Tłumaczenia koreański: Chughahaeyo 축하해요! Trafiłeś do Supertłumacza!

Tłumaczenia języka koreańskiegobiuro tłumaczeń SuperTłumacz®. „Chughahaeyo” to w tłumaczeniu z koreańskiego na polski „gratulacje!”. Trafiłeś do Supertłumacza. Cieszymy się, że tu jesteś! Jesteśmy renomowanym biurem tłumaczeń języka koreańskiego, które pomoże, wesprze i wyręczy Ci wszędzie tam, gdzie niezbędne są profesjonalne, błyskotliwe i skuteczne tłumaczenia polsko-koreańskie.

Zdajesz sobie z tego sprawę, że tłumaczenie z koreańskiego na polski lub tłumaczenie na koreański to inwestycja. Stroń od amatorów, hohsztaplerów i innych magików, którzy obiecują gruszki na wierzbie i rzucają wielkie obietnice. Zaufaj komuś, kto jest w stanie zaoferować Ci atrakcyjną, dobrą i uczciwą usługę tłumaczeniową. Supertłumacz to klucz do Twojego koreańskiego sukcesu. Postaw na doświadczenie, wiedzę i umiejętności, które sprawnie doprowadzą Cię do realizacji Twoich celów.

Wywołaj koreańską falę: Supertłumaczenia koreańskiego zaadresowane do 77 milionów ludzi

77 milionów użytkowników języka koreańskiego to bardzo duża grupa, wśród której są Twoi potencjalni klienci, odbiorcy czy czytelnicy. Koreański jest językiem używanym głównie w Korei Południowej i Korei Północnej, a także w chińskiej prefekturze autonomicznej Yanbian. Posługują się nim również osoby mieszkające w republikach dawnego Związku Radzieckiego, w USA, Kanadzie, Japonii, a nawet w Brazylii.

Zacierasz ręce, że lada moment dotrzesz do nich. Wszystko super i extra, ale nie wywołasz koreańskiej fali przez samo marzenie rozkochania w sobie Koreańczyków. Trzeba działać. Skutecznie. W parze z kimś takim, jak Supertłumacz.

Specyfikacja korzyści tłumaczenia na język koreański w wersji super:

· Dokładność – tłumaczenie z języka koreańskiego lub tłumaczenie na język koreański co do przecinka, termin co do godziny.

· Tłumacz koreański tłumaczy sens, a nie tylko słowa. Dobre tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne to więcej niż zamiana wyrazów. Oddaje zarówno znaczenie tekstu, jak i jego intencje.

· Efekt Supertłumaczenia – rozumiemy gry słów i potrzeby klienta. Dbamy zarówno, o to, co chcesz powiedzieć, jak i o to, co chcesz osiągnąć.

· Superkontakt na każdy etapie procesu tłumaczenia koreańskiego.

· Po przesłaniu tekstu, wycena do 30 minut.

Biuro tłumaczeń języka koreańskiego - HA!nguGMAIL!: Supertłumaczenie sprawia, że zyskujesz dzięki językowi koreańskiemu, a nie tracisz

„Hangugmail” nie ma nic wspólnego z popularną pocztą elektroniczną, aczkolwiek korzystając z niej możesz np. wysłać CV do koreańskiej firmy, w której chcesz pracować czy przesłać różne dokumenty Twojemu partnerowi biznesowemu z Korei.

A tak wygląda tłumaczenie koreański na polski tego słowa: w Korei Południowej pod  „Hangugmal” kryje się „język koreański”. Mieszkańcy tego kraju mówiąc o

„koreańskim” używają zaś pojęcia „Hanguk”. Z kolei w Korei Północnej „koreański” to „Chosŏn”, a język koreański to „Chosŏnmal”. A to nie wszystko! Dopowiedzieć trzeba, że standardowy język uczony w szkołach to „Gug-ǒ”, czyli „język narodowy”. Sporo tego, prawda?

Supertłumacza nie przeraża inność i wielość detali, informacji, trudności. Jak zwykle stawi im czoła i przygotuje profesjonalne tłumaczenia z języka koreańskiego lub tłumaczenia na język koreański. Od amatora odróżnia go to, że jeśli przyjmuje projekt do realizacji, to rzeczywiście jest w stanie oferować przekład najwyższej jakości spełniający swój cel. Sprawa zawsze jest prosta. Tłumaczenie musi być super! Tylko wtedy Kim, Lee, Park, Choi czy Jung właściwie Cię zrozumieją.

Tłumaczenia w wersji super:

· tłumaczenia z języka polskiego na język koreański,

· tłumaczenia z języka koreańskiego na język polski,

· tłumaczenia z koreańskiego na angielski,

· tłumaczenia online koreański,

· tłumaczenia przysięgłe – wykonuje je zawsze tłumacz przysięgły języka koreańskiego.

Oferujemy m.in. tłumaczenia:

· koreańskie tłumaczenia zwykłe pisemne,

· koreańskie tłumaczenia techniczne,

· koreańskie tłumaczenia specjalistyczne,

· koreańskie tłumaczenia z takich branż jak m.in.: IT i informatyka, budownictwo, inżynieria, bankowość i finanse, ekonomia, prawo, medycyna, marketing,

· przekład publikacji naukowych, książek i conentu stron www,

· ponadto wykonujemy tłumaczenia CV, dokumentów prywatnych i wielu innych.

Warto, abyś wiedział: Hangul to alfabet koreański. Jest to oryginalny koreański system zapisu. Wynalazł go w XV wieku Sejong Wielki. Ma 24 znaki, 14 spółgłosek i 10

samogłosek. Coraz rzadziej z kolei korzysta się z zapisu znaków sinokoreańskiej hanchy.

Przypadkiem nie pożycz nikomu śmierci: Czyli tłumaczenia koreańskie pozbawione "4" i bez użycia czerwonego atramentu

Zaliczyłeś kiedyś wpadkę? Uwierz nam na słowo, nie chcesz skompromitować się, zrobić niczego niestosowanego czy wręcz znieważyć kogoś. A Koreańczycy różnią się od Polaków w wielu kwestiach. Ty niekoniecznie zdajesz sobie sprawę z wielu spraw. Tłumacz języka koreańskiego już tak.

W kulturze koreańskiej „4” jest odpowiednikiem zachodniej pechowej „13”. Wszystko przez to, że słowo „cztery” i „śmierć” wypowiada się tak samo. Koreańczycy są na tyle przesądni, że w budynkach mieszkalnych czy wieżowcach nie ma czwartego piętra…

Unikaj też czerwonego koloru zapisując imię i nazwisko. Wyróżnisz się, ale zdecydowanie źle! O co chodzi? Czerwony atrament to dla Koreańczyka znak, że osoba, której

dane napisano przy użyciu właśnie tej barwy już nie żyje lub niedługo umrze. Chyba nie chcesz być posądzany o życzenie komuś śmierci, prawda…?

Tu zaczyna się kluczowa rola Supertłumacza. Współpraca z nim to brak faux pas, błędów, problemów i niezręcznych czy niemiłych sytuacji. Tu trzeba bowiem nie tylko potrafić wykonywać profesjonalne tłumaczenia pisemne, ale trzeba myśleć i czuć w dwóch językach: w polskim i koreańskim.

Czuć znaczenia i niuanse, uważać na kwestie delikatnej natury, być świadomym inności. Znajdziesz u nas takich specjalistów. Nasze tłumaczenia zwykłe i tłumaczenia przysięgłe nie bez powodu określane są przez klientów jako super.

Tłumaczenia koreański: Walentynki w koreańskiej odsłonie. Czyli jak nie zaliczyć wpadki

Trafność, dokładność czy stosowność tłumaczenia z polskiego na koreański i tłumaczenia z polskiego na koreański nie odnosi się tylko do samych słów. Dobrym przykładem jest Dzień Świętego Walentego, znany bardziej jako tak zwane Walentynki. Załóżmy, że produkujesz i sprzedajesz pyszne łakocie i z myślą o 14-ym lutego stworzyłeś specjalną partię w kształcie serduszek. A może produkujesz przepiękne poduszki i na ten dzień wypuściłeś linię takich w kształcie serca. Być może jesteś artystą, który stworzył wspaniałą walentynkową papeterię.

Myśląc o wprowadzeniu różnych produktów lub usług dedykowanych specjalnie na Walentynki powinno się mieć na uwadze, że w Korei jest to święto mężczyzn. W tym czasie to panie kupują prezenty panom, zwykle są to słodycze.

Supertłumacz podpowie Ci natychmiast, że szczególnie produkty, które kupują mężczyźni kobietom, warto wypuścić na rynek koło 14 marca. Dlaczego akurat wtedy? Jest to

tak zwany Biały Dzień, czyli taki koreański odpowiednik Walentynek dla pań. W tym dniu panowie obdarowują swoje ukochane prezentami. Co ciekawe, taki upominek powinien być trzykrotnie droższy od tego podarowanego przez wybrankę 14 lutego.

I jeszcze jedna ciekawostka. Są tu też „smutne Walentynki”. Koreańczycy nazwali je Czarnym Dniem. Obchodzą go osoby, które nie maja ukochanej lub ukochanego. Pozostaje im jeść tylko czarne kluski (jajangmyeon).

Dobry tłumacz polsko koreański czy tłumacz koreańsko polski jest strażnikiem Twoich interesów. Jest rzetelny, solidny i naprawdę dobry w tym, co robi. Do tego jak nikt inny potrafi przygotować przekład z efektem pełnej naturalności, tak, aby oddać intencje oryginału i zarazem dotrzeć do odbiorcy docelowego tłumaczenia z języka polskiego na koreański. Nie na darmo mówi się o nim, że jest super! Wywołaj efekt koreańskiej fali i osiągnij swój cel już dziś!

„곧다시만나요 /god-daśi mannajo!” ( Do zobaczenia wkrótce!)

Tłumaczenia koreański – sposoby płatności

Dokładny termin realizacji przedstawimy Ci tuż po przesłaniu nam tekstów, które potrzebujesz przetłumaczyć z lub na koreański.

Jesteśmy renomowanym biurem tłumaczeń. Posiadamy certyfikaty jakości QS Zurich AG i ISO 9001:2015. Tłumaczą dla nas najlepsi na rynku zawodowi tłumacze i specjaliści w konkretnych branżach. Każdy z naszych ekspertów to świetny znawca koreańskiemu, w którego ręce możesz powierzyć ważny projekt tłumaczeniowy.

W ofercie tłumaczenia języka koreańskiego przedstawiamy Ci cenę netto, należy doliczyć do niej jeszcze 35% VAT. Już na starcie wiesz, ile zapłacisz. W ten sposób masz pewność co do kwoty, którą zapłacisz na końcu procesu tłumaczeniowego.

Zawodowy tłumacz to najwyższa jakość, gwarancja uniknięcia niepotrzebnych błędów, pomyłek i wpadek, a także współpraca z profesjonalistą, który ma niezbędne doświadczenie, wiedzę i umiejętności, aby wykonać tłumaczenia tak jak należy.

Daniel S.
Daniel S.
09:10 12 May 20
Mialem skomplikowany tekst do przetlumaczenia, dokumenty po powrocie z pracy w Anglii. Biuro Supertlumacz wykonalo zadanie bardzo szybko(praktycznie w jeden dzien). Tlumaczenie bylo perfekcyjne i pomoglo ubiegac sie o zwrot podatku.Polecam i zajrze znowu do tego biura, bo mam jeszcze jedno tlumaczenie do zrobienia.
Michal Kaminski
Michal Kaminski
12:33 24 Apr 20
Tłumaczenie zostało przygotowane solidnie i szybko. Na każdym etapie (zamówienia, zapłaty, tłumaczenia, odbioru) wszystko było jasne i proste.
Kamila Śnieżek
Kamila Śnieżek
08:39 24 Apr 20
Jestem bardzo zadowolona z wykonanego tłumaczenia CV. Zamówienie otrzymałam we wskazanym terminie pomimo tego, iż wyznaczyłam naprawdę krótki i inne firmy nie były w stanie zaproponować konkurencyjnego terminu. Obsługa klienta i upewnianie się czy klient jest zadowolony z realizacji na bardzo wysokim poziomie. Polecam!
Piotr Makowski
Piotr Makowski
19:10 23 Apr 20
Mogę szczerze polecić firmę SUPERTŁUMACZ. Zlecałem tam już drugie tłumaczenie i zostało ono profesjonalnie wykonane, kontakt był bardzo dobry jak również czas realizacji. Po dwóch dniach miałem tłumaczenie w pdf na poczcie e-mail, a po trzech lub czterech oryginały dotarły listem poleconym.
Natalia Drozdowska
Natalia Drozdowska
16:02 23 Apr 20
Firma godna polecenia. Tłumaczenie wykonane profesjonalnie i przed terminem. Szybki i miły kontakt. Gorąco polecam
Alona Dementieva
Alona Dementieva
16:29 17 Apr 20
Jestem bardzo zadowolona tłumaczeniem.P olecam
Aleksandra Szymborska
Aleksandra Szymborska
21:37 08 Mar 20
Jestem bardzo zadowolona z tłumaczenia! Szybka realizacja, super jakość tłumaczenia, no i przemili pracownicy! 🙂 Na pewno zgłoszę się do tej firmy z kolejnymi tłumaczeniami! Dziękuję!
adamatusz
adamatusz
12:07 05 Mar 20
Bardzo rzetelnie i sprawnie. Szybkie, dokładne tłumaczenie. Gorąco polecam.
Dominika Relska
Dominika Relska
16:11 04 Mar 20
Szybko, sprawnie . Polecam !!!
Marcin K
Marcin K
12:46 04 Mar 20
Czas był dla mnie najważniejszy dlatego zdecydowałem się powierzyć pracę na dokumentem ""Supertłumacz" - zlecenie wysłałem popołudniu 15-16. i już następnego dnia pismo było gotowe. Bravo dla Was ! Dziękuje
Tłumaczenia koreański 2

Tłumaczenia

Tłumaczenia koreański 46

Realizuj swoje cele w każdym języku

Artykuły na temat tłumaczeń

Jak kształcić warsztat tłumacza języka niemieckiego?Artykuły na temat tłumaczeń

Jak kształcić warsztat tłumacza języka niemieckiego?

22 kwietnia 2020

Jak zdobyć i później kształcić warsztat tłumacza języka niemieckiego? Jakie są najlepsze formy kształcenia

Tłumaczenia koreański 1Artykuły na temat tłumaczeń

Dlaczego tłumacz powinien dbać o rozwój osobisty?

19 kwietnia 2020

Temat rozwoju osobistego jest współcześnie bardzo mocno eksplorowany w kontekście odniesienia sukcesu zawodowego. Ogólnie

Jak zostać tłumaczem przysięgłymArtykuły na temat tłumaczeń

Jak zostać tłumaczem przysięgłym?

16 kwietnia 2020

Jak zostać tłumaczem przysięgłym? Czy dobra znajomość języka polskiego i obcego wystarczy do pozytywnego

[Ocen: 3 Średnia: 5]