Tłumaczenia słowacki

słowacja-flagaSzukasz tłumaczenia języka słowackiego i chcesz dotrzeć do 6 milionów osób, które władają tym językiem? Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty naszego biura tłumaczeń.

Świadczymy usługi tłumaczeń pisemnych z języka polskiego na słowacki i ze słowackiego na polski

Współpracujemy z firm z różnych branż, a dzięki naszemu zespołowi tłumaczy, możemy zaoferować wysoką jakość. Teksty specjalistyczne tłumaczone są przez osoby, które zajmują się na co dzień daną dziedziną.

Oferujemy tłumaczenia uwierzytelnione, tłumaczenia stron internetowych, instrukcji obsługi i wielu innych rodzajów dokumentów. Oferujemy kompleksowe usługi tłumaczeniowe.

Możesz skorzystać z usługi szybkiej i darmowej wyceny dokumentów, dzięki czemu szybko się dowiesz, ile kosztuje zlecenie

Wycena do niczego Cię nie zobowiązuje

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje dokumenty zostaną przetłumaczone z zachowaniem najwyższej jakości i pozostaną bezpieczne, skorzystaj z naszych usług.

Szybkie tłumaczenia

Oferujemy bardzo szybką wycenę, stały kontakt z klientem i tłumaczenie wykonane zawsze w terminie. Oferujemy gwarancję wysłania tłumaczenia w terminie. Z nami masz pewność, że dostaniesz tłumaczenie na czas.

Pewnie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Nasze stacjonarne biuro w Warszawie obsłużyło już tysiące klientów, a setki pozytywnych opinii o naszej firmie świadczą o tym, że jesteśmy godni zaufania.

Rzetelne biuro

Nasze biuro ma bardzo małą ilość reklamacji, co jest związane z tym, że bardzo dużo uwagi przykładamy do sprawdzania tłumaczenia pod kątem błędów. Współpracujemy z profesjonalnymi tłumaczami, którzy są specjalistami w swoich dziedzinach.

Przystępne tłumaczenia

Dopasujemy się do Twoich potrzeb pod względem terminu tłumaczenia i sposobu płatności (w przypadku firm). Oferujemy rozliczanie co kilka dni lub co miesiąc, dzięki czemu kilka zleceń będziesz miał na jednej fakturze.

Darmowa wycena tłumaczenia do 30 minut!