flagaalbaniaJęzyk albański jest używany w Albanii, Kosowie i Macedonii. Jest tam językiem urzędowym. Używa się go także we Włoszech i Grecji. Mówi nim około 6,2 miliona osób. Jeśli poszukujesz tłumaczeń z języka albańskiego albo na ten język, nasze biuro tłumaczeń chętnie Ci w tym pomoże.

Jakie dokumenty tłumaczymy?

Zajmujemy się profesjonalnym przekładaniem dokumentów z języka albańskiego – tłumaczymy wszystkie rodzaje dokumentów, także uwierzytelnione i specjalistyczne. Współpracujemy z tłumaczami z różnych branż. Najczęściej tłumaczymy takie dokumenty, jak:

  • Akty (urodzenia, zawarcia związku małżeńskiego, zgonu)
  • Teksty marketingowe (strony internetowe, ulotki, foldery)
  • Pełnomocnictwa, umowy, faktury

Oferujemy tłumaczenie z wszystkich branż. Nasi klienci najczęściej zamawiają tłumaczenia:

  • Przemysłowe
  • Medyczne
  • Prawnicze
  • Tłumaczenia literatury

Tłumaczenia uwierzytelnione na język albański

Jeśli chcesz zlecić nam tłumaczenie uwierzytelnione dokumentów w języku albańskim (lub na język albański), w pierwszej kolejności prześlij dokument do wyceny (za pomocą poczty elektronicznej). Następnie potwierdzimy przyjęcie dokumentów i zapoznamy Cię z wyceną. Gdy cena Ci odpowiada, rozpoczynamy przekład.

W jaki sposób dbamy o jakość?

Jeśli potrzebujesz tłumaczeń specjalistycznych, Twoje teksty będą tłumaczone przez osoby, które mają duże doświadczenie w danej dziedzinie. Dokument po przetłumaczeniu jest sprawdzany przez drugiego tłumacza.

Dbamy o dopasowanie tekstu do potrzeb grupy docelowej, przez zastosowanie odpowiedniego kontekstu kulturowego.

Oferta naszego biura rozwiąże Twoje problemy z dokumentami w języku albańskim, które musisz przetłumaczyć. Zapraszamy do współpracy.

Termin dostosowany do Twoich potrzeb

Potrzebujesz bardzo szybko przetłumaczonych dokumentów? Oferujemy dla Ciebie krótkie terminy realizacji i tłumaczenia oddawane we wcześniej ustalonym terminie. Dzięki temu czas przestaje być dla Ciebie ograniczeniem.

Bezpieczeństwo i pewność

Priorytetem dla naszego biura tłumaczeń jest oferowanie coraz większej jakości usług. Od 2008 roku robimy wszystko, by poprawić jakość obsługi, oferować coraz lepsze tłumaczenia i zwiększać poziom bezpieczeństwo. W roku 2012 zostało to nagrodzone nagrodą Jakość Roku w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Dziennik Gazetę Prawną. 

Rzetelne tłumaczenia

Najważniejszym elementem tłumaczenia jest wysoka jakość – osiągamy ją dzięki współpracy z najlepszymi tłumaczami z całego świata. Oferujemy rzetelne tłumaczenie nawet w przypadku egzotycznych języków.

Skontaktuj się z nami – to proste

Stawiamy na prostą i szybką obsługę. Większość naszych klientów kontaktuje się z nami drogą e-mailową. W przeciwieństwie do współpracy z innymi biurami tłumaczeń, nie musisz zakładać konta, a na Twoją skrzynkę odbiorczą nie przychodzi spam.

 

Darmowa wycena tłumaczenia do 30 minut!