O nas

Klient to nasz najważniejszy gość
Nie jest zależny od nas, lecz my od niego;
Nie jest przeszkodą w naszej pracy lecz jej celem;
Nie wyświadczamy mu przysługi, obsługując go;
To on nam ją wyświadcza, pozwalając się obsłużyć.
Mahatma Gandhi

Jesteśmy jednym z najbardziej znanych i akredytowanych biur tłumaczeń online w Polsce. Maksyma Mahamtma Gandhi najlepiej odzwierciedla cele przyświecające wieloletniej działalności naszego biura.

Specjaliści

Biuro tłumaczeń Supertłumacz współpracuje wyłącznie z certyfikowanymi specjalistami, dyplomowanymi przedstawicielami czołowych branż naszej działalności. To wykwalifikowany i zorganizowany zespół jest naszą siłą

Kompleksowa obsługa

Autorskie metody realizacji zleceń, współpraca między członkami naszego zespołu to kompleksowa realizacja nawet najbardziej obszernych i skomplikowanych tłumaczeń.

Bezpieczeństwo danych

Państwa dane są restrykcyjnie chronione, naszych tłumaczy obowiązują klauzule poufności wynikające z Ustawy o ochronie danych osobowych jak i naszych wewnętrznych regulaminów.

Zaangażowanie

Wyrazem wprowadzania maksymy w działalność jest zaangażowania w realizację projektów tłumaczeniowych, wyrażające się sprawną i profesjonalną obsługą.

Jakość

Certyfikowane umiejętności i wiedza naszych specjalistów to gwarancja najwyższych usług jakie świadczymy, odzwierciedleniem tego, są liczne referencje czołowych marek i firmy działających na arenie polskiej i międzynarodowej. jhbf

Doświadczenie

W parze z jakością usług świadczonych przez nasze biuro, idzie doświadczenie. To ono pozwala opracowywać najbardziej efektywne strategie pracy z tłumaczeniami, a także pracy związanej z zarządzaniem realizacją tłumaczenia. To doświadczenie pozwala najbardziej zoptymalizować koszty i terminy realizacji jak najbardziej odpowiadające Państwa wymaganiom.

Terminy realizacji

Autorskie metody pracy pozwalają nam na ekspresowe terminy realizacji zleceń. Wysyłając nam tekst do tłumaczenia, już w ciągu 30 minut udzielamy konkretnej odpowiedzi, zawierającej informacje o cenie i terminie realizacji. Na nas mogą Państwo liczyć!

Bezpłatna wycena

Rzetelna wycena pozwala zoptymalizować Państwu koszty projektów związanych z tłumaczeniami. Oferując bezpłatną wycenę gwarantujemy profesjonalne i uczciwe podejście.

Referencje

Najlepszy dowód na to, że nasze zasady wcielamy w życie: https://supertlumacz.pl/referencje