Tłumaczenie dokumentów samochodowych ze Szwecji

Tłumaczenie dokumentów samochodowych ze Szwecji, z którymi załatwisz wszystkie formalności w wydziale komunikacji.

SUPERTŁUMACZ® to cenione przez klientów biuro tłumaczeń. Istniejemy od 2008 roku. Od tamtego czasu pomogliśmy setkom klientów prywatnych i firmowych z tłumaczeniami szwedzkimi i innymi (tłumaczymy na 42 języki świata!).

Tłumaczenie dokumentów samochodowych ze Szwecji — jak przebiega?

Zaczyna się od zakupu auta z zagranicy. Ty wybrałeś Szwecję – jest to państwo, z którego Polacy chętnie sprowadzają pojazdy. Po chwili radości – masz nowy samochód – przychodzi moment, kiedy trzeba dopełnić formalności. Tu pojawia się potrzeba współpracy z tłumaczem, a najlepiej z kimś, kogo nasi klienci określają mianem supertłumacza.

Tłumaczenie dokumentów szwedzkich zaczyna się od wyboru biura tłumaczeń. Zadzwoń lub napisz maila, abyśmy mogli poznać Twoją potrzebę. Zwykle na tym etapie prosimy o przesłanie dokumentów potrzebnych do rejestracji (może być zdjęcie, kserokopia czy skan dokumentów), aby móc ocenić ich poziom trudności i czas potrzebny na wykonanie przekładu.

Otrzymujesz wycenę – poznajesz rzeczywistą cenę (jest to cena za Twoje zlecenie, a nie uniwersalna stawka) i standardowy czas realizacji zlecenia.

Jeśli przystajesz na zaproponowane przez nas warunki, przyjmujemy zlecenie do wykonania.

Tłumacz dokumentów samochodowych to bardzo ważna osoba i osoba, od której zależy jakość przekładu. Stąd, zanim oddamy Twoje dokumenty w ręce konkretnego specjalisty, szukamy odpowiedniego fachowca. Kiedy to nastąpi, ma miejsce faktyczny proces przekładu.

Ukończone tłumaczenie przesyłamy Ci na mail w wyznaczonym terminie, tak, abyś mógł dopełnić formalności rejestracyjnych.

Kiedy potrzebne jest tłumaczenie dokumentów samochodowych ze Szwecji?

Co kraj, to obyczaj. Dobrze mieć informacje z pierwszej ręki dotyczące dokumentów do rejestracji auta w Polsce, a najlepiej te bezpośrednio od urzędnika z wydziału komunikacji. Należy pamiętać, że sprowadzenie pojazdu ze Szwecji wiąże się z innymi formalnościami niż w przypadku USA czy Japonii.

Kupiłeś auto za granicą. Od właściciela ze Szwecji otrzymałeś potrzebne dokumenty, z którymi udajesz się do tłumacza. Konieczne jest skorzystanie z usług fachowca, ponieważ nie chodzi tu o tłumaczenie zwykłe a przysięgłe.

Twoją uwagę powinni więc zwrócić wyłącznie profesjonaliści, najlepiej supertłumacze, którzy dbają o każdy szczegół. Rocznik, model, numery tablic, informacje o nabywcy i poprzednim właścicielu – każdy szczegół ma znaczenie i trzeba go dokładnie oddać w przekładzie. Powtórzenie, przeinaczenie czy błędy – nie z supertłumaczami!

Jakie tłumaczenie dokumentów samochodowych? Należy przetłumaczyć dowód rejestracyjny ze szwedzkiego na język polski. Tu ważna informacja: składa się on z dwóch części – niebieskiej i żółtej. Pierwsza to Del 1 av Registreringsbeviset a druga Del 2 av registreringsbeviset. Trzeba uważnie przełożyć to, co jest na pierwszej stronie i odwrocie dokumentu. Jeżeli wydano kartę pojazdu, to ją także dostarczasz tłumaczowi. Jest jeszcze tłumaczenie umowy kupna samochodu (czasem faktura czy rachunek), która potwierdza, że jesteś właścicielem pojazdu.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Pod naszym adresem internetowym znajdziesz więcej informacji o biurze tłumaczeń SUPERTŁUMACZ® i usługach, które oferujemy.

Ile kosztuje tłumaczenie dokumentów samochodowych ze Szwecji — od czego zależy koszt?

Ile kosztuje tłumaczenie dokumentów samochodowych? To zależy od wielu czynników i potrzeb właściciela auta. Na cenę wpływa język kraju pochodzenia pojazdu, liczba i objętość dokumentów, poziom skomplikowania i czasochłonności zlecenia. Należy pamiętać, że mówimy nie o tłumaczeniach zwykłych a przysięgłych.

Nie tak rzadko klienci łączą zlecenie przetłumaczenia dokumentów auta sprowadzonego z zagranicy ze zleceniem przełożenia innych dokumentów wydanych w Szwecji (na przykład akt urodzenia dziecka, uprawnienia zawodowe).

Warto wziąć pod uwagę indywidualne potrzeby – wśród naszych klientów są osoby, którym zależy na przyspieszonym tempie prac nad przekładem dokumentów ze szwedzkiego na polski. Kiedy jest Ci potrzebna taka usługa, skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły.

Ile trwa tłumaczenie dokumentów samochodu? Zanim powiemy o terminach, zachęcamy do tego, aby jak najszybciej przesłać wszystkie dokumenty dotyczące pojazdów. W ten sposób możesz uzyskać konkretne informacje.

Skontaktuj się z nami i omów temat, jakim jest tłumaczenie dokumentów samochodowych ze Szwecji – cena oraz to, tłumaczenie dokumentów samochodowych – ile trwa. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i poprzez formularz na naszej stronie internetowej!

Zachęcamy do skorzystania z wyceny!

Tłumaczenie dokumentów samochodowych ze Szwecji — dlaczego warto z nami współpracować?

Gdzie przetłumaczyć dokumenty samochodowe? Teraz możesz zrobić to online i bez wychodzenia z domu. Współpraca z supertłumaczami to dla Państwa pewność, że otrzymacie dokumenty przetłumaczone na superpoziomie!

Tłumaczenie dokumentów samochodowych online z biurem tłumaczeń SUPERTŁUMACZ® to szereg korzyści. Dlaczego warto z nami współpracować?

  • Indywidualne podejście do klienta.
  • Dostęp do supertłumaczy – dzięki współpracy z wykwalifikowanym fachowcem otrzymasz bezbłędne i zgodne z wymaganiami urzędów tłumaczenie dokumentów samochodowych ze Szwecji.
  • Doświadczenie – ważny powód do współpracy z nami to fakt, że działamy na rynku od 2008 roku.
  • Usługę tłumaczeń samochodowych ze Szwecji możesz zamówić z dowolnego miejsca (w Polsce i będąc jeszcze w Szwecji czy przebywając w innym państwie) – wszystko odbywa się online.
  • Możemy Ci pomóc z różnymi dokumentami samochodowymi – najczęściej to umowa kupna-sprzedaży, dowód rejestracyjny i karta pojazdu, ale oczywiście w naszej ofercie mamy inne usługi.
  • Tłumaczymy z i na 42 języki świata – możesz połączyć zlecenie i przy okazji tłumaczeń samochodowych zamówić tłumaczenie techniczne lub inne.

Jeżeli mają Państwo wątpliwości lub pytania (na przykład, ile trwa tłumaczenie dokumentów samochodu) zachęcamy do przejrzenia naszej strony internetowej – znajdują się tam wszystkie dane dotyczące naszego biura tłumaczeń i informacje o oferowanych usługach.

Wiemy, że klienci szukają jakości – my oferujemy superjakość. Skorzystaj z naszej oferty!

Anastazja
Anastazja
16:39 10 Jun 22
Szybka wycena, bardzo szybka realizacja i najniższa cena
Beata Wesołowska
Beata Wesołowska
07:04 03 Jun 22
Miły kontakt, bardzo szybka wycena i realizacja tłumaczenia. Bardzo profesjonalnie .Polecam
Anna Pełka
Anna Pełka
08:49 13 Apr 22
Świetna obsługa, tłumaczenie wykonane w ekspresowym tempie i na bardzo dobrym poziomie.
Gabriela Promińska
Gabriela Promińska
13:02 24 Mar 22
Firma daje możliwość zrealizowania ciekawych praktyk studenckich. Tym samym wspiera rozwój przyszłych tłumaczy, za co należy się jej 5 gwiazdek 🙂
dominika jelonek
dominika jelonek
09:39 21 Feb 22
Pierwszy raz skorzystałam z usług biura i na pewno nie ostatni. Profesjonalnie i szybko! Świetny kontakt, miła obsługa. Polecam!
Piotr Jurczyński
Piotr Jurczyński
09:53 04 Feb 22
Miły kontakt, szybka wycena jak i realizacja zlecenia. Profesjonalnie przetłumaczone, dokument spełnił swoje zadanie 🙂
Przemek Gałuszka
Przemek Gałuszka
13:32 27 Jan 22
Wszystko przebiegło pomyślnie oraz bardzo sprawnie (tłumaczenie wykonanie bardzo szybko!) Polecam!
Angelika Wiżyn
Angelika Wiżyn
13:10 29 Dec 21
Bezproblemowy kontakt z firmą. Szybka i rzetelna realizacja zlecenia. Myślę, że jeszcze nie raz skorzystam z usług. Bardzo polecam.
Julia B
Julia B
09:24 16 Sep 21
Bardzo szybka wycena tłumaczenia, a także sama jego realizacja, przystępne ceny, polecam
Aleksandra Korczynska
Aleksandra Korczynska
07:30 13 Jul 21
Szybki oraz bezproblemowy kontakt. Realizacja zlecenie już na drugi dzień! Dostawa dokumentów w formie elektronicznej. Na pewno skorzystam jeszcze z usług firmy 🙂
js_loader
PIT szwedzki - tłumaczenie. Jaki jest koszt tłumaczenia deklaracji podatkowej? 2

Tłumaczenia dokumentów samochodowych ze Szwecji wykonywane przez wykwalifikowanych ekspertów w tej dziedzinie

O Tłumaczeniach

cytaty po włosku z tłumaczeniemO tłumaczeniach

Cytaty po włosku z tłumaczeniem na język polski – popularne sentencje

19 kwietnia 2022

Marco Polo, Galileusz, Dane Alighieri, Michał Anioł czy Antonio Vivaldi to osoby, których nikomu

Paszport ukraiński – tłumaczenieO tłumaczeniach

Paszport ukraiński – tłumaczenie. Jak wygląda tłumaczenie takiego dokumentu?

19 kwietnia 2022

Polska to dla wielu obywateli Ukrainy miejsce, w którym chcieliby podjąć naukę na uczelni

PIT szwedzki - tłumaczenie. Jaki jest koszt tłumaczenia deklaracji podatkowej? 1O tłumaczeniach

PIT szwedzki – tłumaczenie. Jaki jest koszt tłumaczenia deklaracji podatkowej?

19 kwietnia 2022

Rozliczenie podatku to poważna sprawa. Podobnie wygląda sytuacja ze składaniem dokumentów w urzędzie skarbowym.