Tłumaczenie serbski - profesjonalne tłumaczenia z serbskiego i na serbski

„Dobar dan!” /Dzień dobry! Tłumaczenia języka serbskiego – zaufaj jakości biura tłumaczeń SUPERTŁUMACZ®.

Serbia, Czarnogóra, Bośnia i Hercegowina – to trzy kraje, w których najczęściej używa się języka serbskiego (serb. cрпски језик / srpski bezik). Jest on podobny do języka serbochorwackiego (serbo-chorwackiego). Posługuje się nim około 12 milionów osób. Ułatwia on interesy i podróże po Bałkanach. Jest jedynym językiem w Europie, jaki zapisywany jest za pomocą dwóch alfabetów – cyrylicy i alfabetu łacińskiego.

Biuro tłumaczeń SUPERTŁUMACZ® oferuje profesjonalne tłumaczenia dokumentów na język serbski oraz tłumaczenia z języka serbskiego na język polski i inne języki. Mamy doświadczoną kadrę tłumaczy i specjalistów z wielu dziedzin. Wśród naszych ekspertów znajdziesz między innymi lekarzy, prawników, osoby po studiach technicznych i filologicznych.

Gwarantujemy najwyższą jakość tłumaczenia z serbskiego oraz na język serbski.

Poznaj lepiej supertłumaczenia serbskiego

kalendarz.png

Doświadczony zespół tłumaczy i ekspertów - realizujemy tłumaczenia od 2008 roku.

online.png

Usługa online - wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom. Tłumaczenie serbskiego zamówisz z Polski i z Serbii.

translation.png

Tłumaczenia serbskiego na 42 języki świata!

30-minut-1.png

Superszybka wycena - maksymalnie do 30 minut.

iso-1.png

Jakość potwierdzona certyfikatem ISO 9001:2015.

five-stars.png

5.0. - to średnia ocena na Google klientów, którzy skorzystali z naszych tłumaczeń serbskiego.

Tłumaczenia z języka serbskiego i na język serbski – najważniejsze informacje na temat naszych usług. Dlaczego warto z nami współpracować?

Tłumaczenia z języka serbskiego – dbamy o jakość naszych usług związanych z tłumaczeniami.

„Da li želiš da naučiš nekoliko reči?” /Chcesz się nauczyć kilku słów? Super! Serbowie uchodzą za jeden z najbardziej towarzyskich narodów na świecie. Serbia jest wciąż „odkrywana” nie tylko przez polskich i zagranicznych turystów, ale przez świat biznesu i handlu. Kto odwiedził ten kraj wie, że można napić się tu nie tylko słynnej rakiji, ale i pysznej cockty znanej na całych Bałkanach (nie mylić z colą)!  Znajomość serbskiego na pewno pomoże Ci być „bliżej” ludzi. Posługiwać się komunikatywnie tym językiem a mieć warsztat i doświadczenie tłumacza to dwie różne rzeczy.

Zawodowy tłumacz jest kimś, kto zawsze ma pewność co do użycia każdego słowa, terminu i wyrażenia, laik już nie. Jako biuro tłumaczeń działamy na polskim rynku nieprzerwanie od 2008 roku. Przez ten okres współpracowaliśmy z ponad 35 tysiącami firm i instytucji.

Jesteśmy w stanie zapewnić gwarancję na wykonywane przez nas tłumaczenia na serbski. Inne gwarancje, które otrzymujesz to:

 • Jakość tłumaczeń z języka serbskiego oraz na język serbskinaszym priorytetem jest zapewnienie szybkich tłumaczeń charakteryzujących się wysokim poziomem wykonania. Podstawą usługi są tłumacze serbskiego, którzy mają wszystkie niezbędne kompetencje zawodowe do wykonywania supertłumaczeń. Pamiętaj, że najwyższa jakość to nie przypadek a wynik współpracy z odpowiednim fachowcem. Tłumaczą zawodowi tłumacze, specjaliści w określonym temacie, native speakerzy po studiach lingwistycznych czy tłumacze współpracujący z ekspertami.
 • Poufność informacji dotyczących tłumaczeń – wypracowaliśmy standardy, które „stoją” na straży poufności Twoich danych.
 • Szybka obsługa i realizacja zleceń – u nas szybkość nie jest chwytem reklamowym a elementem usługi zaprojektowanej pod potrzeby współczesnego klienta. Rozumiemy, że zależy Ci na czasie, stąd obsługa odbywa się za pomocą poczty elektronicznej lub telefonu. Pliki wyceniamy w ciągu 30 minut. Dokumenty możesz nam przekazać za pomocą formularza, jako załącznik poczty elektronicznej lub wysłać pocztą.
 • Dogodne płatności – w przypadku klientów indywidualnych obowiązuje przedpłata. Klientom firmowym mamy do zaoferowania rozliczanie na podstawie faktur z dłuższym terminem zapłaty. Oferujemy też rozliczanie co tydzień lub co miesiąc, co ułatwia współpracę.

Zapraszamy do współpracy osoby prywatne, firmy i instytucje, które potrzebują np. tłumaczeń przysięgłych z i na język serbski.

Tłumaczenia serbski 3
Zapewniamy:
 • Dostęp do supertłumaczy.
 • Wysoką jakość przekładu.
 • Szybkość – mamy krótkie terminy oczekiwania na zamówienie.
 • Uczciwe ceny.
 • Gwarancję poufności.

Cennik tłumaczeń języka serbskiego

rodzaj tłumaczeniacena nettocena bruttojednostka rozliczeniowa
cena tłumaczenia z języka polskiego na język serbski89 zł109,47 zł1 strona = 1600 znaków ze spacjami
cena tłumaczenia z języka serbskiego na język polski89 zł109,47 zł1 strona = 1600 znaków ze spacjami
cena tłumaczenia przysięgłego z języka polskiego na język serbski124,6 zł153,26 zł1 strona = 1125 znaków ze spacjami
cena tłumaczenia przysięgłego z języka serbskiego na język polski124,6 zł153,26 zł1 strona = 1125 znaków ze spacjami
cena proofreadingu tłumaczenia serbskiego54 zł66,42 zł1 strona = 1600 znaków ze spacjami

Supertłumaczenia zamówisz wypełniając formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej, wysyłając e-mail lub bezpośrednio dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta.

Dbamy o tak zwane doświadczenie klienta, stąd postawiliśmy na przejrzysty i prosty mechanizm działania supertłumaczeń serbskiego.

1.png

Kontakt z naszym biurem tłumaczeń.

2.png

Klient zgłasza prośbę o wycenę zlecenia.

3.png

Prosimy o przesłanie materiałów do tłumaczenia z lub na serbski.

4.png

Przedstawiamy wycenę. Po uzyskaniu zielonego światła od klienta przystępujemy do pracy.

5.png

Wybór tłumacza języka serbskiego – uważamy, że odpowiedni specjalista to klucz do wysokiej jakości tłumaczeń.

6.png

Realizujemy tłumaczenie serbskiego.

1. Nasi Klienci nie muszą czekać pół dnia na wycenę zlecenia. Na wycenę potrzebujemy maksymalnie 30 minut od momentu otrzymania zapytania.

2. Zgodnie z naszymi wewnętrznymi standardami współpracy osoby fizyczne poprosimy o przedpłatę – naszym Klientom umożliwiamy płatności online lub przelew bankowy.

Tłumaczenie zwykłe i tłumaczenie przysięgłe z serbskiego na polski i z polskiego na serbski to usługa, którą jesteś zainteresowany?  Chcesz mieć pewność, że oddasz swoje dokumenty w ręce zaufanego tłumacza serbskiego? W naszym biurze tłumaczeń SUPERTŁUMACZ® wykonujemy tłumaczenia serbsko-polskie i polsko-serbskie z gwarancją jakości.

Każdy nasz specjalista to profesjonalista, z którego pomocą załatwisz swoją sprawę.

To możemy dla Ciebie zrobić:

Tłumaczenia serbski 4

Przetłumaczymy tekst specjalistyczny

Szukasz tłumaczeń naukowych, medycznych, prawniczych lub innych tekstów specjalistycznych? W naszym biurze tłumaczeń zajmują się nimi specjaliści!

Tłumaczenia serbski 5

Korekta języka tłumaczenia

Dzięki naszym usługom, tekst może być znacznie łatwiejszy w odbiorze. Oferujemy korektę pod względem stylistycznym i składniowym.

Tłumaczenia serbski 6

Tłumaczenie tekstów zwykłych

Przetłumaczenie listu motywacyjnego, CV czy życiorysu nie stanowi dla nas żadnej bariery. Zaprezentuj pracodawcy profesjonalne pismo.

Tłumaczenia serbski 7

Tłumaczenie uwierzytelnione (przysięgłe)

Powierz nam dokumenty wymagające troski najlepszych tłumaczy – zleć nam tłumaczenia przysięgłe.

Tłumaczenie, które potrzebujesz wykonać wpłynie na Twoją przyszłość? Wyślij nam teksty.

Rekomendują nas

Tłumaczymy sens, a nie tylko słowa

Dobre tłumaczenie to więcej niż zmiana wyrazów. Oddaje zarówno znaczenie tekstu jak i jego intencje.

Jakość udokumentowana

Tłumaczenia serbski 8

Tłumaczenia serbski FAQ

Tłumaczy dla Ciebie profesjonalny tłumacz wyspecjalizowany w tematyce, której dotyczy Twoje tłumaczenie serbskiego. Wysokiej klasy ekspert to gwarant nieskazitelności przekładu. Dodatkowo na straży jakości stoi kierownik projektu, który czuwa, aby teksty były przetłumaczone bez jakichkolwiek usterek. 

Tak, tłumaczy „z” i „na” serbski także teksty związane ze światem biznesu. Prosimy o przesłanie wszystkich dokumentów i materiałów na nasz e-mail. Po zapoznaniu się z nimi wyślemy Ci wycenę i propozycję terminu realizacji. 

Różnica jest wręcz kolosalna. Zawodowy tłumacz to gwarancja jakości, nieskazitelności i rzetelności tłumaczenia języka serbskiego. Laik to wiele niewiadomych – może nie wykonać przekładu w terminie czy popełnić błędy od tych małych aż po te duże, które mogą dużo Cię kosztować.
Przez taką małą analogię chcemy Ci wskazać na coś ważnego. Wybór.

Tlumaczenie z angielskiego czy tłumaczenie na język angielski to cele, które możesz zrealizować; sprawy, które możesz załatwić czy marzenia, które możesz zrealizować. Możesz, ale może Ci się nie udać, albo ktoś brzydko powiedziawszy spartaczy Ci przekład.

Przetłumaczyć tekst niby da radę każdy, kto włada angielskim. Ale czy „posługiwanie się” językiem obcym, a tłumaczenie po angielsku to, to samo…? Nie stawiaj znaku równości pomiędzy tymi dwiema kwestiami.

Poważne zlecenia, tłumaczenie dokumentów mających znaczenie dla Ciebie czy każde tłumaczenie, które ma i może realnie wspomóc Cię w dojściu do celu, zrealizowaniu planu, osiągnięciu sukcesu – oddaj w ręce angielskiego tłumacza.

U nas to nie translator przekłada, a żywy człowiek, w dodatku najlepszy ekspert w Twojej branży. Czasem to native speaker z wykształceniem i wiedzą w danym temacie trudniący się tłumaczeniem, czasem zawodowy tłumacz wyspecjalizowany w konkretnej dziedzinie.

Potrzebujesz tłumaczenia? Chcesz wysokiej jakości tłumaczenia? Oferujemy tłumaczenia tworzone pod Twoje potrzeby! Supertłumacz się po angielsku. 

Przedstawiamy Ci cenę netto. Trzeba doliczyć do niej 23% podatku VAT. Wszystko rozpisujemy Ci czytelnie. Współpraca z nami opiera się na jasnych i uczciwych zasadach. 

Nasze specjalizacje

tlumaczenia-cv.png

Tłumaczenia CV

Pomożemy Ci przetłumaczyć CV, certyfikaty językowe i uprawnienia zawodowe z i na język serbski.

tlumaczenia-dla-firm-1.png

Tłumaczenia dla firm

Ułatwimy Ci porozumienie się z klientami i potencjalnymi partnerami biznesowymi w Serbii.

tlumaczenia-stron-internetowych-1.png

Tłumaczenia stron internetowych

Przetłumaczymy Twoją stronę www i inne treści do Internetu, abyś mógł wykorzystać zasięgi serbskiego w sieci.

tlumaczenia-prawnicze.png

Tłumaczenia prawnicze

Z nami szybciej i skuteczniej załatwisz sprawy w urzędzie, sądzie i biurze partnera biznesowego.

tlumaczenia-medyczne.png

Tłumaczenia medyczne

Zadbamy o jakość wszystkich dokumentów i treści, które potrzebujesz przetłumaczyć z i na serbski.

tlumaczenia-techniczne.png

Tłumaczenia techniczne

Wykonamy przekłady instrukcji obsługi i specjalistycznych materiałów z dziedziny techniki.

tłumaczenia biznesowe

Tłumaczenia biznesowe

Pomagamy firmom w realizacji ich działań na rynku serbskim. Tłumaczymy kontrakty, prezentacje oraz wszelkie materiały związane z biznesem, które pomagają osiągnąć przedsiębiorcom zamierzony cel.

tłumaczenia naukowe

Tłumaczenia tekstów naukowych

Skutecznie przekładamy teksty naukowe, pomagając zrozumieć formuły matematyczne oraz socjalistyczną terminologię z wielu dziedzin nauki. Tłumaczymy rzetelnie, jasno i profesjonalnie.

tłumaczenia dokumentów samochodowych

Tłumaczenia dokumentów samochodowych

Realizujemy tłumaczenia dokumentów samochodowych, które ułatwiają legalizację dokumentacji pojazdu i pomagają zarejestrować auto w polskim urzędzie.

tłumaczenia dokumentów motocyklowych

Tłumaczenia dokumentów motocyklowych

Usługa tłumaczenia dokumentów motocyklowych obejmuje wszelkie treści związane z historią i pochodzeniem pojazdu. Dbamy, aby każdy szczegół dokumentu był zrozumiały i zgodny z językiem oryginału.

tłumaczenia budowlane

Tłumaczenia budowlane

Od lat ułatwiamy międzynarodową komunikację, zapewniając fachowe tłumaczenia budowlane, które pomagają w realizacji wszelkich projektów budowlanych o zasięgu globalnym.

tłumaczenia chemiczne

Tłumaczenia chemiczne

Zapewniamy rzetelne tłumaczenia chemiczne, realizowane przez najlepszych specjalistów językowych oraz z zakresu chemii. Współpracujemy z tłumaczami, którzy na przekładach chemicznych znają się jak nikt inny.

tłumaczenia instrukcji obsługi

Tłumaczenia instukcji obsługi

Profesjonalne tłumaczenia instrukcji obsługi są niezwykle ważne dla firm o zasięgu globalnym. Zapewniamy wszelkie wsparcie językowe, aby pomóc naszym klientom w ich międzynarodowych działaniach.

tłumaczenia dokumentów

Tłumaczenia dokumentów

Przekładamy dokumenty urzędowe z wielu obszarów takich jak prawo, ekonomia, szkolnictwo i wielu innych, dając o spójność, rzetelność i poprawność tłumaczenia z językiem oryginału.

Supertłumaczenia zamówisz wypełniając formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej, wysyłając e-mail lub bezpośrednio dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta.

Poznaj lepiej usługę tłumaczeń z i na język serbski:

Klient z Serbii potrzebuje pomocy przy przekładzie tekstów na polski. Firma z Polski szuka profesjonalnego wsparcia przy tłumaczeniu polskiego na serbski. Profesor wykładający dla międzynarodowego grona studentów chce zlecić przetłumaczenie specjalistycznych materiałów.

Przekłady są różne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i sprawdzonej kadrze tłumaczy, w której są również native speakerzy możemy zaoferować szeroką ofertę tłumaczeń, są to między innymi:

 • tłumaczenia zwykłe oraz przysięgłe,
 • tłumaczenia medyczne języka serbskiego,
 • tłumaczenia techniczne serbskiego,
 • tłumaczenia specjalistyczne i prawnicze języka serbskiego,
 • tłumaczenia finansowe serbskiego,
 • serbskie tłumaczenia z informatyki i IT,
 • serbskie tłumaczenia w zakresie nowych technologii,
 • przekłady tekstów pisemnych dedykowanych na strony internetowe,
 • tłumaczenia polsko-serbskie i tłumaczenia serbski-polski.

Jako profesjonalne biuro tłumaczeń chcemy umożliwić naszym klientom osiąganie celów niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Praca jest dla nas pasją, dlatego całe serce wkładamy w dostarczenie wysokiej jakości przekładów czy to języka serbskiego, czy też innych języków. Tłumaczymy z i na 42 języki świata!

„Koliko košta?” /Przepraszam, ile to kosztuje?

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz tłumaczeń uwierzytelnionych języka serbskiego, czy zwykłych, oferujemy Ci krótkie czasy realizacji. Zaczynamy od błyskawicznej wyceny, która zwykle trwa mniej, niż pół godziny. Dbamy o jakość naszych usług – priorytet stanowi dla nas obsługa naszych obecnych i potencjalnych klientów, dla których realizujemy tłumaczenia języka serbskiego na polski oraz na inne języki.

Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie, ale i z pasją! Kiedy laik widzi problem lub trudność, my dostrzegamy wyzwanie. Znamy Belgrad, Nisz i Nowy Sad. Mamy wiedzę historyczną i polityczną więc nie są straszne nam „tłumaczenia” spraw związanych z Kosowem czy też „załatwienie” interesów w Wojwodinie.

Dajemy Ci pewność tego, że zlecenie zostanie wykonane w wyznaczonym terminie i że otrzymasz wysokiej jakości tłumaczenie z języka serbskiego bądź na język serbski. Jakość to inwestycja.

Cena Twojego tłumaczenia zależy od wielu czynników: języka źródłowego i docelowego, rodzaju przekładu i typu dokumentu, objętości tekstów czy nawet potrzeby współpracy z kimś, kto jest i tłumaczem, i ekspertem w jednej osobie.

Skontaktuj się z nami w celu wyceny Twojego zlecenia! Wycena do niczego Cię nie zobowiązuje, a pozwala zorientować się w kosztach.

Oferujemy dokładnie dopracowany proces wykonania tłumaczenia serbskiego na polski czy polskiego na serbski. Pozwól, że opowiemy Ci, jak on przebiega.

Praca nad przekładem zaczyna się od wybrania tłumacza serbskiego, który ma największe doświadczenie oraz jest tym „odpowiednim” fachowcem. Staramy się tak dobrać specjalistę do Twojego tekstu, aby miał on nie tylko wiedzę, ale i „czuł” Twoją branżę i Twój styl działania.

Kiedy trzeba nad przekładem pracuje zawodowy tłumacz, który jest także specjalistą z dziedziny dotyczącej tłumaczonych treści. W razie potrzeby naturalne brzmienie przekładów weryfikują native speakerzy. Każdy dokument jest dokładnie sprawdzany pod kątem poprawności. Nad sprawnym przebiegiem całego procesu tłumaczenia czuwa kierownik projektu. Tak działa usługa supertłumaczeń, która jest gwarantem wysokiej jakości tłumaczeń języka serbskiego.

To nie wszystko! Dzięki elastycznym rozliczeniom jesteśmy w stanie zaoferować wygodne warunki współpracy. Nie przytłoczmy Cię dużą ilością faktur – oferujemy rozliczenia co tydzień lub co miesiąc, co znacznie ułatwia działanie.

Jesteśmy polskim biurem, dlatego głównym elementem naszych działań są tłumaczenia z języka serbskiego na język polski i odwrotnie.

Ponad 12 lat doświadczenia w branży pozwoliło nam wypracować sprawdzone techniki szybkich i najwyższej jakości tłumaczeń z języka serbskiego na inne języki, np. na angielski czy niemiecki. Obecnie obsługujemy 42 języki świata.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze szybko wycenimy i określamy czas potrzebny na wykonanie usług. Dołącz do grona przeszło 35 tysięcy firm, które zaufały naszej jakości!

Jeżeli treści, które masz do przetłumaczenia są dla Ciebie superważne, wyślij je do Supertłumacza.

Czytelnia dla klientów biura tłumaczeń, którzy chcą wiedzieć jeszcze „więcej”

Oksford – najlepszy uniwersytet na świecie 1 Ciekawostki

Oksford – najlepszy uniwersytet na świecie

8 maja 2024

University of Oxford, znany również jako Oksford, to jedna z tych uczelni, która jest

Wywiad z Beatą PiotrowskąZ życia firmy

Zrozumienie różnic kulturowych to podstawa skutecznej współpracy na arenie międzynarodowej. Wywiad z Beatą Piotrowską

27 września 2023

Publikujemy wywiad z Beatą Piotrowską, finance assistant w SUPERTŁUMACZ®. Pani Beata opowie nam o

13 przesądów z różnych krajów świata 2 Ciekawostki

13 przesądów z różnych krajów świata

10 stycznia 2023

Geneza różnych przesądów jest mniej lub bardziej znana. Przykładowo, skąd zła sława piątku trzynastego?