Tłumaczenie serbski

„Dobar dan!” /Dzień dobry! Tłumaczenia języka serbskiego – zaufaj jakości biura tłumaczeń SUPERTŁUMACZ®.  

Serbia, Czarnogóra, Bośnia i Hercegowina – to trzy kraje, w których najczęściej używa się języka serbskiego (serb. cрпски језик / srpski bezik). Jest on podobny do języka serbochorwackiego (serbo-chorwackiego). Posługuje się nim około 12 milionów osób. Ułatwia on interesy i podróże po Bałkanach. Jest jedynym językiem w Europie, jaki zapisywany jest za pomocą dwóch alfabetów – cyrylicy i alfabetu łacińskiego.

Biuro tłumaczeń SUPERTŁUMACZ® oferuje profesjonalne tłumaczenia dokumentów na język serbski oraz tłumaczenia z języka serbskiego na język polski i inne języki. Mamy doświadczoną kadrę tłumaczy i specjalistów z wielu dziedzin. Wśród naszych ekspertów znajdziesz między innymi lekarzy, prawników, osoby po studiach technicznych i filologicznych.

Gwarantujemy najwyższą jakość tłumaczenia z serbskiego oraz na język serbski.

Tłumaczenia z języka serbskiego i na język serbski – najważniejsze informacje na temat naszych usług. Dlaczego warto z nami współpracować?

Tłumaczenia z języka serbskiego – dbamy o jakość naszych usług związanych z tłumaczeniami.

„Da li želiš da naučiš nekoliko reči?” /Chcesz się nauczyć kilku słów? Super! Serbowie uchodzą za jeden z najbardziej towarzyskich narodów na świecie. Serbia jest wciąż „odkrywana” nie tylko przez polskich i zagranicznych turystów, ale przez świat biznesu i handlu. Kto odwiedził ten kraj wie, że można napić się tu nie tylko słynnej rakiji, ale i pysznej cockty znanej na całych Bałkanach (nie mylić z colą)!  Znajomość serbskiego na pewno pomoże Ci być „bliżej” ludzi. Posługiwać się komunikatywnie tym językiem a mieć warsztat i doświadczenie tłumacza to dwie różne rzeczy.

Zawodowy tłumacz jest kimś, kto zawsze ma pewność co do użycia każdego słowa, terminu i wyrażenia, laik już nie. Jako biuro tłumaczeń działamy na polskim rynku nieprzerwanie od 2008 roku. Przez ten okres współpracowaliśmy z ponad 35 tysiącami firm i instytucji.

Jesteśmy w stanie zapewnić gwarancję na wykonywane przez nas tłumaczenia na serbski. Inne gwarancje, które otrzymujesz to:

 • Jakość tłumaczeń z języka serbskiego oraz na język serbskinaszym priorytetem jest zapewnienie szybkich tłumaczeń charakteryzujących się wysokim poziomem wykonania. Podstawą usługi są tłumacze serbskiego, którzy mają wszystkie niezbędne kompetencje zawodowe do wykonywania supertłumaczeń. Pamiętaj, że najwyższa jakość to nie przypadek a wynik współpracy z odpowiednim fachowcem. Tłumaczą zawodowi tłumacze, specjaliści w określonym temacie, native speakerzy po studiach lingwistycznych czy tłumacze współpracujący z ekspertami.
 • Poufność informacji dotyczących tłumaczeń – wypracowaliśmy standardy, które „stoją” na straży poufności Twoich danych.
 • Szybka obsługa i realizacja zleceń – u nas szybkość nie jest chwytem reklamowym a elementem usługi zaprojektowanej pod potrzeby współczesnego klienta. Rozumiemy, że zależy Ci na czasie, stąd obsługa odbywa się za pomocą poczty elektronicznej lub telefonu. Pliki wyceniamy w ciągu 30 minut. Dokumenty możesz nam przekazać za pomocą formularza, jako załącznik poczty elektronicznej lub wysłać pocztą.
 • Dogodne płatności – w przypadku klientów indywidualnych obowiązuje przedpłata. Klientom firmowym mamy do zaoferowania rozliczanie na podstawie faktur z dłuższym terminem zapłaty. Oferujemy też rozliczanie co tydzień lub co miesiąc, co ułatwia współpracę.

Zapraszamy do współpracy osoby prywatne, firmy i instytucje, które potrzebują tłumaczeń z języka serbskiego i na ten język.

Jakie rodzaje tłumaczeń z języka serbskiego oraz na język serbski oferujemy?

Klient z Serbii potrzebuje pomocy przy przekładzie tekstów na polski. Firma z Polski szuka profesjonalnego wsparcia przy tłumaczeniu polskiego na serbski. Profesor wykładający dla międzynarodowego grona studentów chce zlecić przetłumaczenie specjalistycznych materiałów.

Przekłady są różne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i sprawdzonej kadrze tłumaczy, w której są również native speakerzy możemy zaoferować szeroką ofertę tłumaczeń, są to między innymi:

 • tłumaczenia zwykłe oraz przysięgłe,
 • tłumaczenia medyczne języka serbskiego,
 • tłumaczenia techniczne serbskiego,
 • tłumaczenia specjalistyczne i prawnicze języka serbskiego,
 • tłumaczenia finansowe serbskiego,
 • serbskie tłumaczenia z informatyki i IT,
 • serbskie tłumaczenia w zakresie nowych technologii,
 • przekłady tekstów pisemnych dedykowanych na strony internetowe,
 • tłumaczenia polsko-serbskie i tłumaczenia serbski-polski.

Jako profesjonalne biuro tłumaczeń chcemy umożliwić naszym klientom osiąganie celów niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Praca jest dla nas pasją, dlatego całe serce wkładamy w dostarczenie wysokiej jakości przekładów czy to języka serbskiego, czy też innych języków. Tłumaczymy z i na 42 języki świata!

Ile kosztują tłumaczenia serbskiego i od czego zależy ich cena?

„Koliko košta?” /Przepraszam, ile to kosztuje?

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz tłumaczeń uwierzytelnionych języka serbskiego, czy zwykłych, oferujemy Ci krótkie czasy realizacji. Zaczynamy od błyskawicznej wyceny, która zwykle trwa mniej, niż pół godziny. Dbamy o jakość naszych usług – priorytet stanowi dla nas obsługa naszych obecnych i potencjalnych klientów, dla których realizujemy tłumaczenia języka serbskiego na polski oraz na inne języki.

Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie, ale i z pasją! Kiedy laik widzi problem lub trudność, my dostrzegamy wyzwanie. Znamy Belgrad, Nisz i Nowy Sad. Mamy wiedzę historyczną i polityczną więc nie są straszne nam „tłumaczenia” spraw związanych z Kosowem czy też „załatwienie” interesów w Wojwodinie.

Dajemy Ci pewność tego, że zlecenie zostanie wykonane w wyznaczonym terminie i że otrzymasz wysokiej jakości tłumaczenie z języka serbskiego bądź na język serbski. Jakość to inwestycja.

Cena Twojego tłumaczenia zależy od wielu czynników: języka źródłowego i docelowego, rodzaju przekładu i typu dokumentu, objętości tekstów czy nawet potrzeby współpracy z kimś, kto jest i tłumaczem, i ekspertem w jednej osobie.

Skontaktuj się z nami w celu wyceny Twojego zlecenia! Wycena do niczego Cię nie zobowiązuje, a pozwala zorientować się w kosztach.

Tłumaczenia języka serbskiego – rzetelne podejście

Oferujemy dokładnie dopracowany proces wykonania tłumaczenia serbskiego na polski czy polskiego na serbski. Pozwól, że opowiemy Ci, jak on przebiega.

Praca nad przekładem zaczyna się od wybrania tłumacza serbskiego, który ma największe doświadczenie oraz jest tym „odpowiednim” fachowcem. Staramy się tak dobrać specjalistę do Twojego tekstu, aby miał on nie tylko wiedzę, ale i „czuł” Twoją branżę i Twój styl działania.

Kiedy trzeba nad przekładem pracuje zawodowy tłumacz, który jest także specjalistą z dziedziny dotyczącej tłumaczonych treści. W razie potrzeby naturalne brzmienie przekładów weryfikują native speakerzy. Każdy dokument jest dokładnie sprawdzany pod kątem poprawności. Nad sprawnym przebiegiem całego procesu tłumaczenia czuwa kierownik projektu. Tak działa usługa supertłumaczeń, która jest gwarantem wysokiej jakości tłumaczeń języka serbskiego.

To nie wszystko! Dzięki elastycznym rozliczeniom jesteśmy w stanie zaoferować wygodne warunki współpracy. Nie przytłoczmy Cię dużą ilością faktur – oferujemy rozliczenia co tydzień lub co miesiąc, co znacznie ułatwia działanie.

Tłumacz serbsko-polski - skorzystaj z usług biura tłumaczeń Supertlumacz.pl

Jesteśmy polskim biurem, dlatego głównym elementem naszych działań są tłumaczenia z języka serbskiego na język polski i odwrotnie.

Ponad 12 lat doświadczenia w branży pozwoliło nam wypracować sprawdzone techniki szybkich i najwyższej jakości tłumaczeń z języka serbskiego na inne języki, np. na angielski czy niemiecki. Obecnie obsługujemy 42 języki świata.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze szybko wycenimy i określamy czas potrzebny na wykonanie usług. Dołącz do grona przeszło 35 tysięcy firm, które zaufały naszej jakości!

Jeżeli treści, które masz do przetłumaczenia są dla Ciebie superważne, wyślij je do Supertłumacza.

Tłumaczenia serbski FAQ

Tłumaczy dla Ciebie profesjonalny tłumacz wyspecjalizowany w tematyce, której dotyczy Twoje tłumaczenie serbskiego. Wysokiej klasy ekspert to gwarant nieskazitelności przekładu. Dodatkowo na straży jakości stoi kierownik projektu, który czuwa, aby teksty były przetłumaczone bez jakichkolwiek usterek.

Tak, tłumaczy „z” i „na” serbski także teksty związane ze światem biznesu. Prosimy o przesłanie wszystkich dokumentów i materiałów na nasz e-mail. Po zapoznaniu się z nimi wyślemy Ci wycenę i propozycję terminu realizacji.

Różnica jest wręcz kolosalna. Zawodowy tłumacz to gwarancja jakości, nieskazitelności i rzetelności tłumaczenia języka serbskiego. Laik to wiele niewiadomych – może nie wykonać przekładu w terminie czy popełnić błędy od tych małych aż po te duże, które mogą dużo Cię kosztować.

Przedstawiamy Ci cenę netto. Trzeba doliczyć do niej 23% podatku VAT. Wszystko rozpisujemy Ci czytelnie. Współpraca z nami opiera się na jasnych i uczciwych zasadach.

Julia B
Julia B
09:24 16 Sep 21
Bardzo szybka wycena tłumaczenia, a także sama jego realizacja, przystępne ceny, polecam
Aleksandra Korczynska
Aleksandra Korczynska
07:30 13 Jul 21
Szybki oraz bezproblemowy kontakt. Realizacja zlecenie już na drugi dzień! Dostawa dokumentów w formie elektronicznej. Na pewno skorzystam jeszcze z usług firmy 🙂
Dominik Rozwarski
Dominik Rozwarski
15:17 08 Jul 21
wszystko wykonane w określonym czasie i formiepolecam
Piotr Skowroński
Piotr Skowroński
10:53 27 Jun 21
Z pełnym przekonaniem rekomenduję biuro SUPERTŁUMACZ, które ostatnio bardzo mi pomogło. Korzystałem z usług tłumaczeń medycznych, których potrzebowałem bardzo szybko. Biuro zrobiło wszystko, żeby tak się stało. Zarówno pracownicy biura, jak i tłumacz postarali się, aby w jak najkrótszym czasie wykonać usługę. Do samego tłumaczenia zaś nie mam uwag: dobre i profesjonalne.
Sebastian Sendra
Sebastian Sendra
13:30 26 Jun 21
Wszystko zgodnie z oczekiwaniami. Tłumaczenie dobrej jakości wykonane w terminie.
Jerzy Herbowski
Jerzy Herbowski
12:43 26 Jun 21
Tak właśnie wyobrażam sobie profesjonalną usługę.
Greg Lyzwa
Greg Lyzwa
13:34 25 Jun 21
Tłumaczenie CV wykonane w ciągu 24h. Wszystko przetłumaczone zgodnie z zaleceniami. Jestem bardzo zadowolony. I to wszystko w dobrej cenie.Polecam.
Julia Kuzevych
Julia Kuzevych
08:19 25 Jun 21
Ale dziękuję!Zawsze robicie szybko, ale tym razem jest błyskawicznie. Jesteście niesamowici!
Dominika Topa-Bryniarska
Dominika Topa-Bryniarska
20:05 24 Jun 21
Jestem bardzo zadowolona z usługi. Tłumaczenie wykonane bardzo dobrze i na czas. Kontakt z biurem także na wysokim poziomie. Wszystko przebiegło sprawnie i profesjonalnie. Polecam!
Karol Cyrklewicz
Karol Cyrklewicz
11:43 24 Jun 21
Polecam. Dobrze przetłumaczone CV. Szybko prosto, bezproblemowo i profesjonalnie
Tłumaczenia serbski 1

Tłumaczenia

Tłumaczenia serbski 2

Realizuj swoje cele w każdym języku

O tłumaczeniach

Jak przetłumaczyć stronę internetową O tłumaczeniach

Jak przetłumaczyć stronę internetową?

19 maja 2021

Na całym świecie żyje ponad 7,8 mld ludzi, którzy posługują się około 7 tys.

Czym zajmuje się Language Leader O tłumaczeniach

Czym zajmuje się Language Leader?

19 maja 2021

Kim jest Language Leader? Na czym polega jego praca i jakie znaczenie ma w

Kim są native speakerzy O tłumaczeniach

Kim są native speakerzy? Czy warto uczyć się z nimi języka obcego?

13 kwietnia 2021

Warto uczyć się języków obcych chociażby po to, aby wykonać samodzielnie tłumaczenia języka angielskiego.