Tłumaczenia język serbski

Tłumaczenia język serbski – zaufaj jakości biura tłumaczeń Supertlumacz.pl. Serbia, Czarnogóra, Bośnia i Hercegowina – to trzy kraje, w których najczęściej używa się języka serbskiego. Jest on podobny do języka serbochorwackiego. Posługuje się nim około 12 milionów osób. Język serbski powstał przez rozbicie języka serbsko-chorwackiego. Język serbski jest jedynym językiem w Europie, jaki zapisywany jest za pomocą dwóch alfabetów – cyrylicy i alfabetu łacińskiego.

Biuro tłumaczeń Supertlumacz.pl oferuje profesjonalne tłumaczenia dokumentów na język serbski oraz tłumaczenia z języka serbskiego na język polski oraz inne języki. Posiadamy doświadczoną kadrę tłumaczy, którzy posiadają specjalizację w wielu dziedzinach. Między innymi są to lekarze, prawnicy, osoby po studiach technicznych i filologicznych. Gwarantujemy najwyższą jakość tłumaczenia z serbskiego oraz na język serbski.

Tłumaczenia z języka serbskiego i na język serbski - najważniejsze informacje na temat naszych usług

Tłumaczenia z języka serbskiego – dbamy o jakość naszych usług związanych z tłumaczeniami. Jako biuro tłumaczeń działamy na polskim rynku nieprzerwanie od 2008 roku. Przez ten okres współpracowaliśmy z ponad 35 tysiącami firm i instytucji. Jesteśmy w stanie zapewnić gwarancję na tłumaczenia na serbski oraz:

 • Poufność informacji dotyczących tłumaczeń
 • Wszystkie informacje na temat klientów i tłumaczeń traktujemy jako poufne. Jeśli zachodzi taka potrzeba, usuwamy z komputera tłumaczenie i dokumenty, które służyły do jego wykonania.
 • Szybka obsługa i realizacja zleceń
 • Obsługa odbywa się za pomocą poczty elektronicznej lub telefonu. Pliki wyceniamy w ciągu około 30 minut. Dokumenty możesz nam przekazać za pomocą formularza, jako załącznik poczty elektronicznej, lub wysłać pocztą.
 • Dogodne płatności
 • W przypadku klientów indywidualnych obowiązuje przedpłata. Klientom firmowym mamy do zaoferowania rozliczanie na podstawie faktur z dłuższym terminem zapłaty. Oferujemy też rozliczanie co tydzień lub co miesiąc, co ułatwia współpracę.
 • Jakość tłumaczeń z języka serbskiego oraz na język serbski
 • Naszym priorytetem jest zapewnienie szybkich tłumaczeń bardzo wysokiej jakości. Tłumacze współpracujący z naszym biurem używają oprogramowania CAT, które pozwala na zachowanie spójnego tłumaczenia i ułatwia współpracę między tłumaczami, gdy jednym plikiem zajmuje się kilka osób.
 • Dotrzymywanie terminów
 • Do każdego zlecenia wybieramy tłumacza, który zapewni nie tylko wysoką jakość przetłumaczonego tekstu, ale także będzie w stanie szybko wykonać Twoje zlecenie. Jeśli z naszego powodu tłumaczenie opóźni się o ponad 3 dni, otrzymujesz zwrot pieniędzy. Jeśli zachodzi taka potrzeba, możemy przetłumaczyć szybko dokumenty o dużej objętości.

Zapraszamy do współpracy osoby prywatne, firmy i instytucje, które potrzebują tłumaczeń z języka serbskiego i na ten język.

Jakie rodzaje tłumaczeń z języka serbskiego oraz na język serbski oferujemy?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i sprawdzonej kadrze tłumaczy, w której również znajdują native speakerzy możemy zaoferować szeroką ofertę tłumaczeń, są to między innymi:

 • tłumaczenia medyczne język serbski,
 • tłumaczenia techniczne serbski,
 • tłumaczenia specjalistyczne i prawnicze języka serbskiego,
 • tłumaczenia zwykłe oraz przysięgłe,
 • tłumaczenia finansowe,
 • informatyczne,
 • i wiele innych!

Jako profesjonalne biuro tłumaczeń naszym pragnieniem jest umożliwienie naszym klientom osiąganie ich celów niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Praca jest dla nas pasją, dlatego całe serce wkładamy w dostarczenie wysokiej jakości tłumaczeń i przekładów, czy to języka serbskiego, czy też innych języków z jakich możecie Państwo skorzystać decydując się na współpracę z Supertlumacz.pl.

Szybkie i profesjonalne tłumaczenia serbskiego

Niezależnie od tego, czy szukasz tłumaczeń uwierzytelnionych języka serbskiego, czy zwykłych, oferujemy dla Ciebie krótkie czasy realizacji. Zaczynamy od błyskawicznej wyceny, która zwykle trwa mniej, niż pół godziny. Dbamy o jakość naszych usług, ale absolutny priorytet stanowi dla nas również obsługa naszych obecnych i potencjalnych klientów na tłumaczenia języka serbskiego na polski oraz na inne języki.

Dajemy Ci pewność tego, że Twoje zlecenie zostanie wykonane w wyznaczonym terminie i że otrzymasz tłumaczenie z języka serbskiego bądź na język serbski bardzo wysokiej jakości. Stawiamy na ciągłe podwyższanie naszych umiejętności. Współpracujemy wyłącznie ze zweryfikowaną kadrą wykwalifikowanych tłumaczy języka serbskiego.

Tłumaczenia języka serbskiego – rzetelne podejście

Oferujemy dokładnie dopracowany proces wykonania tłumaczenia. Zaczyna się on od wybrania tłumacza serbskiego, który ma największe doświadczenie. Każdy dokument jest dokładnie sprawdzany pod kątem poprawności.

Dzięki elastycznym rozliczeniom jesteśmy w stanie zaoferować wygodne warunki współpracy. Nie przytłoczmy Cię dużą ilością faktur – oferujemy rozliczenia co tydzień lub co miesiąc, co znacznie ułatwia działanie.

Tłumacz serbsko-polski - skorzystaj z usług biura tłumaczeń Supertlumacz.pl

Jesteśmy polskim biurem, dlatego naturalnym jest, że głównym elementem naszych działań są tłumaczenia z języka serbskiego na język polski i odwrotnie. Przeszło 12 lat doświadczenia w branży pozwoliło nam również wypracować sprawdzone techniki szybkich i najwyższej jakości tłumaczeń z języka serbskiego na inne języki jak na przykład angielski czy niemiecki.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze szybko wycenimy i określi czas potrzebny na wykonanie usług. Dołącz do grona przeszło 35 tysięcy firm, które zaufały naszej jakości!

Tłumaczenia serbski FAQ

Tłumaczy dla Ciebie profesjonalny tłumacz wyspecjalizowany w tematyce, której dotyczy Twoje tłumaczenie serbskiego. Wysokiej klasy ekspert to gwarant nieskazitelności przekładu. Dodatkowo na straży jakości stoi kierownik projektu, który czuwa, aby teksty były przetłumaczone bez jakichkolwiek usterek.

Tak, tłumaczy „z” i „na” serbski także teksty związane ze światem biznesu. Prosimy o przesłanie wszystkich dokumentów i materiałów na nasz e-mail. Po zapoznaniu się z nimi wyślemy Ci wycenę i propozycję terminu realizacji.

Różnica jest wręcz kolosalna. Zawodowy tłumacz to gwarancja jakości, nieskazitelności i rzetelności tłumaczenia języka serbskiego. Laik to wiele niewiadomych – może nie wykonać przekładu w terminie czy popełnić błędy od tych małych aż po te duże, które mogą dużo Cię kosztować.

Przedstawiamy Ci cenę netto. Trzeba doliczyć do niej 23% podatku VAT. Wszystko rozpisujemy Ci czytelnie. Współpraca z nami opiera się na jasnych i uczciwych zasadach.

Aleksandra Korczynska
Aleksandra Korczynska
07:30 13 Jul 21
Szybki oraz bezproblemowy kontakt. Realizacja zlecenie już na drugi dzień! Dostawa dokumentów w formie elektronicznej. Na pewno skorzystam jeszcze z usług firmy 🙂
Dominik Rozwarski
Dominik Rozwarski
15:17 08 Jul 21
wszystko wykonane w określonym czasie i formiepolecam
Piotr Skowroński
Piotr Skowroński
10:53 27 Jun 21
Z pełnym przekonaniem rekomenduję biuro SUPERTŁUMACZ, które ostatnio bardzo mi pomogło. Korzystałem z usług tłumaczeń medycznych, których potrzebowałem bardzo szybko. Biuro zrobiło wszystko, żeby tak się stało. Zarówno pracownicy biura, jak i tłumacz postarali się, aby w jak najkrótszym czasie wykonać usługę. Do samego tłumaczenia zaś nie mam uwag: dobre i profesjonalne.
Sebastian Sendra
Sebastian Sendra
13:30 26 Jun 21
Wszystko zgodnie z oczekiwaniami. Tłumaczenie dobrej jakości wykonane w terminie.
Jerzy Herbowski
Jerzy Herbowski
12:43 26 Jun 21
Tak właśnie wyobrażam sobie profesjonalną usługę.
Greg Lyzwa
Greg Lyzwa
13:34 25 Jun 21
Tłumaczenie CV wykonane w ciągu 24h. Wszystko przetłumaczone zgodnie z zaleceniami. Jestem bardzo zadowolony. I to wszystko w dobrej cenie.Polecam.
Julia Kuzevych
Julia Kuzevych
08:19 25 Jun 21
Ale dziękuję!Zawsze robicie szybko, ale tym razem jest błyskawicznie. Jesteście niesamowici!
Dominika Topa-Bryniarska
Dominika Topa-Bryniarska
20:05 24 Jun 21
Jestem bardzo zadowolona z usługi. Tłumaczenie wykonane bardzo dobrze i na czas. Kontakt z biurem także na wysokim poziomie. Wszystko przebiegło sprawnie i profesjonalnie. Polecam!
Karol Cyrklewicz
Karol Cyrklewicz
11:43 24 Jun 21
Polecam. Dobrze przetłumaczone CV. Szybko prosto, bezproblemowo i profesjonalnie
Krzysztof Świder
Krzysztof Świder
18:24 20 Jun 21
wysoka jakosc+szybka realizacja+profesjonalna obsluga = SUPERTLUMACZ
Tłumaczenia serbski 1

Tłumaczenia

Tłumaczenia serbski 2

Realizuj swoje cele w każdym języku

O tłumaczeniach

Jak przetłumaczyć stronę internetową O tłumaczeniach

Jak przetłumaczyć stronę internetową?

19 maja 2021

Na całym świecie żyje ponad 7,8 mld ludzi, którzy posługują się około 7 tys.

Czym zajmuje się Language Leader O tłumaczeniach

Czym zajmuje się Language Leader?

19 maja 2021

Kim jest Language Leader? Na czym polega jego praca i jakie znaczenie ma w

Kim są native speakerzy O tłumaczeniach

Kim są native speakerzy? Czy warto uczyć się z nimi języka obcego?

13 kwietnia 2021

Warto uczyć się języków obcych chociażby po to, aby wykonać samodzielnie tłumaczenia języka angielskiego.