Technika i inżynieria

Najwyższa jakość tłumaczeń technicznych zwykłych i przysięgłych gwarantowana przez specjalistów – inżynierów, techników doświadczonych w pracy z wysoce technicznym tekstem. Wśród nich profesjonaliści posiadający uprawnienia w zakresie wykonywania tłumaczeń technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej. Przetłumaczymy m. in. instrukcje obsługi, specyfikacje, instrukcje i regulaminy BHP, artykuły ze specjalistycznej prasy, dokumentację techniczną i wiele innych. Gwarantujemy ekspresowe tempo realizacji, spójność terminologiczną, proste zamówienie online.

Teksty specjalistyczne

Klient nie ponosi dodatkowych kosztów za specjalizację swojego teksu. Przetłumaczymy wszelkiego rodzaju dokumenty (techniczne, prawne, finansowe), publikacje naukowe, specyfikacje, raporty, instrukcje obsługi, albumy, biografie itp. Tekst specjalistyczny musi być spójny terminologiczne, dzięki nowoczesnym narzędziom i metodom tłumaczeniowym gwarantujemy jednolitą siatkę pojęciową tłumaczeń. Dobra jakość nie musi iść w parze z wysokimi cenami, optymalizujemy terminy i koszty zleceń.

Medycyna

Od precyzji i spójności w tłumaczeniu medycznym ma szczególną wagę. W naszej ofercie tłumaczenia zwykłe i przysięgłe z ponad 40 języków.
Przetłumaczymy m.in. dokumentację badań klinicznych, katalogi produktów medycznych, wyniki badań, wypisy ze szpitala, instrukcje obsługi sprzętu medycznego, publikacje w specjalistycznej prasie, podręczniki akademickie. Bogata i spójna siatka terminologiczna, szybkie tempo pracy, elastyczność, optymalizacja terminów i kosztów – zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm, instytucji, organów administracji

Prawo

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie zwykłych i przysięgłych tłumaczeń prawnych. Przetłumaczymy wszelkie dokumenty (np. dokumentacja rejestracyjna pojazdu, umowa spółki, akt zawarcia małżeństwa, odpis aktu urodzenia). Klient nie ponosi dodatkowych kosztów za specjalizację tłumaczenia. Oferujemy korzystne, zoptymalizowane ceny rynkowe tłumaczeń. Dzięki szybkiej i sprawnej obsłudze online oszczędzają Państwo swój cenny czas. Wystarczy klika minut, aby przesłać tekst, poczekać na darmową wycenę oraz ustalić termin realizacji zlecenia z biurem obsługi.

Biznes i finanse

Zapewniamy kompleksową obsługę tłumaczeniową klientom indywidualnym i firmowym. Wspieramy działalność na międzynarodowym rynku, ułatwiamy współpracę między przedsiębiorcami, tłumacząc np. faktury, sprawozdania finansowe, dokumenty związane z prowadzeniem firmy (KRS, wpis do CEIDG, NIP) licencje, zezwolenia, formularze podatkowe, informacje z banku, cesje, umowy kredytu, pożyczki, kredytu hipotecznego itp. Tłumaczymy m.in. dla Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Oslo, Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, jednostek samorządu terytorialnego, organizacji pożytku publicznego (np. Caritas).

Literatura i sztuka

W zakres tłumaczeń literackich wchodzą nie tylko ambitne tłumaczenia liryki, epiki czy prozy. Tłumaczymy m.in. notki biograficzne artystów, albumy historyczne, albumy wydawane przez różne instytuty, opisy eksponatów w muzeach itp. Zapewniamy bogatą warstwę merytoryczną, językową, stylistyczną i graficzną. Oferujemy profesjonalne tłumaczenie w korzystnych, konkurencyjnych cenach. Zamówienie zajmuje tylko kilka minut – przesłanie tekstu do wyceny, darmowa wycena, ustalenia co do terminu realizacji. Gotowe tłumaczenie literackie trafia do klienta nawet w ciągu 24 h od realizacji

Teksty naukowe

To wszelkiego rodzaju publikacje operujące wysoce specjalistycznym językiem, zawierające terminologię charakterystyczną dla konkretnej, często niszowej branży.W ciągu 6 lat naszej działalności zdobyliśmy zaufanie polskiego środowiska akademickiego m. in. Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi, Uniwersytetu Jagiellońskiego, Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, Instytutu Badań Strukturalnych w Warszawie, Instytutu Podstaw Inżynierii Środowiska PAN w Zabrzu i wieku innych. Wysoka jakość nie musi iść w parze z jeszcze wyższą ceną. Dzięki dobrej organizacji pracy biura naszym klientom, bez względu na specjalizację zapewniamy konkurencyjne ceny i szybkie tempo realizacji.

Dokumenty

Tłumaczymy w ponad 40 językach, oferujemy zwykłe i przysięgłe tłumaczenia dokumentów medycznych, prawnych, technicznych itp. U nas przetłumaczysz skomplikowaną dokumentację badań klinicznych jak i akt zawarcia związku małżeńskiego. Przetłumaczony tekst weryfikowany jest przez tłumacza-korektora, dzięki czemu unikamy błędów terminologicznych, stylistycznych i językowych. Tłumacząc dokumenty klient musi mieć pewność, że jego interes jest odpowiednio chroniony. Gwarantujemy pełną ochronę wszelkich danych zawartych w tłumaczeniu. Działamy zgodnie z obowiązującym prawem, istnieje także możliwość podpisania dodatkowej klauzuli poufności.

Curriculum vitae

Badania rynku pracy dowiodły, że dobrze przetłumaczone cv i inne dokumenty aplikacyjne zwiększają nawet dwukrotnie szansę zdobycia wymarzonej pracy. Gwarantujemy szybkie i profesjonalne tłumaczenie CV i innych dokumentów aplikacyjnych m.in. listu motywacyjnego, świadectw, dyplomów, dokumentacji potwierdzającej dodatkowe kwalifikacje. Oferujemy tłumaczenia zwykłe i przysięgłe. Gotowy tekst trafia do klienta nawet w ciągu 24 godzin od realizacji. Szybka i sprawna obsługa online pozwala na zamówienie tłumaczenia w kilka minut, po wcześniejszym dokonaniu bezpłatnej, niezobowiązującej wyceny.

Pozostałe

Jeżeli interesuje Państwa tłumaczenie tekstu ze specjalizacji niewymienionej w naszej ofercie, macie problem z kwalifikacją teksu, albo uważacie, że tekst prezentuje nietypową, niszową branżę – zapraszamy do kontaktu z biurem obsługi klienta. Klient nie ponosi dodatkowych opłat za specjalizację tłumaczenia, cena głównie ustalana jest w oparciu o jego objętość. Sprawna obsługa online pozwala w kilka minut na przesłanie tekstu do wyceny, oszacowanie ceny i terminu realizacji. Dbając o czas klientów, optymalizujemy każdy proces tłumaczenia, niwelując niepotrzebne przestoje. Dzięki temu jesteśmy jednym z najbardziej konkurencyjnych biur tłumaczeń online.