dania-flagaTłumacz, który zajmuje się językami skandynawskimi, musi zwrócić uwagę przede wszystkim na tło kulturowe, różniące się znacznie od polskiego. Dotyczy to także języka duńskiego, którym mówi około 5 milionów ludzi w Danii i niektórych rejonach Niemiec.

Oferujemy rzetelne i szybkie tłumaczenia z języka duńskiego i na język duński:

  • tłumaczenia zwykłe (także specjalistyczne)
  • tłumaczenia uwierzytelnione

Współpracujemy z native speakerami języka duńskiego i osobami, które posiadają specjalistyczną wiedzę, która umożliwia wykonanie tłumaczenia technicznego.

Dzięki współpracy z naszą firmą skorzystasz z:

  • Wygodnej obsługi (odbiór dokumentów pocztą elektroniczną),
  • Krótkich czasów realizacji zlecenia
  • Wysokiej jakości tłumaczenia

Zapraszamy do skorzystania z darmowej opcji wyceny zlecenia, a także do kontaktu drogą telefoniczną i e-mailową. Nie czekaj – jeśli chcesz przetłumaczyć dokumenty na język duński lub z tego języka, napisz do nas już teraz.

Proponujemy Państwu tłumaczenia techniczne języka duńskiego z zakresu ponad 20 branż.

Jeżeli zależy Państwu na dobrym wizerunku firmy, prawidłowej lokalizacji i promocji produktu na zagranicznym rynku – zachęcamy do tłumaczeń technicznych języka duńskiego.

Nad każdym tekstem, bez względu na objętość i dziedzinę pracuje tłumacz specjalista – który jest zarówno technikiem lub inżynierem oraz posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie filologiczne.

Oferujemy jednolitą terminologię, krótkie terminy realizacji tłumaczenia języka duńskiego oraz proste kroki zamówień.

Tłumaczymy z języka duńskiego/na język duński m.in.
1. Tłumaczenia instrukcji obsługi wszelkich sprzętów
2. Tłumaczenia instrukcji BHP
3. Tłumaczenia dokumentacji technicznej, specyfikacje techniczne
4. Tłumaczenia pism, decyzji, zezwoleń o charakterze technicznym
5. Tłumaczenia broszur, ulotek, folderów o charakterze technicznym
6. Tłumaczenia dokumentacji patentowej, DTR i inne
Precyzyjne i bezbłędne tłumaczenie medyczne języka duńskiego – wykonane przez tłumaczy języka duńskiego, którzy posiadają wykształcenie i doświadczenie z zakresu wykonywania wszelkich tłumaczeń medycznych.

Tylko bezbłędne tłumaczenie medyczne może dawać oczekiwana rezultaty – tutaj nie ma miejsca na improwizację – tylko najlepsi tłumacze medyczni są w stanie tłumaczyć bezpiecznie dla Państwa zdrowia i interesów.

Nasza oferta obejmuje wykonywanie tłumaczeń zwykłych jak i pisemnych, to także tłumaczenia wykonywane dla osób prawnych, firm jak i klientów indywidualnych.

Najwyższa jakość, krótkie terminy oczekiwania na realizację zlecenia oraz rzetelność tłumaczenia języka duńskiego.

Nasze tłumaczenia języka duńskiego/na język duński obejmują m.in.

- tłumaczenie broszur medycznych i katalogów produktów
- tłumaczenia korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej firm i koncernów medycznych
- tłumaczenia dokumentacji rejestracyjnej leków i dokumentacji badań klinicznych
- tłumaczenia instrukcji obsługi sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego
- tłumaczenia wypisów ze szpitala, ulotek leków i inne…
Tłumaczenia prawne języka duńskiego to dokładność, nakierowanie na efekt i konkretność.

Tylko tłumacze posiadający wykształcenie i praktykę prawniczą są w stanie stworzyć przekład prawny o wysokiej jakości merytorycznej – dlatego nasze tłumaczenia prawne języka duńskiego wykonywane są wyłącznie przez absolwentów kierunków prawnych, administracyjnych.

Wykonujemy tłumaczenia zwykłe i przysięgłe języka duńskiego.

Nasi specjaliści z zakresu prawa to nie tylko kadra posiadająca ponadprzeciętną wiedzę prawną, ale także posiadająca świadomość występowania wszelkich kruczków prawnych w dokumentach, wnioskach, umowach.

Tłumaczenia prawne języka duńskiego/na język duński to m.in.

1. Tłumaczenia pism sądowych, pozwów, wniosków
2. Tłumaczenia decyzji, wniosków, zaświadczeń, pozwoleń z zakresu administracji
3. Tłumaczenia umów cywilnoprawnych jak i z zakresu prawa pracy
4. Tłumaczenia publikacji prawnych
5. Tłumaczenia orzeczeń, interpretacji wyroków, komentarzy i wiele innych
Dobrze wypozycjonowana i przetłumaczona strona internetowa m.in. na język duński czy z języka duńskiego to najskuteczniejsze narzędzie promocji usług Państwa firmy.

Oferujemy wysokiej jakości tłumaczenia stron www języka duńskiego.

Strona przetłumaczona jest najlepszym narzędziem marketingowym aktywizacji na rynku międzynarodowym.

Tłumaczenia stron www wykonują specjaliści z zakresu tłumaczeń literackich, marketingowych czy reklamowym. Jeżeli strona jest adresowana do przedstawicieli określonych branż wówczas tłumaczą ją tłumacze specjaliści – dobrani indywidualnie do treści strony internetowej.

Nasza wysoka jakość tłumaczeń stron www języka duńskiego to także efekt wielopoziomowej komunikacji z klientem, który na bieżąco nas informuje czego oczekuje.
Dobra specyfikacja, znajomość grupy docelowej to wiedza, dzięki której tworzymy efektywne tłumaczenie strony www języka duńskiego.
Jeżeli potrzebują Państwo tłumaczenia języka duńskiego, które nie zostało wymienione na naszych stronach internetowych – zapraszamy do kontaktu z konsultantem.

Nasz zespół tworzy ponad 1000 tłumaczy specjalistycznych – wymienienie kategorii tłumaczeń jakimi się zajmują jest niemożliwością – na stronach i w folderach informujemy tylko o tych najpopularniejszych, co nie oznacza, że nie wykonujemy tłumaczeń z języka duńskiego/na język duński z niszowych dziedzin.

Tłumaczymy m.in.

1. tłumaczenia wszelkich dokumentów budowlanych, motoryzacyjnych, przetargowych itp.
2. tłumaczenia z zakresu finansów i bankowości (np. raporty sprzedażowe, rachunki, faktury)
3. tłumaczenia umów innych niż cywilne
4. tłumaczenia z zakresu ekonomii (np. analizy, sprawozdania, zaświadczenia)
5. tłumaczenia literackie, reklamowe, marketingowe
6. tłumaczenia branży IT
Życiorys i pozostałe dokumenty aplikacyjne to pierwszy kontakt z potencjalnym pracodawcą – dlatego zadaniem ubiegającego się o pracę jest zrobić wszystko, by cv było idealne.

Oferujemy tłumaczenia języka duńskiego/na język duński życiorysów i pozostałych dokumentów, potrzebnych do ubiegania się o wymarzone stanowisko.

Duński rynek pracy jest atrakcyjny dla Polaków, głównie ze względów zarobkowych – badania dowiodły, że przesyłając dokumenty do potencjalnego pracodawcy w jego języku zwiększają Państwo swoje szanse na otrzymanie pracy.

Zapraszamy do korzystania z tłumaczeń języka duńskiego/na język duński życiorysów, a także:
- referencje, listy polecające
- listy motywacyjne
- wszelkie zaświadczenia, świadectwa, certyfikaty, dyplomy potrzebne do wykonywania określonej pracy.

Dokonujemy także tłumaczeń życiorysów na potrzeby urzędów, instytucji, szkół wyższych.

Oferujemy krótkie czasy realizacji

Dzięki odpowiedniemu zarządzaniu projektami, jesteśmy w stanie zaoferować bardzo krótkie czasy wykonywania tłumaczeń. Korzystamy z oprogramowania, który znacznie przyśpiesza tłumaczenia i pozwala na zaoszczędzenie czasu przy dużych projektach.

Pełne bezpieczeństwo

Gwarantujemy, że Twoim zleceniem zajmie się profesjonalista z dużym doświadczeniem. W branży tłumaczeń działamy już od ponad 6 lat, oferujemy zarówno gwarancję jakości tłumaczenia, jak i bezpieczeństwo Twoich plików.

Rzetelna firma

Zostaliśmy odznaczeni nagrodą Jakość Roku, w ogólnopolskim konkursie Dziennika Gazety Prawnej. Unikamy rutynowego podejścia, dzięki czemu każde zlecenie przetłumaczone jest w odpowiedni sposób.

Przystępna oferta

Oferujemy wiele opcji płatności, dzięki czemu nie jesteś ograniczony wyłącznie do przelewu. Klienci firmowi przy stałej współpracy otrzymują możliwość zapłaty faktury zbiorczej za kilka tłumaczeń.

Darmowa wycena tłumaczenia do 30 minut!