Tłumaczenia – język fiński

finlandia-flagaSzukasz biura tłumaczeń, które przetłumaczy rzetelnie dokumenty w języku fińskim?

Jeśli tak, cieszymy się, że trafiłeś na naszą stronę – oferujemy tłumaczenia z języka fińskiego i na język fiński. Tym językiem posługuje się około 5 milionów osób, a tłumaczenia zamawiają u nas zarówno osoby prywatne, jak i firmy.

Tłumaczeniem dokumentów tego typu zajmują się u nas native speakerzy. Tłumaczenia, które są zamawiane u nas najczęściej, to:

Dokumenty specjalistyczne są tłumaczone przez osoby, które mają doświadczenie w danej dziedzinie.

Współpracujemy z firmami, które działają w Finlandii i mają swoje przedstawicielstwo w Polsce.

Zapraszamy do wyceny (jest darmowa) i kontaktu przez e-mail lub telefon

Wyłącznie dokładne, bogate merytorycznie tłumaczenie medyczne języka fińskiego daje szanse na sukces. Bezbłędne tłumaczenie medyczne to korzyść dla interesu klienta, ale przede wszystkim dla zdrowia – tłumaczenia medyczne muszą być wykonane bezbłędnie.

Nasze tłumaczenia języka fińskiego wykonywane są przez tłumaczy o specjalizacjach medycznych – dlatego każdy tekst jest bezbłędny zarówno w warstwie merytorycznej jak i stylistycznej, gramatycznej, ortograficznej.

Nasze tłumaczenia medyczne języka fińskiego to m.in.

1. Tłumaczenie broszur medycznych,
2. Tłumaczenia wypisów ze szpitala
3. Tłumaczenia katalogów produktów
4. Tłumaczenia dokumentacji rejestracyjnej
5. Tłumaczenie instrukcji obsługi sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego
6. Tłumaczenie ofert handlowych, folderów, reklam
7. Tłumaczenia farmaceutyczne
8. Tłumaczenia dokumentacji badań klinicznych
Jedną z najważniejszych cech tłumaczenia prawnego języka fińskiego jest brak tzw. „przekłamywania tekstu” – tłumaczenie prawne języka fińskiego musi być konkretne, bezbłędne i nakierowane na efekty.

Kluczem do stworzenia dobrego tłumaczenia prawnego języka fińskiego, który pomaga, a nie szkodzi jest tłumacz, który posiada wiedzę prawną – podpartą praktyką i wykształceniem. Tylko tacy tłumacze języka fińskiego wykonują tłumaczenia szeregu tekstów prawnych, umów itp.

Dane zawarte w tekstach są bezwzględnie chronione – zarówno dane osobowe jak i merytoryczne tłumaczenia. Działamy zgodnie z postanowieniami Ustawy o ochronie danych osobowych oraz wszelkich etycznych regulacji środowiska prawnego.

Nasze tłumaczenia języka fińskiego to m.in.

- tłumaczenia pism sądowych
- tłumaczenia tekstów umów cywilnoprawnych
- tłumaczenia komentarzy i aktów prawnych
- tłumaczenia orzeczeń, interpretacji wyroków
- tłumaczenia dokumentów sądowych
- tłumaczenia umów z zakresu prawa pracy i innych
Tłumacze języka fińskiego codziennie wykonują szereg tłumaczeń technicznych, które są bogate w warstwie merytorycznej, operują specjalistyczną terminologią i przynoszą efekty oczekiwane przez klientów.

Warto powierzać tłumaczenia techniczne tłumaczom języka fińskiego, przede wszystkim dlatego, że wysokiej jakości tekst to najlepsza reklama na fińskojęzycznym rynku, a co się z tym wiąże poszerzanie grona potencjalnych klientów.

Tłumaczenia techniczne wykonywane są przez tłumaczy-techników, tłumaczy – inżynierów. Tłumaczenia wykonywane są w ekspresowym tempie bez uszczerbku na jakości – jesteśmy niezawodni – dowodem jest uznanie wśród setek klientów.

Tłumaczymy m.in.

1. Tłumaczenia instrukcji obsługi wszelkich sprzętów
2. Tłumaczenia broszur, ulotek, folderów o charakterze technicznym
3. Tłumaczenia dokumentacji technicznej, specyfikacje techniczne
4. Tłumaczenia dokumentacji patentowej, DTR
5. Tłumaczenia instrukcji BHP i wiele innych
6. Tłumaczenia pism, decyzji, zezwoleń o charakterze technicznym
Warto tłumaczyć strony www na języki obce – proponujemy tłumaczenie strony www na język fiński, ponieważ:

- to tańsza, a skuteczniejsza reklama
- to zwiększenie potencjalnego rynku zbytu
- to zwiększanie liczby odwiedzających stronę – jesteśmy bardziej atrakcyjni także dla reklam
- to dwukrotnie większe zyski i trzykrotnie większa liczba klientów.

Tylko dobre tłumaczenie strony www daje efekty – nasze tłumaczenia fińskie wykonywane są przez specjalistów zarówno z zakresu tworzenia perswazyjnych tekstów reklamowych i promocyjnych, jak i specjalistów z zakresu programowania, grafiki – czuwamy nad tym, by Państwa strona była w pełni profesjonalna.

Gwarantujemy aktywizowanie komunikacji z klientami poprzez dobrze przetłumaczone teksty na stronie.

Jesteśmy elastyczni – dostosowujemy czas realizacji, a często także i cenę tłumaczeń do budżetu przeznaczonego na przetłumaczenie strony na język fiński.
Tłumaczenie dokumentów, w tym życiorysów to znakomita szansa na wyróżnienie swojego cv spośród innych.

Badania dowodzą, że większość dokumentów aplikacyjnych nie trafia w ogóle do rąk osób decyzyjnych – dlatego, tłumaczenie dokumentów aplikacyjnych, w tym tłumaczenie cv na język fiński to Państwa szansa na zwiększenie możliwości otrzymania wymarzonej pracy.

Tłumaczymy z języka fińskiego/na język fiński m.in.

- tłumaczenia listów polecających, referencji
- tłumaczenialistów motywacyjnych
- zwykłe i przysięgłe tłumaczenia dyplomów, certyfikatów, egzaminu dojrzałości.

Gwarantujemy ekspresowe tempo realizacji zleceń – gotowe tłumaczenie cv języka fińskiego nawet w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Bezwzględna ochrona danych osobowych zawartych w życiorysach i innych dokumentach – Państwa danych nigdy nie wykorzystujemy do celów marketingowych.
Znalezienie w Polsce dobrego biura tłumaczeń języka fińskiego to rzadkość – jako profesjonalni i wyspecjalizowani tłumacze języka fińskiego, poza tym, że proponujemy najwyższej jakości tłumaczenia języka fińskiego z zakresu wielu branż, to proponujemy także tłumaczenia wykonywane z zakresu niszowych, mało popularnych specjalizacji.

Jeżeli potrzebują Państwo nietypowego tłumaczenia języka fińskiego lub tłumaczenia tekstów, dokumentów, które nie zostały wymienione na naszej stronie internetowej – zapraszamy do kontaktu.

Tłumaczymy także:

1. tłumaczenia z zakresu finansów i bankowości (np. raporty sprzedażowe, rachunki, faktury)
2. tłumaczenia literackie, reklamowe, marketingowe
3. tłumaczenia z zakresu ekonomii (np. analizy, sprawozdania, zaświadczenia)
4. tłumaczenia branży IT
5. tłumaczenia wszelkich dokumentów budowlanych, motoryzacyjnych, przetargowych itp.
6. tłumaczenia umów innych niż cywilne

Krótkie terminy

Korzystamy z pomocy setek tłumaczy, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie bardzo szybko. Korzystamy z nowoczesnych metod zarządzania projektami i wyceniamy dokumenty w około 30 minut od ich przesłania.

Bezpieczeństwo

Dzięki 6-letniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić bardzo dokładne zabezpieczenie Twoich plików. Wszyscy tłumacze podpisują oświadczenie o zachowaniu dokumentów w poufności. Nasza strona zabezpieczona jest przed przechwyceniem przesyłanych informacji.

Rzetelne podejście

Każde tłumaczenie jest nie tylko powierzane osobie, która ma największe predyspozycje do jego wykonania, ale także dokładnie sprawdzane. Dzięki temu zawsze otrzymujesz dokumenty dostosowane do swoich potrzeb.

Elastyczna oferta

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zarówno pod względem wyceny, jak i płatności. Klientom korporacyjnym oferujemy przystępne warunki rozliczeń na podstawie faktur zbiorczych z długim terminem płatności.

Darmowa wycena tłumaczenia do 30 minut!