Tłumaczenie kazachski

Skuteczne w Kazachstanie, Chinach, Rosji i Mongolii

Tłumaczenia kazachskiego – biuro tłumaczeń SuperTłumacz®. Oferujemy profesjonalne usługi tłumaczenia z języka kazachskiego i na język kazachski. Od 2008 roku wykonujemy specjalistyczne przekłady, na które udzielamy gwarancje jakości!

Słowo „kazachski” przetłumaczymy na polski jako „niezależny” czy „wędrowiec”. Tak się składa, że samo znaczenie tego słowa ma odniesienie do działań, których teraz chcesz się podjąć. Chcesz udać się do Kazachstanu, nasz supertłumacz to superpartner na taką podróż.

Z nim wyprawa do kraju położonego w 88% w Azji Środkowej i w 12% w Europie nie będzie nieprzyjemnym staniem w rozkroku między jednym a drugim kontynentem; a zrealizowaniem ustalonego planu.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty tłumaczeń z i na język kazachski?

Chcesz zlecić tłumaczenia na język kazachski lub z języka kazachskiego? Powierz nam to zadanie! Na przestrzeni wieków mieszkańcy Kazachstanu posługiwali się wieloma typami systemów pisma. Początki piśmiennictwa to pismo orchońskie lub orchońsko-jenisejskie, zwane też runami tureckimi lub kök türk. Później był alfabet arabski, łaciński i cyrylica, która aktualnie jest oficjalnym systemem pisma.

Tłumacze muszą jednak nadążać za zmianami z zapisem kazachskiego. Według oficjalnych informacji w 2025 roku zmodyfikowany alfabet łaciński ma zastąpić cyrylicę. Taki profesjonalista jak supertłumacz trzyma rękę na pulsie, jest na bieżąco z kazachskim i nawet przy projekcie długofalowym przygotuje Ci supertłumaczenie zgodne z obowiązującymi standardami technicznymi.

Specyfikacje podróży z biurem tłumaczeń SuperTłumacz®. 

 • Perfekcyjnie przygotowane tłumaczenia kazachskie.
 • Skuteczne dotarcie do 8,3 mln osób mówiących po kazachsku.
 • Dobre i rzeczywiste ceny.

Atrakcyjne terminy.

Jakiego rodzaju tłumaczenia języka kazachskiego znajdziecie w naszej ofercie?

Czy to siadając razem do stołu z mieszkańcem Kazachstanu, czy to kierując do niego reklamę produktu, ważne jest zachowanie efektu pełnej naturalności. Mówisz do człowieka z innego kraju i z innej kultury. Jako naród mieszkańcy tych ziem zaliczani są do ludów tureckich. W dawnych czasach znani byli z polowań z sokołami czy niesamowitej zręczności podczas jazdy konnej. Mało tego. Na ich kulturę miały wpływ inne kultury; w tym mongolska, perska, rosyjska, a także arabska.

Supertłumacz wie, że trzeba myśleć w dwóch językach. Co więcej, czuć znaczenia i niuanse zarówno po polsku, jak i po kazachsku. Znajdziesz u nas takich specjalistów, dlatego wykonujemy tłumaczenia kazachskiego na polski z gwarancją jakości. Dla tłumacza polsko-kazachskiego i tłumacza kazachsko-polskiego nawet najtrudniejsze projekty, skomplikowane terminy i zawiłości związane ze sprawami kulturowymi nie są problemem.

Dobry ekspert wie, jak ogromną rolę odgrywa trafność, stosowność i szybkość doboru słów. Jeden błąd i zamiast wizyty w Ałamatach i uściśnięcia dłoni na zawarcie nowego kontraktu, będzie bolesne „ał!”. Nie potrzeba Ci tego.

Tłumaczenia co do przecinka, termin co do godziny. Każdy supertłumacz to mistrz języka (a nawet dwóch) i mistrz organizacji. Czas to nie tylko pieniądz, czas to jakość. Dlatego możesz trzymać nas za słowo. Superjakość to nasza specjalność!

Oferujemy Ci:

 • tłumaczenia dokumentów urzędowych, prawniczych, biznesowych i wielu innych,
 • tłumaczenia medyczne języka kazachskiego,
 • profesjonalne tłumaczenia stron internetowych, contentu na blogi i innych treści dedykowanych do Internetu,
 • przekłady prawnicze i specjalistyczne,
 • kazachskie tłumaczenia tekstów marketingowych i reklamowych,
 • tłumaczenia publikacji i badań naukowych,
 • tłumaczenia dla świata biznesu,
 • oraz wiele innych.

Z nami masz dostęp do 42 języków świata – przetłumaczymy Ci teksty w języku włoskim, niemieckim, szwedzkim i wielu innych. Nasi tłumacze języka kazachskiego mówią w wielu językach, więc chętnie wykonamy potrzebne przekłady.

Ile kosztują tłumaczenia z i na język kazachski i co wpływa na ich cenę?

Trudno przedstawić się w języku kazachskim, jeżeli w ogóle go nie znasz. Sprawy biznesowe nie pójdą do przodu bez tłumaczenia tekstów z polskiego na język mieszkańców Kazachstanu. Nawet najlepszy przewodnik dla turystów nie zostanie doceniony bez przekładu na język Twojego odbiorcy docelowego. Lekarz nie zaleci właściwego leczenia, skoro nie zrozumie treści dokumentacji.

Bez cienia wątpliwości, tłumacz kazachskiego to ktoś, kto jest Ci potrzebny. SuperTłumacz® ma ludzi, którzy wesprą Cię w potrzebie!

Ile kosztują u nas tłumaczenia z i na język kazachski? Wycena jest sprawą indywidualną. W naszym biurze tłumaczeń nie mamy uniwersalnych cenników, które moglibyśmy Ci przedstawić. Zanim powiemy o konkretnych kwotach, prosimy o przekazanie danych dotyczących Twojego zlecenia. Po otrzymaniu tekstów i informacji przeglądamy treści, które potrzebujesz przetłumaczyć. Weryfikujemy rodzaj tłumaczenia, oceniamy stopień trudności i czas potrzebny na wykonanie przekładu. Dopiero później przedstawiamy Ci naszą wycenę.

 W biurze tłumaczeń SuperTłumacz® koszty tłumaczeń z i na język kazachski są:

 • wyceniane indywidualnie,
 • cenami rzeczywistymi,
 • na każdą kieszeń, Twoją także!

Interesują Cię konkretne kwoty? Skontaktuj się z nami!

Tłumaczenia języka kazachskiego FAQ

Przewidujemy rabaty dla klientów, który zamawiają duże tłumaczenie. Napisz do nas wiadomość z załączeniem tekstu do przetłumaczenia na kazachski, skontaktuj się przez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie lub zadzwoń. Przeanalizujemy Twoje materiały i przedstawimy naszą ofertę.

Cena, którą przedstawiamy w ofercie jest przedstawiana jako netto. Doliczasz do niej 23% podatku VAT. U nas masz także pewność, że cena początkowa będzie także tą, którą przyjdzie Ci zapłacić na końcu.

Kazachski jest jednym z języków, w których się specjalizujemy. Wykonujemy tłumaczenia pisemne, zwykłe i przysięgłe dotyczące wielu branż i dziedzin. Mieliśmy okazję współpracować zarówno z klientami firmowymi jak i z osobami prywatnymi. Pełną listę specjalizacji znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Tłumaczą na kazachski wyłącznie profesjonaliści. Stawiamy na najwyższą jakość. Zwykle są to osoby po studiach lingwistycznych, które dodatkowo posiadają specjalizację z jakiejś branży czy dziedziny, np. prawa, medycyny czy marketingu i reklamy.

Tłumaczenie na kazachski: Supertłumacz jak Bajkonur, z którego polecisz w kosmos

Czy zdawałeś sobie sprawę, że to nie w Rosji, ale w Kazachstanie znajduje się najstarszy i największy ośrodek kosmiczny na świecie? To właśnie w tym państwie, w okolicy miejscowości Töretam (Tiuratam) jest słynny kosmodrom Bajkonur, a dokładniej 5 GIK „Bajkonur”. Stąd wystartował Sputnik i Wostok 1 z Jurijem Gagarinem, który był pierwszym człowiekiem w kosmosie.

Supertłumacz jest takim kosmodromem Bajkonur, który wyniesie Cię ponad konkurencję. Sprawi, że będziesz najlepszym, najskuteczniejszym czy pierwszym, który ma takie superefekty. Brzmi dobrze, prawda? Dlatego nasza oferta zawiera wysokiej jakości tłumaczenia pisemne języka kazachskiego.

Aby nie być gołosłownym. W Kazachstanie jest 120 grup etnicznych i narodowości. Dla kogoś nie z tego świata to jak lot w kosmos. Wymaga wiedzy, umiejętności, znajomości terenu, przygotowania i dużego doświadczenia, aby już na samym starcie nie zafundować sobie wielkiej katastrofy.

Tłumacz języka kazachskiego w wersji „super” rozumie gry słów i potrzeby klientów. Tłumaczy sens, a nie tylko słowa. Wie, jak myślą Kazachowie. Ma też świadomość, co spowoduje faux-pas, a co będzie posunięciem, które przyniesie Ci sukces.

Podejmij superdecyzję. Tłumaczenie wykorzystuje się raz, dlatego powinno być doskonałe od początku. Powierz je nam i ciesz się supertekstem.

Julia B
Julia B
09:24 16 Sep 21
Bardzo szybka wycena tłumaczenia, a także sama jego realizacja, przystępne ceny, polecam
Aleksandra Korczynska
Aleksandra Korczynska
07:30 13 Jul 21
Szybki oraz bezproblemowy kontakt. Realizacja zlecenie już na drugi dzień! Dostawa dokumentów w formie elektronicznej. Na pewno skorzystam jeszcze z usług firmy 🙂
Dominik Rozwarski
Dominik Rozwarski
15:17 08 Jul 21
wszystko wykonane w określonym czasie i formiepolecam
Piotr Skowroński
Piotr Skowroński
10:53 27 Jun 21
Z pełnym przekonaniem rekomenduję biuro SUPERTŁUMACZ, które ostatnio bardzo mi pomogło. Korzystałem z usług tłumaczeń medycznych, których potrzebowałem bardzo szybko. Biuro zrobiło wszystko, żeby tak się stało. Zarówno pracownicy biura, jak i tłumacz postarali się, aby w jak najkrótszym czasie wykonać usługę. Do samego tłumaczenia zaś nie mam uwag: dobre i profesjonalne.
Sebastian Sendra
Sebastian Sendra
13:30 26 Jun 21
Wszystko zgodnie z oczekiwaniami. Tłumaczenie dobrej jakości wykonane w terminie.
Jerzy Herbowski
Jerzy Herbowski
12:43 26 Jun 21
Tak właśnie wyobrażam sobie profesjonalną usługę.
Greg Lyzwa
Greg Lyzwa
13:34 25 Jun 21
Tłumaczenie CV wykonane w ciągu 24h. Wszystko przetłumaczone zgodnie z zaleceniami. Jestem bardzo zadowolony. I to wszystko w dobrej cenie.Polecam.
Julia Kuzevych
Julia Kuzevych
08:19 25 Jun 21
Ale dziękuję!Zawsze robicie szybko, ale tym razem jest błyskawicznie. Jesteście niesamowici!
Dominika Topa-Bryniarska
Dominika Topa-Bryniarska
20:05 24 Jun 21
Jestem bardzo zadowolona z usługi. Tłumaczenie wykonane bardzo dobrze i na czas. Kontakt z biurem także na wysokim poziomie. Wszystko przebiegło sprawnie i profesjonalnie. Polecam!
Karol Cyrklewicz
Karol Cyrklewicz
11:43 24 Jun 21
Polecam. Dobrze przetłumaczone CV. Szybko prosto, bezproblemowo i profesjonalnie
Tłumaczenia kazachski 2

Tłumaczenia

Tłumaczenia kazachski 3

Realizuj swoje cele w każdym języku

Artykuły na temat tłumaczeń

Ciekawe, dziwne i śmieszne tłumaczenia tytułów filmów 1 Artykuły na temat tłumaczeń

Ciekawe, dziwne i śmieszne tłumaczenia tytułów filmów

20 września 2021

Wzbudzają wiele emocji, czasem śmiech, a czasem zażenowanie. Mowa o tłumaczeniach tytułów filmów. Wydaje

tłumaczenie dokumentów samochodowych Artykuły na temat tłumaczeń

Ile kosztuje tłumaczenie dokumentów samochodowych?

19 maja 2021

Sprowadzając samochód z zagranicy, trzeba się liczyć, iż należy przetłumaczyć dołączoną do niego dokumentacje.

Ile kosztuje tłumaczenie na angielski Artykuły na temat tłumaczeń

Ile kosztuje tłumaczenie na angielski i co wpływa na jego cenę?

19 maja 2021

Tłumaczenia w języku angielskim to bez wątpienia jedne z najpopularniejszych tłumaczeń językowych. Zapotrzebowanie na