szwecja-flagaJęzyk szwedzki jest używany przez około 9 milionów ludzi. Wielu Polaków wybiera Szwecję, jako miejsce pracy i prowadzenia swojej działalności gospodarczej, co wiąże się z koniecznością przetłumaczenia wielu dokumentów.

Jeśli Ty także szukasz rzetelnie wykonanych, tanich i szybkich tłumaczeń, skorzystaj z naszych usług

Zajmujemy się tłumaczeniami pisemnymi języka szwedzkiego i niezależnie od terminu wykonania zlecenia, nasi tłumacze zwracają uwagę na jakość. Jesteśmy w stanie zaoferować krótkie terminy nawet w przypadku obszernych dokumentów.

Z uwagi na to, że współpracujemy z wieloma tłumaczami, jesteśmy w stanie zaoferować tłumaczenia z każdej dziedziny.

Nie czekaj – wyślij dokument za pomocą naszego formularza na stronie internetowej i dowiedz się, ile będzie wynosić koszt jego przetłumaczenia. Wycena dokumentów trwa zazwyczaj kilkanaście minut i jest bezpłatna.

Tłumaczenia medyczne języka szwedzkiego – precyzyjne i wysokiej jakości tłumaczenie specjalistyczne.

Tylko w naszym biurze tłumaczeń – sztab specjalistów w tym tłumacze-lekarze, farmaceuci, producenci sprzętu medycznego i leków – tworzą jedno z najlepszych tłumaczeń medycznych w sieci.

U nas zamawiają Państwo tłumaczenie w ciągu kilku minut – szybko, łatwo, bez strat czasu.

Tłumaczenia wykonywane są przez doświadczonych tłumaczy, którzy poprzez systematyczne uczestnictwo w kursach, szkoleniach, studiach podyplomowych, organizacjach i stowarzyszeniach dla tłumaczy – wzbogacają swoją wiedzę i umiejętności, tworząc efektywne tłumaczenie medyczne języka szwedzkiego.

- tłumaczenie broszur medycznych,
- tłumaczenia katalogów produktów
- tłumaczenia wypisów ze szpitala
- tłumaczenia dokumentacji rejestracyjnej
- tłumaczenie ofert handlowych, folderów, reklam
- tłumaczenia farmaceutyczne
- tłumaczenie instrukcji obsługi sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego
- tłumaczenia dokumentacji badań klinicznych
Sekretem dobrego tłumaczenia technicznego jest doświadczenie i wiedza tłumaczy technicznych– tłumaczenie języka szwedzkiego wykonane jest wyłącznie przez tłumaczy posiadających specjalistyczną wiedzę z zakresu dziedzin technicznych – tłumaczenia wykonywane są przez tłumaczy posiadających wiedzę techniczną, inżynierską.

Nasi tłumacze są członkami elitarnej organizacji skupiającej środowisko tłumaczy technicznych – Naczelna Organizacja Techniczna, dzięki temu tłumacze systematyczne poszerzają swoją wiedzę i umiejętności, tworząc tłumaczenie techniczne posiadające bogatą warstwę merytoryczną.

1. Tłumaczenia instrukcji obsługi wszelkich sprzętów
2. Tłumaczenia dokumentacji technicznej, specyfikacje techniczne
3. Tłumaczenia dokumentacji patentowej, DTR
4. Tłumaczenia broszur, ulotek, folderów o charakterze technicznym
5. Tłumaczenia instrukcji BHP i wiele innych
6. Tłumaczenia pism, decyzji, zezwoleń o charakterze technicznym
Tłumaczenia stron www języka szwedzkiego/na język szwedzki to otwierane się na skandynawskie rynki – możliwość zwiększenia grona potencjalnych klientów.

Oferujemy profesjonalne tłumaczenia stron www, wykonane przez tłumaczy specjalistów, posiadających wykształcenie informatyczne.

Tłumacz zawsze dostosowywany jest do rodzaju tekstu na stronie – tym samym treść strony trafia wyłącznie do potencjalnych adresatów.
Tłumaczenia stron www języka szwedzkiego/na język szwedzki to zwiększanie grona klientów – nowoczesna i ekonomiczna forma reklamy .
Indywidualnie dobrany tłumacz do tekstu to efektywność, bogata warstwa merytoryczna treści tekstów na stronie.

Dzięki zaangażowaniu w kontakt z klientem, mają Państwo wpływ na to, jak tłumaczymy.
Tłumaczenia prawne języka szwedzkiego – to precyzyjne tłumaczenie, które nie jest przekłamane i skoncentrowane na konkretach. To interpretacja dostosowana do wykładni prawa systemu docelowego.

Tłumaczenia prawne wykonywane są wyłącznie przez tłumaczy prawnych – absolwentów kierunków prawnych i administracyjnych – dlatego tłumaczenie prawne języka szwedzkiego cechuje się bogatą warstwą merytoryczną, ortograficzną, stylistyczną.

Nasze tłumaczenia prawne języka szwedzkiego to m.in.

- tłumaczenia pism sądowych
- tłumaczenia komentarzy i aktów prawnych
- tłumaczenia dokumentów sądowych
- tłumaczenia tekstów umów cywilnoprawnych
- tłumaczenia orzeczeń, interpretacji wyroków
- tłumaczenia umów z zakresu prawa pracy i innych
Otwieranie się na skandynawskie rynki, to także możliwość uzyskania pracy – dlatego proponujemy Państwu najwyższej jakości tłumaczenia życiorysów języka szwedzkiego.

Profesjonalnie przetłumaczony życiorys na język szwedzki/z języka szwedzkiego to szansa na otrzymanie wymarzonej pracy oraz możliwość wyróżnienia się spośród innych aplikacji.

Dzięki ekspresowemu tłumaczeniu – mogą Państwo otrzymać gotowe tłumaczenie nawet w ciągu 24 godzin od zamówienia.

Państwa dokumenty aplikacyjne tłumaczone są przez tłumaczy posiadających wykształcenie w tłumaczeniu dokumentów aplikacyjnych.

Tłumaczymy m.in.

- tłumaczenia listów polecających, referencji
- tłumaczenia listów motywacyjnych
- zwykłe i przysięgłe tłumaczenia dyplomów, certyfikatów, egzaminu dojrzałości.

Gwarantujemy Państwu bezwzględną ochronę danych osobowych i merytorycznych każdego dokumentu, jaki powierzają Państwo tłumaczom – specjalistom.
Jeżeli poszukują Państwo mało popularnego tłumaczenia języka szwedzkiego – zapraszamy do skorzystania z usług naszego biura tłumaczeń języka szwedzkiego.
Współpraca z ponad 1000 tłumaczy to możliwość tłumaczenia z zakresu wielu branż i specjalizacji – dlatego powierzając nam tekst do tłumaczenia, mogą mieć Państwo pewność, że tłumaczenie języka szwedzkiego zawsze będzie wykonane przez tłumacza indywidualnie dobranego do tekstu, na podstawie jego doświadczenia i specjalizacji – Państwa tłumaczenia nigdy nie wykonują przypadkowi tłumacze.

Nasze tłumaczenia to m.in.

1. tłumaczenia z zakresu finansów i bankowości (np. raporty sprzedażowe, rachunki, faktury)
2. tłumaczenia z zakresu ekonomii (np. analizy, sprawozdania, zaświadczenia)
3. tłumaczenia literackie, reklamowe, marketingowe
4. tłumaczenia wszelkich dokumentów budowlanych, motoryzacyjnych, przetargowych itp.
5. tłumaczenia branży IT
6. tłumaczenia umów innych niż cywilne

Szybko i dokładnie

Nasze biuro dba o to, by Twoje zlecenie było wykonane jak najszybciej. Oferujemy błyskawiczną wycenę dokumentów i tłumaczenia oddawane zawsze na czas. Dzięki nam, nie musisz się martwić o to, kiedy dostaniesz tłumaczenie – będzie na czas.

Współpracuj z pewnym biurem

Siedziba naszego biura mieści się pod prawdziwym (a nie wirtualnym) adresem w Warszawie. Wszystkie dokumenty, które dla Ciebie tłumaczymy, są dla nas poufne. Naszej firmie zaufało tysiące klientów.

Rzetelne partnerstwo

Wszystkie tłumaczenia sprawdzamy pod względem językowym i merytorycznym. Stosujemy zaawansowane procedury tłumaczenia, a naszymi partnerami są najlepsi tłumacze. Dzięki temu dostajesz tłumaczenie wysokiej jakości.

Przystępnie – specjalnie, dla Ciebie

Każde zlecenie wyceniamy w indywidualny sposób. Oferujemy elastyczne metody rozliczeń i faktury wystawiane wtedy, gdy Ci to najbardziej odpowiada. Dostosowujemy się do Twoich potrzeb.

Darmowa wycena tłumaczenia do 30 minut!