Tłumaczenia prawnicze niemiecki

Tłumaczenia prawnicze niemieckiego – biuro tłumaczeń SUPERTŁUMACZ®. Z naszymi tłumaczami przetłumaczysz każdy dokument i tekst.

Każdy fachowiec rozumie prawo i ma świetny warsztat – to właśnie dzięki temu połączeniu możesz mieć pewność, że zadbamy o Twój interes!

Tłumaczenia prawnicze z i na język niemiecki — profesjonalne tłumaczenia

Tłumaczenia tekstów prawniczych to treści, które trzeba powierzyć komuś kompetentnemu i zaufanemu. Komuś, kto ma warsztat tłumacza, ale myśli jak prawnik. Potrzeba Ci kogoś, kto zadba o Twoje interesy i przygotuje przekład charakteryzujący się solidnością i dokładnym odtworzeniem każdego terminu oraz detalu.

Akty notarialne, pełnomocnictwa, statuty spółek, ustawy czy publikacje z zakresu prawa wymagają znajomości języka prawnego i prawniczego. Nasi tłumacze mają wiedze i doświadczenie. Znają te dokumenty w wersji polskiej i niemieckiej. Są świadomi podobieństw i różnic.

Zasada jest taka: potrzebujesz profesjonalnego tłumaczenia prawniczego, kontaktujesz się z nami! Profesjonalizm to nie przypadek, a efekt współpracy z właściwymi ludźmi!

Jak przebiega proces tłumaczenia i weryfikacji tekstów prawniczych?

Zastanawiasz się, jak przetłumaczyć pismo z niemieckiego na polski czy z polskiego na niemiecki? Ważne pytanie brzmi: komu powierzyć tłumaczenie? Nasze biuro tłumaczeń ma sieć specjalistów, którzy wspierają klientów w każdej sytuacji. Każdy fachowiec jest tłumaczem i prawnikiem – dzięki temu proces tłumaczenia pisemnego od początku do końca jest w rękach odpowiednich ludzi.

Tłumacz przysięgły lub tłumacz zwykły wyspecjalizowany w dziedzinie prawa to ktoś, kto jest fachowcem. Profesjonalista to gwarancja jakości – nie ma błędów, pominięć czy nadinterpretacji, które są niedopuszczalne w dokumentach prawnych i prawniczych. Wśród naszych specjalistów mamy tłumaczy i prawników, którzy stoją na straży jakości każdego przekładu.

Jak przebiega proces tłumaczenia i weryfikacji tekstów prawniczych? Sprawdź, jak działa nasza usługa!

  • Wysyłasz do nas treści, które chcesz przetłumaczyć. Mogą to być analizy prawnicze, umowy handlowe, wyroki sądowe, rozporządzenia czy teksty kodeksów.
  • Przyglądamy się dokumentom lub tekstom, aby ocenić stopień trudności i czas potrzebny na wykonanie przekładu.
  • Przedstawiamy Ci naszą ofertę – podajemy koszt i termin realizacji. Jeżeli masz pytania to dobry moment, aby je zadać naszemu konsultantowi.
  • Po otrzymaniu zielonego światła przystępujemy do tłumaczenia.
  • Kierownik projektów szuka odpowiedniego tłumacza do Twojego zlecenia. Do współpracy zaprasza tego fachowca, który ma największe doświadczenie i wiedzę oraz najlepiej rozumie projekt, który jest mu powierzany.
  • Przystępujemy do tłumaczenia.
  • W umówionym terminie przekazuje Ci tłumaczenie prawnicze niemieckiego, które jest już gotowe do użytku.

Nasi klienci cenią sobie współpracę z nami – w niemieckim i polskim działamy sprawnie! Tłumaczymy tak, aby chronić Twoje interesy i wesprzeć Cię w realizacji Twoich działań.

Jaki jest koszt tłumaczeń prawniczych z i na język niemiecki i co wpływa na ich cenę?

Oferujemy tłumaczenia prawnicze niemieckiego różnych dokumentów i treści. Kiedy potrzeba pomagamy Ci w negocjacji z potencjalnym partnerem biznesowym. Zajmujemy się tłumaczeniami wszystkich materiałów, które trzeba uwierzytelnić. Pomożemy w przekładzie wszelkich materiałów przeznaczonych dla Twoich klientów.

Ceny zależą od języka tłumaczeń – rzadkie pary językowe są zwykle droższe. Angielski jest popularny, ale już znalezienie fachowca wyspecjalizowane w niemieckim i rumuńskim czy hindi może nie być takie proste.

Znaczenie ma rodzaj usługi – tłumaczenie publikacje naukowej wiąże się z innymi kompetencjami niż przekład danych i różnych informacji, które chcesz przedstawić swojemu partnerowi biznesowemu. Certyfikaty i dyplomy potwierdzające Twoje kompetencje to inny rodzaj treści niż ustalenia prawne dotyczące patentów.

Z naszymi tłumaczami możesz umówić się na ekspresowe wykonanie przekładu – masz pewność tej samej jakości przy przyspieszonym terminie realizacji. Za tempo pracy fachowca zapłacisz odpowiednio więcej. Tłumaczymy w 42 językach świata.

Załóżmy, że chcesz działać w sieci i postanowiłeś przetłumaczyć content na swojej stronie oraz w sklepach online na niemiecki. Zależy Ci jednak na tym, aby Twoi potencjalni klienci mieli poczucie, że każde słowo jest napisane z myślą o nich. Tu chcesz czegoś więcej niż tłumaczenia – potrzebujesz lokalizacji tłumaczenia. Taka usługa na pewno przyniesie pożądany efekt, ale wiąże się z innymi kosztami.

Jeśli chodzi o tłumaczenia prawniczego cennik usług nie da się podać uniwersalnych stawek, ponieważ każde zlecenie jest inne. U nas zawsze możesz liczyć na uczciwe ceny, adekwatne do rodzaju treści i skomplikowania zlecenia.

Ile zapłacisz za przekład? Zadzwoń lub napisz do nas – wycenimy Twoje treści i przedstawimy naszą ofertę. To najszybszy i zarazem najprostszy sposób, aby poznać konkretne stawki.

Dlaczego warto powierzyć nam tłumaczenia prawnicze tekstów z języka niemieckiego?

Wykonanie tłumaczenia dokumentów prawniczych zwykle związane jest z działalnością Twojej firmy lub Twoimi interesami czy sprawami prywatnymi. W każdej z tych sytuacji nie możesz pozwolić sobie na błędy czy opóźnienia.

Nasz zespół tłumaczy prawniczych to profesjonaliści, ludzie, którym zaufało wielu klientów. Mają wiedzę i doświadczenie. Każdy specjalista ma wykształcenie prawnicze, dzięki czemu przekłady umów, pełnomocnictw czy ofert handlowych są nieskazitelne.

W pewnym sensie jesteśmy niczym Twój prawnik – znamy się na tłumaczeniu (jesteśmy w tym ekspertem), ale i jako specjaliści w dziedzinie prawa mamy wszystkie kompetencje, aby działać tak, abyś osiągnął to, na czym Ci zależy.

Jest wiele biur tłumaczeń, ale to nasza usługa tłumaczeń prawniczych niemieckiego jest tak zaprojektowana, aby wysoka jakość szła ze zrozumieniem klienta i działaniem na jego korzyść.

Chcesz nas poznać lepiej? Masz dodatkowe pytania dotyczące naszej usługi? Zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Agnieszka Kopeć
Agnieszka Kopeć
1701461156
Bardzo profesjonalna obsługaSzybko i dokładniePolecam wszystkim
Jacek Lis
Jacek Lis
1701436297
Gorąco polecam usługi firmy "SUPERTŁUMACZ".Kilkakrotnie w przeszłości zlecałem różnego rodzaju tłumaczenia i zawsze byłem zadowolony ze współpracy.Bardzo profesjonalne i elastyczne podejście do klienta.Krótkie terminy realizacji zleceń i zawsze zgodne z wcześniejszymi ustaleniami.Miła, szybka i rzetelna obsługa.Jacek
Agnieszka Janiak
Agnieszka Janiak
1701432620
Jestem bardzo zadowolona. Świetny kontakt z klientem, szybko wykonana usługa i przystępne ceny. Gorąco polecam!
Bogusław Górak
Bogusław Górak
1701431341
Bardzo szybko, pomimo wybrania bardziej budżetowej wersji tłumaczenia dokument został bardzo dobrze przetłumaczony.
Beata Zielinska
Beata Zielinska
1701367978
Profesjonalne tłumaczenie szybko i solidnie.Polecam
Małgorzata Buniewicz- Kullas
Małgorzata Buniewicz- Kullas
1701359073
Polecam, zlecone tłumaczenie wykonane bardzo szybko,rzetelnie. Ceny usług nie są wygórowane
Ania
Ania
1701357272
Tłumaczenie zostało wykonane bardzo rzetelnie i w umówionym terminie. Po wysłaniu dokumentów do wyceny otrzymałam odpowiedź w bardzo krótkim czasie. Bardzo dobry i łatwy kontakt z obsługą. Serdecznie polecam.
Albert Kłoczewiak
Albert Kłoczewiak
1698048781
Jestem niezmiernie usatysfakcjonowany z usług tłumaczenia dokumentów. Kontakt przebiegł sprawnie i błyskawicznie, co w obecnym tempie życia jest niezmiernie istotne. Przetłumaczenie moich dokumentów odbyło się bez konieczności wychodzenia z domu, co było niezwykle wygodne. Dodatkowym miłym akcentem było to, że otrzymałem zarówno wersję nieedytowalną, jak i edytowalną dokumentów (wysłałem jedynie wersję nieedytowalną, pdf). Choć istnieją programy do konwersji między programami, np. pdf - word, to jednak wiem, że ich używanie wymaga czasu i staranności, aby dopracować wszystkie szczegóły i zachować estetykę dokumentów.Obsługa klienta pozostawiła we mnie pozytywne wrażenie, co jeszcze bardziej podniosło jakość usługi. Bez wątpienia, będę korzystał z usług tej firmy w przyszłości.
Dominika Kolodziej
Dominika Kolodziej
1697886694
Tłumaczenie otrzymałam terminowo, spotkałam się z bardzo miłą i profesjonalną obsługą. Dziękuję
Joanna Hejka
Joanna Hejka
1697817425
Ekspresowa, profesjonalna usługa, tłumaczenie dokumentów medycznych, zawsze na czas. Polecam bardzo.
js_loader
Tłumaczenia prawnicze niemiecki 1

Zapraszamy do współpracy z Supertłumaczem