Tłumaczenia turecki

turcja-flagaZapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tłumaczeń języka tureckiego

Język turecki jest używany przede wszystkim w Turcji i na Cyprze Północnym. Współpracujemy z tłumaczami, którzy mają duże doświadczenie w tłumaczeniu z tego języka i wykształcenie kierunkowe, które umożliwia im tłumaczenie tekstów specjalistycznych.

Jeśli szukasz usługi tłumaczenia z języka tureckiego lub na język turecki, to najprostszym rozwiązaniem będzie wysłanie nam dokumentów z prośbą o wycenę.

Wycena trwa zwykle do pół godziny.

Klientom, którzy szukają usługi na tłumaczenie z języka tureckiego, oferujemy

  • Dobrą cenę
  • Proste składanie kolejnych zleceń
  • Rozliczenie na podstawie faktury miesięcznej

Współpracujemy zarówno z korporacjami, jak i klientami indywidualnymi.

Interesuje Cię tani i szybki przekład? Dzwoń do nas lub wyślij e-mail – zrobimy dla Ciebie bezpłatną wycenę.

Tłumaczenie medyczne języka tureckiego musi być bezbłędne – tutaj każdy błąd może kosztować zdrowie lub życie – dlatego warto inwestować w specjalistyczne tłumaczenia medyczne języka szwedzkiego – wykonane wyłącznie przez tłumaczy, posiadających wykształcenie medyczne.

Tłumaczenie medyczne języka tureckiego wykonywane jest w oparciu o wiedzę merytoryczną oraz wiedzę dotyczącą tego dla kogo tłumaczymy, w jakim celu i na jaki rynek trafia tłumaczenie medyczne języka tureckiego.

Nasze tłumaczenia medyczne to m.in.

1. Tłumaczenie broszur medycznych,
2. Tłumaczenia katalogów produktów
3. Tłumaczenia wypisów ze szpitala
4. Tłumaczenia dokumentacji rejestracyjnej
5. Tłumaczenie ofert handlowych, folderów, reklam
6. Tłumaczenie instrukcji obsługi sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego
7. Tłumaczenia farmaceutyczne
8. Tłumaczenia dokumentacji badań klinicznych
Ponad 20 branż technicznych – tylko w naszym biurze tłumaczeń. Najlepsi tłumacze techniczny, zorientowani na potrzeby klientów, dostosowujący tłumaczenie do docelowego rynku.

Państwa teksty techniczne cechuje ujednolicona terminologia, bogata baza pojęciowa i definicyjna oraz skuteczność na docelowym rynku.

Tłumaczenia techniczne wykonywane są przez członków Naczelnej Organizacji Technicznej – prestiżowej organizacji skupiającej tłumaczy technicznych.

Tłumaczymy m.in.

1. Tłumaczenia instrukcji obsługi wszelkich sprzętów
2. Tłumaczenia dokumentacji technicznej, specyfikacje techniczne
3. Tłumaczenia dokumentacji patentowej, DTR
4. Tłumaczenia broszur, ulotek, folderów o charakterze technicznym
5. Tłumaczenia instrukcji BHP i wiele innych
6. Tłumaczenia pism, decyzji, zezwoleń o charakterze technicznym
Jeżeli potrzebują Państwo bezbłędnego tłumaczenia prawnego języka tureckiego, dostosowanego do systemu prawa tureckiego – zapraszamy do skorzystania z usług naszego biura tłumaczeń technicznych.

Tłumaczenia wykonywane są zarówno przez tłumaczy zwykłych jak i przysięgłych, każdy z nich poza wykształceniem lingwistycznym posiada także wykształcenie z zakresu prawa.

Tłumaczenie prawne musi bazować na konkretnej terminologii i definicjach, które są obwiednio interpretowane w tureckim systemie prawa lub odwrotnie – tylko taki tekst jest korzystny dla klienta.

Oferujemy m.in.

- tłumaczenia pism sądowych
- tłumaczenia komentarzy i aktów prawnych
- tłumaczenia tekstów umów cywilnoprawnych
- tłumaczenia dokumentów sądowych
- tłumaczenia orzeczeń, interpretacji wyroków
- tłumaczenia umów z zakresu prawa pracyi innych
Dobrze przetłumaczona strona www to najlepsza reklama nowoczesnego przedsiębiorstwa - bez względu na jego liczebność i zakres świadczonych usług.

Oferujemy Państwu tłumaczenia stron www języka tureckiego/na język turecki – ekonomiczne tłumaczenie to najlepsza reklama – skuteczna.

Tłumaczenia stron www wykonywane są wyłącznie przez tłumaczy specjalistów – zarówno z branży IT jak i reklamy, marketingu, tłumaczy literackich.

Dobre tłumaczenie to szansa na sukces Państwa firmy na tureckojęzycznych rynkach.

Ekspresowe tempo pracy to jedna z najczęściej docenianych zalet przez naszych klientów – gotowe tłumaczenie nawet w ciągu 24 h od zamówienia. Nie dzielimy trybów tłumaczeń na szybkie i „ekstra szybkie” – zawsze dajemy z siebie wszystko.
Oferujemy Państwu tłumaczenia zwykłe i przysięgłe języka tureckiego w zakresie tłumaczenia dokumentów potrzebnych do tego by otrzymać wymarzoną pracę.

Dobrze przetłumaczony życiorys dwukrotnie zwiększa szansę na otrzymanie pracy – dlatego, tłumacząc życiorysy dajecie Państwo szansę swoim dokumentom aplikacyjnym na wyróżnienie się spośród setek innych ofert.

Tłumaczenie życiorysów języka tureckiego/na język turecki wykonane jest w ekspresowym tepmie – nawet w ciągu doby od zamówienia! Jesteśmy profesjonalni, na nas zawsze mogą liczyć nasi klienci.

Tłumaczymy m.in.

- tłumaczenia listów polecających, referencji
- tłumaczenia listów motywacyjnych
- zwykłe i przysięgłe tłumaczenia dyplomów, certyfikatów, egzaminu dojrzałości.
Jeżeli chcą otrzymać Państwo tłumaczenie języka tureckiego najwyższej jakości – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Ponad 100 specjalizacji to zasługa ponad 1000 tłumaczy, z którymi na stałe współpracujemy.

Dlatego jeżeli potrzebują Państwo tłumaczenia języka tureckiego nietypowego, mało popularnego z niszowej dziedziny – zapraszamy przesyłania tekstów do darmowej wyceny – tylko u nas!

1. tłumaczenia z zakresu finansów i bankowości (np. raporty sprzedażowe, rachunki, faktury)
2. tłumaczenia z zakresu ekonomii (np. analizy, sprawozdania, zaświadczenia)
3. tłumaczenia literackie, reklamowe, marketingowe
4. tłumaczenia wszelkich dokumentów budowlanych, motoryzacyjnych, przetargowych itp.
5. tłumaczenia branży IT
6. tłumaczenia umów innych niż cywilne

Tłumaczenia dostosowane do Twoich potrzeb

Zawsze tłumaczymy Twoje dokumenty w terminie, który odpowiada Twoim wymaganiom. Oferujemy błyskawiczną wycenę tłumaczenia i szybki kontakt przez cały czas realizacji zlecenia. Z nami masz pewność, że dostaniesz tłumaczenie wtedy, kiedy go potrzebujesz.

Pewność

Działamy od roku 2008 – przez ten czas nasze biuro w Warszawie obsłużyło tysiące klientów. Masz pewność, że jesteśmy rzetelnym partnerem biznesowym i że na pewno otrzymasz swoje tłumaczenia.

Rzetelność

Dbamy o to, by Twoje zlecenie było przetłumaczone w rzetelny sposób, osiągamy to dzięki dbaniu o procedurę tłumaczenia i sprawdzania dokumentów. Rzetelne wykonanie zlecenia jest możliwe także dzięki współpracy z najlepszymi tłumaczami.

Przystępność

Oferujemy tłumaczenia dostosowane do Twojego biznesu. Oferujemy indywidualną wycenę, która jest korzystna dla klienta i elastyczne metody rozliczenia. Pozwala to na znaczne uproszczenie współpracy.

Darmowa wycena tłumaczenia do 30 minut!