TŁUMACZENIA HEBRAJSKI

izrael flagaJęzyk hebrajski jest używany przez około 5 milionów osób. Pod koniec XIX wieku uznawano go za język martwy. Współczesny język hebrajski kształtował się od roku 1881.

W jakich tłumaczeniach się specjalizujemy?

Wykonujemy usługi tłumaczeń zarówno dla firm, jak i dla instytucji i klientów indywidualnych. Oferujemy tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne i uwierzytelnione.

Nasi tłumacze specjalizują się w takich dziedzinach, jak:

Współpracujemy stale z kilkoma tłumaczami języka hebrajskiego, a przydzielając im zlecenia, kierujemy się ich doświadczeniem i specjalistyczną wiedzą. Podczas tłumaczeń na język hebrajski niezbędna jest znajomość kultury żydowskiej, której znajomość tłumacze nabywają przede wszystkim podczas podróży.

Jakość obsługi jest naszym priorytetem

Doskonałe tłumaczenie to jedynie jeden z elementów, które naszym zdaniem wpływają na jakość współpracy. Oprócz niego, oferujemy:

  • Atrakcyjne ceny na tłumaczenia
  • Tłumaczenie, które jest zawsze na czas
  • Pełne bezpieczeństwo plików, które nam powierzasz
  • Darmowa, szybką wycenę za pomocą formularza

Dzięki temu współpracujemy z wieloma klientami, którzy potrzebują tłumaczeń z języka hebrajskiego i na język hebrajski.

Szybka obsługa klientów

Jeśli Twoje tłumaczenie jest bardzo pilne, nie ma lepszego rozwiązania od skorzystania z naszej usługi tłumaczenia. Dzięki niej w ciągu 30 minut dostaniesz wycenę swojego zlecenia. Nasze terminy wykonania zleceń są krótkie, a jeśli jeszcze bardziej zależy Ci na czasie, skorzystaj z naszej oferty tłumaczeń ekspresowych.

Jeśli masz do przetłumaczenia długi dokument i zależy Ci na czasie, możemy go powierzyć kilku tłumaczom, co znacznie przyśpieszy realizację Twojego zlecenia.

Szybkie tłumaczenia i wysoka jakość

Dzięki naszym usługom dostaniesz swoje tłumaczenia szybciej, niż się tego spodziewasz. Oferujemy błyskawiczną wycenę i krótkie czasy realizacji. Możesz też zamówić jeszcze szybszą usługę tłumaczenie ekspresowego.

Pewność

Na nasz wizerunek pracujemy od 2008 roku. W tym czasie poznaliśmy tysiące zadowolonych klientów – zapraszamy do zapoznania się z opiniami o naszym biurze. Nazwa naszego biura jest zastrzeżona – dla Twojego bezpieczeństwa.

Rzetelne tłumaczenia

Każde tłumaczenie jest wysokiej jakości, dzięki procedurze zachowania jakości. Nasza firma otrzymała za to odznaczenie Jakość Roku. Jeśli potrzebujesz, możesz zamówić także usługi dodatkowe.

Rozliczenia dla każdego

Współpraca nie kończy się po przetłumaczeniu dokumentów. By zapewnić jeszcze wyższą jakość obsługi, oferujemy atrakcyjne metody płatności i możliwość rozliczania tłumaczeń w większych paczkach.

Darmowa wycena tłumaczenia do 30 minut!