Tłumaczenia duński

dania-flagaTłumacz, który zajmuje się językami skandynawskimi, musi zwrócić uwagę przede wszystkim na tło kulturowe, różniące się znacznie od polskiego. Dotyczy to także języka duńskiego, którym mówi około 5 milionów ludzi w Danii i niektórych rejonach Niemiec.

Oferujemy rzetelne i szybkie tłumaczenia z języka duńskiego i na język duński:

  • tłumaczenia zwykłe (także specjalistyczne)
  • tłumaczenia uwierzytelnione

Współpracujemy z native speakerami języka duńskiego i osobami, które posiadają specjalistyczną wiedzę, która umożliwia wykonanie tłumaczenia technicznego.

Dzięki współpracy z naszą firmą skorzystasz z:

  • Wygodnej obsługi (odbiór dokumentów pocztą elektroniczną),
  • Krótkich czasów realizacji zlecenia
  • Wysokiej jakości tłumaczenia

Zapraszamy do skorzystania z darmowej opcji wyceny zlecenia, a także do kontaktu drogą telefoniczną i e-mailową. Nie czekaj – jeśli chcesz przetłumaczyć dokumenty na język duński lub z tego języka, napisz do nas już teraz.

Oferujemy krótkie czasy realizacji

Dzięki odpowiedniemu zarządzaniu projektami, jesteśmy w stanie zaoferować bardzo krótkie czasy wykonywania tłumaczeń. Korzystamy z oprogramowania, który znacznie przyśpiesza tłumaczenia i pozwala na zaoszczędzenie czasu przy dużych projektach.

Pełne bezpieczeństwo

Gwarantujemy, że Twoim zleceniem zajmie się profesjonalista z dużym doświadczeniem. W branży tłumaczeń działamy już od ponad 6 lat, oferujemy zarówno gwarancję jakości tłumaczenia, jak i bezpieczeństwo Twoich plików.

Rzetelna firma

Zostaliśmy odznaczeni nagrodą Jakość Roku, w ogólnopolskim konkursie Dziennika Gazety Prawnej. Unikamy rutynowego podejścia, dzięki czemu każde zlecenie przetłumaczone jest w odpowiedni sposób.

Przystępna oferta

Oferujemy wiele opcji płatności, dzięki czemu nie jesteś ograniczony wyłącznie do przelewu. Klienci firmowi przy stałej współpracy otrzymują możliwość zapłaty faktury zbiorczej za kilka tłumaczeń.

Darmowa wycena tłumaczenia do 30 minut!