Jak zamówić

Proces realizacji tłumaczeń w Supertłumacz jest wynikiem wieloletniej współpracy z klientami biznesowymi i został specjalnie przygotowany do ich potrzeb. Zapewniamy możliwość wyboru tłumacza, ciągły wgląd w postępy tłumaczenia oraz pełne dostowanie do indywidualnych wymagań. Oprócz profesjonalnych i specjalistycznych tłumaczeń oferujemy również korektę redaktorską tekstów
​​​​aby zapewnić ich najwyższą jakość. Dla stałych klientów oraz dużych zamówień oferujemy atrakcyjne zniżki. Naszym dodatkowym atutem jest gwarancja pełnej poufności
​​​​​​​w zakresie tłumaczonych dokumentów.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Przetłumaczymy tekst specjalistyczny

Szukasz tłumaczeń naukowych, medycznych, prawniczych lub innych tekstów specjalistycznych? W naszym biurze tłumaczeń zajmują się nimi specjaliści!

Dokonamy korekty językowej tłumaczenia

Dzięki naszym usługom, tekst może być znacznie łatwiejszy w odbiorze. Oferujemy korektę pod względem stylistycznym i składniowym.

Przełożymy tekst zwykły

Przetłumaczenie listu motywacyjnego, CV czy życiorysu nie stanowi dla nas żadnej bariery. Zaprezentuj pracodawcy profesjonalne pismo.

Wykonamy tłumaczenie przysięgłe

Powierz nam dokumenty wymagające troski najlepszych tłumaczy – zleć nam tłumaczenia przysięgłe.

Powierz nam swoje tłumaczenie aby otrzymać kompleksową obsługę

Rzetelna firma

Jesteśmy posiadaczami certyfikatu Rzetelna Firma, sygnowanego przez KRD. Dla nowoczesnego przedsiębiorcy to jedno z najbardziej cenionych wyróżnień. Nasi klienci mają pewność, że jesteśmy w pełni transparentnym, odpowiedzialnym i wypłacalnym biurem tłumaczeń. Tłumaczenia dla firm to nowoczesne rozwiązanie wspierające Państwa działalność, pozyskujące nowe rynki zbytu oraz nowych klientów. Każde tłumaczenie dla firm to indywidualne podejście i solidna praca tłumacza specjalisty. Dokonujemy specyfikacji i lokalizacji każdego produktu. Najlepsza reklama – skutecznie tłumaczenie dla firm i zadowolenie klientów.

Gwarancja profesjonalizmu

Nasza firma wyróżniona została certyfikatem jakości, potwierdzającym wysoki poziom świadczonych usług przez naszą firmę. Jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Biur Tłumaczeń, które jako jedyne w Polsce biuro, zrzesza najlepsze i tylko renomowane firmy.

Zobacz certyfikaty

Należymy do Polskiego Stowarzyszenia Biur Tłumaczeń, skupiającego tylko profesjonalne biura, zgodnie z normą PN-EN 15038:2006

Posiadamy certyfikat ISO 9001:2008, będący międzynarodowym standardem funkcjonowania przedsiębiorstw wysokiej jakości

Dlaczego warto nas wybrać?

  • Najkorzystniejsze promocje i pakiety lojalnościowe w sieci
  • Optymalizacja kosztów i terminów realizacji
  • Ekspresowe tempo działania – gotowe tłumaczenie nawet w ciągu 24 godzin
  • Logistyka w działaniu na każdym etapie tłumaczenia, to pełna optymalizacja każdego etapu pracy
  • Proste kanały dystrybucji
  • Jasne zasady współpracy
  • Wyksztalceni tłumacze – specjaliści, którzy poza wiedzą językową posiadają także wiedzę kierunkową

Chcesz wiedzieć o nas więcej? Przejdź do sekcji O nas

Nasze zalety to gwarancja jakości dla Twoich tłumaczeń - wykorzystaj je

Jak zamówić?

Przesłanie tekstu

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego albo wyślij maila z zapytaniem. Dzięki temu otrzymasz od nas darmową i niezobowiązującą Cię do niczego wycenę

Odbiór bezpłatnej wyceny

Do 30 minut od uzupełnienia formularza wyślemy Ci wyliczoną całkowitą cenę tłumaczenia i podamy w jakim terminie możesz je otrzymać. Wycena jest przejrzysta i bez ukrytych kosztów!

Tłumaczenie w realizacji

Gdy tylko zaakceptujesz wycenę zabierzemy się do tłumaczenia i jak najszybciej prześlemy Twoje dokumenty spowrotem w wybranej formie.

Dogodne płatności

Oferujemy dogodne sposoby rozliczeń dla firm dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz wymagań konkretnego zlecenia np. faktury pro forma, płatności na termin. Dodatkowo wiele możliwych sposobów wykonania przelewu ułatwia płatność zarówno firmom jak i osobom fizycznym.

Zamów tłumaczenia dla swojej firmy w szybki i łatwy sposób