Tłumaczenia słoweński

Tłumaczenia języka słoweńskiegobiuro tłumaczeń SuperTłumacz®.

Ciągle i ciągle “nič” (“zero”) sukcesów? Masz świetny produkt /usługę, ale wiesz, że bez pomocy tłumacza dosłownie i w przenośni nie przetłumaczysz tego, co masz do zaoferowania Twoim potencjalnym klientom /odbiorcom /czytelnikom posługującym się językiem słoweńskim. Jak temu zaradzić? Jak obejść ten problem i wybić się ponad konkurencję? Mamy dla Ciebie pomysł. Taki naprawdę bombowy, i super hiper. Genialny i prosty zarazem. Co powiesz na biuro tłumaczeń języka słoweńskiego Supertlumacz.pl?

Fakt, słoweński jest językiem powszechnie uważanym za jeden najtrudniejszych na mapie Europy, ale trudności można pokonać, problemy zażegnać, a z planami przejść do działania Wystarczy mieć po swojej stronie odpowiedniego, solidnego i zaufanego tłumacza języka słoweńskiego. U nas znajdziesz takiego specjalistę!

Biuro tłumaczeń języka słoweńskiego: Supertłumaczy slovenski jezik /slovenščina

W kraju pszczelarzy (w Słowenii pszczelarstwem trudni się aż ok. 90 tys. osób z 2 mln mieszkańców tego kraju) dogadasz się po słoweńsku. Wszystko będzie miodzio, pod warunkiem, że będziesz miał odpowiednich ludzi do pracy. “Jakie pszczoły, taki miód” – znasz to przysłowie?

Twój profesjonalny tłumacz na słoweński lub tłumacz słoweński na polski koniecznie ma być specjalistą, i to takim dobrym, a najlepiej profesjonalnym ekspertem znającym się i na słoweńskim, i na Słowenii.

Oczywiście oprócz podstawowych informacji takich jak: słoweński należy do grupy języków południowosłowiańskich, ma status urzędowy w Słowenii i jest jednym z oficjalnych języków UE, obszarowo obejmuje głównie Słowenię (ale przydać się może również w Austrii, we Włoszech i w Chorwacji); ma przenikać najodleglejsze, najdziwniejsze i w ogóle wszystkie zakamarki, przestrzenie i sfery tego języka i związanej z nim kultury oraz realiów Słowenii.

Co daje współpraca z ekspertem języka słoweńskiego? Oprócz solidnych, świetnych i obłędnych tłumaczeń odciśnie ona piętno na Twoich celach, działaniach i różnych sprawach, które musisz prowadzić po słoweńsku. Gwarancja najwyższej jakości i pewność, że ktoś na pewno wesprze Cię i pomoże Ci, jest bezcenna. Ta inwestycja, to same profity!

Oferujemy Ci:

 • tłumacz słoweński online
 • tłumaczenia słoweński – pisemny przekład w kombinacjach na 42 języki świata (np. tłumaczenie z języka słoweńskiego na czeski, tłumaczenia pisemne ze słoweńskiego na angielski czy z tłumaczenia z niemieckiego na słoweński)
 • tłumaczenia na słoweński i tłumaczenia ze słoweńskiego na polski
 • tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne i przysięgłe (wykonuje je tłumacz słoweński przysięgły)
 • tłumaczenia finansowe język słoweński
 • tłumaczenia prawnicze język słoweński
 • tłumaczenia medyczne słoweński
 • tłumaczenia techniczne słoweński
 • tłumaczenia informatyczne słoweński
 • inne

Tłumaczenia polski-słoweński: 46 narzeczy pogrupowanych w 7 grup dialektów: Ogarniesz to z supertłumaczem

46 narzeczy pogrupowanych w 7 grup dialektów (karynckie, przymorskie, rowitarskie, goreńskie, doleńskie, styryjskie. Są jeszcze dialekty prekmurski i rezjański, najtrudniej zrozumiałe. Myślisz sobie “serio?”. Serio, serio! Jak widać mały kraj, a zaskakuje obfitością języka. Zaskoczenie a unieruchomienie Cię w realizacji różnych celów i marzeń to dwie różne rzeczy. Zamiast zamartwiać się, ogarnij sprawy tłumaczenia na język słoweński lub z języka polskiego na język słoweński z zawodowym tłumaczem. Kiedy masz potrzebę, przekaż dokumenty do tłumaczenia lub wszelkie inne treści czy materiały, które potrzebujesz przełożyć z i na słoweński. Dobre inwestycje popłacają.

Tłumaczenia pisemne z języka słoweńskiego i na język słoweński z profesjonalistą to:

 • zero błędów, wpadek, przeinaczeń i nadinterpretacji
 • najwyższa jakość tłumaczenia na i z słoweńskiego
 • dostęp do najlepszych w branży tłumaczy (w tym tłumacz przysięgły języka słoweńskiego)
 • słoweńskie tłumaczenia specjalistyczne tworzone przez specjalistów
 • tłumaczenia dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań
 • przekład oddany w uzgodnionym terminie

"Napišite to prosim": Yyyy... Tłumacz polsko-słoweński potrzebny na już!

Słyszysz: “napišite to prosim” (“proszę to zapisać”) po słoweńsku. Sprawa jest ważna, może być poważna lub taka, co to nie może czekać ani chwili. Ktoś chce dać Ci pracę, ktoś chce zostać Twoim partnerem biznesowym, ktoś oferuje pomoc.

Wszystko fajnie, super i extra, ale… Co robić? Gdzie szukać? Kogo prosić o pomoc? Nie potrafisz posługiwać się językiem mieszkańców Słowenii. Nie jesteś też poliglotą o wyjątkowym umiejętnościach, który w kilka chwil zgłębi tajniki słoweńskiego i poradzi sobie ze wszystkim sam.

Masz szczęście. Potrzebne Ci tłumaczenie słoweński-polski, poproś więc o pomoc profesjonalistę cenionego przez klientów. Na przykład Supertlumacza.pl – wykonujemy tłumaczenia, które są rzetelne, wysokiej klasy i odpowiadające Twoim potrzebom, celom, działaniom.

Tłumaczą wyłącznie i tylko zawodowcy, eksperci w Twojej branży lub dziedzinie. Wśród nich znajdziesz native speakerów i specjalistów po studiach wyższych, a także profesjonalnych tłumaczy słoweńskiego współpracujących z ekspertami. Co Ty na to?

Profesjonalne tłumaczenia język słoweński: Liczba podwójna, podwójny sukces

Wiedziałeś, że słoweński jako jeden z nielicznych języków słowiańskich zachował liczbę podwójną? Bywa określana jako liczba podwójna, liczba mnoga, dualis. Służy wyrażaniu podwójności, parzystości. Ma własne formy gramatyczne różniące się od form liczny mnogiej, np. “dwa króla” czy “dwie słońcy”.

Przerażony? Dziwnie to brzmi? A jak coś pomylisz i jedno słowo lub zdanie sprawi, że zamiast cieszyć się zwycięstwem zaliczysz wpadkę przez wielkie “W”? A może przekujmy to na podwójny sukces? Co Ty na to? To nic, że słoweński jest trudny i potrafi nabruździć, od tego jest ekspert od języka i od Twojej branży. Wszystkim się zajmie i wprowadzi Cię na słoweński rynek. Brzmi uczciwie, prawda?

Tłumaczenia dokumentów: (PO)LUBlana interesy prowadzone po słoweńsku

W kraju pięknym, piętnaście razy mniejszy od Polski; w państwie, przez które przepływa rzeka Sawa, stolicą jest Lublana, a najwyższym szczytem jest Triglav (2 864 m n.p.m.) śmiało prowadź interesy. Z tłumaczem, którego efekty pracy klienci oceniają jako perfekt, super, extra, mega, profeska; można zdziałać wszystko, czego się tylko zapragnie.

Dziś tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne czy tłumaczenia przysięgłe język słoweński nie muszą już Ci się kojarzyć z potem, stresem i lękiem. W każdym języku możesz odnosić sukcesy. Z odpowiednim specjalistą, polubisz interesy prowadzone po słoweńsku, w Lublanie, i nie tylko.

Ena, dva, tri! Gotowy na supertłumaczenie?

Tłumacz polskiego na słoweński czy tłumacz języka słoweńskiego na język polski to pewność jakości, a jakość to gwarancja sukcesu każdego podjętego przez Ciebie działania. “Ena” (raz), “dva” (dwa), “tri” (trzy) – gotowy na supertłumaczenie słoweńskiego? Pamiętaj, że choć Lublana jest najbardziej mokrą stolicą europejską, Ty nie musisz się spłukać na profesjonalnej usłudze tłumaczeniowej.

Supertlumacz.pl to nie tylko wysoka jakość przekładów, ale i uczciwe oraz atrakcyjne stawki. Wycena Twojego projektu /tłumaczenia dokumentów /inne jest całkowicie darmowa i bez zobowiązań. Pora wziąć sprawy w swoje ręce i zrobić wreszcie tłumaczenia tekstów, które dadzą Ci efekt!

Tłumaczenia języka słoweńskiego FAQ

Tak, pomagamy osobom myślącym o pracy w Słowenii. Prześlij nam swoje CV, a także wszystkie niezbędne dokumenty do przetłumaczenia na słoweński. Odezwiemy się do Ciebie, do 30 minut. W ofercie znajdziesz cenę oraz termin realizacji tłumaczenia.

Oczywiście. Możemy pochwalić się tym, że tłumaczą z i na słoweński zawodowi tłumacze o nienagannej opinii. To profesjonaliści wyspecjalizowani w wielu branżach i dziedzinach, których odpowiednio dobieramy do każdego zlecenia. Co więcej, to ludzie pełni pasji i zaangażowani w swoją pracę, stąd są naprawdę godni zaufania.

Przedstawiamy Ci wycenę bardzo jasno. Za tłumaczenie z lub na słoweński podajemy cenę netto, doliczasz 23% VAT. To bardzo prosty i czytelny dla Ciebie system, który promuje uczciwość. Nie musisz bać się żadnych ukrytych kosztów.

Wycena jest darmowa i do niczego Cię nie zobowiązuje. To jedynie informacja o kosztach i terminie realizacji. Oczywiście z chęcią zachęcamy do skorzystania z naszej usługi tłumaczenia słoweńskiego.

Aleksandra Korczynska
Aleksandra Korczynska
07:30 13 Jul 21
Szybki oraz bezproblemowy kontakt. Realizacja zlecenie już na drugi dzień! Dostawa dokumentów w formie elektronicznej. Na pewno skorzystam jeszcze z usług firmy 🙂
Dominik Rozwarski
Dominik Rozwarski
15:17 08 Jul 21
wszystko wykonane w określonym czasie i formiepolecam
Piotr Skowroński
Piotr Skowroński
10:53 27 Jun 21
Z pełnym przekonaniem rekomenduję biuro SUPERTŁUMACZ, które ostatnio bardzo mi pomogło. Korzystałem z usług tłumaczeń medycznych, których potrzebowałem bardzo szybko. Biuro zrobiło wszystko, żeby tak się stało. Zarówno pracownicy biura, jak i tłumacz postarali się, aby w jak najkrótszym czasie wykonać usługę. Do samego tłumaczenia zaś nie mam uwag: dobre i profesjonalne.
Sebastian Sendra
Sebastian Sendra
13:30 26 Jun 21
Wszystko zgodnie z oczekiwaniami. Tłumaczenie dobrej jakości wykonane w terminie.
Jerzy Herbowski
Jerzy Herbowski
12:43 26 Jun 21
Tak właśnie wyobrażam sobie profesjonalną usługę.
Greg Lyzwa
Greg Lyzwa
13:34 25 Jun 21
Tłumaczenie CV wykonane w ciągu 24h. Wszystko przetłumaczone zgodnie z zaleceniami. Jestem bardzo zadowolony. I to wszystko w dobrej cenie.Polecam.
Julia Kuzevych
Julia Kuzevych
08:19 25 Jun 21
Ale dziękuję!Zawsze robicie szybko, ale tym razem jest błyskawicznie. Jesteście niesamowici!
Dominika Topa-Bryniarska
Dominika Topa-Bryniarska
20:05 24 Jun 21
Jestem bardzo zadowolona z usługi. Tłumaczenie wykonane bardzo dobrze i na czas. Kontakt z biurem także na wysokim poziomie. Wszystko przebiegło sprawnie i profesjonalnie. Polecam!
Karol Cyrklewicz
Karol Cyrklewicz
11:43 24 Jun 21
Polecam. Dobrze przetłumaczone CV. Szybko prosto, bezproblemowo i profesjonalnie
Krzysztof Świder
Krzysztof Świder
18:24 20 Jun 21
wysoka jakosc+szybka realizacja+profesjonalna obsluga = SUPERTLUMACZ
Tłumaczenia słoweński 1

Tłumaczenia

Tłumaczenia słoweński 2

Realizuj swoje cele w każdym języku

O tłumaczeniach

Jak przetłumaczyć stronę internetową O tłumaczeniach

Jak przetłumaczyć stronę internetową?

19 maja 2021

Na całym świecie żyje ponad 7,8 mld ludzi, którzy posługują się około 7 tys.

Czym zajmuje się Language Leader O tłumaczeniach

Czym zajmuje się Language Leader?

19 maja 2021

Kim jest Language Leader? Na czym polega jego praca i jakie znaczenie ma w

Kim są native speakerzy O tłumaczeniach

Kim są native speakerzy? Czy warto uczyć się z nimi języka obcego?

13 kwietnia 2021

Warto uczyć się języków obcych chociażby po to, aby wykonać samodzielnie tłumaczenia języka angielskiego.