TŁUMACZENIA KATALOŃSKI

katalonia flaga

Język kataloński jest językiem urzędowym w jednym kraju – Andorze. Używa się go w Hiszpanii, Francji i we Włoszech, a ilość użytkowników tego języka to około 12 milionów ludzi.

Nasze biuro współpracuje z native speakerami i osobami, które bardzo dobrze poznały ten język, dzięki czemu możemy zaproponować tłumaczenia wysokiej jakości.

Język kataloński – jakie rodzaje dokumentów tłumaczymy?

Tłumaczymy wszystkie rodzaje dokumentów. W zakres naszych usług wchodzą:

  • tłumaczenia finansowe
  • tłumaczenia prawnicze
  • tłumaczenia medyczne
  • tłumaczenia marketingowe
  • tłumaczenia dokumentów samochodowych
  • tłumaczenia dokumentów metrykalnych (akty urodzenia, stanu cywilnego i zgonu)

Jesteśmy w stanie przetłumaczyć niemal każdy dokument, który jest Ci potrzebny, także z języka katalońskiego na obcy i odwrotnie.

Ile kosztuje tłumaczenie języka katalońskiego?

Oferujemy bardzo szybką wycenę dokumentów, które możesz wysłać do nas przez e-mail lub za pomocą prostego formularza. Nasze ceny są przystępne między innymi dlatego, że oferujemy wycenę z dokładnością do jednej dziesiątej strony i nie zaokrąglamy tej wartości w górę. Dodatkowa opłata pobierana jest tylko za błyskawiczne tłumaczenia języka katalońskiego.

Gdy masz dużą ilość dokumentów w języku katalońskim i musisz je szybko przetłumaczyć, możesz zamówić usługę super ekspres.

Nasze tłumaczenia są bardzo wysokiej jakości, a dodatkowo oferujemy takie usługi, jak DTP i przygotowanie tekstu do publikacji.

Bezpieczeństwo tłumaczeń języka katalońskiego

Każdy dokument, który nam wyślesz, traktujemy jako poufny. Mają do niego dostęp jedynie osoby pracujące przy tłumaczeniu i pracownicy, zajmujący się obsługą klienta. Dbamy o to, by Twoje dokumenty były bezpieczne i stosujemy nowoczesne zabezpieczenia danych.

Jeśli chcesz trafić do grona naszych zadowolonych klientów, już teraz napisz do nas wiadomość lub prześlij dokumenty za pomocą formularza.

Język kataloński – szybkie tłumaczenia

Jednym z najważniejszych elementów biznesu jest czas – dotyczy to także tłumaczeń. Jeśli nie chcesz, by długie terminy Cię ograniczały, skorzystaj z usług naszego biura – oferujemy także zlecenia ekspres i super ekspres.

Pewność wysokiej jakości tłumaczeń na kataloński

Wpływa na to zarówno bardzo dokładna selekcja tłumaczy, którzy współpracują z naszym biurem, jak i wieloletnie doświadczenie i wiarygodność. Działamy już od 6 lat, nasza nazwa jest zastrzeżona w Urzędzie Patentowym.

Rzetelność tłumaczeń języka katalońskiego

Oferujemy wyłącznie tłumaczenia katalońskiego, które przechodzą przez rygorystyczną procedurę zachowania jakości. Dzięki temu zawsze otrzymujesz tłumaczenie, które jest dopasowane do Twoich potrzeb i poprawne pod każdym względem.

Tłumaczenia na kataloński – warunki współpracy

Oprócz niskiej ceny oferujemy bardzo dokładne rozliczanie poszczególnych dokumentów, dzięki czemu oszczędzasz jeszcze więcej. Oferujemy rozliczenia, które są dopasowane do Twojego stylu prowadzenia biznesu.

Darmowa wycena tłumaczenia do 30 minut!