Tłumaczenia katalońskie:
Twoja przepustka do Barcelony i całej Katalonii

Jeśli nie chcesz niepotrzebnych trudności w Barcelonie, problemów z porozumieniem się z Katalończykami czy totalnego nieskomunikowania się z ludźmi zamieszkującymi obszary, w których mówi się po katalońsku; Supertłumacz to najlepsza inwestycja i superefekty.

Jak to działa? Prosto i szybko! Wchodzisz na stronę, prosisz o wycenę, otrzymujesz propozycję, akceptujesz warunki. Gotowe! Jedynie 30 minut dzieli Cię od poznania oferty.

Ej, nie bolej, kup „el boleto”: Tłumaczenia katalońskie są trudne, ale nie niewykonalne

„El boleto” w tłumaczeniu na polski to „bilet”, a nie żadna tam „boleść”. Jeśli więc w tej chwili masz problem lub sprawę spędzającą Ci sen z powiek, po prostu zainwestuj w wysokiej klasy usługę tłumaczeniową, która sprawi, że wszystko będzie super.

Chcesz dotrzeć do klientów, zdobyć nowego partnera biznesowego lub znaleźć pracę w Andorze, Katalonii, na Balearach, w Walencji, Pasie Zachodnim w Aragonii, Katalonii Północnej, mieście Alghero na Sardynii czy w regionie Arche w Murcji?

Supertłumacz to coś idealnego dla Ciebie. Jest to superusługa tworzona przez superspecjalistów, którzy pomogą Ci poradzić sobie z katalońskim, który wbrew pozorom nie jest hiszpańskim, nawet brzmi inaczej.

Kataloński ma w sobie coś z hiszpańskiego, włoskiego i francuskiego z elementami portugalskiego. Te cechy sprawiają, że jest jak tajemniczy mężczyzna budzący powszechną fascynację. Jest jednak dość skomplikowany, po części dlatego, że ma aż 5 głównych dialektów. Mało tego. Uchodzi za język szorstki w wymowie. Co więcej, słownictwo nastręcza trudności. Nawet znajomość hiszpańskiego czasem niewiele daje.

Na szczęście dobry tłumacz to człowiek, który od lat jest z katalońskim na „ty” i wie o nim na tyle dużo, aby przekonać czy skraść serce temu, do kogo ma trafić przekład. Rozpoznaje zadania trudne, ale jak na prawdziwego fachowca przystało, te są dla niego wykonalne. Tym zresztą odróżnisz go od amatora.

Supertłumacza to po prostu specjalista, który wie wszystko, to co potrzeba, a nawet jeszcze więcej. Jest „akurat”, ale i „ponad”. Potrafi poruszać się jak dżentelmen, ale i być jak niegrzeczny chłopiec. Jak to mawiają klienci, jest po prostu super!

Bon dia! Być jak Bond i zostawić w tyle konkurencję

Bądź jak najlepszy agent na świecie James Bond i nie wyłóż się na drobnostkach, a wręcz zabłyśnij jako ten, który zostawia konkurencję daleko w tyle. Do Katalończyka nie mów „Buenos días”, to po hiszpańsku, ale „Bon dia”, co na polski przetłumaczy jako „Dzień dobry”.

Jeśli chcesz wyprzedzić konkurencję, osiągnąć najwyższe wyniki czy zwyczajnie pokazać się od najlepszej strony, musisz zatrudnić Supertłumacza. To Twój superagent gotowy podjąć każde zadanie, zrealizować je na maksa i oczywiście osiągnąć sukces.

Tłumaczenie co do przecinka, termin co do godziny. Każdy Supertłumacz to mistrz języka (a nawet dwóch) i mistrz organizacji pracy. Czas to nie tylko pieniądz, czas to jakość. Dlatego możesz trzymać nas za słowo.

„És clar que sí. Amb molt de gust.”: „C”lar…ownie przedstawiamy ofertę Supertłumaczenia katalońskiego

„És clar que sí. Amb molt de gust.” przetłumaczymy jako „Oczywiście. Z przyjemnością”. Niezależnie czy potrzebujesz tłumaczenia:

 • CV, listu motywacyjnego,
 • publikacji naukowej,
 • powieści,
 • materiałów marketingowych,
 • kontraktu handlowego,
 • contentu na stronę internetową

wesprzemy Cię w sprawnym i efektywnym przejściu przez proces tłumaczenia katalońskiego. Obsługujemy wiele branż i dziedzin: od prawa i medycyny, przez finanse aż po tłumaczenia katalońskie dokumentów metrykalnych.

Rozumiemy, że dla Ciebie ten język to bariera i jak inny świat. Dla nas sprawa jest prosta, przekład musi być super! Tylko wtedy będziesz właściwie zrozumiany. Jest na do jeden doskonały sposób, współpraca z Supertłumaczem.

Zajdź daleko i bądź jak Salvador Dali: Tłumaczenia tworzone na miarę zwycięzców

Chcesz zajść tak daleko i odnieść sukces najwyższego kalibru, jak Salvador Dali? Tłumaczenia katalońskie tworzone na miarę zwycięzców nie są dziełem przypadku. Zawsze wychodzą z rąk doświadczonych i utalentowanych tłumaczy, którzy mają niezbędną wiedzę i umiejętności, aby przygotować supertłumaczenie.

Gwarancje, które otrzymujesz od nas:

 • najbardziej odpowiednie słowa do wyrażenia tego, co i jak chcesz powiedzieć,
 • poprawność stylistyczna,
 • efekt pełnej naturalności,
 • dobre ceny,
 • atrakcyjne terminy.

Supertludzie od supertłumaczeń to po prostu bezcenna jakość. Mistrzowie i artyści w jednym. Poza tym specjaliści pracujący na perfekt. Zauważ, że to nie słownik tłumaczy „z” i „na” kataloński, tylko człowiek z wyobraźnią, pasją i super podejściem do każdego zlecenia. Jeśli więc zależy Ci zajść daleko, pracuj z tymi, którzy pomogą Ci tego dokonać.