowroński
Piotr Skowroński
10:53 27 Jun 21
Z pełnym przekonaniem rekomenduję biuro SUPERTŁUMACZ, które ostatnio bardzo mi pomogło. Korzystałem z usług tłumaczeń medycznych, których potrzebowałem bardzo szybko. Biuro zrobiło wszystko, żeby tak się stało. Zarówno pracownicy biura, jak i tłumacz postarali się, aby w jak najkrótszym czasie wykonać usługę. Do samego tłumaczenia zaś nie mam uwag: dobre i profesjonalne.
Sebastian Sendra
Sebastian Sendra
13:30 26 Jun 21
Wszystko zgodnie z oczekiwaniami. Tłumaczenie dobrej jakości wykonane w terminie.
Jerzy Herbowski
Jerzy Herbowski
12:43 26 Jun 21
Tak właśnie wyobrażam sobie profesjonalną usługę.
Greg Lyzwa
Greg Lyzwa
13:34 25 Jun 21
Tłumaczenie CV wykonane w ciągu 24h. Wszystko przetłumaczone zgodnie z zaleceniami. Jestem bardzo zadowolony. I to wszystko w dobrej cenie.Polecam.
Julia Kuzevych
Julia Kuzevych
08:19 25 Jun 21
Ale dziękuję!Zawsze robicie szybko, ale tym razem jest błyskawicznie. Jesteście niesamowici!
Dominika Topa-Bryniarska
Dominika Topa-Bryniarska
20:05 24 Jun 21
Jestem bardzo zadowolona z usługi. Tłumaczenie wykonane bardzo dobrze i na czas. Kontakt z biurem także na wysokim poziomie. Wszystko przebiegło sprawnie i profesjonalnie. Polecam!
Karol Cyrklewicz
Karol Cyrklewicz
11:43 24 Jun 21
Polecam. Dobrze przetłumaczone CV. Szybko prosto, bezproblemowo i profesjonalnie
Tłumaczenia wietnamski 1

Tłumaczenia

Tłumaczenia wietnamski 2

Realizuj swoje cele w każdym języku

O tłumaczeniach

Jak przetłumaczyć stronę internetową O tłumaczeniach

Jak przetłumaczyć stronę internetową?

19 maja 2021

Na całym świecie żyje ponad 7,8 mld ludzi, którzy posługują się około 7 tys.

Czym zajmuje się Language Leader O tłumaczeniach

Czym zajmuje się Language Leader?

19 maja 2021

Kim jest Language Leader? Na czym polega jego praca i jakie znaczenie ma w

Kim są native speakerzy O tłumaczeniach

Kim są native speakerzy? Czy warto uczyć się z nimi języka obcego?

13 kwietnia 2021

Warto uczyć się języków obcych chociażby po to, aby wykonać samodzielnie tłumaczenia języka angielskiego.