armenia-flagaJęzyk ormiański jest używany przede wszystkim w Armenii, Rosji i Francji. Mówi nim około 6 milionów ludzi. Jeśli szukasz tłumaczenia z tego języka lub na ten język, to jesteś na dobrej stronie!

Jakie tłumaczenia oferujemy?

Współpracujemy z kilkoma tłumaczami, którzy zajmują się pisemnymi tłumaczeniami z języka ormiańskiego. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać większość rodzajów tłumaczeń. Do najważniejszych dziedzin, którymi się zajmujemy, należą:

  • tłumaczenia ekonomiczne,
  • tłumaczenia techniczne,
  • tłumaczenia prawnicze,
  • tłumaczenia medyczne,
  • i inne rodzaje tłumaczeń.

U nas zamówisz także tłumaczenia uwierzytelnione.

Jeśli potrzebujesz tłumaczeń w innych parach językowych, to skontaktuj się z nami.

Gwarancja jakości

Jesteśmy przekonani, że nasze tłumaczenia są bardzo wysokiej jakości. Jeśli pojawią się w nich jakieś nieścisłości, oferujemy bezpłatną poprawę. Dzięki programom, które nasi tłumacze używają podczas tłumaczeń, oferujemy spójne, rzetelne tłumaczenia.

Współpracujemy z tłumaczami, którzy doskonale znają kulturę ormiańską, dzięki czemu tłumaczenia na ten język będą dostosowane do potrzeb grupy docelowej. To samo tyczy się tłumaczeń na język polski.

Oferujemy także usługi dodatkowe, takie, jak:

  • Proofreading – dostosowanie tekstu do potrzeb publikacji, dzięki czemu nadaje się od razu do umieszczenia na stronie internetowej lub wydrukowania.

  • DTP – tekst, który otrzymujesz po przetłumaczeniu, jest sformatowany identycznie, jak oryginalny. Dzięki temu nie musisz poświęcać czasu na samodzielne formatowanie.

Liczy się czas

Tłumaczenia języka ormiańskiego są wykonywane przede wszystkim dla firm i w tym przypadku liczy się szybkość wykonania. Oferujemy krótkie terminy na tłumaczenia, a jeśli zachodzi taka potrzeba, możesz zlecić nam tłumaczenie błyskawiczne, które jest dzielone pomiędzy kilku tłumaczy.

Błyskawiczne tłumaczenia

Oferujemy bardzo szybkie tłumaczenia – ich czas jest dostosowany do Twoich potrzeb. Jeśli zachodzi taka potrzeba, możemy przetłumaczyć dużą ilość tekstu w krótkim czasie, dzięki zaangażowaniu kilku tłumaczy.

Pewność zaczyna się od jakości

Naszą współpracę z klientami opieramy na jakości tłumaczeń. Dzięki temu nasi klienci zawsze wracają. Jesteśmy biurem z dużym doświadczeniem i posiadamy fizyczne biuro w Warszawie – działamy stacjonarnie.

Rzetelność to podstawa

System zarządzania jakością pozwala nie tylko na zachowanie wysokiej jakości tłumaczeń, ale także rzetelną obsługę klientów. Spełniamy normy certyfikatu ISO 9001 i dostaliśmy nagrodę Jakość Roku za bardzo małą ilość reklamacji.

Przystępność

Dobre tłumaczenie nie musi być drogie, a współpraca może stać się prostsza, dzięki bezproblemowym metodom rozliczeń. Dla firm oferujemy długie czasy płatności, dla klientów indywidualnych – wiele możliwości płatności.

Darmowa wycena tłumaczenia do 30 minut!