TŁUMACZENIA KAZACHSKI

kazachstan-flaga

Język kazachski jest popularny nie tylko w Kazachstanie, ale także w Chinach, Uzbekistanie i Rosji i w kilku innych krajach. Mówi nim około 8,3 miliona osób – w Kazachstanie jest on mniej popularny, niż rosyjski.

Jakie dokumenty tłumaczymy na język kazachski?

Nasze biuro tłumaczeń oferuje szeroki zakres tłumaczeń pisemnych z języka kazachskiego i na ten język.

Dzięki współpracy z wieloma tłumaczami kazachskiego jesteśmy w stanie zaoferować rzetelne tłumaczenia, niezależnie od ich tematu – zawsze powierzamy je osobom, które mają największe doświadczenie w danej dziedzinie. Współpracujemy z zawodowymi tłumaczami.

Co wpływa na wysoką jakość tłumaczeń na język kazachski?

Każde tłumaczenie na język kazachski jest dla nas wyzwaniem – robimy wszystko, aby ukończone tłumaczenie miało bardzo wysoką jakość. Wpływają na to następujące czynniki:

  • Duże doświadczenie tłumaczy pod względem znajomości języka i danego tematu
  • Stosowanie odpowiednich narzędzi – do tłumaczeń pisemnych nasi tłumacze używają programów CAT, które pozwalają na zachowanie spójności tekstu
  • Przykładanie uwagi do szczegółów – wiemy, że wysoka jakość tłumaczenia wpływa na to, jak postrzegana jest Twoja firma. Po przetłumaczeniu tekst jest dokładnie sprawdzany przez tłumacza, który mówi w języku docelowym. Dzięki temu oferujemy bezbłędne tłumaczenia.

Tłumaczenia na język kazachski dopasujemy się do Twoich potrzeb

Oferujemy elastyczne warunki współpracy. Chcesz zamówić kilkanaście tłumaczeń z języka kazachskiego? Przy stałych zleceniach możemy się rozliczać co tydzień lub co miesiąc. Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze istnieje możliwość szybkiej zapłaty za fakturę, dlatego klientom firmowym oferujemy dwutygodniowy termin płatności.

Tłumaczenia na kazachski – stawiamy na jakość i szybkość

Szybkie tłumaczenia języka kazachskiego oznaczają zadowolonych klientów – zawsze staramy się zaoferować jak najkrótszy czas, który jest potrzebny do przetłumaczenia dokumentu. Dzięki temu nie musisz czekać na swoje zlecenie.

Nowa definicja bezpieczeństwa

Podczas 6 lat działalności nasze biuro tłumaczeń ciągle rozwijało umiejętności dotyczące obsługi klientów i dbania o ich prywatność. Dzięki temu zbudowaliśmy zaufanie i dziś współpracujemy z kilkoma tysiącami osób.

Rzetelne tłumaczenia kazachskiego to dla nas norma

Każde tłumaczenie z języka kazachskiego i na język kazachski przechodzi przez kilka etapów sprawdzania, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować przekład najwyższej jakości. Z tego powodu w naszym biurze jest tak mało reklamacji. Dostaliśmy za to nagrodę Jakość Roku.

Język kazachski tłumaczenia – forma zapłaty

Oferujemy wiele opcji płatności, dzięki którym możesz zapłacić tak, jak lubisz – telefonem komórkowym, kartą kredytową lub przelewem. Dla klientów firmowych oferujemy szczególnie wygodne opcje płatności z długimi terminami zapłaty.

Darmowa wycena tłumaczenia do 30 minut!