bosniaflagaJęzykiem bośniackim posługuje się około 2,5 miliona osób na terenie Bośni i Hercegowiny, a także w Serbii. Początkowo do jego zapisu używano cyrylicy, dziś wykorzystuje się tradycyjny alfabet łaciński.

W czym się specjalizujemy

Współpracujemy z tłumaczami, którzy mają duże doświadczenie w tłumaczeniach na język bośniacki i z tego języka. Specjalizujemy się w tłumaczeniach specjalistycznych i wykonujemy:

  • tłumaczenia techniczne
  • tłumaczenia medyczne
  • tłumaczenia prawnicze
  • tłumaczenia dokumentów samochodowych
  • tłumaczenia uwierzytelnione

Współpracujemy z firmami i osobami prywatnymi. Tłumaczenia specjalistyczne powierzamy zawodowym tłumaczom z dużym doświadczeniem w konkretnej dziedzinie.

Oszczędność czasu

Zdajemy sobie sprawę z tego, że jednym z najważniejszych czynników dla Ciebie jest czas. Z tego powodu oferujemy krótkie terminy realizacji tłumaczeń.

Osoby, którym szczególnie zależy na czasie, zapraszamy do zamawiania tłumaczeń błyskawicznych. Jest to możliwe także w przypadku długich zleceń – w takim przypadku nad Twoim tłumaczeniem pracuje kilku tłumaczy jednocześnie. Dzięki temu dostajesz tłumaczenie z języka bośniackiego lub na ten język, które jest rzetelne i spójne językowo.

Zalety regularnej współpracy

Gdy planujesz regularne tłumaczenie dużej ilości dokumentów, napisz do nas – zaoferujemy Ci dogodniejsze metody współpracy:

  • rozliczanie na podstawie jednej faktury VAT,
  • priorytetowe traktowanie Twoich zleceń,
  • łatwiejsze wysyłanie kolejnych dokumentów do tłumaczenia.

Nie czekaj – jeśli chcesz przetłumaczyć dokumenty w języku bośniackim, już teraz napisz do nas lub prześlij dokumenty do wyceny.

Szybkie i terminowe tłumaczenia

W wielu przypadkach opóźnione wykonanie tłumaczenia może mieć poważne skutki finansowe lub prawne. Zdajemy sobie z tego sprawę i oferujemy tłumaczenia wykonane jak najszybciej, które wysyłamy, gdy tyko jest ukończone w umówionym terminie.

Zaufaj naszemu doświadczeniu

Tłumaczeniami zajmujemy się od 2008 roku. Prowadzimy stacjonarne biuro, w przeciwieństwie do wielu internetowych firm, nie ukrywamy opinii o naszym przedsiębiorstwie i działamy wciąż pod tym samym szyldem.

Rzetelne tłumaczenia dla Ciebie

Dzięki naszym usługom masz pewność, że tłumaczenie jest bardzo wysokiej jakości. Jeśli chcesz je opublikować, polecamy skorzystanie z opcji proofreadingu, dzięki któremu otrzymasz tekst gotowy do rozpowszechniania.

Elastyczna obsługa

Robimy wszystko, by zamówienie tłumaczenia było jeszcze łatwiejsze. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące tłumaczeń lub płatności, napisz do nas – odpowiemy na nie.

Darmowa wycena tłumaczenia do 30 minut!