bułgaria flagaBułgarski to język, którym mówi dziś około 12 milionów osób. Obecnie mówi się nim w takich krajach, jak:

  • Bułgaria
  • Turcja
  • Węgry
  • Mołdawia

Dzięki usługom naszego biura tłumaczeń będziesz mógł szybko otrzymać wycenę, a następnie przetłumaczone dokumenty.

Oferujemy rzetelne tłumaczenia z języka bułgarskiego i na język bułgarski. Zamawiając u nas tłumaczenie na teksty specjalistyczne, masz pewność, że zajmie się nim specjalista i native speaker.

Przetłumaczymy dla Ciebie zarówno długie teksty, jak i pojedyncze dokumenty. Jeśli chcesz poznać cenę za Twoje tłumaczenie, skorzystaj z naszego formularza bezpłatnej wyceny.

Tłumaczymy wszystkie rodzaje tekstów z języka bułgarskiego i na ten język. Oferujemy także tłumaczenie na inne języki.

Tłumaczenia, które oferujemy dla Ciebie to najszybszy sposób na otrzymanie poprawnych tłumaczeń, nawet w przypadku wysokospecjalistycznej tematyki.

Perfekcyjne i zawsze na czas – tylko takie tłumaczenie medyczne języka bułgarskiego oferujemy naszym klientom.

Współpracujemy z polskimi i międzynarodowymi firmami farmaceutycznymi, koncernami medycznymi, urzędami, instytucjami i fundacjami - dzięki temu nasi tłumacze medyczni posiadają obwiednie doświadczenie i specjalizacje do tego, by tłumaczyć precyzyjnie i bezbłędnie.

Tłumaczenia medyczne języka bułgarskiego wykonywane są zawsze przez tłumacza medycznego – Państwa tłumaczenie nie jest wykonywane przez przypadkowego tłumacza, co niweluje błędy merytoryczne.

Oferujemy m.in.
1. Tłumaczenie broszur medycznych i katalogów produktów
2. Tłumaczenia dokumentacji rejestracyjnej leków i dokumentacji badań klinicznych
3. Tłumaczenia korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej firm i koncernów medycznych
4. Tłumaczenia wypisów ze szpitala, ulotek leków
5. Tłumaczenia instrukcji obsługi sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego
6. Tłumaczenia orzeczeń i zaświadczeń lekarskich i wiele innych
Ekspresowe tempo realizacji, wyłącznie specjalistyczna kadra tłumaczy technicznych, proste zamówienie i optymalne ceny – zapraszamy do zamówienia tłumaczenia technicznego języka bułgarskiego/ na język bułgarski.

Jakość to drugie imię naszych tłumaczeń technicznych – jakość to elastyczne i umiejętne operowanie naukowymi pojęciami, definicjami – tak, by przetłumaczony tekst techniczny należycie spełniał swoje funkcje.

Zawsze indywidualnie i dokładnie dobieramy specjalistę do tekstu – Państwa tłumaczenia techniczne wykonywane są przez inżynierów i techników.

1. Tłumaczeniainstrukcji obsługi wszelkich sprzętów
2. Tłumaczenia dokumentacji technicznej, specyfikacje techniczne
3. Tłumaczenia broszur, ulotek, folderów o charakterze technicznym
4. Tłumaczenia pism, decyzji, zezwoleń o charakterze technicznym
5. Tłumaczenia dokumentacji patentowej, DTR
6. Tłumaczenia instrukcji BHP i wiele innych
Bogata oferta tłumaczeń prawnych języka bułgarskiego – zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm, urzędów, instytucji.

Odpowiadamy na potrzeby klientów, zarówno w zakresie zwykłego jak i przysięgłego tłumaczenia języka bułgarskiego.

Nasze tłumaczenia prawne wykonywane są wyłącznie przez tłumaczy prawników – współpracujemy z urzędami, instytucjami, kancelariami – budując najwyższy poziom merytoryczny tłumaczeń – który pomaga klientom na docelowym rynku a nie szkodzi.

Tłumaczenia prawne dostosowywane są do systemu prawa bułgarskiego – na poziomie lingwistycznym, merytorycznym i interpretacyjnym.

Warto inwestować wyłącznie w tłumaczenia prawne wykonywane przez specjalistów – tylko taki tekst w pełni będzie dobrze reprezentował Państwa interesy na docelowym rynku.

Tłumaczymy m.in.

Tłumaczenia pism sądowych, pozwów, wniosków
Tłumaczenia orzeczeń, interpretacji wyroków, komentarzy
Tłumaczenia umów cywilnoprawnych jak i z zakresu prawa pracy
Tłumaczenia decyzji, wniosków, zaświadczeń, pozwoleń z zakresu administracji
Tłumaczenia publikacji prawnych itp.
Niszowe dziedziny, niespotykana branża, mało popularne tłumaczenie?

Tylko u nas wnikliwa specyfikacja tłumaczenia języka bułgarskiego – tłumaczymy w zakresie najmniej popularnych dziedzin.

Współpracujemy z tysiącem tłumaczy w Polsce i na świecie – każdy z nich jest mistrzem określonych dziedzin, posiada dodatkowe wykształcenie, poza tłumaczeniowym.

Jeżeli szkoda Państwu czasu na poszukiwania tłumacza lub biura o odpowiednim profilu działalności – zapraszamy do kontaktu – zawsze pomożemy!

Nie sposób wymienić wszytki dziedzin, jakimi zajmują się nasi tłumacze specjalistyczni języka bułgarskiego, dlatego zawsze prosimy o kontakt – odpowiadamy w ciągu kilkudziesięciu minut.

Tłumaczymy m.in.

1. tłumaczenia z zakresu finansów i bankowości (np. raporty sprzedażowe, rachunki, faktury)
2. tłumaczenia literackie, reklamowe, marketingowe
3. tłumaczenia umów innych niż cywilne
4. tłumaczenia branży IT
5. tłumaczenia z zakresu ekonomii (np. analizy, sprawozdania, zaświadczenia)
6. tłumaczenia wszelkich dokumentów budowlanych, motoryzacyjnych, przetargowych itp.
Powyższe cele mogę być osiągnięte wyłącznie dzięki tłumaczom specjalistom z języka białoruskiego, którzy posiadają wykształcenie i doświadczenie z zakresu tłumaczeń stron www.

Jeżeli Państwa firma przeżywa kryzys, drastycznie zmniejszyła się liczba klientów – proponujemy nowoczesne i proste rozwiązanie – tłumaczenie strony www na język bułgarski/z języka bułgarskiego – to innowacyjna strategia otwierania się na nowe rynki.

Tłumaczenia stron www języka bułgarskiego to proste rozwiązane o wiele tańsze niż inwestycja w błyskotliwe kampanie reklamowe.

Tłumaczenia stron www wykonują zawsze tłumacze specjaliści, dokładnie dobrani do branży jaką prezentuje Państwa strona.

Optymalizujemy czas realizacji zlecenia, nasze tłumaczenia stron www prowadzone są pod okiem grafików i programistów.

Zaufało nam już dziesiątki instytucji, urzędów, firm, koncernów – zapraszamy do poszerzenia grona zadowolonych klientów.
Oferujemy najwyższą jakość tłumaczenia życiorysu języka bułgarskiego/na język bułgarski – jakość to elastyczne operowanie nazwami instytucji, zawodów, szkół zawartych w cv.

Tłumaczenia życiorysów to także ekspresowe tempo realizacji – oferujemy gotowe tłumaczenie języka bułgarskiego nawet w ciągu doby od zamówienia! Niezawodność i gotowość niesienia lingwistycznej pomocy to nasza wizytówka.

Wykonujemy tłumaczenia zwykłe i przysięgłe dokumentów aplikacyjnych także takich jak:

Tłumaczenia listów motywacyjnych
Tłumaczenia referencji, listów polecających
Tłumaczenia świadectw dojrzałości, certyfikatów, dyplomów itp.

Dobrze przetłumaczony życiorys języka bułgarskiego to zwiększanie szans na konkurencyjnym rynku pracy – zapraszamy do przesyłania tekstów do darmowej wyceny!

Zapewniamy bezpieczeństwo i poufność wszelkich danych powierzanych nam w tekstach.

Szybka i terminowa realizacja

Szukasz biura tłumaczeń, które zawsze dotrzymuje terminów i oferuje krótkie terminy realizacji? W naszej ofercie łączymy te dwa elementy – zawsze dotrzymujemy terminu, który został uzgodniony podczas wyceny.

Pewność i bezpieczeństwo

W branży tłumaczeń działamy od ponad 6 lat, dzięki czemu masz pewność, że powierzasz swoje dokumenty w ręce doświadczonych tłumaczy. Nazwa naszego biura jest zastrzeżoną marką, dla Twojego bezpieczeństwa.

Rzetelność działania

Dzięki procesom, które stosujemy podczas zleceń, możemy wykryć wszystkie błędy. Każde tłumaczenie jest sprawdzane przed drugiego tłumacza. Pozwala to na znaczne zmniejszenie ilości reklamacji, za co otrzymaliśmy nagrodę Jakość Roku.

Przystępna oferta

Oferujemy kontakt e-mailowy i telefoniczny przez cały dzień (od 8 do 18), dzięki czemu możesz zamówić tłumaczenie lub spytać się o swoje zlecenie w dogodnych godzinach. Na e-maile odpowiadamy w ciągu pół godziny.

Darmowa wycena tłumaczenia do 30 minut!