Tłumaczenia słoweński

Tłumaczenia języka słoweńskiegobiuro tłumaczeń SuperTłumacz®.

Ciągle i ciągle „nič” („zero”) sukcesów? Masz świetny produkt /usługę, ale wiesz, że bez pomocy tłumacza dosłownie i w przenośni nie przetłumaczysz tego, co masz do zaoferowania Twoim potencjalnym klientom /odbiorcom /czytelnikom posługującym się językiem słoweńskim. Jak temu zaradzić? Jak obejść ten problem i wybić się ponad konkurencję? Mamy dla Ciebie pomysł. Taki naprawdę bombowy, i super hiper. Genialny i prosty zarazem. Co powiesz na biuro tłumaczeń języka słoweńskiego Supertlumacz.pl?

Fakt, słoweński jest językiem powszechnie uważanym za jeden najtrudniejszych na mapie Europy, ale trudności można pokonać, problemy zażegnać, a z planami przejść do działania Wystarczy mieć po swojej stronie odpowiedniego, solidnego i zaufanego tłumacza języka słoweńskiego. U nas znajdziesz takiego specjalistę!

Biuro tłumaczeń języka słoweńskiego: Supertłumaczy slovenski jezik /slovenščina

W kraju pszczelarzy (w Słowenii pszczelarstwem trudni się aż ok. 90 tys. osób z 2 mln mieszkańców tego kraju) dogadasz się po słoweńsku. Wszystko będzie miodzio, pod warunkiem, że będziesz miał odpowiednich ludzi do pracy. „Jakie pszczoły, taki miód” – znasz to przysłowie?

Twój profesjonalny tłumacz na słoweński lub tłumacz słoweński na polski koniecznie ma być specjalistą, i to takim dobrym, a najlepiej profesjonalnym ekspertem znającym się i na słoweńskim, i na Słowenii.

Oczywiście oprócz podstawowych informacji takich jak: słoweński należy do grupy języków południowosłowiańskich, ma status urzędowy w Słowenii i jest jednym z oficjalnych języków UE, obszarowo obejmuje głównie Słowenię (ale przydać się może również w Austrii, we Włoszech i w Chorwacji); ma przenikać najodleglejsze, najdziwniejsze i w ogóle wszystkie zakamarki, przestrzenie i sfery tego języka i związanej z nim kultury oraz realiów Słowenii.

Co daje współpraca z ekspertem języka słoweńskiego? Oprócz solidnych, świetnych i obłędnych tłumaczeń odciśnie ona piętno na Twoich celach, działaniach i różnych sprawach, które musisz prowadzić po słoweńsku. Gwarancja najwyższej jakości i pewność, że ktoś na pewno wesprze Cię i pomoże Ci, jest bezcenna. Ta inwestycja, to same profity!

Oferujemy Ci:

 • tłumacz słoweński online
 • tłumaczenia słoweński – pisemny przekład w kombinacjach na 42 języki świata (np. tłumaczenie z języka słoweńskiego na czeski, tłumaczenia pisemne ze słoweńskiego na angielski czy z tłumaczenia z niemieckiego na słoweński)
 • tłumaczenia na słoweński i tłumaczenia ze słoweńskiego na polski
 • tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne i przysięgłe (wykonuje je tłumacz słoweński przysięgły)
 • tłumaczenia finansowe język słoweński
 • tłumaczenia prawnicze język słoweński
 • tłumaczenia medyczne słoweński
 • tłumaczenia techniczne słoweński
 • tłumaczenia informatyczne słoweński
 • inne

Tłumaczenia polski-słoweński: 46 narzeczy pogrupowanych w 7 grup dialektów: Ogarniesz to z supertłumaczem

46 narzeczy pogrupowanych w 7 grup dialektów (karynckie, przymorskie, rowitarskie, goreńskie, doleńskie, styryjskie. Są jeszcze dialekty prekmurski i rezjański, najtrudniej zrozumiałe. Myślisz sobie „serio?”. Serio, serio! Jak widać mały kraj, a zaskakuje obfitością języka. Zaskoczenie a unieruchomienie Cię w realizacji różnych celów i marzeń to dwie różne rzeczy. Zamiast zamartwiać się, ogarnij sprawy tłumaczenia na język słoweński lub z języka polskiego na język słoweński z zawodowym tłumaczem. Kiedy masz potrzebę, przekaż dokumenty do tłumaczenia lub wszelkie inne treści czy materiały, które potrzebujesz przełożyć z i na słoweński. Dobre inwestycje popłacają.

Tłumaczenia pisemne z języka słoweńskiego i na język słoweński z profesjonalistą to:

 • zero błędów, wpadek, przeinaczeń i nadinterpretacji
 • najwyższa jakość tłumaczenia na i z słoweńskiego
 • dostęp do najlepszych w branży tłumaczy (w tym tłumacz przysięgły języka słoweńskiego)
 • słoweńskie tłumaczenia specjalistyczne tworzone przez specjalistów
 • tłumaczenia dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań
 • przekład oddany w uzgodnionym terminie

"Napišite to prosim": Yyyy... Tłumacz polsko-słoweński potrzebny na już!

Słyszysz: „napišite to prosim” („proszę to zapisać”) po słoweńsku. Sprawa jest ważna, może być poważna lub taka, co to nie może czekać ani chwili. Ktoś chce dać Ci pracę, ktoś chce zostać Twoim partnerem biznesowym, ktoś oferuje pomoc.

Wszystko fajnie, super i extra, ale… Co robić? Gdzie szukać? Kogo prosić o pomoc? Nie potrafisz posługiwać się językiem mieszkańców Słowenii. Nie jesteś też poliglotą o wyjątkowym umiejętnościach, który w kilka chwil zgłębi tajniki słoweńskiego i poradzi sobie ze wszystkim sam.

Masz szczęście. Potrzebne Ci tłumaczenie słoweński-polski, poproś więc o pomoc profesjonalistę cenionego przez klientów. Na przykład Supertlumacza.pl – wykonujemy tłumaczenia, które są rzetelne, wysokiej klasy i odpowiadające Twoim potrzebom, celom, działaniom.

Tłumaczą wyłącznie i tylko zawodowcy, eksperci w Twojej branży lub dziedzinie. Wśród nich znajdziesz native speakerów i specjalistów po studiach wyższych, a także profesjonalnych tłumaczy słoweńskiego współpracujących z ekspertami. Co Ty na to?

Profesjonalne tłumaczenia język słoweński: Liczba podwójna, podwójny sukces

Wiedziałeś, że słoweński jako jeden z nielicznych języków słowiańskich zachował liczbę podwójną? Bywa określana jako liczba podwójna, liczba mnoga, dualis. Służy wyrażaniu podwójności, parzystości. Ma własne formy gramatyczne różniące się od form liczny mnogiej, np. „dwa króla” czy „dwie słońcy”.

Przerażony? Dziwnie to brzmi? A jak coś pomylisz i jedno słowo lub zdanie sprawi, że zamiast cieszyć się zwycięstwem zaliczysz wpadkę przez wielkie „W”? A może przekujmy to na podwójny sukces? Co Ty na to? To nic, że słoweński jest trudny i potrafi nabruździć, od tego jest ekspert od języka i od Twojej branży. Wszystkim się zajmie i wprowadzi Cię na słoweński rynek. Brzmi uczciwie, prawda?

Tłumaczenia dokumentów: (PO)LUBlana interesy prowadzone po słoweńsku

W kraju pięknym, piętnaście razy mniejszy od Polski; w państwie, przez które przepływa rzeka Sawa, stolicą jest Lublana, a najwyższym szczytem jest Triglav (2 864 m n.p.m.) śmiało prowadź interesy. Z tłumaczem, którego efekty pracy klienci oceniają jako perfekt, super, extra, mega, profeska; można zdziałać wszystko, czego się tylko zapragnie.

Dziś tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne czy tłumaczenia przysięgłe język słoweński nie muszą już Ci się kojarzyć z potem, stresem i lękiem. W każdym języku możesz odnosić sukcesy. Z odpowiednim specjalistą, polubisz interesy prowadzone po słoweńsku, w Lublanie, i nie tylko.

Ena, dva, tri! Gotowy na supertłumaczenie?

Tłumacz polskiego na słoweński czy tłumacz języka słoweńskiego na język polski to pewność jakości, a jakość to gwarancja sukcesu każdego podjętego przez Ciebie działania. „Ena” (raz), „dva” (dwa), „tri” (trzy) – gotowy na supertłumaczenie słoweńskiego? Pamiętaj, że choć Lublana jest najbardziej mokrą stolicą europejską, Ty nie musisz się spłukać na profesjonalnej usłudze tłumaczeniowej.

Supertlumacz.pl to nie tylko wysoka jakość przekładów, ale i uczciwe oraz atrakcyjne stawki. Wycena Twojego projektu /tłumaczenia dokumentów /inne jest całkowicie darmowa i bez zobowiązań. Pora wziąć sprawy w swoje ręce i zrobić wreszcie tłumaczenia tekstów, które dadzą Ci efekt!

Tłumaczenia języka słoweńskiego FAQ

Tak, pomagamy osobom myślącym o pracy w Słowenii. Prześlij nam swoje CV, a także wszystkie niezbędne dokumenty do przetłumaczenia na słoweński. Odezwiemy się do Ciebie, do 30 minut. W ofercie znajdziesz cenę oraz termin realizacji tłumaczenia.

Oczywiście. Możemy pochwalić się tym, że tłumaczą z i na słoweński zawodowi tłumacze o nienagannej opinii. To profesjonaliści wyspecjalizowani w wielu branżach i dziedzinach, których odpowiednio dobieramy do każdego zlecenia. Co więcej, to ludzie pełni pasji i zaangażowani w swoją pracę, stąd są naprawdę godni zaufania.

Przedstawiamy Ci wycenę bardzo jasno. Za tłumaczenie z lub na słoweński podajemy cenę netto, doliczasz 23% VAT. To bardzo prosty i czytelny dla Ciebie system, który promuje uczciwość. Nie musisz bać się żadnych ukrytych kosztów.

Wycena jest darmowa i do niczego Cię nie zobowiązuje. To jedynie informacja o kosztach i terminie realizacji. Oczywiście z chęcią zachęcamy do skorzystania z naszej usługi tłumaczenia słoweńskiego.

A.
A.
07:48 17 Sep 20
Tanio i dobrze
Michal Bilinski
Michal Bilinski
09:01 05 Aug 20
Szybko i sprawnie
Krystian Jarosz
Krystian Jarosz
16:59 03 Aug 20
Jestem bardzo zadowolony z tłumaczenia! Bardzo profesjonalne podejście. Tekst techniczny- praca magisterska została przetłumaczona w sposób bardzo staranny. Jeśli chodzi o czas oczekiwania to było to zrobione bardzo sprawnie. Gorąco polecam!
Justyna Lustig
Justyna Lustig
07:15 16 Jun 20
Jestem bardzo zadowolona z tłumaczenia wykonanego przez Biuro tłumaczeń "Super Tłumacz". Nazwa firmy wcale nie jest przypadkowa, bo zapewnia ona naprawdę profesjonalne usługi. Byłam zaskoczona szybkością wykonanego tłumaczenia. Tłumacz skontaktował się ze mną dosłownie po chwili od złożonego zapytania, a gotowe tłumaczenie otrzymałam już następnego dnia. Jest to godna polecenia firma, która oferuje wysokiej jakości usługi w naprawdę korzystnej cenie. Szczerze polecam!
Anna Żuchowska-Bednarz
Anna Żuchowska-Bednarz
14:14 15 Jun 20
Szybka reakcja, profesjonalne tłumaczenie, dobra cena. Serdecznie polecam!
DOMINIK BIEL
DOMINIK BIEL
17:20 07 Jun 20
Bardzo porządna firma chcę aby tłumaczyli ludzie z zagraniczny a nie polscy tłumacze I tak jest dobrze po prawnie bardzo super drogo jest ale profesjonalne podziwiam tych ludzi
Daniel S.
Daniel S.
09:10 12 May 20
Mialem skomplikowany tekst do przetlumaczenia, dokumenty po powrocie z pracy w Anglii. Biuro Supertlumacz wykonalo zadanie bardzo szybko(praktycznie w jeden dzien). Tlumaczenie bylo perfekcyjne i pomoglo ubiegac sie o zwrot podatku.Polecam i zajrze znowu do tego biura, bo mam jeszcze jedno tlumaczenie do zrobienia.
Piotr Makowski
Piotr Makowski
09:50 05 May 20
Mogę szczerze polecić firmę SUPERTŁUMACZ. Zlecałem tam już drugie tłumaczenie i zostało ono profesjonalnie wykonane, kontakt był bardzo dobry jak również czas realizacji. Po dwóch dniach miałem tłumaczenie w pdf na poczcie e-mail, a po trzech lub czterech oryginały dotarły listem poleconym.
Michal Kaminski
Michal Kaminski
12:33 24 Apr 20
Tłumaczenie zostało przygotowane solidnie i szybko. Na każdym etapie (zamówienia, zapłaty, tłumaczenia, odbioru) wszystko było jasne i proste.
Kamila Śnieżek
Kamila Śnieżek
08:39 24 Apr 20
Jestem bardzo zadowolona z wykonanego tłumaczenia CV. Zamówienie otrzymałam we wskazanym terminie pomimo tego, iż wyznaczyłam naprawdę krótki i inne firmy nie były w stanie zaproponować konkurencyjnego terminu. Obsługa klienta i upewnianie się czy klient jest zadowolony z realizacji na bardzo wysokim poziomie. Polecam!
Tłumaczenia słoweński 1

Tłumaczenia

Tłumaczenia słoweński 45

Realizuj swoje cele w każdym języku

O Tłumaczeniach

malzenstwo a praca tlumacza, tlumaczenie aktu malzenstwa, przeklad aktu malzenstwaO tłumaczeniach

Małżeństwo a praca tłumacza

6 września 2020

Małżeństwo a praca tłumacza? Tak, do tłumaczenia aktu małżeństwa i innych dokumentów z Urzędu

rodzaje tlumaczen specjalistycznych, tlumaczenia specjalistyczne, rodzaje tlumaczenO tłumaczeniach

Rodzaje tłumaczeń specjalistycznych

15 sierpnia 2020

Interesują Cię tłumaczenia specjalistyczne? Chcesz wiedzieć, co dokładnie kryje się pod terminem przekład specjalistyczny?

historia tlumaczen ustnych, tlumaczenia ustne, historia tlumaczyO tłumaczeniach

Historia tłumaczeń ustnych

14 sierpnia 2020

Zastanawiasz się czy w każdym biurze tłumaczeń znajdziesz tłumacza ustnego? Interesuje Cię historia tłumaczeń

Oceń stronę!
[Ocen: 3 Średnia: 5]