TŁUMACZENIA ALBAŃSKI

flagaalbaniaJęzyk albański jest używany w Albanii, Kosowie i Macedonii. Jest tam językiem urzędowym. Używa się go także we Włoszech i Grecji. Mówi nim około 6,2 miliona osób. Jeśli poszukujesz tłumaczeń z języka albańskiego albo na ten język, nasze biuro tłumaczeń chętnie Ci w tym pomoże.

Jakie dokumenty tłumaczymy na język albański?

Zajmujemy się profesjonalnym przekładaniem dokumentów z języka albańskiego – tłumaczymy wszystkie rodzaje dokumentów, także uwierzytelnione i specjalistyczne. Współpracujemy z tłumaczami z różnych branż. Najczęściej tłumaczymy takie dokumenty, jak:

  • Akty (urodzenia, zawarcia związku małżeńskiego, zgonu)
  • Teksty marketingowe (strony internetowe, ulotki, foldery)
  • Pełnomocnictwa, umowy, faktury

Oferujemy tłumaczenie z wszystkich branż. Nasi klienci najczęściej zamawiają tłumaczenia:

Tłumaczenia uwierzytelnione na język albański

Jeśli chcesz zlecić nam tłumaczenie uwierzytelnione dokumentów w języku albańskim (lub na język albański), w pierwszej kolejności prześlij dokument do wyceny (za pomocą poczty elektronicznej). Następnie potwierdzimy przyjęcie dokumentów i zapoznamy Cię z wyceną. Gdy cena Ci odpowiada, rozpoczynamy przekład.

W jaki sposób dbamy o jakość naszych tłumaczeń na język albański?

Jeśli potrzebujesz tłumaczeń specjalistycznych, Twoje teksty będą tłumaczone przez osoby, które mają duże doświadczenie w danej dziedzinie. Dokument po przetłumaczeniu jest sprawdzany przez drugiego tłumacza.

Dbamy o dopasowanie tekstu do potrzeb grupy docelowej, przez zastosowanie odpowiedniego kontekstu kulturowego.

Oferta naszego biura rozwiąże Twoje problemy z dokumentami w języku albańskim, które musisz przetłumaczyć. Zapraszamy do współpracy.

Termin dostosowany do Twoich potrzeb

Potrzebujesz bardzo szybko przetłumaczonych dokumentów na język albański? Oferujemy dla Ciebie krótkie terminy realizacji i tłumaczenia oddawane we wcześniej ustalonym terminie. Dzięki temu czas przestaje być dla Ciebie ograniczeniem.

Bezpieczeństwo i pewność tłumaczeń na język albański

Priorytetem dla naszego biura tłumaczeń jest oferowanie coraz większej jakości usług. Od 2008 roku robimy wszystko, by poprawić jakość obsługi, oferować coraz lepsze tłumaczenia na język albański i zwiększać poziom ich bezpieczeństwa. W roku 2012 zostało to nagrodzone nagrodą Jakość Roku w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Dziennik Gazetę Prawną.

Rzetelne tłumaczenia na język albański

Najważniejszym elementem tłumaczenia na język albański jest wysoka jakość – osiągamy ją dzięki współpracy z najlepszymi tłumaczami z całego świata. Oferujemy rzetelne tłumaczenie nawet w przypadku egzotycznych języków.

Skontaktuj się z nami – to proste

Stawiamy na prostą i szybką obsługę. Większość naszych klientów kontaktuje się z nami drogą e-mailową. W przeciwieństwie do współpracy z innymi biurami tłumaczeń, nie musisz zakładać konta, a na Twoją skrzynkę odbiorczą nie przychodzi spam.

 

Darmowa wycena tłumaczenia do 30 minut!