Tłumaczenia język serbski

Tłumaczenia język serbski – zaufaj jakości biura tłumaczeń Supertlumacz.pl. Serbia, Czarnogóra, Bośnia i Hercegowina – to trzy kraje, w których najczęściej używa się języka serbskiego. Jest on podobny do języka serbochorwackiego. Posługuje się nim około 12 milionów osób. Język serbski powstał przez rozbicie języka serbsko-chorwackiego. Język serbski jest jedynym językiem w Europie, jaki zapisywany jest za pomocą dwóch alfabetów – cyrylicy i alfabetu łacińskiego.

Biuro tłumaczeń Supertlumacz.pl oferuje profesjonalne tłumaczenia dokumentów na język serbski oraz tłumaczenia z języka serbskiego na język polski oraz inne języki. Posiadamy doświadczoną kadrę tłumaczy, którzy posiadają specjalizację w wielu dziedzinach. Między innymi są to lekarze, prawnicy, osoby po studiach technicznych i filologicznych. Gwarantujemy najwyższą jakość tłumaczenia z serbskiego oraz na język serbski.

Tłumaczenia z języka serbskiego i na język serbski - najważniejsze informacje na temat naszych usług

Tłumaczenia z języka serbskiego – dbamy o jakość naszych usług związanych z tłumaczeniami. Jako biuro tłumaczeń działamy na polskim rynku nieprzerwanie od 2008 roku. Przez ten okres współpracowaliśmy z ponad 35 tysiącami firm i instytucji. Jesteśmy w stanie zapewnić gwarancję na tłumaczenia na serbski oraz:

 • Poufność informacji dotyczących tłumaczeń
 • Wszystkie informacje na temat klientów i tłumaczeń traktujemy jako poufne. Jeśli zachodzi taka potrzeba, usuwamy z komputera tłumaczenie i dokumenty, które służyły do jego wykonania.
 • Szybka obsługa i realizacja zleceń
 • Obsługa odbywa się za pomocą poczty elektronicznej lub telefonu. Pliki wyceniamy w ciągu około 30 minut. Dokumenty możesz nam przekazać za pomocą formularza, jako załącznik poczty elektronicznej, lub wysłać pocztą.
 • Dogodne płatności
 • W przypadku klientów indywidualnych obowiązuje przedpłata. Klientom firmowym mamy do zaoferowania rozliczanie na podstawie faktur z dłuższym terminem zapłaty. Oferujemy też rozliczanie co tydzień lub co miesiąc, co ułatwia współpracę.
 • Jakość tłumaczeń z języka serbskiego oraz na język serbski
 • Naszym priorytetem jest zapewnienie szybkich tłumaczeń bardzo wysokiej jakości. Tłumacze współpracujący z naszym biurem używają oprogramowania CAT, które pozwala na zachowanie spójnego tłumaczenia i ułatwia współpracę między tłumaczami, gdy jednym plikiem zajmuje się kilka osób.
 • Dotrzymywanie terminów
 • Do każdego zlecenia wybieramy tłumacza, który zapewni nie tylko wysoką jakość przetłumaczonego tekstu, ale także będzie w stanie szybko wykonać Twoje zlecenie. Jeśli z naszego powodu tłumaczenie opóźni się o ponad 3 dni, otrzymujesz zwrot pieniędzy. Jeśli zachodzi taka potrzeba, możemy przetłumaczyć szybko dokumenty o dużej objętości.

Zapraszamy do współpracy osoby prywatne, firmy i instytucje, które potrzebują tłumaczeń z języka serbskiego i na ten język.

Jakie rodzaje tłumaczeń z języka serbskiego oraz na język serbski oferujemy?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i sprawdzonej kadrze tłumaczy, w której również znajdują native speakerzy możemy zaoferować szeroką ofertę tłumaczeń, są to między innymi:

 • tłumaczenia medyczne język serbski,
 • tłumaczenia techniczne serbski,
 • tłumaczenia specjalistyczne i prawnicze języka serbskiego,
 • tłumaczenia zwykłe oraz przysięgłe,
 • tłumaczenia finansowe,
 • informatyczne,
 • i wiele innych!

Jako profesjonalne biuro tłumaczeń naszym pragnieniem jest umożliwienie naszym klientom osiąganie ich celów niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Praca jest dla nas pasją, dlatego całe serce wkładamy w dostarczenie wysokiej jakości tłumaczeń i przekładów, czy to języka serbskiego, czy też innych języków z jakich możecie Państwo skorzystać decydując się na współpracę z Supertlumacz.pl.

Szybkie i profesjonalne tłumaczenia serbskiego

Niezależnie od tego, czy szukasz tłumaczeń uwierzytelnionych języka serbskiego, czy zwykłych, oferujemy dla Ciebie krótkie czasy realizacji. Zaczynamy od błyskawicznej wyceny, która zwykle trwa mniej, niż pół godziny. Dbamy o jakość naszych usług, ale absolutny priorytet stanowi dla nas również obsługa naszych obecnych i potencjalnych klientów na tłumaczenia języka serbskiego na polski oraz na inne języki.

Dajemy Ci pewność tego, że Twoje zlecenie zostanie wykonane w wyznaczonym terminie i że otrzymasz tłumaczenie z języka serbskiego bądź na język serbski bardzo wysokiej jakości. Stawiamy na ciągłe podwyższanie naszych umiejętności. Współpracujemy wyłącznie ze zweryfikowaną kadrą wykwalifikowanych tłumaczy języka serbskiego.

Tłumaczenia języka serbskiego – rzetelne podejście

Oferujemy dokładnie dopracowany proces wykonania tłumaczenia. Zaczyna się on od wybrania tłumacza serbskiego, który ma największe doświadczenie. Każdy dokument jest dokładnie sprawdzany pod kątem poprawności.

Dzięki elastycznym rozliczeniom jesteśmy w stanie zaoferować wygodne warunki współpracy. Nie przytłoczmy Cię dużą ilością faktur – oferujemy rozliczenia co tydzień lub co miesiąc, co znacznie ułatwia działanie.

Tłumacz serbsko-polski - skorzystaj z usług biura tłumaczeń Supertlumacz.pl

Jesteśmy polskim biurem, dlatego naturalnym jest, że głównym elementem naszych działań są tłumaczenia z języka serbskiego na język polski i odwrotnie. Przeszło 12 lat doświadczenia w branży pozwoliło nam również wypracować sprawdzone techniki szybkich i najwyższej jakości tłumaczeń z języka serbskiego na inne języki jak na przykład angielski czy niemiecki.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze szybko wycenimy i określi czas potrzebny na wykonanie usług. Dołącz do grona przeszło 35 tysięcy firm, które zaufały naszej jakości!

Tłumaczenia serbski FAQ

Tłumaczy dla Ciebie profesjonalny tłumacz wyspecjalizowany w tematyce, której dotyczy Twoje tłumaczenie serbskiego. Wysokiej klasy ekspert to gwarant nieskazitelności przekładu. Dodatkowo na straży jakości stoi kierownik projektu, który czuwa, aby teksty były przetłumaczone bez jakichkolwiek usterek.

Tak, tłumaczy „z” i „na” serbski także teksty związane ze światem biznesu. Prosimy o przesłanie wszystkich dokumentów i materiałów na nasz e-mail. Po zapoznaniu się z nimi wyślemy Ci wycenę i propozycję terminu realizacji.

Różnica jest wręcz kolosalna. Zawodowy tłumacz to gwarancja jakości, nieskazitelności i rzetelności tłumaczenia języka serbskiego. Laik to wiele niewiadomych – może nie wykonać przekładu w terminie czy popełnić błędy od tych małych aż po te duże, które mogą dużo Cię kosztować.

Przedstawiamy Ci cenę netto. Trzeba doliczyć do niej 23% podatku VAT. Wszystko rozpisujemy Ci czytelnie. Współpraca z nami opiera się na jasnych i uczciwych zasadach.

A.
A.
07:48 17 Sep 20
Tanio i dobrze
Michal Bilinski
Michal Bilinski
09:01 05 Aug 20
Szybko i sprawnie
Krystian Jarosz
Krystian Jarosz
16:59 03 Aug 20
Jestem bardzo zadowolony z tłumaczenia! Bardzo profesjonalne podejście. Tekst techniczny- praca magisterska została przetłumaczona w sposób bardzo staranny. Jeśli chodzi o czas oczekiwania to było to zrobione bardzo sprawnie. Gorąco polecam!
Justyna Lustig
Justyna Lustig
07:15 16 Jun 20
Jestem bardzo zadowolona z tłumaczenia wykonanego przez Biuro tłumaczeń "Super Tłumacz". Nazwa firmy wcale nie jest przypadkowa, bo zapewnia ona naprawdę profesjonalne usługi. Byłam zaskoczona szybkością wykonanego tłumaczenia. Tłumacz skontaktował się ze mną dosłownie po chwili od złożonego zapytania, a gotowe tłumaczenie otrzymałam już następnego dnia. Jest to godna polecenia firma, która oferuje wysokiej jakości usługi w naprawdę korzystnej cenie. Szczerze polecam!
Anna Żuchowska-Bednarz
Anna Żuchowska-Bednarz
14:14 15 Jun 20
Szybka reakcja, profesjonalne tłumaczenie, dobra cena. Serdecznie polecam!
DOMINIK BIEL
DOMINIK BIEL
17:20 07 Jun 20
Bardzo porządna firma chcę aby tłumaczyli ludzie z zagraniczny a nie polscy tłumacze I tak jest dobrze po prawnie bardzo super drogo jest ale profesjonalne podziwiam tych ludzi
Daniel S.
Daniel S.
09:10 12 May 20
Mialem skomplikowany tekst do przetlumaczenia, dokumenty po powrocie z pracy w Anglii. Biuro Supertlumacz wykonalo zadanie bardzo szybko(praktycznie w jeden dzien). Tlumaczenie bylo perfekcyjne i pomoglo ubiegac sie o zwrot podatku.Polecam i zajrze znowu do tego biura, bo mam jeszcze jedno tlumaczenie do zrobienia.
Piotr Makowski
Piotr Makowski
09:50 05 May 20
Mogę szczerze polecić firmę SUPERTŁUMACZ. Zlecałem tam już drugie tłumaczenie i zostało ono profesjonalnie wykonane, kontakt był bardzo dobry jak również czas realizacji. Po dwóch dniach miałem tłumaczenie w pdf na poczcie e-mail, a po trzech lub czterech oryginały dotarły listem poleconym.
Michal Kaminski
Michal Kaminski
12:33 24 Apr 20
Tłumaczenie zostało przygotowane solidnie i szybko. Na każdym etapie (zamówienia, zapłaty, tłumaczenia, odbioru) wszystko było jasne i proste.
Kamila Śnieżek
Kamila Śnieżek
08:39 24 Apr 20
Jestem bardzo zadowolona z wykonanego tłumaczenia CV. Zamówienie otrzymałam we wskazanym terminie pomimo tego, iż wyznaczyłam naprawdę krótki i inne firmy nie były w stanie zaproponować konkurencyjnego terminu. Obsługa klienta i upewnianie się czy klient jest zadowolony z realizacji na bardzo wysokim poziomie. Polecam!
Tłumaczenia serbski 1

Tłumaczenia

Tłumaczenia serbski 45

Realizuj swoje cele w każdym języku

O Tłumaczeniach

malzenstwo a praca tlumacza, tlumaczenie aktu malzenstwa, przeklad aktu malzenstwaO tłumaczeniach

Małżeństwo a praca tłumacza

6 września 2020

Małżeństwo a praca tłumacza? Tak, do tłumaczenia aktu małżeństwa i innych dokumentów z Urzędu

rodzaje tlumaczen specjalistycznych, tlumaczenia specjalistyczne, rodzaje tlumaczenO tłumaczeniach

Rodzaje tłumaczeń specjalistycznych

15 sierpnia 2020

Interesują Cię tłumaczenia specjalistyczne? Chcesz wiedzieć, co dokładnie kryje się pod terminem przekład specjalistyczny?

historia tlumaczen ustnych, tlumaczenia ustne, historia tlumaczyO tłumaczeniach

Historia tłumaczeń ustnych

14 sierpnia 2020

Zastanawiasz się czy w każdym biurze tłumaczeń znajdziesz tłumacza ustnego? Interesuje Cię historia tłumaczeń

Oceń stronę!
[Ocen: 4 Średnia: 5]