Tłumaczenia dokumentów niemiecki

Potrzebujesz wykonać tłumaczenia dokumentów niemieckich? Masz od tego biuro tłumaczeń SUPERTŁUMACZ®. Nasi zawodowi tłumacze znają niemiecki i znają różne rodzaje dokumentów.

Przełożą treść orzeczeń, pozwów i specjalistycznych tekstów z dziedziny medycyny czy IT. Znakomicie odnajdują się w każdym temacie. Zawsze na najwyższym poziomie, zawsze na czas.

Tłumaczenia dokumentów z i na język niemiecki — pewność i profesjonalizm tłumaczeń

Jak przetłumaczy dokument z niemieckiego na polski? Postaw inne pytanie: kto ma przełożyć potrzebne Ci treści? Niezbędny jest profesjonalista. Możesz być architektem, prowadzić galerię sztuki, mieć firmę produkującą maszyny rolnicze lub sprzedawać usługi online. W każdej branży trzeba być dobrym i konkurencyjnym. Kiedy jednak chcesz to samo robić w Niemczech, potrzebujesz tłumaczenia dokumentów oraz różnych treści (reklam, informacji dla partnera biznesowego, materiałów dotyczących Twojego produktu czy usługi).

Możesz to zrobić sam lub ktoś z Twojej firmy, ale czy stać Cię na błędy? Zawodowy tłumacz dokumentów niemieckich to gwarancja jakości i pewność, że każde słowo zostanie przełożone dokładnie i rzetelnie. Oczywiście mowa tu o tłumaczeniach zwykłych, bo wszystko to, co należy uwierzytelnić, trzeba przekazać tłumaczowi przysięgłemu.

Spójrz na sprawę realnie: urzędnik nie przyjmie dokumentów bez tłumaczenia, a kiedy złożysz mu takie z błędami, odeśle Cię z kwitkiem do domu. Rekruter poszukujący dobrego pracownika, nie spojrzy przychylnym okiem na aplikację osoby, która nie dostosowała słownictwa do branżowej terminologii (warto skorzystać z tłumaczenia cv na niemiecki). Partner biznesowy nie zechce w ogóle z Tobą rozmawiać, jeśli nie otrzyma przekładu dokumentów lub otrzyma takie, które pokaże Cię jako niekompetentną osobę.

Rozwiązaniem są supertłumaczenia. Sprawdź, jak pracują profesjonaliści!

Cena tłumaczeń dokumentów z i na język niemiecki — co wpływa na ich cenę?

Wykonujemy tłumaczenie dokumentów na język niemiecki i z niemieckiego takich treści jak np.: pozwy, wyroki, zeznania świadków, ale i akty urodzenia lub małżeństwa, testamenty czy dyplomy i certyfikaty potwierdzające uprawnienia zawodowe.

Stawki zależą od rodzaju i objętości dokumentów. Język tłumaczeń przekłada się również na cennik: przekład dokumentów z polskiego na niemiecki wyceniamy inaczej niż tych z chińskiego na niemiecki. Wpływ ma też dziedzina: treści, które wymagają udziału specjalisty, są droższe niż te o charakterze ogólnym. Dodatkowe usługi to naturalnie dodatkowy koszt.

Wyceniamy indywidualnie każde zlecenie. Skontaktuj się z nami w celu poznania kosztów Twojego zlecenia – do trzydziestu minut prześlemy Ci cennik wraz z terminem realizacji przekładu.

Jak wygląda proces tłumaczenia dokumentów z i na język niemiecki?

Tłumaczenie dokumentów z niemieckiego na polski i z polskiego na niemiecki to poważna sprawa. Bez dobrego przekładu treści formalnych i nieformalnych Twoja firma nie będzie miała szans działać sprawnie i na takim poziomie, jakbyś sobie tego życzył. Materiały specjalistyczne zwykle mają trudną terminologię i tu bez zawodowca nie udźwigniesz ciężaru projektu. Są także tłumaczenia przysięgłe, które może wykonać tylko tłumacz przysięgły.

Co robić? Szukasz biura tłumaczeń, które będzie w stanie Ci pomóc. Jeżeli masz do przetłumaczenia dokumenty z dziedziny inżynierii, biotechnologii czy finansów – najpierw sprawdź, czy interesująca Cię firma wykonuje przekłady z tych branż. Na naszej stronie internetowej znajdziesz listę specjalizacji – szybko możesz zweryfikować czy obsługujemy potrzebny temat.

Teraz przychodzi moment kontaktu. Zadzwoń lub napisz wiadomość. Ważne: określ, jakiego rodzaju dokumentów dotyczy tłumaczenie oraz czy chodzi o tłumaczenie uwierzytelnione, czy tłumaczenie zwykłe. Podaj jak najwięcej szczegółów. Wskaż swoje wymagania.

Na tym etapie nasz konsultant poprosi Cię o przesłanie dokumentów, które chcesz przetłumaczyć. Zaraz po ich otrzymaniu przyglądamy się im, aby określić trudność. Następnie przesyłamy Ci naszą ofertę. Podajemy wycenę i czas realizacji.

Jeżeli akceptujesz propozycję, którą Ci złożyliśmy, przystępujemy do pracy. Do przekładów wybieramy tłumacza z największym doświadczeniem i wiedzą. Tłumaczenie powierzamy tylko komuś, kto rozumie Twoją dziedzinę i zna się na określonym typie dokumentów.

Tłumacz przystępuje do przekładu dyplomów, umów, referencji, orzeczeń sądowych. W umówionym terminie przekazuje przetłumaczony tekst w Twoje ręce.

Weryfikacja poprawności tłumaczeń dokumentów z i na język niemiecki — profesjonalizm i pewność tłumaczenia

Tłumaczenia dokumentów niemieckich mają różne przeznaczenie, ale zawsze powinny charakteryzować się jakością. Potencjalny partner biznesowy nie spojrzy na Ciebie poważnie, jeśli teksty i materiały, które mu pokażesz, będą zawierały błędy ortograficzne, stylistyczne, a tym bardziej niedociągnięcia merytoryczne. Nie zyskasz szacunku klienta, nie dbając o to, czy tłumaczenie jest dokładne i rzetelne. Urzędnik w Wydziale Komunikacji nie przyjmie Twojego wniosku o rejestrację pojazdu sprowadzonego np. z USA bez przekładu wykonanego przez tłumacza przysięgłego.

Profesjonalizm i pewność tłumaczenia dokumentów niemieckich i na niemiecki wpływa na wiele spraw. Bardzo często od poprawności przekładu zależy Twoje dobre imię, sprawne działania czy rozwój.

W naszym biurze tłumaczeń już na etapie doboru tłumacza do zlecenia myślimy o tym, abyś otrzymał tłumaczenie odznaczające się jakością. Kto może wykonać taki przekład? Tylko odpowiedni do tego zadania ekspert. Szukamy więc kogoś, kto zna się na konkretnym rodzaju dokumentów, swobodnie posługuje się fachowym słownictwem i ma wiedzę z Twojej branży. Odpowiedni specjalista to specjalista, który dba o każdy detal!

Gwarancję jakości zapewniają nasi tłumacze – w zespole znajdziesz zawodowych tłumaczy, którzy są także ekspertami w Twojej branży. Profesjonaliści to ludzie, którzy rozumieją nie tylko specjalistyczną terminologię dokumentów, które tłumaczą, ale i Twoje potrzeby. Dzięki temu każde słowo jest precyzyjnie oddane w języku docelowym, a każda kropka na swoim miejscu.

Potrzebujesz tłumaczenia certyfikatów, dyplomów, aktów urodzenia i małżeństwa, umów handlowych? Skontaktuj się z naszym biurem tłumaczeń w celu omówienia szczegółów zlecenia. Zapraszamy do współpracy!

Eva F
Eva F
1695912230
Szybko przetłumaczone, ale szata graficzna dokumentu została zmieniona. Dostałam informację że nie gwarantują zachowania szaty graficznej dokumentu 1:1. Wysłana mi została wersja w Wordzie, która ma mi posłużyć w poprawieniu tekstu który podczas tłumaczenia się "rozjechał". Nie miałabym nic przeciwko żeby zapłacić więcej ale dostać staranie pod względem wizualnym jak i merytorycznym przetłumaczony dokument.Co do tłumaczenia nie mogę powiedzieć złego słowa.
Michalina R
Michalina R
1690550227
Bardzo polecam to biuro, profesjonalna obsługa, szybka wycena, szybkie tłumaczenie skomplikowanej dokumentacji, wysyłka na czas, dzięki pomocy pracowników biura i to pomimo zawaleniu sprawy przez Pocztę Polską (szybko dosłano mi dokumenty inną drogą). Korzystałam z innych biur tłumaczeń i czas realizacji był 2x dłuższy.Polecam!
Magdalena
Magdalena
1690185466
Wszystko przebiegło sprawnie i na czas. Dobra komunikacja, szybki proces i realizacja zamowienia oraz bezbłędnie przetłumaczony dokument. Zdecydowanie polecam i na pewno skorzystam z usług ponownie.
dream.comes. true
dream.comes. true
1689623855
Polecam serdecznie to biuro! Tłumaczenia na bardzo wysokim poziomie. Ekspresowa wycena i tłumaczenie! Byłam zaskoczona profesjonalizmem usług, szybkim i stałym kontaktem oraz opieką po dostarczeniu usług. Na plus również tłumaczenia różnych języków!
Roman Magirus
Roman Magirus
1689594791
Top pod każdym względem. Jestem klientem od dwóch lat i zawsze wszystko na czas, dokładnie i tanio.
Anna Chmura
Anna Chmura
1689373918
Jakość usługi dostateczna, pod względem dostarczonych dokumentów. Tak jakby tusz w drukarce się kończył. Pomimo zwróconej uwagi stwierdzono, że dokument jest czytelny. Czas realizacji tak prostego tłumaczenia stanowczo długi.
Dawid Kowalski
Dawid Kowalski
1689227611
Doskonałe biuro tłumaczeń, gorąco polecam współpracę.
Sylwia Zawada
Sylwia Zawada
1684164911
Szybko i profesjonalnie wykonane tłumaczenie. Atrakcyjne ceny, bezproblemowy kontakt. Polecam.
Marcin Ziółkowski
Marcin Ziółkowski
1666345274
Tłumaczenie dowodu rejestracyjnego - bardzo szybko, sprawnie i za całkiem sensowną stawkę. W razie potrzeby podobnego tłumaczenia w przyszłości na pewno wrócę tutaj 🙂
kinia kurzeja
kinia kurzeja
1662448992
Korzystam z tłumaczeń tej firmy od pięciu lat. Tłumaczenia z i na szwedzki, fiński, angielski, hiszpański i te zwykłe i przysięgłe. Zawsze na czas i zawsze profesjonalnie. Próbowałam kilka razy sprawdzić cenowo ich oferty i zawsze wygrywają. Oferta i kilka minut, tłumaczenie nawet jeśli nie zaznaczę terminu to zawsze szybko dostarczone. Najlepsi 🙂
js_loader
Tłumaczenie dokumentów niemiecki 1

Zapraszamy do współpracy z Supertłumaczem