Tłumaczenia serbski

Serbia, Czarnogóra, Bośnia i Hercegowina – to trzy kraje, w których najczęściej używa się języka serbskiego. Jest on podobny do języka serbochorwackiego. Posługuje się nim około 12 milionów osób.

Oto najważniejsze informacje, na temat naszych tłumaczeń z języka serbskiego i na ten język:

  • Poufność informacji
  • Wszystkie informacje na temat klientów i tłumaczeń traktujemy jako poufne. Jeśli zachodzi taka potrzeba, usuwamy z komputera tłumaczenie i dokumenty, które służyły do jego wykonania.
  • Szybka obsługa
  • Obsługa odbywa się za pomocą poczty elektronicznej lub telefonu. Pliki wyceniamy w ciągu około 30 minut. Dokumenty możesz nam przekazać za pomocą formularza, jako załącznik poczty elektronicznej, lub wysłać pocztą.
  • Dogodne płatności
  • W przypadku klientów indywidualnych obowiązuje przedpłata. Klientom firmowym mamy do zaoferowania rozliczanie na podstawie faktur z dłuższym terminem zapłaty. Oferujemy też rozliczanie co tydzień lub co miesiąc, co ułatwia współpracę.
  • Jakość tłumaczeń
  • Naszym priorytetem jest zapewnienie szybkich tłumaczeń bardzo wysokiej jakości. Tłumacze współpracujący z naszym biurem używają oprogramowania CAT, które pozwala na zachowanie spójnego tłumaczenia i ułatwia współpracę między tłumaczami, gdy jednym plikiem zajmuje się kilka osób.
  • Dotrzymywanie terminów
  • Do każdego zlecenia wybieramy tłumacza, który zapewni nie tylko wysoką jakość przetłumaczonego tekstu, ale także będzie w stanie szybko wykonać Twoje zlecenie. Jeśli z naszego powodu tłumaczenie opóźni się o ponad 3 dni, otrzymujesz zwrot pieniędzy. Jeśli zachodzi taka potrzeba, możemy przetłumaczyć szybko dokumenty o dużej objętości.

Zapraszamy do współpracy osoby prywatne, firmy i instytucje, które potrzebują tłumaczeń z języka serbskiego i na ten język.

Szybkie tłumaczenia serbskiego

Niezależnie od tego, czy szukasz tłumaczeń uwierzytelnionych, czy zwykłych, oferujemy dla Ciebie krótkie czasy realizacji. Zaczynamy od błyskawicznej wyceny, która zwykle trwa mniej, niż pół godziny.

Tłumaczenia serbskiego – pewność jakości

Dajemy Ci pewność tego, że Twoje zlecenie zostanie wykonane w wyznaczonym terminie i że otrzymasz tłumaczenie z język aserbskiego bądź na język serbski bardzo wysokiej jakości. Stawiamy na ciągłe podwyższanie naszych umiejętności.

Tłumaczenia serbskiego – Rzetelne podejście

Oferujemy dokładnie dopracowany proces wykonania tłumaczenia. Zaczyna się on od wybrania tłumacza serbskiego, który ma największe doświadczenie. Każdy dokument jest dokładnie sprawdzany pod kątem poprawności.

Tłumaczenia serbskiego - elastyczne rozliczenia

Dzięki elastycznym rozliczeniom jesteśmy w stanie zaoferować wygodne warunki współpracy. Nie przytłoczmy Cię dużą ilością faktur – oferujemy rozliczenia co tydzień lub co miesiąc, co znacznie ułatwia działanie.