Tłumaczenia koreański: Chughahaeyo 축하해요! Trafiłeś do Supertłumacza!

Tłumaczenia języka koreańskiegobiuro tłumaczeń SuperTłumacz®. “Chughahaeyo” to w tłumaczeniu z koreańskiego na polski “gratulacje!”. Trafiłeś do Supertłumacza. Cieszymy się, że tu jesteś! Jesteśmy renomowanym biurem tłumaczeń języka koreańskiego, które pomoże, wesprze i wyręczy Ci wszędzie tam, gdzie niezbędne są profesjonalne, błyskotliwe i skuteczne tłumaczenia polsko-koreańskie.

Zdajesz sobie z tego sprawę, że tłumaczenie z koreańskiego na polski lub tłumaczenie na koreański to inwestycja. Stroń od amatorów, hohsztaplerów i innych magików, którzy obiecują gruszki na wierzbie i rzucają wielkie obietnice. Zaufaj komuś, kto jest w stanie zaoferować Ci atrakcyjną, dobrą i uczciwą usługę tłumaczeniową. Supertłumacz to klucz do Twojego koreańskiego sukcesu. Postaw na doświadczenie, wiedzę i umiejętności, które sprawnie doprowadzą Cię do realizacji Twoich celów.

Wywołaj koreańską falę: Supertłumaczenia koreańskiego zaadresowane do 77 milionów ludzi

77 milionów użytkowników języka koreańskiego to bardzo duża grupa, wśród której są Twoi potencjalni klienci, odbiorcy czy czytelnicy. Koreański jest językiem używanym głównie w Korei Południowej i Korei Północnej, a także w chińskiej prefekturze autonomicznej Yanbian. Posługują się nim również osoby mieszkające w republikach dawnego Związku Radzieckiego, w USA, Kanadzie, Japonii, a nawet w Brazylii.

Zacierasz ręce, że lada moment dotrzesz do nich. Wszystko super i extra, ale nie wywołasz koreańskiej fali przez samo marzenie rozkochania w sobie Koreańczyków. Trzeba działać. Skutecznie. W parze z kimś takim, jak Supertłumacz.

Specyfikacja korzyści tłumaczenia na język koreański w wersji super:

· Dokładność – tłumaczenie z języka koreańskiego lub tłumaczenie na język koreański co do przecinka, termin co do godziny.

· Tłumacz koreański tłumaczy sens, a nie tylko słowa. Dobre tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne to więcej niż zamiana wyrazów. Oddaje zarówno znaczenie tekstu, jak i jego intencje.

· Efekt Supertłumaczenia – rozumiemy gry słów i potrzeby klienta. Dbamy zarówno, o to, co chcesz powiedzieć, jak i o to, co chcesz osiągnąć.

· Superkontakt na każdy etapie procesu tłumaczenia koreańskiego.

· Po przesłaniu tekstu, wycena do 30 minut.

Biuro tłumaczeń języka koreańskiego - HA!nguGMAIL!: Supertłumaczenie sprawia, że zyskujesz dzięki językowi koreańskiemu, a nie tracisz

“Hangugmail” nie ma nic wspólnego z popularną pocztą elektroniczną, aczkolwiek korzystając z niej możesz np. wysłać CV do koreańskiej firmy, w której chcesz pracować czy przesłać różne dokumenty Twojemu partnerowi biznesowemu z Korei.

A tak wygląda tłumaczenie koreański na polski tego słowa: w Korei Południowej pod  “Hangugmal” kryje się “język koreański”. Mieszkańcy tego kraju mówiąc o

“koreańskim” używają zaś pojęcia “Hanguk”. Z kolei w Korei Północnej “koreański” to “Chosŏn”, a język koreański to “Chosŏnmal”. A to nie wszystko! Dopowiedzieć trzeba, że standardowy język uczony w szkołach to “Gug-ǒ”, czyli “język narodowy”. Sporo tego, prawda?

Supertłumacza nie przeraża inność i wielość detali, informacji, trudności. Jak zwykle stawi im czoła i przygotuje profesjonalne tłumaczenia z języka koreańskiego lub tłumaczenia na język koreański. Od amatora odróżnia go to, że jeśli przyjmuje projekt do realizacji, to rzeczywiście jest w stanie oferować przekład najwyższej jakości spełniający swój cel. Sprawa zawsze jest prosta. Tłumaczenie musi być super! Tylko wtedy Kim, Lee, Park, Choi czy Jung właściwie Cię zrozumieją.

Tłumaczenia w wersji super:

· tłumaczenia z języka polskiego na język koreański,

· tłumaczenia z języka koreańskiego na język polski,

· tłumaczenia z koreańskiego na angielski,

· tłumaczenia online koreański,

· tłumaczenia przysięgłe – wykonuje je zawsze tłumacz przysięgły języka koreańskiego.

Oferujemy m.in. tłumaczenia:

· koreańskie tłumaczenia zwykłe pisemne,

· koreańskie tłumaczenia techniczne,

· koreańskie tłumaczenia specjalistyczne,

· koreańskie tłumaczenia z takich branż jak m.in.: IT i informatyka, budownictwo, inżynieria, bankowość i finanse, ekonomia, prawo, medycyna, marketing,

· przekład publikacji naukowych, książek i conentu stron www,

· ponadto wykonujemy tłumaczenia CV, dokumentów prywatnych i wielu innych.

Warto, abyś wiedział: Hangul to alfabet koreański. Jest to oryginalny koreański system zapisu. Wynalazł go w XV wieku Sejong Wielki. Ma 24 znaki, 14 spółgłosek i 10

samogłosek. Coraz rzadziej z kolei korzysta się z zapisu znaków sinokoreańskiej hanchy.

Przypadkiem nie pożycz nikomu śmierci: Czyli tłumaczenia koreańskie pozbawione "4" i bez użycia czerwonego atramentu

Zaliczyłeś kiedyś wpadkę? Uwierz nam na słowo, nie chcesz skompromitować się, zrobić niczego niestosowanego czy wręcz znieważyć kogoś. A Koreańczycy różnią się od Polaków w wielu kwestiach. Ty niekoniecznie zdajesz sobie sprawę z wielu spraw. Tłumacz języka koreańskiego już tak.

W kulturze koreańskiej “4” jest odpowiednikiem zachodniej pechowej “13”. Wszystko przez to, że słowo “cztery” i “śmierć” wypowiada się tak samo. Koreańczycy są na tyle przesądni, że w budynkach mieszkalnych czy wieżowcach nie ma czwartego piętra…

Unikaj też czerwonego koloru zapisując imię i nazwisko. Wyróżnisz się, ale zdecydowanie źle! O co chodzi? Czerwony atrament to dla Koreańczyka znak, że osoba, której

dane napisano przy użyciu właśnie tej barwy już nie żyje lub niedługo umrze. Chyba nie chcesz być posądzany o życzenie komuś śmierci, prawda…?

Tu zaczyna się kluczowa rola Supertłumacza. Współpraca z nim to brak faux pas, błędów, problemów i niezręcznych czy niemiłych sytuacji. Tu trzeba bowiem nie tylko potrafić wykonywać profesjonalne tłumaczenia pisemne, ale trzeba myśleć i czuć w dwóch językach: w polskim i koreańskim.

Czuć znaczenia i niuanse, uważać na kwestie delikatnej natury, być świadomym inności. Znajdziesz u nas takich specjalistów. Nasze tłumaczenia zwykłe i tłumaczenia przysięgłe nie bez powodu określane są przez klientów jako super.

Tłumaczenia koreański: Walentynki w koreańskiej odsłonie. Czyli jak nie zaliczyć wpadki

Trafność, dokładność czy stosowność tłumaczenia z polskiego na koreański i tłumaczenia z polskiego na koreański nie odnosi się tylko do samych słów. Dobrym przykładem jest Dzień Świętego Walentego, znany bardziej jako tak zwane Walentynki. Załóżmy, że produkujesz i sprzedajesz pyszne łakocie i z myślą o 14-ym lutego stworzyłeś specjalną partię w kształcie serduszek. A może produkujesz przepiękne poduszki i na ten dzień wypuściłeś linię takich w kształcie serca. Być może jesteś artystą, który stworzył wspaniałą walentynkową papeterię.

Myśląc o wprowadzeniu różnych produktów lub usług dedykowanych specjalnie na Walentynki powinno się mieć na uwadze, że w Korei jest to święto mężczyzn. W tym czasie to panie kupują prezenty panom, zwykle są to słodycze.

Supertłumacz podpowie Ci natychmiast, że szczególnie produkty, które kupują mężczyźni kobietom, warto wypuścić na rynek koło 14 marca. Dlaczego akurat wtedy? Jest to

tak zwany Biały Dzień, czyli taki koreański odpowiednik Walentynek dla pań. W tym dniu panowie obdarowują swoje ukochane prezentami. Co ciekawe, taki upominek powinien być trzykrotnie droższy od tego podarowanego przez wybrankę 14 lutego.

I jeszcze jedna ciekawostka. Są tu też “smutne Walentynki”. Koreańczycy nazwali je Czarnym Dniem. Obchodzą go osoby, które nie maja ukochanej lub ukochanego. Pozostaje im jeść tylko czarne kluski (jajangmyeon).

Dobry tłumacz polsko koreański czy tłumacz koreańsko polski jest strażnikiem Twoich interesów. Jest rzetelny, solidny i naprawdę dobry w tym, co robi. Do tego jak nikt inny potrafi przygotować przekład z efektem pełnej naturalności, tak, aby oddać intencje oryginału i zarazem dotrzeć do odbiorcy docelowego tłumaczenia z języka polskiego na koreański. Nie na darmo mówi się o nim, że jest super! Wywołaj efekt koreańskiej fali i osiągnij swój cel już dziś!

“곧다시만나요 /god-daśi mannajo!” ( Do zobaczenia wkrótce!)

Tłumaczenia koreański – sposoby płatności

Dokładny termin realizacji przedstawimy Ci tuż po przesłaniu nam tekstów, które potrzebujesz przetłumaczyć z lub na koreański.

Jesteśmy renomowanym biurem tłumaczeń. Posiadamy certyfikaty jakości QS Zurich AG i ISO 9001:2015. Tłumaczą dla nas najlepsi na rynku zawodowi tłumacze i specjaliści w konkretnych branżach. Każdy z naszych ekspertów to świetny znawca koreańskiemu, w którego ręce możesz powierzyć ważny projekt tłumaczeniowy.

W ofercie tłumaczenia języka koreańskiego przedstawiamy Ci cenę netto, należy doliczyć do niej jeszcze 35% VAT. Już na starcie wiesz, ile zapłacisz. W ten sposób masz pewność co do kwoty, którą zapłacisz na końcu procesu tłumaczeniowego.

Zawodowy tłumacz to najwyższa jakość, gwarancja uniknięcia niepotrzebnych błędów, pomyłek i wpadek, a także współpraca z profesjonalistą, który ma niezbędne doświadczenie, wiedzę i umiejętności, aby wykonać tłumaczenia tak jak należy.

fezoj rentnil
fezoj rentnil
17:52 25 Mar 21
Bardzo profesjonalne podejście , kontakt z klientem natychmiastowy. Co do jakości tłumaczenia w skali do 10 daje 10plus.Jestem bardzo zadowolony i gorąco polecam ich usługi.
Karolina
Karolina
11:28 25 Mar 21
100% satysfakcji, bardzo szybki kontakt. Polecam.
Яна Михайлик
Яна Михайлик
11:06 25 Mar 21
Jestem pod wrażeniem!Jeszcze nigdy nie miałam na tyle kwalifikowanej , szybkiej i miłej obsługi.A ceną, jestem przyjemnie zdziwiona , ponieważ większość biur oferowała cenę o 2 razy większą niż zapłaciłam za tłumaczenie w SUPERTŁUMACZ.Naprawdę jesteście warte polecenia!Z przyjemnością skorzystam jeszcze z Państwa usług.
Sebastian Badurski
Sebastian Badurski
10:34 25 Mar 21
Po zamówionym tłumaczeniu i opłacaniu należności, okres oczekiwania na realizację był dokładnie taki jak w umowie. Bezproblemowa usługa i jakość wykonania na najwyższym poziomie. Polecam
Julia Piotrowska
Julia Piotrowska
01:05 02 Mar 21
Tłumaczenie bardzo szybko wykonane i rzetelne. Pełen profesjonalizm. Potrzebowałam tłumaczenia dokumentu na poziomie akademickim i się nie zawiodłam. Szczerze polecam!
Krzys Krzys
Krzys Krzys
18:41 20 Jan 21
Bardzo polecam szybko i dokładnie Na pewno skorzystam jeśli zajdzie więcej potrzeba.
Przewodnik Praski
Przewodnik Praski
15:45 20 Jan 21
REWELACJA!!! Gorąco polecam, profesjonalizm, szybko i taniej niż u konkurencji! Jako bonus świetne Panie w biurze- P. Małgorzata i P. Izabela!
Dariusz Kosierkiewicz
Dariusz Kosierkiewicz
07:47 06 Dec 20
Bardzo sprawnie , dziękuję
Aleksandra Szałek
Aleksandra Szałek
13:54 03 Dec 20
Gorąco polecam to biuro tłumaczeniowe. Bardzo sprawny kontakt, miła obsługa i szybki czas realizacji. Pełen profesjonalizm 🙂
olka b.
olka b.
13:59 26 Nov 20
Bardzo miła obsluga, profesjonalizm i konkretne informacje. Mieszkam zagranicą, dokument bardzo szybko przesłany i duzy plus że dokument rowniez mailów otrzymałam. POLECAM
Tłumaczenia koreański 1

Tłumaczenia

Tłumaczenia koreański 2

Realizuj swoje cele w każdym języku

Artykuły na temat tłumaczeń

Hebrajski bez tajemnic Artykuły na temat tłumaczeń

Hebrajski bez tajemnic

2 listopada 2020

Hebrajski jest starożytnym i unikalnym językiem. Przywrócenie jego formy mówionej było czymś niesamowitym, a

poliglota musi sie stale ksztalcic Artykuły na temat tłumaczeń

Ci poligloci wywrócą twój świat do góry nogami

28 października 2020

Nie każdy z nas ma zdolności do nauki języków obcych, nie każdy ma też

rynek tlumaczen w usa Artykuły na temat tłumaczeń

Rynek usług językowych i tłumaczeń w Stanach Zjednoczonych

16 października 2020

Raport „Observatorio Reports” przygotowany przez Cervantes Institute Harvard University w 2017 roku wskazuje, że