Tłumaczenie słoweński - profesjonalne tłumaczenia ze słoweńskiego i na słoweński

Tłumaczenia języka słoweńskiego – biuro tłumaczeń SUPERTŁUMACZ®.

Ciągle i ciągle „nič” („zero”) sukcesów? Masz świetny produkt /usługę, ale wiesz, że bez pomocy tłumacza polsko-słoweńskiego dosłownie i w przenośni nie przetłumaczysz tego, co masz do zaoferowania potencjalnym odbiorcom posługującym się językiem słoweńskim. Jak temu zaradzić? Jak obejść ten problem i wybić się ponad konkurencję?

Mamy dla Ciebie pomysł. Taki naprawdę super. Genialny i prosty zarazem. Co powiesz na biuro tłumaczeń języka słoweńskiego SUPERTŁUMACZ®?

Fakt, słoweński jest językiem powszechnie uważanym za jeden najtrudniejszych na mapie Europy, ale trudności można pokonać, problemy zażegnać, a z planami przejść do działania. Wystarczy mieć po swojej stronie odpowiedniego, solidnego i zaufanego tłumacza języka słoweńskiego. U nas znajdziesz takiego specjalistę!

Tłumaczenia słoweńskiego w wersji super:

kalendarz.png

Doświadczenie od 2008 roku.

online.png

Nowoczesna usługa online.

translation.png

Tłumaczenia słoweńskiego z i na 42 języki świata.

30-minut-1.png

30-minutowy czas oczekiwania na wycenę.

iso-1.png

Certyfikat jakości ISO 9001:2015.

five-stars.png

Średnia ocena na Google – 5.0.!

Dlaczego warto oddać w nasze ręce tłumaczenia z i na język słoweński?

Słyszysz: „napišite to prosim” („proszę to zapisać”) po słoweńsku. Sprawa jest ważna, może być poważna lub taka, co to nie może czekać ani chwili. Ktoś chce dać Ci pracę, ktoś chce zostać Twoim partnerem biznesowym, ktoś oferuje pomoc.

Wszystko fajnie, super i extra, ale… Co robić? Gdzie szukać? Kogo prosić o pomoc? Nie potrafisz posługiwać się językiem mieszkańców Słowenii. Nie jesteś też poliglotą o wyjątkowych umiejętnościach, w kilka chwil nie zgłębisz tajników słoweńskiego i nie poradzisz sobie ze wszystkim sam.

Masz szczęście. Kiedy potrzebne Ci tłumaczenie słoweński-polski czy polski-słoweński, poproś o pomoc profesjonalistę cenionego przez klientów. Fachowiec jest tu potrzebny, ponieważ Słoweńcy mają ponad czterdzieści dialektów! Mówi się tutaj, że „każda wieś ma swój głos” (słoweńskie: „vsaka vas ima svoj glas”). Dobrze więc mieć kogoś, kto to ogarnia!

W biurze tłumaczeń SUPERTŁUMACZ® wykonujemy przekłady, które charakteryzują się:

 • rzetelnością – każde tłumaczenie polskiego na słoweński i tłumaczenie słoweńskiego na polski dokładnie i precyzyjnie odtwarza wszystkie elementy i detale tekstu źródłowego. Oddajemy nie tylko główny sens tekstu, ale i każdy detal. Wychwytujemy to, co ukryte jest między słowami. Do tego dbamy o efekt pełnej naturalności – nasze przekłady nie mają tak zwanego efektu gorsetu tłumaczeniowego,
 • jakością – umiejętności językowe w połączeniu z wiedzą naszych tłumaczy gwarantują wysokiej jakości przekłady spełniające wszystkie standardy. Supertłumaczenia to coś więcej niż tylko brak błędów, to tłumaczenia odznaczające się klasą, stylem i naturalnością,
 • dostosowaniem do Twoich celów, działań i potrzeb – tłumaczenia polsko-słowieńskie online realizowane są w taki sposób, aby klient otrzymał dokładnie to, na czym mu zależy. W ten sposób tłumacząc pomagamy Ci załatwić sprawy w polskich i słoweńskich urzędach, „wprowadzamy” produkty i usługi na zagraniczny rynek czy wspieramy działania prowadzone w sieci.

Podkreślić należy także: Supertłumacze to wyłącznie i tylko zawodowcy, eksperci w Twojej branży lub dziedzinie. Wśród nich znajdziesz native speakerów i specjalistów po studiach wyższych, badaczy i naukowców, lekarzy i prawników, a także profesjonalnych tłumaczy słoweńskiego współpracujących z ekspertami. Co Ty na to?

Tłumaczenia słoweński 3
Zapewniamy:
 • Dostęp do specjalistów określanych przez klientów jako supertłumacze.
 • Jakość – na poziomie języka i merytoryki.
 • Krótkie terminy realizacji przekładów.
 • Ceny na każdą kieszeń.
 • Poufność.

Cennik tłumaczeń języka słoweńskiego

rodzaj tłumaczeniacena nettocena bruttojednostka rozliczeniowa
cena tłumaczenia z języka polskiego na język słoweński89 zł109,47 zł1 strona = 1600 znaków ze spacjami
cena tłumaczenia z języka słoweńskiego na język polski89 zł109,47 zł1 strona = 1600 znaków ze spacjami
cena tłumaczenia przysięgłego z języka polskiego na język słoweński124,6 zł153,26 zł1 strona = 1125 znaków ze spacjami
cena tłumaczenia przysięgłego z języka słoweńskiego na język polski124,6 zł153,26 zł1 strona = 1125 znaków ze spacjami
cena proofreadingu tłumaczenia słoweńskiego54 zł66,42 zł1 strona = 1600 znaków ze spacjami

Supertłumaczenia zamówisz wypełniając formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej, wysyłając e-mail lub bezpośrednio dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta.

Tak działają supertłumaczenia słoweńskiego:

1.png

Kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

2.png

Klient zgłasza prośbę o wycenę dokumentów lub tekstów.

3.png

„Przyglądamy się” materiałom, które otrzymaliśmy.

4.png

Przedstawiamy warunki współpracy.

5.png

Szukamy odpowiedniego tłumacza.

6.png

Wykonujemy przekład.

1. Gwarantujemy Ci superszybką wycenę – od momentu przesłania nam formularza z zapytaniem maksymalnie do 30 minut na Twojej skrzynce e-mailowej pojawi się nasza wycena.

2. Osoby fizyczne proszone są o przedpłatę. Jest to standardowy mechanizm w przypadku każdego Klienta fizycznego. Przedpłatę możesz dokonać korzystając z metody płatności online lub wykonując tradycyjny przelew bankowy.

Potrzebujesz wykonać tłumaczenie zwykłe i tłumaczenie przysięgłe (tłumaczenie uwierzytelnione) z języka słoweńskiego na polski lub z polskiego na słoweński? Jesteś zainteresowany współpracą z zawodowym tłumaczem słoweńskiego, który świetnie zna Twoją branżę lub orientuje się w tematyce Twojego zlecenia?

W naszym biurze tłumaczeń gwarantujemy najwyższą jakość zarówno tłumaczeń słoweńsko-polskich jak i polsko-słoweńskich.

To możemy dla Ciebie zrobić:

Tłumaczenia słoweński 4

Przetłumaczymy tekst specjalistyczny

Szukasz tłumaczeń naukowych, medycznych, prawniczych lub innych tekstów specjalistycznych? W naszym biurze tłumaczeń zajmują się nimi specjaliści!

Tłumaczenia słoweński 5

Korekta języka tłumaczenia

Dzięki naszym usługom, tekst może być znacznie łatwiejszy w odbiorze. Oferujemy korektę pod względem stylistycznym i składniowym.

Tłumaczenia słoweński 6

Tłumaczenie tekstów zwykłych

Przetłumaczenie listu motywacyjnego, CV czy życiorysu nie stanowi dla nas żadnej bariery. Zaprezentuj pracodawcy profesjonalne pismo.

Tłumaczenia słoweński 7

Tłumaczenie uwierzytelnione (przysięgłe)

Powierz nam dokumenty wymagające troski najlepszych tłumaczy – zleć nam tłumaczenia przysięgłe.

Tłumaczenie, które potrzebujesz wykonać wpłynie na Twoją przyszłość? Wyślij nam teksty.

Rekomendują nas

Tłumaczymy sens, a nie tylko słowa

Dobre tłumaczenie to więcej niż zmiana wyrazów. Oddaje zarówno znaczenie tekstu jak i jego intencje.

Jakość udokumentowana

Tłumaczenia słoweński 8

Tłumaczenia języka słoweńskiego FAQ

Tak, pomagamy osobom myślącym o pracy w Słowenii. Prześlij nam swoje CV, a także wszystkie niezbędne dokumenty do przetłumaczenia na słoweński. Odezwiemy się do Ciebie, do 30 minut. W ofercie znajdziesz cenę oraz termin realizacji tłumaczenia. 

Oczywiście. Możemy pochwalić się tym, że tłumaczą z i na słoweński zawodowi tłumacze o nienagannej opinii. To profesjonaliści wyspecjalizowani w wielu branżach i dziedzinach, których odpowiednio dobieramy do każdego zlecenia. Co więcej, to ludzie pełni pasji i zaangażowani w swoją pracę, stąd są naprawdę godni zaufania.

Przedstawiamy Ci wycenę bardzo jasno. Za tłumaczenie z lub na słoweński podajemy cenę netto, doliczasz 23% VAT. To bardzo prosty i czytelny dla Ciebie system, który promuje uczciwość. Nie musisz bać się żadnych ukrytych kosztów. 

Wycena jest darmowa i do niczego Cię nie zobowiązuje. To jedynie informacja o kosztach i terminie realizacji. Oczywiście z chęcią zachęcamy do skorzystania z naszej usługi tłumaczenia słoweńskiego. 

Nasze specjalizacje

tlumaczenia-cv.png

Tłumaczenia CV

Pomożemy Ci zrobić dobre wrażenie na osobie odpowiedzialnej za rekrutację w zagranicznej firmie.

tlumaczenia-dla-firm-1.png

Tłumaczenia dla firm

Z profesjonalnymi tłumaczeniami dokumentów, materiałów informacyjnych i reklamowych oraz umów masz możliwość przekuć sukces z rynku rodzimego na rynek w Słowenii.

tlumaczenia-stron-internetowych-1.png

Tłumaczenia stron internetowych

Zadbamy o Twoje interesy w sieci – tłumaczymy między innymi sklepy internetowe i strony www.

tlumaczenia-prawnicze.png

Tłumaczenia prawnicze

Z pomocą naszych ekspertów zadbasz o każdy detal umów i innych dokumentów, które potrzebujesz przetłumaczyć.

tlumaczenia-medyczne.png

Tłumaczenia medyczne

Nasi tłumacze to fachowcy, którzy pomagają zrozumieć zalecenia lekarza, tłumaczą specjalistyczne dokumenty i wspierają w tworzeniu przekładów publikacji naukowych.

tlumaczenia-techniczne.png

Tłumaczenia techniczne

Jesteśmy partnerem wielu firm z dziedziny techniki, dla których najważniejsza jest wysoka jakość tłumaczeń dokumentów i innych treści specjalistycznych.

tłumaczenia biznesowe

Tłumaczenia biznesowe

Dzięki profesjonalnym tłumaczeniom biznesowym możesz odnieść sukces na rynku słoweńskim. Zapewniamy tłumaczenia kontraktów, prezentacji oraz wszelkich treści związanych z biznesem.

tłumaczenia naukowe

Tłumaczenia tekstów naukowych

Rzetelne tłumaczenia formuł matematycznych, specjalistycznej terminologii oraz wszelkich materiałów naukowych zapewniają spójność tłumaczenia z tekstem oryginału.

tłumaczenia dokumentów samochodowych

Tłumaczenia dokumentów samochodowych

Przekładamy dokumentację pojazdów sprowadzonych z zagranicy. Dzięki temu możesz wygodnie i skutecznie zalegalizować dokumenty samochodowe i zarejestrować pojazd w polskim urzędzie.

tłumaczenia dokumentów motocyklowych

Tłumaczenia dokumentów motocyklowych

Usługa tłumaczenia dokumentów motocyklowych obejmuje pełen zakres dokumentacji związanych z motocyklem. Dzięki naszym tłumaczeniom skutecznie zalegalizujesz dokumenty pojazdu.

tłumaczenia budowlane

Tłumaczenia budowlane

Podczas realizacji projektów budowlanych o zasięgu międzynarodowym niezbędne są profesjonalne, rzetelne i fachowe tłumaczenia budowlane, które ułatwią sprawną komunikację wszystkich stron zaangażowanych w projekt.

tłumaczenia chemiczne

Tłumaczenia chemiczne

Wysokiej jakości tłumaczenia chemiczne są konieczne, gdy chcesz zdobyć zagraniczne rynku dla swoich towarów i usług. Współpracujemy z super tłumaczami, którzy na przekładach chemicznych znają się jak nikt inny.

tłumaczenia instrukcji obsługi

Tłumaczenia instukcji obsługi

Od 2008 roku wspieramy naszych Klientów w działaniach, które pomogą zaistnieć na rykach zagranicznych, zapewniając profesjonalne tłumaczenia instrukcji obsługi maszyn i urządzeń.

tłumaczenia dokumentów

Tłumaczenia dokumentów

Dzięki profesjonalnym tłumaczeniom dokumentów szybciej zrealizujesz zamierzone cele. Przekładamy dokumenty z wielu dziedzin, wspierając naszych Klientów w ich działaniach w sferze prywatnej i zawodowej.

Supertłumaczenia zamówisz wypełniając formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej, wysyłając e-mail lub bezpośrednio dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta.

Poznaj lepiej naszą usługę:

W kraju pszczelarzy (w Słowenii pszczelarstwem trudni się aż ok. 90 tys. osób z 2 mln mieszkańców tego kraju) dogadasz się po słoweńsku. Wszystko miodzio, pod warunkiem, że będziesz miał odpowiednich ludzi do pracy. „Jakie pszczoły, taki miód” – znasz to przysłowie?

Twój profesjonalny tłumacz na słoweński lub tłumacz słoweński na polski koniecznie powinien być specjalistą, najlepiej profesjonalnym ekspertem znającym się i na słoweńskim, i na Słowenii.

Słoweński należy do grupy języków południowosłowiańskich, jest jednym z oficjalnych języków Unii Europejskiej, ma status urzędowy w Słowenii. Przydać się może również w Austrii, we Włoszech i w Chorwacji.

Tłumacz języka słoweńskiego oprócz tych wyżej wymienionych, podstawowych informacji o słoweńskim, ma przenikać najodleglejsze, najdziwniejsze i w ogóle wszystkie zakamarki, przestrzenie i sfery tego języka i związanej z nim kultury oraz realiów Słowenii.

Co daje współpraca z ekspertem języka słoweńskiego? Oprócz tłumaczeń, które są solidne i skuteczne, fachowiec odciśnie piętno na Twoich celach, działaniach i różnych sprawach, które musisz prowadzić po słoweńsku. Gwarancja najwyższej jakości i pewność, że ktoś na pewno Cię wesprze i pomoże, jest bezcenna. Ta inwestycja to same profity!

Oferujemy Ci:

 • tłumaczenia słoweńskiego online,
 • tłumaczenia słoweńskiego – pisemny przekład w kombinacjach na 42 języki świata (np. tłumaczenie z języka słoweńskiego na czeski, tłumaczenia pisemne ze słoweńskiego na angielski czy tłumaczenia z niemieckiego na słoweński),
 • tłumaczenia na słoweński i tłumaczenia ze słoweńskiego na polski,
 • tłumaczenia zwykłe w szerokim zakresie tematów, branż i typów dokumentów,
 • słoweńskie tłumaczenia tekstów specjalistycznych,
 • słoweńskie tłumaczenia przysięgłe (wykonuje je tłumacz słoweński przysięgły),
 • tłumaczenia finansowe języka słoweńskiego,
 • tłumaczenia prawnicze języka słoweńskiego,
 • tłumaczenia medyczne i farmaceutyczne słoweńskiego,
 • tłumaczenia techniczne słoweńskiego,
 • tłumaczenia informatyczne słoweńskiego.

Na powyższej liście nie znalazłeś interesującego Cię tematu lub dziedziny? Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Obszar Słowenii jest niewielki, ale liczba dialektów naprawdę bardzo duża – jest ich tu aż 46! Przerażony? Taka reakcja jest zupełnie naturalna dla laika. Supertłumacz nie widzi w tym trudności. Słoweński jest dla naszego tłumacza językiem fascynującym, pięknym i stawiającym wyzwania. Na szczęście fachowiec ma zestaw „narzędzi”, które pomagają mu wykonać przekłady, które są nie tylko skuteczne, ale i super!

Płacisz za wiedzę i umiejętności tłumacza języka słoweńskiego. Koszt, jaki poniesiesz jest miarodajny do poziomu skomplikowania Twojego zlecenia.

W biurze tłumaczeń SUPERTŁUMACZ®, zanim podamy Ci konkretną kwotę, chcemy „zobaczyć” Twoje teksty. „Przyglądamy się” im z każdej strony. Wgląd w treści to czasem podróż do Słowenii, a czasem do Polski. Bywa, że „podróżujemy” gdzieś daleko, do krajów egzotycznych, ponieważ nasz klient chce przetłumaczyć dokumenty np. na chiński czy wietnamski. Dopiero po zweryfikowaniu rodzaju tłumaczenia, tematyki, objętości tekstów podajemy ceny.

Zapraszamy do wyceny – do niczego Cię nie zobowiązuje, a daje możliwość rozeznania się w kosztach tłumaczenia języka słoweńskiego.

Wiedziałeś, że słoweński jako jeden z nielicznych języków słowiańskich zachował liczbę podwójną? Bywa określana jako liczba podwójna, liczba mnoga, dualis. Służy wyrażaniu podwójności, parzystości. Ma własne formy gramatyczne różniące się od form liczby mnogiej, np. „dwa króla” czy „dwie słońcy” (to nie błąd w pisowni!).

Przerażony? Dziwnie to brzmi? A jak jedno słowo lub zdanie sprawi, że zamiast cieszyć się zwycięstwem, zaliczysz wpadkę przez wielkie „W”?

Przekujmy to na podwójny sukces. Co Ty na to?

To nic, że słoweński jest trudny i potrafi nabruździć, od tego jest ekspert od języka i od Twojej branży. Wszystkim się zajmie i wprowadzi Cię na słoweński rynek. Brzmi uczciwie, prawda?

W kraju pięknym, piętnaście razy mniejszy od Polski; w państwie, przez które przepływa rzeka Sawa, stolicą jest Lublana, a najwyższym szczytem jest Triglav (2 864 m n.p.m.) śmiało prowadź interesy. Z tłumaczem, którego efekty pracy klienci oceniają jako perfekt, super, extra; można zdziałać wszystko, czego się tylko zapragnie.

Dziś tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne czy tłumaczenia przysięgłe języka słoweńskiego nie muszą już Ci się kojarzyć z potem, stresem i lękiem. W każdym języku możesz odnosić sukcesy. Z odpowiednim specjalistą, polubisz interesy prowadzone po słoweńsku, w Lublanie, i nie tylko.

Tłumacz polskiego na słoweński czy tłumacz języka słoweńskiego na język polski to pewność jakości, a jakość to gwarancja sukcesu każdego podjętego przez Ciebie działania. „Ena” (raz), „dva” (dwa), „tri” (trzy) – gotowy na supertłumaczenie słoweńskiego? Pamiętaj, że choć Lublana jest najbardziej mokrą stolicą europejską, Ty nie musisz się spłukać na profesjonalnej usłudze tłumaczeniowej.

SUPERTŁUMACZ® to nie tylko wysoka jakość przekładów, ale i uczciwe oraz atrakcyjne stawki. Wycena Twojego projektu /tłumaczenia dokumentów /inne jest całkowicie darmowa i bez zobowiązań. Pora wziąć sprawy w swoje ręce i zrobić wreszcie tłumaczenia tekstów, które dadzą Ci efekt!

46 narzeczy pogrupowanych w 7 grup dialektów (karynckie, przymorskie, rowitarskie, goreńskie, doleńskie, styryjskie, panońskie). Są jeszcze prekmurski i rezjański – to dialekty, które jest najtrudniej zrozumieć.

Myślisz sobie „serio?”. Serio, serio! Jak widać mały kraj, a zaskakuje barwnością języka (zdążyliśmy Ci już o tym wcześniej wspomnieć!).

Zaskoczenie a unieruchomienie Cię w realizacji różnych celów i marzeń to dwie różne rzeczy. Zamiast zamartwiać się, ogarnij sprawy tłumaczenia na język słoweński lub z języka polskiego na język słoweński z zawodowym tłumaczem. Kiedy masz potrzebę, przekaż dokumenty do tłumaczenia lub wszelkie inne treści czy materiały, które potrzebujesz przełożyć z i na słoweński. Dobre inwestycje popłacają.

Tłumaczenia pisemne z języka słoweńskiego i na język słoweński z profesjonalistą to:

 • zero błędów, wpadek, przeinaczeń i nadinterpretacji,
 • najwyższa jakość tłumaczenia na i ze słoweńskiego,
 • dostęp do najlepszych w branży tłumaczy (w tym tłumacz przysięgły języka słoweńskiego),
 • słoweńskie tłumaczenia specjalistyczne tworzone przez specjalistów,
 • przekład oddany w uzgodnionym terminie.

Masz tekst do przetłumaczenia? Ogarnij to z Supertłumaczem!

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów

Oksford – najlepszy uniwersytet na świecie 1 Ciekawostki

Oksford – najlepszy uniwersytet na świecie

8 maja 2024

University of Oxford, znany również jako Oksford, to jedna z tych uczelni, która jest

Wywiad z Beatą PiotrowskąZ życia firmy

Zrozumienie różnic kulturowych to podstawa skutecznej współpracy na arenie międzynarodowej. Wywiad z Beatą Piotrowską

27 września 2023

Publikujemy wywiad z Beatą Piotrowską, finance assistant w SUPERTŁUMACZ®. Pani Beata opowie nam o

13 przesądów z różnych krajów świata 2 Ciekawostki

13 przesądów z różnych krajów świata

10 stycznia 2023

Geneza różnych przesądów jest mniej lub bardziej znana. Przykładowo, skąd zła sława piątku trzynastego?