Tłumaczenie mołdawski

SuperTłumacz® – oferujemy profesjonalne tłumaczenia mołdawskiego. Wesprzemy Cię i w Polsce, i w Mołdawii.

Język mołdawski to odmiana języka rumuńskiego. Gramatyka i ortografia tych języków jest zbliżona. Mówi nim około 10 mln osób na świecie, z czego większość z nich mieszka w Mołdawii.

Wielu spośród naszych klientów poszukuje tłumaczeń z tego języka – jeśli jesteś jednym z nich, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Mamy wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniach języka mołdawskiego na język polski oraz inne języki świata. Wykonujemy również tłumaczenia na język mołdawski.

Dlaczego SuperTłumacz®? Jako biuro tłumaczeń istniejemy na rynku od 2008 roku. Przez te wszystkie lata mieliśmy okazję pracować dla ponad 35 tysięcy klientów. Dbamy o jakość usług, stale doskonalimy i poszerzamy kompetencje naszych pracowników, w tym tłumaczy języka mołdawskiego.

Superjakość jest bezcenna!

6 powodów przemawiających za supertłumaczeniem mołdawskiego

kalendarz.png

Doświadczenie - realizujemy tłumaczenia od 2008 roku.

online.png

Usługa online - przekład zamówisz z dowolnego miejsca w Polsce i na świecie.

translation.png

Tłumacze obsługujący 42 języki świata.

30-minut-1.png

Superszybka wycena - koszt tłumaczenia mołdawskiego podamy Ci do 30 minut.

iso-1.png

Certyfikat jakości ISO 9001:2015 - pracujemy w zgodzie na najwyższymi standardami.

five-stars.png

Średnia ocen na Google to 5.0. - klienci cenią sobie wykonywane przez nas tłumaczenia.

Tłumaczenia z i na język mołdawski – dlaczego warto je nam powierzyć?

Zaufanie jest szczególnie ważne w przypadku języków, takich jak mołdawski – nie da się rozszyfrować mołdawskiego bez znajomości języka mieszkańców Mołdawii lub trudno samodzielnie ocenić jakość przekładu w inny sposób, niż przez biuro tłumaczeń. Z nami masz pewność, że otrzymałeś tłumaczenie spełniające swoje zadanie i Twoje oczekiwania.

Supertłumacze to profesjonaliści, którym możesz zaufać.

Dużą część naszej ekipy stanowią lekarze, inżynierowie, absolwenci kierunków technicznych i medycznych oraz osoby po studiach filologicznych. Znają specjalistyczne słownictwo, mają wiedzę z dziedziny, w której się specjalizują; a do tego tłumaczą w Twoim języku.

Nasz tłumacz języka mołdawskiego to ktoś, na kim możesz polegać. Dlaczego? Chodzi o etykę zawodową.

Przykładamy szczególną uwagę do takich kwestii, jak:

 • bezpieczeństwo dokumentów, które otrzymujemy do przetłumaczenia na język mołdawski lub z języka mołdawskiego,
 • zachowanie prywatności klientów,
 • jakość tłumaczenia – nasz tłumacz polsko-mołdawski i tłumacz mołdawsko-polski to gwarancja jakości,
 • dotrzymywanie terminów – przetłumaczone dokumenty, teksty, content na stronę internetową oddajemy w Twoje ręce w umówionym terminie,
 • możliwość bardzo szybkiego tłumaczenia dokumentów o bardzo dużej liczbie stron,
 • ceny przyjazne Twojej kieszeni i dokładne obliczanie ilości stron rozliczeniowych.

Dzięki temu nasi klienci bardzo często wracają z kolejnymi zleceniami tłumaczenia z mołdawskiego na polski lub na inny język. Jeśli i Ty chcesz skorzystać z przekładu dokumentów na język mołdawski lub z tego języka, zapraszamy Cię najpierw do bezpłatnej wyceny tłumaczenia, a następnie do jego realizacji.

Tłumaczenia mołdawski 1
Lista gwarancji, jakie od nas otrzymujesz:
 • Przekład wykonany przez supertłumacza.
 • Tłumaczenia wykonane na najwyższym poziomie.
 • Krótki czas oczekiwania na realizację zlecenia.
 • Konkurencyjne ceny.
 • Tłumaczenia spełniające wszystkie Twoje wytyczne.

To możemy dla Ciebie zrobić:

Tłumaczenia mołdawski 2

Przetłumaczymy tekst specjalistyczny

Szukasz tłumaczeń naukowych, medycznych, prawniczych lub innych tekstów specjalistycznych? W naszym biurze tłumaczeń zajmują się nimi specjaliści!

Tłumaczenia mołdawski 3

Korekta języka tłumaczenia

Dzięki naszym usługom, tekst może być znacznie łatwiejszy w odbiorze. Oferujemy korektę pod względem stylistycznym i składniowym.

Tłumaczenia mołdawski 4

Tłumaczenie tekstów zwykłych

Przetłumaczenie listu motywacyjnego, CV czy życiorysu nie stanowi dla nas żadnej bariery. Zaprezentuj pracodawcy profesjonalne pismo.

Tłumaczenia mołdawski 5

Tłumaczenie uwierzytelnione (przysięgłe)

Powierz nam dokumenty wymagające troski najlepszych tłumaczy – zleć nam tłumaczenia przysięgłe.

Tłumaczenie, które potrzebujesz wykonać wpłynie na Twoją przyszłość? Wyślij nam teksty.

Rekomendują nas

Tłumaczenia mołdawski 6
Tłumaczenia mołdawski 7
Tłumaczenia mołdawski 8

Tłumaczymy sens, a nie tylko słowa

Dobre tłumaczenie to więcej niż zmiana wyrazów. Oddaje zarówno znaczenie tekstu jak i jego intencje.

Jak działają supertłumaczenia mołdawskiego?

1.png

Kontakt z Biurem Klienta.

2.png

Klient prosi o wycenę materiałów.

3.png

Analiza dokumentów lub tekstów.

4.png

Przedstawienie warunków współpracy.

5.png

Szukamy odpowiedniego tłumacza mołdawskiego.

6.png

Realizujemy przekład.

Jakość udokumentowana

Tłumaczenia mołdawski 9

Tłumaczenia języka mołdawskiego FAQ

Tak. Z chęcią przygotujemy dla Ciebie tłumaczenie techniczne z języka mołdawskiego i na język mołdawski. Ich przygotowaniem zajmują się profesjonalni tłumacze wyspecjalizowani w tej dziedzinie.
Gwarantem najwyższej jakości przygotowywanych przez nas tłumaczeń są ludzie, którzy tworzą usługę tłumaczeń mołdawskiego. Mowa o najlepszych na rynku zawodowych tłumaczach. Dzięki nim, a także posiadanym przez nas certyfikatom jakości QS Zurich AG i ISO 9001:2015, możesz mieć pewność, że oddajesz tekst do tłumaczenia mołdawskiego w zaufane ręce.
W przypadku krótkich tłumaczeń mołdawskiego, standardowo wykonujemy 6 stron na dzień (strona to 1600 znaków ze spacjami). Najlepiej, abyś przesłał nam swoje materiały do przekładu. W ofercie znajdziesz dokładny najszybszy termin realizacji przekładu.
W ofercie podajemy ceny netto, trzeba doliczyć do nich 23% VAT-u. W ten sposób masz jasny system wyceny i od początku pewną cenę.

Nasze specjalizacje

tlumaczenia-cv.png

Dokumenty do pracy

Od wielu lat klienci korzystają z naszego doświadczenia i wiedzy, aby dostać pracę w innym kraju. Tłumaczymy CV, listy motywacyjne i uprawnienia zawodowe.

tlumaczenia-dla-firm-1.png

Tłumaczenia dla firm

Usprawniamy wejście na nowy rynek. Pomagamy w zacieśnianiu współprac biznesowych, wspieramy w sprawach urzędowych i dbamy o to, aby tekst reklamy był we właściwy sposób odebrany przez osoby pochodzące z Mołdawii.

tlumaczenia-stron-internetowych-1.png

Treści do Internetu

Strona internetowa po mołdawsku to większe zasięgi i możliwość dotarcia do nowych odbiorców i klientów.

tlumaczenia-prawnicze.png

Prawo

Pomagamy właściwie zrozumieć i przetłumaczyć dokumenty przetargowe, umowy, zaświadczenia administracyjne i wiele innych.

tlumaczenia-medyczne.png

Medycyna

Ułatwiamy kontakt pacjentom z lekarzami i specjalistom z innymi ekspertami. Dzięki naszym tłumaczeniom naukowcy mają możliwość dzielić się odkryciami i wiedzą.

tlumaczenia-techniczne.png

Technika

Nasi tłumacze to ludzie techniki – znają branżową terminologię i rozumieją, że podstawą każdego tłumaczenia jest dokładność.

Supertłumaczenia zamówisz wypełniając formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej, wysyłając e-mail lub bezpośrednio dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta.

Poznaj lepiej naszą usługę:

Nasze biuro tłumaczeń wykonuje wszystkie tłumaczenia z języka mołdawskiego i na ten język. Oferujemy zarówno tłumaczenia uwierzytelnione, jak i zwykłe. Obsługujemy większość branż, dziedzin i tematów.

Współpracujemy z zawodowymi tłumaczami mołdawskiego, dzięki czemu możemy zaoferować rzetelny przekład. Wielu z nich to eksperci zajmujący się budownictwem, inżynierią, medycyną, prawem czy transportem. Jest to szczególnie ważne w przypadku tłumaczeń dokumentów specjalistycznych.

Oferujemy profesjonalne przekłady języka mołdawskiego, w tym między innymi:

 • tłumaczenia medyczne z języka mołdawskiego i na język mołdawski,
 • tłumaczenia techniczne języka mołdawskiego,
 • mołdawskie tłumaczenia finansowe i prawnicze,
 • mołdawskie tłumaczenia zwykłe,
 • tłumaczenia przysięgłe języka mołdawskiego.

W naszej ofercie znajduje się również wiele innych tłumaczeń języka mołdawskiego dopasowanych do Państwa potrzeb! Listę specjalizacji i obsługiwanych języków znajdziesz na naszej stronie internetowej. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta!

Ile zapłacę za tłumaczenia z i na język mołdawski? To jedno z tych pytań, które najczęściej słyszy nasz konsultant. Nie mamy dla Ciebie gotowej odpowiedzi. Podajemy cenę dopiero po wglądzie w Twoje dokumenty biznesowe, foldery reklamowe, książkę kulinarną, materiały budowlane czy treści przeznaczone dla programistów.

W celu otrzymania konkretnej kwoty wyślij nam zapytanie na nasz e-mail lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Wycena do 30 minut – całkowicie darmowa i bez zobowiązań. Szybko poznasz koszty zlecenia.

Co wpływa na cenę? Wiele czynników, wśród nich warto wymienić: typ dokumentów /treści, objętość materiałów do tłumaczenia z lub na mołdawski, para języków, poziom trudności. Standardowo, za teksty wymagające udziału tłumacza i specjalisty w jednej osobie, zapłacisz więcej niż za te o charakterze ogólnym. Duże projekty naturalnie wiążą się z większymi wydatkami niż zlecenia dotyczące przekładu pojedynczych dokumentów. Im trudniej dostępny tłumacz i ekspert w Twojej dziedzinie, tym zwykle trzeba liczyć się z tym, że rosną koszty.

Zadzwoń lub napisz do nas i zapytaj o wycenę.

W biurze tłumaczeń SuperTłumacz® pracują tłumacze mołdawskiego, którzy mają wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniach pisemnych. Oferujemy krótkie terminy realizacji zleceń. Dzięki temu szybko otrzymasz tłumaczenie z mołdawskiego na język polski, ale i będziesz miał pewność, że dotrze na czas lub nawet jeszcze wcześniej!

Możesz nam zlecić tłumaczenie w trybie pilnym, które zostanie wykonane ekspresowo. Jak to jest możliwe? Współpracujemy z wieloma doświadczonymi tłumaczami języka mołdawskiego, którzy przez lata wykonali tysiące dobrych i rzetelnych tłumaczeń różnej formy tekstów. Ich doświadczenie i nasza usługa zapewniają jakość w każdym trybie pracy. Co ważne, w przypadku bardzo dużych projektów, po prostu nad Twoimi tłumaczeniami pracuje więcej tłumaczy. W ten sposób możemy zagwarantować Ci wysoką klasę przekładów i krótkie terminy ich wykonania.

Współpracę z klientami budujemy dzięki wzajemnemu zaufaniu i pewności, że można na nas polegać.

Wszystkie pliki, które do nas wysyłasz, są zabezpieczane za pomocą odpowiedniego protokołu i traktowane jak poufne.

Dzięki procesom, które stosujemy podczas tłumaczeń na język mołdawski, otrzymujesz przekład najwyższej jakości. Tłumaczenie jest sprawdzane przez kilka osób, dzięki czemu ilość reklamacji w naszym biurze jest bardzo mała.

Supertłumacze to ludzie, którym możesz zaufać. Są profesjonalistami – dbają nie tylko o poufność danych, ale i Twoje interesy. Od początku istnienia naszego biura tłumaczeń tłumaczymy tak, aby każdy klient otrzymał dokładnie to, na czym mu zależy. Zaprojektowaliśmy tak usługę tłumaczeń mołdawskiego, aby łączyła estetykę wykonania z jakością i stawianymi przez Ciebie wymogami.

Dzięki elastycznym rozliczeniom możesz bez problemu dokonać zapłaty za przetłumaczone pliki. Dla firm oferujemy długie terminy płatności i faktury wystawiane wtedy, gdy najbardziej Ci to odpowiada.

Każde tłumaczenie języka mołdawskiego wykonywane jest w sposób indywidualny zgodnie z potrzebami i charakterem zlecenia. Dbamy o stałych klientów, dlatego, jeśli systematycznie zamawiasz tłumaczenia w naszym biurze możesz liczyć na rabat!

Masz pytanie? Skontaktuj się z biurem tłumaczeń SuperTłumacz®!

Skorzystaj z naszej wiedzy

Szybkie tłumaczenie CVArtykuły na temat tłumaczeń

Szybkie tłumaczenie CV – jak to zrobić?

30 lipca 2022

Profesjonalne Curriculum Vitae to pierwszy krok w kierunku zdobycia wymarzonej pracy. Dlatego to jeden

Jak nauczyć się chińskiegoNauka języków obcych

Jak nauczyć się chińskiego?

29 lipca 2022

Dziś znajomość języków obcych to podstawa. Większość z nas zna angielski czy niemiecki, choć

Czym się różni język ukraiński od rosyjskiegoO językach obcych

Czym się różni język ukraiński od rosyjskiego?

29 lipca 2022

Wiele osób uważa, że język rosyjski i ukraiński prawie wcale się nie różnią. Są