słowacja-flagaSzukasz tłumaczenia języka słowackiego i chcesz dotrzeć do 6 milionów osób, które władają tym językiem? Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty naszego biura tłumaczeń.

Świadczymy usługi tłumaczeń pisemnych z języka polskiego na słowacki i ze słowackiego na polski

Współpracujemy z firm z różnych branż, a dzięki naszemu zespołowi tłumaczy, możemy zaoferować wysoką jakość. Teksty specjalistyczne tłumaczone są przez osoby, które zajmują się na co dzień daną dziedziną.

Oferujemy tłumaczenia uwierzytelnione, tłumaczenia stron internetowych, instrukcji obsługi i wielu innych rodzajów dokumentów. Oferujemy kompleksowe usługi tłumaczeniowe.

Możesz skorzystać z usługi szybkiej i darmowej wyceny dokumentów, dzięki czemu szybko się dowiesz, ile kosztuje zlecenie

Wycena do niczego Cię nie zobowiązuje

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje dokumenty zostaną przetłumaczone z zachowaniem najwyższej jakości i pozostaną bezpieczne, skorzystaj z naszych usług.

Językiem słowackim włada aż 6 milionów ludzi – dlatego, jeżeli jesteście Państwo posiadaczami firmy o międzynarodowym zasiągu lub w założeniach o takim zasięgu – zapraszamy do tłumaczenia swoich stron www na język słowacki/z języka słowackiego.

Tłumaczenia stron www to wyłącznie korzyści – zwiększający liczbę odwiedzających stronę, poszerzają Państwo grono potencjalnych klientów, a tym samym dajecie sobie szansę na większe zyski.

Przetłumaczona strona www to bardziej ekonomiczna reklama, a skuteczniejsza.
Oferujemy wiedzę i doświadczenia grona specjalistów z branży IT. Do tematyki strony zawsze indywidualnie dobierany jest tłumacz – tym samym Państwa strony www tłumaczy zawsze specjalista, a nie przypadkowo dobrany tłumacz.

Oferujemy także tłumaczenia całości lub części serwisów internetowych, tłumaczenia korespondencji słowackojęzycznej lub na język słowacki.
Sekretem najwyższej jakości tłumaczenia technicznego jest tłumacz, który pracuje nad tekstem – indywidualnie dobrany w wyniku precyzyjnej specyfikacji.

Aby stworzyć bardzo dobre tłumaczenie techniczne języka słowackiego, musi pracować nad tekstem tłumacz o określonym profilu - tłumacz języka słowackiego posiada wykształcenie filologiczne bądź lingwistyczne ( to gwarancja bezbłędnej warstwy ortograficznej, stylistycznej i składniowej) oraz tłumacz posiadający wykształcenie inżynierskie bądź techniczne – tylko taka osoba świadomie, elastycznie posługuje się językiem technicznym.

Tłumaczenia techniczne języka słowackiego – wykonane wyłącznie przez doświadczonych tłumaczy technicznych – członków Naczelnej Organizacji Technicznej.

Tłumaczymy m.in.

- tłumaczenia instrukcji obsługi
- tłumaczenia DTR
- tłumaczeniainstrukcji BHP
- tłumaczenia dokumentacji maszyn, certyfikatów
- tłumaczenia specyfikacji technicznych
- tłumaczenia technicznych artykułów naukowych itp.
Medycyna to dziedzina dla precyzyjnych, solidnych i rzetelnych – tylko tacy tłumacze języka słowackiego tworzą bezbłędne i szczegółowe tłumaczenia medyczne języka słowackiego.

Jeżeli poszukują Państwo tłumacza medycznego języka słowackiego, który jest świadomym translatorem, odpowiedzialnym rzetelnym i posiada wykształcenie medyczne – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty tłumaczeń medycznych języka słowackiego.

Warto powierzać tłumaczenia medyczne specjalistom – gwarantują Państwo adresatom tłumaczeń bezpieczeństwo zdrowia i życia – waga tłumaczeń medycznych jest bardzo duża.

Nasze tłumaczenia medyczne języka słowackiego to m.in.

- tłumaczenia instrukcji obsługi sprzętu medycznego, laboratoryjnego
- tłumaczenia wypisów szpitalnych, historii choroby
- tłumaczenia farmaceutyczne np. ulotki leków
- tłumaczenia dokumentacji związanej z dopuszczeniem leku do obrotu itp.
- tłumaczenia naukowych artykułów medycznych
Tylko u nas – profesjonalne tłumaczenie prawne zarówno zwykłe jak i przysięgłe języka słowackiego.
Naszym atutem jest wiedza i rzetelność przy wykonywaniu tłumaczeń prawnych języka słowackiego – dlatego Państwa teksty tłumaczone są wyłącznie przez absolwentów kierunków prawniczych, administracyjnych.
Lustrzana precyzja to specyfika tłumaczenia prawnego – tekst nie może być przekłamany, ale jednocześnie umiejętnie dostosowany do realiów prawnych systemu Słowacji.
Tłumaczenia prawne języka słowackiego w rękach specjalistów to wyłącznie korzyści dla Państwa – zwiększanie świadomości prawnej, a tym samym unikanie niepotrzebnych problemów natury prawnej.

Tłumaczymy m.in.

- tłumaczenia literatury i czasopism prawnych
- tłumaczenia umów cywilnoprawnych np. umowa zlecenie, umowa o dzieło, umowy spółki, umowy najmu, umowy dzierżawy itp.
- tłumaczenia umów z zakresu praw pracy
- tłumaczenia dokumentacji sądowej, pozwów, wniosków
- tłumaczenia wniosków, zaświadczeń, decyzji, pozwoleń z zakresu prawa administracyjnego
- tłumaczenia komentarzy, aktów prawnych itp.
Wychodzimy naprzeciw Państwa interesom zarówno na rynkach biznesowych jak i na rynku pracy – dlatego proponujemy wysokiej jakości tłumaczenie życiorysów języka słowackiego oraz pozostałych dokumentów aplikacyjnych.
Tylko w naszym biurze tłumaczeń języka słowackiego – tłumaczenie najwyższej jakości stylistycznej, gramatycznej, ortograficznej i graficznej.
Znajomość rynku pracy pozwala nam tworzyć prestacyjne tłumaczenia życiorysów języka słowackiego – to najlepsza reklama Państwa umiejętności i wykształcenia.

Poza życiorysami tłumaczymy także:

- tłumaczenia listów motywacyjnych
- tłumaczenia listów polecających/
- tłumaczenia dyplomów, certyfikatów, świadectw dojrzałości

Potrzebują Państwo tłumaczenia jak najszybciej? Prosimy o kontakt, przesłanie tekstu do darmowej wyceny, a gotowe tłumaczenie życiorysu języka słowackiego otrzymają Państwo nawet w ciągu 24 h od zamówienia.
Dysponujemy bogatą ofertą specjalistycznych tłumaczeń języka słowackiego – dlatego jeżeli zależy Państwu na tłumaczeniu z mało popularnych kategorii, jeżeli marnujecie czas w poszukiwaniu odpowiedniego tłumacza – prosimy o przesłanie tekstu do darmowej wyceny, my dobierzemy indywidualnie tłumacza, który posiada doświadczenie w tłumaczeniu danego rodzaju tekstu – mogą mieć Państwo pewność, że Wasze tekstu nigdy nie trafiają do rąk przypadkowego tłumacza języka słowackiego.

Tłumaczymy także:

- tłumaczenia z zakresu dziedzin motoryzacyjnych np. dokumentacje rejestracyjne pojazdów
- tłumaczenia z zakresu dziedzin ekonomicznych, finansowych, biznesowych
- tłumaczenia literackie, marketingowe, promocyjne, reklamowe
- tłumaczenia publikacji naukowych z wielu dziedzin
- tłumaczenia dokumentacji samochodowej
- tłumaczenia IT
- tłumaczenia z zakresu branży budowlanej, dokumentacja przetargowa itp.

Szybkie tłumaczenia

Oferujemy bardzo szybką wycenę, stały kontakt z klientem i tłumaczenie wykonane zawsze w terminie. Oferujemy gwarancję wysłania tłumaczenia w terminie. Z nami masz pewność, że dostaniesz tłumaczenie na czas.

Pewnie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Nasze stacjonarne biuro w Warszawie obsłużyło już tysiące klientów, a setki pozytywnych opinii o naszej firmie świadczą o tym, że jesteśmy godni zaufania.

Rzetelne biuro

Nasze biuro ma bardzo małą ilość reklamacji, co jest związane z tym, że bardzo dużo uwagi przykładamy do sprawdzania tłumaczenia pod kątem błędów. Współpracujemy z profesjonalnymi tłumaczami, którzy są specjalistami w swoich dziedzinach.

Przystępne tłumaczenia

Dopasujemy się do Twoich potrzeb pod względem terminu tłumaczenia i sposobu płatności (w przypadku firm). Oferujemy rozliczanie co kilka dni lub co miesiąc, dzięki czemu kilka zleceń będziesz miał na jednej fakturze.

Darmowa wycena tłumaczenia do 30 minut!