Tłumaczenie dokumentów samochodowych ze Szwecji

Tłumaczenie dokumentów samochodowych ze Szwecji, z którymi załatwisz wszystkie formalności w wydziale komunikacji.

SUPERTŁUMACZ® to cenione przez klientów biuro tłumaczeń. Istniejemy od 2008 roku. Od tamtego czasu pomogliśmy setkom klientów prywatnych i firmowych z tłumaczeniami szwedzkimi i innymi (tłumaczymy na 42 języki świata!).

Tłumaczenie dokumentów samochodowych ze Szwecji — jak przebiega?

Zaczyna się od zakupu auta z zagranicy. Ty wybrałeś Szwecję – jest to państwo, z którego Polacy chętnie sprowadzają pojazdy. Po chwili radości – masz nowy samochód – przychodzi moment, kiedy trzeba dopełnić formalności. Tu pojawia się potrzeba współpracy z tłumaczem, a najlepiej z kimś, kogo nasi klienci określają mianem supertłumacza.

Tłumaczenie dokumentów szwedzkich zaczyna się od wyboru biura tłumaczeń. Zadzwoń lub napisz maila, abyśmy mogli poznać Twoją potrzebę. Zwykle na tym etapie prosimy o przesłanie dokumentów potrzebnych do rejestracji (może być zdjęcie, kserokopia czy skan dokumentów), aby móc ocenić ich poziom trudności i czas potrzebny na wykonanie przekładu.

Otrzymujesz wycenę – poznajesz rzeczywistą cenę (jest to cena za Twoje zlecenie, a nie uniwersalna stawka) i standardowy czas realizacji zlecenia.

Jeśli przystajesz na zaproponowane przez nas warunki, przyjmujemy zlecenie do wykonania.

Tłumacz dokumentów samochodowych to bardzo ważna osoba i osoba, od której zależy jakość przekładu. Stąd, zanim oddamy Twoje dokumenty w ręce konkretnego specjalisty, szukamy odpowiedniego fachowca. Kiedy to nastąpi, ma miejsce faktyczny proces przekładu.

Ukończone tłumaczenie przesyłamy Ci na mail w wyznaczonym terminie, tak, abyś mógł dopełnić formalności rejestracyjnych.

Kiedy potrzebne jest tłumaczenie dokumentów samochodowych ze Szwecji?

Co kraj, to obyczaj. Dobrze mieć informacje z pierwszej ręki dotyczące dokumentów do rejestracji auta w Polsce, a najlepiej te bezpośrednio od urzędnika z wydziału komunikacji. Należy pamiętać, że sprowadzenie pojazdu ze Szwecji wiąże się z innymi formalnościami niż w przypadku USA czy Japonii.

Kupiłeś auto za granicą. Od właściciela ze Szwecji otrzymałeś potrzebne dokumenty, z którymi udajesz się do tłumacza. Konieczne jest skorzystanie z usług fachowca, ponieważ nie chodzi tu o tłumaczenie zwykłe a przysięgłe.

Twoją uwagę powinni więc zwrócić wyłącznie profesjonaliści, najlepiej supertłumacze, którzy dbają o każdy szczegół. Rocznik, model, numery tablic, informacje o nabywcy i poprzednim właścicielu – każdy szczegół ma znaczenie i trzeba go dokładnie oddać w przekładzie. Powtórzenie, przeinaczenie czy błędy – nie z supertłumaczami!

Jakie tłumaczenie dokumentów samochodowych? Należy przetłumaczyć dowód rejestracyjny ze szwedzkiego na język polski. Tu ważna informacja: składa się on z dwóch części – niebieskiej i żółtej. Pierwsza to Del 1 av Registreringsbeviset a druga Del 2 av registreringsbeviset. Trzeba uważnie przełożyć to, co jest na pierwszej stronie i odwrocie dokumentu. Jeżeli wydano kartę pojazdu, to ją także dostarczasz tłumaczowi. Jest jeszcze umowa kupna-sprzedaży (czasem faktura czy rachunek), która potwierdza, że jesteś właścicielem pojazdu.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Pod naszym adresem internetowym znajdziesz więcej informacji o biurze tłumaczeń SUPERTŁUMACZ® i usługach, które oferujemy.

Ile kosztuje tłumaczenie dokumentów samochodowych ze Szwecji — od czego zależy koszt?

Ile kosztuje tłumaczenie dokumentów samochodowych? To zależy od wielu czynników i potrzeb właściciela auta. Na cenę wpływa język kraju pochodzenia pojazdu, liczba i objętość dokumentów, poziom skomplikowania i czasochłonności zlecenia. Należy pamiętać, że mówimy nie o tłumaczeniach zwykłych a przysięgłych.

Nie tak rzadko klienci łączą zlecenie przetłumaczenia dokumentów auta sprowadzonego z zagranicy ze zleceniem przełożenia innych dokumentów wydanych w Szwecji (na przykład akt urodzenia dziecka, uprawnienia zawodowe).

Warto wziąć pod uwagę indywidualne potrzeby – wśród naszych klientów są osoby, którym zależy na przyspieszonym tempie prac nad przekładem dokumentów ze szwedzkiego na polski. Kiedy jest Ci potrzebna taka usługa, skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły.

Ile trwa tłumaczenie dokumentów samochodu? Zanim powiemy o terminach, zachęcamy do tego, aby jak najszybciej przesłać wszystkie dokumenty dotyczące pojazdów. W ten sposób możesz uzyskać konkretne informacje.

Skontaktuj się z nami i omów temat, jakim jest tłumaczenie dokumentów samochodowych ze Szwecji – cena oraz to, tłumaczenie dokumentów samochodowych – ile trwa. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i poprzez formularz na naszej stronie internetowej!

Zachęcamy do skorzystania z wyceny!

Tłumaczenie dokumentów samochodowych ze Szwecji — dlaczego warto z nami współpracować?

Gdzie przetłumaczyć dokumenty samochodowe? Teraz możesz zrobić to online i bez wychodzenia z domu. Współpraca z supertłumaczami to dla Państwa pewność, że otrzymacie dokumenty przetłumaczone na superpoziomie!

Tłumaczenie dokumentów samochodowych online z biurem tłumaczeń SUPERTŁUMACZ® to szereg korzyści. Dlaczego warto z nami współpracować?

  • Indywidualne podejście do klienta.
  • Dostęp do supertłumaczy – dzięki współpracy z wykwalifikowanym fachowcem otrzymasz bezbłędne i zgodne z wymaganiami urzędów tłumaczenie dokumentów samochodowych ze Szwecji.
  • Doświadczenie – ważny powód do współpracy z nami to fakt, że działamy na rynku od 2008 roku.
  • Usługę tłumaczeń samochodowych ze Szwecji możesz zamówić z dowolnego miejsca (w Polsce i będąc jeszcze w Szwecji czy przebywając w innym państwie) – wszystko odbywa się online.
  • Możemy Ci pomóc z różnymi dokumentami samochodowymi – najczęściej to umowa kupna-sprzedaży, dowód rejestracyjny i karta pojazdu, ale oczywiście w naszej ofercie mamy inne usługi.
  • Tłumaczymy z i na 42 języki świata – możesz połączyć zlecenie i przy okazji tłumaczeń samochodowych zamówić tłumaczenie techniczne lub inne.

Jeżeli mają Państwo wątpliwości lub pytania (na przykład, ile trwa tłumaczenie dokumentów samochodu) zachęcamy do przejrzenia naszej strony internetowej – znajdują się tam wszystkie dane dotyczące naszego biura tłumaczeń i informacje o oferowanych usługach.

Wiemy, że klienci szukają jakości – my oferujemy superjakość. Skorzystaj z naszej oferty!

Angelika Wiżyn
Angelika Wiżyn
13:10 29 Dec 21
Bezproblemowy kontakt z firmą. Szybka i rzetelna realizacja zlecenia. Myślę, że jeszcze nie raz skorzystam z usług. Bardzo polecam.
Julia B
Julia B
09:24 16 Sep 21
Bardzo szybka wycena tłumaczenia, a także sama jego realizacja, przystępne ceny, polecam
Aleksandra Korczynska
Aleksandra Korczynska
07:30 13 Jul 21
Szybki oraz bezproblemowy kontakt. Realizacja zlecenie już na drugi dzień! Dostawa dokumentów w formie elektronicznej. Na pewno skorzystam jeszcze z usług firmy 🙂
Dominik Rozwarski
Dominik Rozwarski
15:17 08 Jul 21
wszystko wykonane w określonym czasie i formiepolecam
Piotr Skowroński
Piotr Skowroński
10:53 27 Jun 21
Z pełnym przekonaniem rekomenduję biuro SUPERTŁUMACZ, które ostatnio bardzo mi pomogło. Korzystałem z usług tłumaczeń medycznych, których potrzebowałem bardzo szybko. Biuro zrobiło wszystko, żeby tak się stało. Zarówno pracownicy biura, jak i tłumacz postarali się, aby w jak najkrótszym czasie wykonać usługę. Do samego tłumaczenia zaś nie mam uwag: dobre i profesjonalne.
Sebastian Sendra
Sebastian Sendra
13:30 26 Jun 21
Wszystko zgodnie z oczekiwaniami. Tłumaczenie dobrej jakości wykonane w terminie.
Jerzy Herbowski
Jerzy Herbowski
12:43 26 Jun 21
Tak właśnie wyobrażam sobie profesjonalną usługę.
Greg Lyzwa
Greg Lyzwa
13:34 25 Jun 21
Tłumaczenie CV wykonane w ciągu 24h. Wszystko przetłumaczone zgodnie z zaleceniami. Jestem bardzo zadowolony. I to wszystko w dobrej cenie.Polecam.
Julia Kuzevych
Julia Kuzevych
08:19 25 Jun 21
Ale dziękuję!Zawsze robicie szybko, ale tym razem jest błyskawicznie. Jesteście niesamowici!
Dominika Topa-Bryniarska
Dominika Topa-Bryniarska
20:05 24 Jun 21
Jestem bardzo zadowolona z usługi. Tłumaczenie wykonane bardzo dobrze i na czas. Kontakt z biurem także na wysokim poziomie. Wszystko przebiegło sprawnie i profesjonalnie. Polecam!
js_loader
Tłumaczenie dokumentów samochodowych ze Szwecji 1

Tłumaczenia dokumentów samochodowych ze Szwecji wykonywane przez wykwalifikowanych ekspertów w tej dziedzinie

O Tłumaczeniach

Jak przetłumaczyć stronę internetową O tłumaczeniach

Jak przetłumaczyć stronę internetową?

19 maja 2021

Na całym świecie żyje ponad 7,8 mld ludzi, którzy posługują się około 7 tys.

Czym zajmuje się Language Leader O tłumaczeniach

Czym zajmuje się Language Leader?

19 maja 2021

Kim jest Language Leader? Na czym polega jego praca i jakie znaczenie ma w

Kim są native speakerzy O tłumaczeniach

Kim są native speakerzy? Czy warto uczyć się z nimi języka obcego?

13 kwietnia 2021

Warto uczyć się języków obcych chociażby po to, aby wykonać samodzielnie tłumaczenia języka angielskiego.