Tłumaczenia portugalski

portugalia-flagaJęzyk portugalski jest używany w Portugalii i przez mieszkańców byłych kolonii tego kraju. W większości są to kraje egzotyczne, a tłumaczenia języka portugalskiego zamawiają zwykle osoby, które mieszkają w Portugalii lub prowadzą firmę, która dociera na ten rynek.

Oferujemy zarówno tłumaczenia uwierzytelnione, jak i zwykłe. Współpracujemy z ekspertami z wielu dziedzin, co pozwala nam na zaoferowanie Ci tłumaczeń specjalistycznych.

Wyślij nam pliki do tłumaczenia i zamów bezpłatną wycenę!

W większości przypadków odpowiemy na Twój e-mail w ciągu 30 minut.

Oferujemy terminowe wykonanie przekładu z języka portugalskiego i dokładne sprawdzenie każdego dokumentu, zanim trafi do Twojej skrzynki e-mail. Dzięki temu nasi klienci wracają po kolejne tłumaczenia. Dołącz do nich i szybko przetłumacz u nas swoje dokumenty.

Tłumaczymy dzięki nowoczesnych technologiom multimedialnym, tłumaczeniowym, nowoczesnym oprogramowaniom i metodom komunikacji z klientami – dzięki temu trafia do Państwa tłumaczenie technicznie języka portugalskiego – bogate w warstwie merytorycznej, stylistycznej, pojęciowej, organicznej i graficznej.

Nowoczesne metody pracy to optymalizacja terminu realizacji oraz cen.

Tłumaczenie techniczne języka portugalskiego wykonuje dla Państwa elita polskich tłumaczy technicznych, członków Naczelnej Organizacji Technicznej.

Tłumaczenia języka portugalskiego to ujednolicona terminologia tak ważna dla poprawności i spójności całości tekstu technicznego.

Tłumaczymy m.in.
- tłumaczenia instrukcji obsługi
- tłumaczenia DTR
- tłumaczenia specyfikacji technicznych
- tłumaczenia instrukcji BHP
- tłumaczenia kart charakterystyk i wiele innych
Źródłem specjalistycznej wiedzy potrzebnej do tego, by tłumaczenie medyczne było poprawne i nie szkodziło – jest wiedza tłumaczy medycznych. Dlatego na stałe współpracujemy z certyfikowanymi producentami leków, dyplomowanymi lekarzami i farmaceutami, koncernami produkującymi leki.

Tłumaczenie medyczne języka portugalskiego jest wykonane rzetelnie, solidnie i precyzyjnie – najkorzystniejsza relacja jakości do ceny i terminu realizacji tłumaczenia.

Nasze tłumaczenia posiadają akredytację polskiego środowiska medycznego, o czym świadczą referencje i bardzo zadowoleni klienci – zarówno biznesowi jak i indywidualni.

Tłumaczymy m.in.
- tłumaczenia wypisów szpitalnych
- tłumaczenia dokumentacji rejestracyjnej leków
- tłumaczenia dokumentacji badań klinicznych
- tłumaczenia zaświadczeń, świadectw medycznych
- tłumaczenia instrukcji obsługi sprzętu medycznego i laboratoryjnego
Tłumaczenie prawne języka portugalskiego to specyficzny akt komunikacyjny, który potrzebuje specjalistów do tego, aby przetłumaczony, spełniał swoje zadania.

Tylko tłumacze posiadających wykształcenie prawne, administracyjne mogą tłumaczyć teksty prawne – tylko wtedy posiadają one spójną i zrozumiałą na portugalskojęzycznych rynkach terminologię.

Tłumaczenie prawne musi być także dostosowane do specyfiki systemu prawa portugalskiego.

Zawsze indywidualnie dobieramy tłumacza do rodzaju tekstu prawnego – nigdy Państwa tekstów nie tłumaczą przypadkowi tłumacze – to zawsze specjalista, posiadający doświadczenie w tłumaczeniu danego tekstu prawnego.

Nasze tłumaczenia prawne to m.in.
- tłumaczenia umów cywilnoprawnych
- tłumaczenia umów innych niż cywilne
- tłumaczenia dokumentacji sądowej
- tłumaczenia orzeczeń, wyroków, komentarzy
- tłumaczenia dokumentów firm, spółek i wiele innych
Tłumaczenia dokumentów aplikacyjnych tym tłumaczenia życiorysów z języka portugalskiego/ na język portugalski to budowanie fundamentów swojej przyszłej kariery zawodowej – proponujemy zatem tłumaczenia zwykłe i przysięgłe dokumentów potrzebnych do tego by ubiegać się o wymarzoną pracę.

Gwarantujemy – niskie ceny, ekspresowe tempo tłumaczenia oraz najwyższą jakość tłumaczonego tekstu.

Bezwzględna ochrona danych osobowych – Państwa dane nigdy nie są wykorzystywane do celów marketingowych.

Tłumaczymy także:
- tłumaczenie referencji, listów polecających
- tłumaczenia świadectw, dyplomów, certyfikatów
- tłumaczenia dokumentacji zaświadczającej o prawie od wykonywania zawodu
- tłumaczenia listów motywacyjnych
Kompleksowa obsługa całości lub części serwisów internetowych, tłumaczenia storn www, tłumaczenia korespondencji z koncernami portugalskojęzycznymi – tylko w naszym biurze tłumaczeń języka portugalskiego.

Nowoczesna infrastruktura telekomunikacyjna to szansa na zaistnienie na zagranicznych rynkach – możliwość zwiększenia swojego spektrum działania, a tym samym szansa na większe zyski.
Proponujemy profesjonalne, ekspresowe, rzetelne tłumaczenie stron www oraz wszelkich innych form istnienia w sieci.

Dobre tłumaczenie strony www to Państwa szansa na zwiększenie liczby osób odwiedzających stronę.

Tłumaczenia stron www języka portugalskiego to aktywizowanie swoich usług w Portugali, a także ekonomiczna lokalizacja produktów i usług na rynkach międzynarodowych.

Optymalne ceny, specjaliści, ekspresowe tempo realizacji ,poufność, rzetelność i najwyższa jakość – tłumaczenia stron www języka portugalskiego.
Jeżeli zmarnowali Państwo mnóstwo czasu na poszukiwania tłumacza bądź biura tłumaczeń języka portugalskiego o interesującym profilu działalności i nie znaleźliście Państwo – zapraszamy do skorzystania z usług naszego biura tłumaczeń języka portugalskiego.

Współpracujemy z polskimi i portugalskimi tłumaczami języka norweskiego, tłumaczami przysięgłymi, native speakerami – każdy z nich jest specjalistą z zakresu konkretnej branży – dlatego jesteśmy w stanie tłumaczyć z zakresu mało popularnych branż, rozkładając na łopatki konkurencję.

Tłumaczymy m.in.

1. tłumaczenia wszelkich dokumentów budowlanych, motoryzacyjnych, przetargowych itp.
2. tłumaczenia umów innych niż cywilne
3. tłumaczenia z zakresu ekonomii (np. analizy, sprawozdania, zaświadczenia)
4. tłumaczenia literackie, reklamowe, marketingowe
5. tłumaczenia branży IT
6. tłumaczenia wielu gałęzi przemysłu i wiele innych

Szybkie wykonanie zlecenia

Oferujemy zarówno szybką wycenę, jak i szybki kontakt z klientem. Jeśli szukasz tłumaczenia w krótkim terminie, chętnie pomożemy Ci wybrać najlepszą opcję. Oferujemy także możliwość szybkiego przetłumaczenia dużych plików.

Pewność

Zaufanie budujemy już od 6 lat. W tym czasie swoje tłumaczenia powierzyło nam tysiące klientów. Wielu spośród nich współpracuje z nami od samego początku. Dołącz do grona naszych klientów i skorzystaj z wysokiej jakości tłumaczeń.

Rzetelność

Nie ma zaufania bez najwyższej jakości. Zawsze przykładamy bardzo dużo uwagi do sprawdzania tekstu pod względem językowym i merytorycznym. Jest to łatwiejsze między innymi dzięki temu, że współpracujemy z najlepszymi tłumaczami.

Przystępne tłumaczenia

Pomagamy naszym klientom także w kwestii rozliczeń. Klienci indywidualni mogą zapłacić na wiele sposobów, natomiast firmy skorzystają z długiego terminu płatności i faktur wypisanych co tydzień albo co miesiąc.

Darmowa wycena tłumaczenia do 30 minut!