TŁUMACZENIA FLAMANDZKI

belgia flagaJęzyk flamandzki jest odmianą języka niderlandzkiego, którą używa się w Regionie Flamandzkim i Regionie Stołecznym w Belgii. Jest on bardzo podobny do języka niderlandzkiego, poza tym, że wykorzystuje się w nim nieco inne słownictwo i inaczej wymawia niektóre wyrazy. Nasze biuro tłumaczeń oferuje rzetelne tłumaczenia z języka flamandzkiego, a także na ten język.

Jakie dokumenty tłumaczymy?

Oferujemy tłumaczenia uwierzytelnione, takich dokumentów, jak:

  • dokumenty metrykalne,
  • dokumenty samochodowe,
  • pełnomocnictwa,
  • i wielu innych;

W naszej ofercie znajdziesz także tłumaczenia flamandzkiego pisemne zwykłe i specjalistyczne (medycyna, technika, ekonomia, prawo).

Zajmujemy się praktycznie każdym rodzajem dokumentów, współpracujemy z doświadczonymi tłumaczami flamandzkiego, którzy stale doskonalą znajomość języka i wiedzę o tym rejonie świata. Dzięki temu otrzymujesz tłumaczenie wysokiej jakości, które nadaje się bezpośrednio do publikacji lub wydruku.

Język flamandzki tłumaczenia – jakie usługi dodatkowe oferujemy?

W przypadku wszystkich rodzajów tłumaczeń (także z języka flamandzkiego i na ten język), oferujemy usługi dodatkowe:

  • Skład do druku (DTP), dzięki czemu od razu można wydrukować dokument
  • Proofreading – weryfikacja tekstu przez tłumacza z bardzo dużym doświadczeniem pod względem błędów w języku polskim lub flamandzkim
  • Tworzenie glosariuszy – dzięki temu tłumaczenie jest spójniejsze – do takiego słownika stosują się tłumacze zaangażowani w Twoje projekty.
  • Korekta tekstu (opracowanie redakcyjne) – powinna być stosowane zawsze, gdy tekst ma być publikowany.

Zapraszamy do współpracy zarówno osoby indywidualne, jak i firmy.

Język flamandzki – błyskawiczne tłumaczenia

Nasze biuro oferuje dla Ciebie krótkie terminy tłumaczeń. Jeśli to dla Ciebie za mało, możesz skorzystać z usługi tłumaczeń ekspresowych lub superekspres, dzięki czemu przetłumaczymy Ci szybko dużą ilość dokumentów.

Poczuj się bezpiecznie

Do każdego zlecenia dobieramy tłumacza, który będzie naszym zdaniem najlepszy. Dzięki temu otrzymujesz doskonałe tłumaczenie. Nasze biuro działa od 6 lat, mamy ogromne doświadczenie we wszystkich rodzajach tłumaczeń z 40 języków.

Tłumaczenie flamandzki – wysoka jakość

Każde zlecenie jest przetłumaczone w bardzo dokładny sposób, a następnie sprawdzane. Dzięki odpowiednim procedurom jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość tłumaczenia w niskiej cenie i krótkim czasie.

Tłumaczenia języka flamandzkiego –  oferta dla Ciebie

indywidualni mogą zapłacić na przykład telefonem komórkowym, natomiast klienci firmowi mogą otrzymać fakturę zbiorczą.

Darmowa wycena tłumaczenia do 30 minut!