Tłumaczenie koreański

Chughahaeyo 축하해요! Trafiłeś do Supertłumacza!

Tłumaczenia języka koreańskiego – biuro tłumaczeń SuperTłumacz®. „Chughahaeyo” to w tłumaczeniu z koreańskiego na polski „gratulacje!”. Trafiłeś do supertłumacza. Cieszymy się, że tu jesteś!

Jesteśmy renomowanym biurem tłumaczeń języka koreańskiego, które pomoże, wesprze i wyręczy Cię wszędzie tam, gdzie niezbędne są profesjonalne, błyskotliwe i skuteczne tłumaczenia polsko-koreańskie.

Zdajesz sobie z tego sprawę, że tłumaczenie z koreańskiego na polski lub tłumaczenie na koreański to inwestycja. Stroń od amatorów, hochsztaplerów i innych magików, którzy obiecują gruszki na wierzbie i rzucają wielkie obietnice. Zaufaj komuś, kto jest w stanie zaoferować Ci atrakcyjną, dobrą i przede wszystkim uczciwą usługę tłumaczeniową.

Supertłumacz to klucz do Twojego koreańskiego sukcesu. Postaw na doświadczenie, wiedzę i umiejętności, które sprawnie doprowadzą Cię do realizacji celów.

Dlaczego warto powierzyć tłumaczenia języka koreańskiego naszym tłumaczom?

77 milionów użytkowników języka koreańskiego to bardzo duża grupa, wśród której są Twoi potencjalni klienci, odbiorcy czy czytelnicy. Koreański jest językiem używanym głównie w Korei Południowej i Korei Północnej, a także w chińskiej prefekturze autonomicznej Yanbian. Posługują się nim również osoby mieszkające w republikach dawnego Związku Radzieckiego, w USA, Kanadzie, Japonii, a nawet w Brazylii.

Zacierasz ręce, że lada moment dotrzesz do nich. Wszystko super i extra, ale nie wywołasz koreańskiej fali przez samo marzenie rozkochania w sobie Koreańczyków. Trzeba działać. Skutecznie. W parze z kimś takim jak supertłumacz.

Specyfikacja korzyści tłumaczenia na język koreański w wersji super:

 • dokładność – tłumaczenie z języka koreańskiego lub tłumaczenie na język koreańskico do przecinka, termin co do godziny,
 • tłumacz koreańskiegotłumaczy sens, a nie tylko słowa. Dobre tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne to więcej niż zamiana wyrazów. Oddaje zarówno znaczenie tekstu, jak i jego intencje. Bierze też pod uwagę osobę, która będzie odbiorcą przekładu w języku docelowym,
 • efekt supertłumaczenia – rozumiemy gry słów i potrzeby klienta. Dbamy zarówno, o to, co chcesz powiedzieć, jak i o to, co chcesz osiągnąć. Dzięki temu Twoje oferty, reklamy, strony internetowe czy CV lub dokumenty osobiste naprawdę „działają”,
 • superkontakt na każdym etapie procesu tłumaczenia koreańskiego,
 • po przesłaniu tekstu, wycena do 30 minut.

Jakiego rodzaju tłumaczenia języka koreańskiego znajdziesz w naszej ofercie?

„Hangugmail” nie ma nic wspólnego z popularną pocztą elektroniczną, aczkolwiek korzystając z niej, możesz np. wysłać CV do koreańskiej firmy, w której chcesz pracować czy przesłać różne dokumenty Twojemu partnerowi biznesowemu z Korei.

A tak wygląda tłumaczenie z koreańskiego na polski tego słowa: w Korei Południowej pod  „Hangugmal” kryje się „język koreański”. Mieszkańcy tego kraju mówiąc o „koreańskim”, używają pojęcia „Hanguk”. Z kolei w Korei Północnej „koreański” to „Chosŏn”, a język koreański to „Chosŏnmal”. A to nie wszystko! Dopowiedzieć trzeba, że standardowy język uczony w szkołach to „Gug-ǒ”, czyli „język narodowy”.

Sporo tego, prawda?

Supertłumacza nie przeraża inność i wielość detali, informacji, trudności. Jak zwykle stawi im czoła i przygotuje profesjonalne tłumaczenia z języka koreańskiego lub tłumaczenia na język koreański. Od amatora odróżnia go to, że jeśli przyjmuje projekt do realizacji, to rzeczywiście jest w stanie oferować przekład najwyższej jakości spełniający swój cel. Sprawa zawsze jest prosta. Tłumaczenie musi być super! Tylko wtedy Kim, Lee, Park, Choi czy Jung właściwie Cię zrozumieją.

Tłumaczenia w wersji super:

 • tłumaczenia z języka polskiego na język koreański,
 • tłumaczenia z języka koreańskiego na język polski,
 • tłumaczenia z koreańskiego na angielski,
 • tłumaczenie języka koreańskiego na 42 języki świata,
 • tłumaczenia online koreańskiego,
 • tłumaczenia przysięgłe – wykonuje je zawsze tłumacz przysięgły języka koreańskiego.

Oferujemy tłumaczenia:

 • koreańskie tłumaczenia zwykłe pisemne,
 • koreańskie tłumaczenia techniczne,
 • koreańskie tłumaczenia specjalistyczne – wykonujemy przekłady tekstów i dokumentów specjalistycznych z różnych branż i dziedzin,
 • koreańskie tłumaczenia z takich branż jak m.in.: IT i informatyka, budownictwo, inżynieria, bankowość i finanse, ekonomia, prawo, medycyna, marketing, inne – pełna lista specjalizacji znajduje się na naszej stronie internetowej,
 • przekład publikacji naukowych, książek i conentu stron www,
 • koreańskie tłumaczenia CV, dokumentów prywatnych i wielu innych.

Warto, abyś wiedział: Hangul to alfabet koreański. Jest to oryginalny koreański system zapisu. Wynalazł go w XV wieku Sejong Wielki. Ma 24 znaki, 14 spółgłosek i 10 samogłosek. Coraz rzadziej z kolei korzysta się z zapisu znaków sinokoreańskiej hanchy.

Koszt tłumaczeń – ile kosztują tłumaczenia języka koreańskiego i od czego zależy ich cena?

Korea Południowa to kierunek, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem, nie tylko wśród fanek i fanów koreańskiego popu. Firmy, przedsiębiorcy czy twórcy chcą być obecni na tamtejszym rynku. Kluczem do tego świata jest język.

Twoja strona internetowa może być przygotowana nienagannie, ale co z tego, jeżeli nie masz równie profesjonalnego przekładu treści. Produkty, które oferujesz w Polsce, są naprawdę bardzo dobre, tylko Koreańczycy nie dowiedzą się o tym bez tłumaczenia na koreański. Poradnik dotyczący czerpania z życia jest świetny, czyta się go jednym tchem i inspiruje. Nie uda Ci się jednak zainspirować mieszkańców azjatyckiego kraju, „mówiąc” do nich po polsku.

Tłumaczenia koreańskiego wykonane przez naszych supertłumaczy to „wyjście” naprzeciw Twoim potencjalnym odbiorcom, czytelnikom i klientom w Korei. Co więcej, to pewność, że na poziomie słownictwa i przekazu oraz dostosowania kulturowego wszystko będzie super!

To właśnie za to płacisz, za wsparcie Cię w skutecznym skomunikowaniu się z użytkownikami języka koreańskiego. Oczywiście możesz zrobić to sam, poprosić znajomego o przetłumaczenie treści czy nawet „wrzucić tekst” do translatora. Pytanie brzmi: czy stać się na bylejakość i błędy? Skoro czytasz te słowa, nie.

Przejdźmy do konkretów! Ile kosztuje tłumaczenie koreańskiego na polski czy polskiego na koreański? „Pokaż” nam teksty, które chcesz przetłumaczyć – prześlij je na nasz e-mail lub skorzystaj z formularza na stronie internetowej. Wycena do 30 minut!

Nie podajemy konkretnych kwot, ponieważ zlecenia tłumaczeń koreańskiego dotyczą różnych branż i typów treści. Kiedy jeden klient życzy sobie przekład materiałów stricte biznesowych, inny klient chce przekładu książki kulinarnej czy folderów turystycznych dla swojej firmy. Nie ma dwóch takich samych zleceń, każdorazowo kosztorys przygotowujemy indywidualnie.

Od czego zależy cena? Przede wszystkim od języków – zajmujemy się nie tylko polskim i koreańskim, mamy w ofercie 42 języki świata. Naturalnie niektóre pary językowe są rzadkie, co wiąże się z małą liczbą specjalistów, a to z kolei przekłada się na cenę. Innym ważnym czynnikiem jest temat. Supertłumacze pracują z materiałami z różnych branż. Teksty specjalistyczne wymagają od nich wiedzy, czyli muszą być także ekspertami w określonej dziedzinie. Tu należy też wspomnieć o branżowym żargonie – jeżeli do przekładu potrzeba specjalnych umiejętności językowych, to te „większe” wymagania również przełożą się na cennik usługi.

Chcesz poznać cenę za tłumaczenie Twoich tekstów? Prześlij materiały! SuperTłumacz® je wyceni i pomoże z ich przekładem!

Tłumaczenia koreańskiego FAQ

Dokładny termin realizacji przedstawimy Ci tuż po przesłaniu nam tekstów, które potrzebujesz przetłumaczyć z lub na koreański.

Jesteśmy renomowanym biurem tłumaczeń. Posiadamy certyfikaty jakości QS Zurich AG i ISO 9001:2015. Tłumaczą dla nas najlepsi na rynku zawodowi tłumacze i specjaliści w konkretnych branżach. Każdy z naszych ekspertów to świetny znawca koreańskiemu, w którego ręce możesz powierzyć ważny projekt tłumaczeniowy.

W ofercie tłumaczenia języka koreańskiego przedstawiamy Ci cenę netto, należy doliczyć do niej jeszcze 35% VAT. Już na starcie wiesz, ile zapłacisz. W ten sposób masz pewność co do kwoty, którą zapłacisz na końcu procesu tłumaczeniowego.

Zawodowy tłumacz to najwyższa jakość, gwarancja uniknięcia niepotrzebnych błędów, pomyłek i wpadek, a także współpraca z profesjonalistą, który ma niezbędne doświadczenie, wiedzę i umiejętności, aby wykonać tłumaczenia tak jak należy.

Przypadkiem nie pożycz nikomu śmierci: Czyli tłumaczenia koreańskie pozbawione „4” i bez użycia czerwonego atramentu

Zaliczyłeś kiedyś wpadkę? Uwierz nam na słowo, nie chcesz skompromitować się, zrobić niczego niestosowanego czy wręcz znieważyć kogoś. Koreańczycy różnią się od Polaków w wielu kwestiach. Ty niekoniecznie zdajesz sobie sprawę z wielu spraw. Tłumacz języka koreańskiego już tak.

W kulturze koreańskiej „4” jest odpowiednikiem zachodniej pechowej „13”. Wszystko przez to, że słowa „cztery” i „śmierć” wypowiada się tak samo. Koreańczycy są na tyle przesądni, że w budynkach mieszkalnych czy wieżowcach nie ma czwartego piętra…

Unikaj też czerwonego koloru przy zapisie imion i nazwisk. Wyróżnisz się, ale zdecydowanie negatywnie! O co chodzi? Czerwony atrament to dla Koreańczyka znak, że osoba, której dane zapisano przy użyciu właśnie tej barwy, już nie żyje lub niedługo umrze. Chyba nie chcesz być posądzany o życzenie komuś śmierci, prawda…?

Tu zaczyna się kluczowa rola supertłumacza. Współpraca z nim to brak faux-pas, błędów, problemów i niezręcznych czy niemiłych sytuacji. Tu trzeba nie tylko potrafić wykonywać profesjonalne tłumaczenia pisemne, ale i myśleć w dwóch językach: w polskim i koreańskim. Tłumacz polsko-koreański i tłumacz koreańsko-polski powinien czuć znaczenia i niuanse, uważać na kwestie delikatnej natury, być świadomym inności. Znajdziesz u nas takich specjalistów. Nasze tłumaczenia zwykłe i tłumaczenia przysięgłe nie bez powodu określane są przez klientów jako super.

Tłumaczenia koreański: Walentynki w koreańskiej odsłonie. Czyli jak nie zaliczyć wpadki

Trafność, dokładność czy stosowność tłumaczenia z polskiego na koreański i tłumaczenia z polskiego na koreański nie odnosi się tylko do samych słów. Dobrym przykładem jest Dzień Świętego Walentego, znany bardziej jako tak zwane Walentynki. Załóżmy, że produkujesz i sprzedajesz pyszne łakocie i z myślą o 14-ym lutego stworzyłeś specjalną partię w kształcie serduszek. A może tworzysz przepiękne poduszki i na ten dzień wypuściłeś linię takich w kształcie serca. Być może jesteś artystą, który stworzył wspaniałą walentynkową papeterię.

Myśląc o wprowadzeniu różnych produktów lub usług dedykowanych specjalnie na Walentynki, miej na uwadze to, że w Korei jest to święto mężczyzn. W tym czasie to panie kupują prezenty panom, zwykle są to słodycze.

Supertłumacz podpowie Ci natychmiast, że szczególnie produkty, które kupują mężczyźni kobietom, warto wypuścić na rynek koło 14 marca. Dlaczego akurat wtedy? Jest to tak zwany Biały Dzień, czyli taki koreański odpowiednik Walentynek dla pań. W tym dniu panowie obdarowują swoje ukochane prezentami. Co ciekawe, taki upominek powinien być trzykrotnie droższy od tego podarowanego przez wybrankę 14 lutego.

I jeszcze jedna ciekawostka. Są tu też „smutne Walentynki”. Koreańczycy nazwali je Czarnym Dniem. Obchodzą go osoby, które nie mają ukochanej lub ukochanego. Pozostaje im jeść tylko czarne kluski (jajangmyeon).

Dobry tłumacz polsko-koreański czy tłumacz koreańsko-polski jest strażnikiem Twoich interesów. Jest rzetelny, solidny i naprawdę dobry w tym, co robi. Do tego, jak nikt inny potrafi przygotować przekład z efektem pełnej naturalności, tak, aby oddać intencje oryginału i zarazem dotrzeć do odbiorcy docelowego tłumaczeniem z języka polskiego na koreański. Nie na darmo mówi się o nim, że jest super!

Wywołaj efekt koreańskiej fali i osiągnij swój cel już dziś! Supertłumacz pomoże Ci z tłumaczeniem koreańskiego na polski, polskiego na koreański oraz z wieloma innymi językami.

„곧다시만나요 /god-daśi mannajo!” (Do zobaczenia wkrótce!)

Julia B
Julia B
09:24 16 Sep 21
Bardzo szybka wycena tłumaczenia, a także sama jego realizacja, przystępne ceny, polecam
Aleksandra Korczynska
Aleksandra Korczynska
07:30 13 Jul 21
Szybki oraz bezproblemowy kontakt. Realizacja zlecenie już na drugi dzień! Dostawa dokumentów w formie elektronicznej. Na pewno skorzystam jeszcze z usług firmy 🙂
Dominik Rozwarski
Dominik Rozwarski
15:17 08 Jul 21
wszystko wykonane w określonym czasie i formiepolecam
Piotr Skowroński
Piotr Skowroński
10:53 27 Jun 21
Z pełnym przekonaniem rekomenduję biuro SUPERTŁUMACZ, które ostatnio bardzo mi pomogło. Korzystałem z usług tłumaczeń medycznych, których potrzebowałem bardzo szybko. Biuro zrobiło wszystko, żeby tak się stało. Zarówno pracownicy biura, jak i tłumacz postarali się, aby w jak najkrótszym czasie wykonać usługę. Do samego tłumaczenia zaś nie mam uwag: dobre i profesjonalne.
Sebastian Sendra
Sebastian Sendra
13:30 26 Jun 21
Wszystko zgodnie z oczekiwaniami. Tłumaczenie dobrej jakości wykonane w terminie.
Jerzy Herbowski
Jerzy Herbowski
12:43 26 Jun 21
Tak właśnie wyobrażam sobie profesjonalną usługę.
Greg Lyzwa
Greg Lyzwa
13:34 25 Jun 21
Tłumaczenie CV wykonane w ciągu 24h. Wszystko przetłumaczone zgodnie z zaleceniami. Jestem bardzo zadowolony. I to wszystko w dobrej cenie.Polecam.
Julia Kuzevych
Julia Kuzevych
08:19 25 Jun 21
Ale dziękuję!Zawsze robicie szybko, ale tym razem jest błyskawicznie. Jesteście niesamowici!
Dominika Topa-Bryniarska
Dominika Topa-Bryniarska
20:05 24 Jun 21
Jestem bardzo zadowolona z usługi. Tłumaczenie wykonane bardzo dobrze i na czas. Kontakt z biurem także na wysokim poziomie. Wszystko przebiegło sprawnie i profesjonalnie. Polecam!
Karol Cyrklewicz
Karol Cyrklewicz
11:43 24 Jun 21
Polecam. Dobrze przetłumaczone CV. Szybko prosto, bezproblemowo i profesjonalnie
Tłumaczenia koreański 2

Tłumaczenia

Tłumaczenia koreański 3

Realizuj swoje cele w każdym języku

Artykuły na temat tłumaczeń

Ciekawe, dziwne i śmieszne tłumaczenia tytułów filmów 1 Artykuły na temat tłumaczeń

Ciekawe, dziwne i śmieszne tłumaczenia tytułów filmów

20 września 2021

Wzbudzają wiele emocji, czasem śmiech, a czasem zażenowanie. Mowa o tłumaczeniach tytułów filmów. Wydaje

tłumaczenie dokumentów samochodowych Artykuły na temat tłumaczeń

Ile kosztuje tłumaczenie dokumentów samochodowych?

19 maja 2021

Sprowadzając samochód z zagranicy, trzeba się liczyć, iż należy przetłumaczyć dołączoną do niego dokumentacje.

Ile kosztuje tłumaczenie na angielski Artykuły na temat tłumaczeń

Ile kosztuje tłumaczenie na angielski i co wpływa na jego cenę?

19 maja 2021

Tłumaczenia w języku angielskim to bez wątpienia jedne z najpopularniejszych tłumaczeń językowych. Zapotrzebowanie na