TŁUMACZENIA ISLANDZKI

islandia flaga

Językiem islandzkim posługuje się około 320 tysięcy osób. W języku islandzkim nie ma praktycznie wyrazów zapożyczonych – są one zastępowane neologizmami. W Polsce nie ma zbyt wielu tłumaczy tego języka, dlatego jeśli chcesz przetłumaczyć dokument, najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z naszej oferty.

Czym się zajmujemy

Tłumaczymy wszystkie rodzaje dokumentów z języka islandzkiego i na ten język. Oferujemy tłumaczenia:

  • dokumentów samochodowych
  • zaświadczeń lekarskich
  • umów
  • dokumentów firmowych (biznes plany, bilanse, faktury)
  • standardowych dokumentów (prawo jazdy, akty małżeństwa, zgonu)
  • tłumaczenia specjalistyczne

Oferujemy tłumaczenia dokumentów w innych językach na język islandzki i odwrotnie. Współpracujemy z doświadczonymi tłumaczami, którzy doskonale znają zarówno język islandzki, jak i kulturę tego kraju.

Tłumaczenia na język islandzki – proste rozliczenia

Współpraca z naszym biurem tłumaczeń jest bardzo prosta. By dowiedzieć się, ile będzie kosztowało tłumaczenie na język islandzki, wyślij do nas dokumenty przez formularz – w ciągu 30 minut otrzymasz ich wycenę. Nasze zasady są jasne – tłumaczenia rozliczamy z dokładnością do jednej dziesiątej strony i zaokrąglamy w dół.

Oprócz wysokiej jakości tłumaczenia, dla firm oferujemy komfortowe rozliczenia z 14 dniowym terminem płatności. Przy regularnej współpracy rozliczamy się raz na tydzień lub na miesiąc.

Język islandzki – tłumaczenia wykonane przez specjalistów

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. W przypadku tłumaczeń z języka islandzkiego, do każdego zlecenia przydzielamy osobę, która naszym zdaniem wykona je najlepiej. Tłumaczenia specjalistyczne są wykonywane przez ekspertów branżowych. Tłumaczenia sprawdza proofreader, przez co są one doskonałe pod względem językowym.

Język islandzki tłumaczenia – szybko i dobrze

Gdy zamawiasz u nas tłumaczenie na język islandzki bądź z języka islandzkiego, możesz być pewny, że dostaniesz je w terminie, który ustaliliśmy podczas wyceny. Oferujemy nie tylko szybkie tłumaczenia, ale także szybką wycenę i stały kontakt przez e-mail. Wykorzystujemy programy pozwalające na skrócenie czasu pracy.

Tłumaczenia z języka islandzkiego – pewność usług

Działamy od roku 2008, oferujemy bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa – wszystkie pliki są traktowane jak poufne. Stale rozwijamy nasze umiejętności i umiejętności naszych tłumaczy. Należymy do Polskiego Stowarzyszenia Biur Tłumaczeń.

Język islandzki – rzetelne tłumaczenia

Jakość bierze się z procedur – dzięki wykorzystaniu najlepszych sposobów tłumaczenia z języka islandzkiego i na język islandzki masz pewność, że otrzymasz przekład najwyższej jakości. Współpracujemy z zawodowymi tłumaczami i specjalistami z wielu dziedzin.

Tłumaczenia islandzki – sposób rozliczenia

Oprócz dobrych cen na tłumaczenia oferujemy także przystępne rozliczenia. Klienci mogą zapłacić na wiele sposobów, a firmy chętnie korzystają z regularnie wystawianych faktur zbiorczych. Wszystkie szczegóły ustalimy e-mailowo.

Darmowa wycena tłumaczenia do 30 minut!