Tłumaczenie kataloński

Twoja przepustka do Barcelony i całej Katalonii

Tłumaczenia języka katalońskiego – biuro tłumaczeń SuperTłumacz®. Oferujemy profesjonalne tłumaczenia z języka katalońskiego i na język kataloński. Udzielamy gwarancji na nasze usługi.

Jeśli nie chcesz niepotrzebnych trudności w Barcelonie, problemów z porozumieniem się z Katalończykami czy totalnego nieskomunikowania się z ludźmi zamieszkującymi obszary, gdzie mówi się po katalońsku; nasi tłumacze to najlepsza inwestycja i superefekty.

Jak to działa? Prosto i szybko! Wchodzisz na stronę, prosisz o wycenę, otrzymujesz propozycję, akceptujesz warunki. Gotowe! Jedynie 30 minut dzieli Cię od poznania oferty.

Powierz nam tłumaczenia języka katalońskiego – dlaczego warto z nami współpracować?

„El boleto” w tłumaczeniu z katalońskiego na polski to „bilet”, a nie żadna tam „boleść”. Jeśli więc w tej chwili masz problem lub sprawę spędzającą Ci sen z powiek, po prostu zainwestuj w wysokiej klasy usługę tłumaczeniową, która sprawi, że wszystko będzie super.

Chcesz dotrzeć do klientów, zdobyć nowego partnera biznesowego lub znaleźć pracę w Andorze, Katalonii, na Balearach, w Walencji, Pasie Zachodnim w Aragonii, Katalonii Północnej, mieście Alghero na Sardynii czy w regionie Arche w Murcji?

Supertłumacz kataloński to coś idealnego dla Ciebie. Dlaczego? Jest to superusługa tworzona przez superspecjalistów – pomogą Ci poradzić sobie z katalońskim, który wbrew pozorom nie jest hiszpańskim, nawet brzmi inaczej.

Kataloński ma w sobie coś z hiszpańskiego, włoskiego i francuskiego z elementami portugalskiego. Te cechy sprawiają, że jest jak tajemniczy mężczyzna budzący powszechną fascynację. Jest jednak dość skomplikowany, po części dlatego, że ma aż 5 głównych dialektów. Mało tego. Uchodzi za język szorstki w wymowie. Co więcej, słownictwo nastręcza trudności. Nawet znajomość hiszpańskiego czasem niewiele daje.

Na szczęście dobry tłumacz kataloński to człowiek, który od lat jest z katalońskim na „ty” i wie o nim na tyle dużo, aby przekonać czy skraść serce temu, do kogo ma trafić przekład. Rozpoznaje zadania trudne, ale jak na prawdziwego fachowca przystało, te są dla niego wykonalne. Tym zresztą odróżnisz go od amatora.

Tłumacz polsko-kataloński z biura tłumaczeń  SuperTłumacz® to po prostu specjalista, który wie wszystko, to co potrzeba, a nawet jeszcze więcej. Jest „akurat”, ale i „ponad”. Potrafi poruszać się jak dżentelmen, ale i być jak niegrzeczny chłopiec. Jak to mawiają klienci, jest po prostu super!

Dla tłumacza takiego jak nasz nie ma trudności, są wyzwania. To duża różnica, taka, która sprawia, że przekład katalońskiego na inne języki jest dla niego przygodą, czymś w rodzaju śledztwa prowadzonego przez detektywa, a także pracą, która daje mu dużo przyjemności.

SuperTłumacz® jest naprawdę super w tym, co robi. Co więcej – na pewno Cię to zainteresuje – tłumaczymy z 42 języków i na 42 języki świata. Od dziś kataloński nie będzie już barierą, problemem, czy wymówką, aby odkładać cele, działania i marzenia na później!

Oferta tłumaczeń z i na język kataloński, czyli jakiego rodzaju tłumaczenia znajdziecie w naszej ofercie?

„És clar que sí. Amb molt de gust”.  przetłumaczymy jako „Oczywiście. Z przyjemnością”. Niezależnie czy potrzebujesz tłumaczenia:

 • CV, listu motywacyjnego, portfolio,
 • publikacji naukowej,
 • powieści, przewodnika, poradnika,
 • materiałów marketingowych lub reklamowych,
 • kontraktu handlowego,
 • tłumaczenia medycznego,
 • tłumaczenia prawniczego,
 • contentu na stronę internetową

wesprzemy Cię w sprawnym i efektywnym przejściu przez proces tłumaczenia katalońskiego. Obsługujemy wiele branż i dziedzin: od prawa i medycyny, przez finanse aż po tłumaczenia katalońskie dokumentów metrykalnych.

Rozumiemy, że dla Ciebie ten język to bariera i inny świat. Dla nas sprawa jest prosta, przekład musi być super! Tylko wtedy będziesz właściwie zrozumiany. Jest na do jeden doskonały sposób, współpraca z supertłumaczem.

Nie jesteś pewien czy specjalizujemy się w dziedzinie lub temacie, którego dotyczą Twoje teksty? Skontaktuj się z nami! Nasz konsultant rozwieje Twoje wątpliwości i udzieli Ci wszelkich odpowiedzi.

Ceny tłumaczenia z i na język kataloński. Ile kosztują takie tłumaczenia i co wpływa na ich cenę?

przetłumaczone materiały marketingowe nie „trafią” do Twojego odbiorcy docelowego – tu potrzeba czegoś „więcej” oraz świadomości kultury i mentalności osób, do których się mówi. Z kolei dokumentacja medyczna czy wyniki badań naukowych należy przełożyć rzetelnie, z chirurgiczną precyzją, tak, aby każdy termin i niuans nie był przekłamaniem materiału źródłowego.

Jak sam widzisz, jakość jest bezcenna. W biurze tłumaczeń SuperTłumacz® jakość nie jest czymś extra, a podstawą wszystkich przygotowanych przez nas tłumaczeń w języku katalońskim. W trosce o najwyższy poziom tłumaczą u nas zawodowi tłumacze, eksperci zajmujący się tłumaczeniami, native speakerzy trudniący się również przekładami.

Ile zapłacisz za tłumaczenie? W celu otrzymania dokładnego kosztorysu zadzwoń lub napisz do nas. Wycena do 30 minut!

Główne czynniki kształtujące ceny w naszym biurze tłumaczeń to:

 • język źródłowy lub docelowy – chcesz przetłumaczyć umowę z katalońskiego na francuski? A może chodzi Ci o przekład materiałów reklamowych z polskiego na kataloński? Tłumaczymy na 42 języki świata, ale dostępność niektórych specjalistów jest mniejsza niż innych, co przekłada się na stawki,
 • rodzaj tłumaczeń – w naszej ofercie znajdziesz tłumaczenia zwykłe, przysięgłe i specjalistyczne. Obsługujemy wiele branż i dziedzin. Znamy się na różnych typach dokumentów i treści. Mamy doświadczenie z projektami długoterminowymi. To zróżnicowanie pokazuje już, że ceny za przekłady zależą od tego, czego dokładnie potrzebujesz,
 • tematy wymagające udziału specjalisty – są takie treści, które wymagają od tłumacza z katalońskiego na polski i polskiego na kataloński wiedzy fachowej. Można powiedzieć, że w takich przypadkach potrzebne jest Ci „2 w 1”. Supertłumaczenia gwarantują współpracę z tłumaczem i ekspertem w jednej osobie. Oczywiście taka usługa jest droższa niż przekład tekstów o charakterze ogólnym,
 • objętość tłumaczenia – teksty nie są „równe” tekstom pod względem liczby słów czy znaków ze spacjami. Dla nas to jeden z przeliczników pracy,
 • usługa tłumaczeń ekspresowych – coraz częściej klienci korzystają z przyspieszonych tłumaczeń. Ktoś nagle potrzebuje przekładu dokumentacji medycznej, a ktoś inny chce przyspieszyć działania biznesowe. Wesprzemy Cię w potrzebie! Za krótszy termin zapłacisz więcej,
 • inne usługi – w naszej ofercie znajdziesz wszelkie dodatkowe usługi, od lokalizacji tłumaczenia, aż po proofreading.

Tłumaczenia języka katalońskiego FAQ

Tak, język kataloński jest jednym z tych, które są w ofercie naszego biura tłumaczeń. Posiadamy doświadczenie w różnych branżach, dziedzinach i tematach. Wykonujemy tłumaczenia pisemne zwykłe, specjalistyczne i przysięgłe.

Przyjętym przez nas standardem jest 6 stron na 1 dzień, strona to 1600 znaków ze spacjami. Najlepiej prześlij nam tekst, który potrzebujesz przetłumaczyć na lub z języka katalońskiego. Przedstawimy Ci ofertę, w której podamy propozycję terminu realizacji.

Tłumaczą dla nas zawodowi tłumacze i najlepsi specjaliści w swoich branżach. To najlepsza gwarancja i pewność, że w Twoje ręce trafi wysokiej klasy tłumaczenie katalońskie, które odpowiada Twoim potrzebom i wszystkim wytycznym.

W ofercie otrzymasz dokładnie rozpisane koszty tłumaczenia katalońskiego. Cena całkowita to cena netto + 23% podatku VAT. Działamy w oparciu o system promujący przejrzystość, dzięki temu masz pewność, ile zapłacisz.

Tłumacz języka katalońskiego: Bon dia! Być jak Bond i zostawić w tyle konkurencję

Bądź jak najlepszy agent na świecie James Bond i nie wyłóż się na drobnostkach, a wręcz zabłyśnij jako ten, który zostawia konkurencję daleko w tyle. Do Katalończyka nie mów „buenos días”, to po hiszpańsku, ale „bon dia”, co tłumaczy się z katalońskiego na polski jako „dzień dobry”.

Jeśli chcesz wyprzedzić konkurencję, osiągnąć najwyższe wyniki czy zwyczajnie pokazać się od najlepszej strony, zatrudnij supertłumacza. To Twój człowiek gotowy podjąć każde zadanie, zrealizować je na maksa i oczywiście osiągnąć sukces.

Tłumaczenie dokumentów z języka katalońskiego i na język kataloński co do przecinka, termin co do godziny. Każdy nasz tłumacz  to mistrz języka (a nawet dwóch) i mistrz organizacji pracy. Czas to nie tylko pieniądz, czas to jakość. Dlatego możesz trzymać nas za słowo.

Tłumaczenia katalońskiego tworzone na miarę zwycięzców: Zajdź daleko i bądź jak Salvador Dali

Chcesz zajść tak daleko i odnieść sukces najwyższego kalibru, jak Salvador Dali? Tłumaczenia katalońskie tworzone na miarę zwycięzców nie są dziełem przypadku. Zawsze wychodzą z rąk doświadczonych i utalentowanych tłumaczy, którzy mają niezbędną wiedzę i umiejętności, aby przygotować supertłumaczenie.

Gwarancje, które otrzymujesz od nas:

 • najbardziej odpowiednie słowa do wyrażenia tego, co i jak chcesz powiedzieć,
 • poprawność stylistyczna,
 • efekt pełnej naturalności,
 • dobre ceny,
 • atrakcyjne terminy.

Supertludzie od supertłumaczeń to po prostu bezcenna jakość. Mistrzowie i artyści w jednym. Poza tym specjaliści pracujący na perfekt. Zauważ, że to nie słownik tłumaczy z i na kataloński, tylko człowiek z wyobraźnią, pasją i właściwym podejściem do każdego zlecenia.

Jeśli więc zależy Ci na tym, aby zajść daleko, pracuj z tymi, którzy pomogą Ci tego dokonać.

Julia B
Julia B
09:24 16 Sep 21
Bardzo szybka wycena tłumaczenia, a także sama jego realizacja, przystępne ceny, polecam
Aleksandra Korczynska
Aleksandra Korczynska
07:30 13 Jul 21
Szybki oraz bezproblemowy kontakt. Realizacja zlecenie już na drugi dzień! Dostawa dokumentów w formie elektronicznej. Na pewno skorzystam jeszcze z usług firmy 🙂
Dominik Rozwarski
Dominik Rozwarski
15:17 08 Jul 21
wszystko wykonane w określonym czasie i formiepolecam
Piotr Skowroński
Piotr Skowroński
10:53 27 Jun 21
Z pełnym przekonaniem rekomenduję biuro SUPERTŁUMACZ, które ostatnio bardzo mi pomogło. Korzystałem z usług tłumaczeń medycznych, których potrzebowałem bardzo szybko. Biuro zrobiło wszystko, żeby tak się stało. Zarówno pracownicy biura, jak i tłumacz postarali się, aby w jak najkrótszym czasie wykonać usługę. Do samego tłumaczenia zaś nie mam uwag: dobre i profesjonalne.
Sebastian Sendra
Sebastian Sendra
13:30 26 Jun 21
Wszystko zgodnie z oczekiwaniami. Tłumaczenie dobrej jakości wykonane w terminie.
Jerzy Herbowski
Jerzy Herbowski
12:43 26 Jun 21
Tak właśnie wyobrażam sobie profesjonalną usługę.
Greg Lyzwa
Greg Lyzwa
13:34 25 Jun 21
Tłumaczenie CV wykonane w ciągu 24h. Wszystko przetłumaczone zgodnie z zaleceniami. Jestem bardzo zadowolony. I to wszystko w dobrej cenie.Polecam.
Julia Kuzevych
Julia Kuzevych
08:19 25 Jun 21
Ale dziękuję!Zawsze robicie szybko, ale tym razem jest błyskawicznie. Jesteście niesamowici!
Dominika Topa-Bryniarska
Dominika Topa-Bryniarska
20:05 24 Jun 21
Jestem bardzo zadowolona z usługi. Tłumaczenie wykonane bardzo dobrze i na czas. Kontakt z biurem także na wysokim poziomie. Wszystko przebiegło sprawnie i profesjonalnie. Polecam!
Karol Cyrklewicz
Karol Cyrklewicz
11:43 24 Jun 21
Polecam. Dobrze przetłumaczone CV. Szybko prosto, bezproblemowo i profesjonalnie
Tłumaczenia kataloński 2

Tłumaczenia

Tłumaczenia kataloński 3

Realizuj swoje cele w każdym języku

Artykuły na temat tłumaczeń

Ciekawe, dziwne i śmieszne tłumaczenia tytułów filmów 1 Artykuły na temat tłumaczeń

Ciekawe, dziwne i śmieszne tłumaczenia tytułów filmów

20 września 2021

Wzbudzają wiele emocji, czasem śmiech, a czasem zażenowanie. Mowa o tłumaczeniach tytułów filmów. Wydaje

tłumaczenie dokumentów samochodowych Artykuły na temat tłumaczeń

Ile kosztuje tłumaczenie dokumentów samochodowych?

19 maja 2021

Sprowadzając samochód z zagranicy, trzeba się liczyć, iż należy przetłumaczyć dołączoną do niego dokumentacje.

Ile kosztuje tłumaczenie na angielski Artykuły na temat tłumaczeń

Ile kosztuje tłumaczenie na angielski i co wpływa na jego cenę?

19 maja 2021

Tłumaczenia w języku angielskim to bez wątpienia jedne z najpopularniejszych tłumaczeń językowych. Zapotrzebowanie na