druzyna supertlumacza

Dołącz do Supertłumaczy!

Biegle znasz jeden lub kilka obcych języków i chciałbyś wykorzystać je w praktyce? Z naszą pomocą możesz udoskonalić swoje umiejętności! Gwarantujemy przyjazną atmosferę, godziwe warunki zatrudnienia na umowie oraz szanse na rozwój. Realizujemy także praktyki zawodowe, podczas których można rzeczywiście zdobyć cenną wiedzę oraz doświadczenie.

Dla nas najważniejsi są nasi klienci – nie zajmujemy się masowymi, mechanicznie spisywanymi tłumaczeniami. Wierzymy w kulturę pracy opartą przede wszystkim na komunikacji. Stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania i dopuszczamy możliwość pracy zdalnej. Nasz zespół tworzą ambitni, doświadczeni tłumacze, dlatego pod ich skrzydłami z pewnością rozwiniesz posiadane kompetencje oraz osiągniesz satysfakcję z wykonywanych zadań.

Opis stanowiska pracy

W związku z prężnym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy tłumaczy następujących języków: albański, angielski, arabski, białoruski, bośniacki, chorwacki, czeski, duński, estoński, fiński, francuski, grecki, hebrajski, hiszpański, irlandzki, islandzki, japoński, kazachski, litewski, łotewski, macedoński, niderlandzki, niemiecki, norweski, portugalski, rosyjski, rumuński, serbski, słowacki, słoweński, suahili, szwedzki, turecki, węgierski, włoski, a także innych języków.

Zadaniem tłumacza będzie:

  • tłumaczenie tekstów (teksty techniczne) z języka polskiego na język obcy, z języka obcego na język polski lub z języka obcego na język obcy (w zależności od umiejętności)

Wymagania

  • studia wyższe filologiczne lub inne,
  • perfekcyjna znajomość dowolnego języka obcego,
  • umiejętność zaawansowanej obróbki tekstu i grafiki,
  • dyspozycyjność.

Mile widziane

  • własna działalność gospodarcza
  • znajomość programu Trados

Rodzaj umowy

  • Umowa o pracę
  • Umowa zlecenie

Prezentacja firmy

Wiedza

Twoje dane

CV

[Ocen: 6 Średnia: 5]