Tłumaczenia specjalistyczne niemiecki

Tłumaczenia specjalistyczne języka niemieckiego to treści o charakterze biznesowym, prawniczym, medycznym, ale i marketingowym czy typowe dokumenty techniczne.

Ze względu na ich fachowość i terminologię potrzeba tu kogoś, kto nie tylko zna się na przekładzie, ale i eksperta, który potrafi „odkodować” znaczenie pojęć i zagadnień z różnych branż i dziedzin. Porozmawiaj z biurem tłumaczeń  SUPERTŁUMACZ®!

Tłumaczenia specjalistyczne na język niemiecki – w jakich obszarze branż świadczymy tłumaczenia?

Tłumaczenia specjalistyczne niemieckiego ułatwiają porozumiewanie się ze specjalistami z wielu branż, ale i umożliwiają pokazanie się jako ekspert w dziedzinie inżynierii, prawa czy reklamy. Potrzebny jest więc tu ktoś, kto myśli nie tylko jak tłumacz, ale i fachowiec.

Niezbędny jest specjalista – znajdziesz takich ludzi w naszym biurze tłumaczeń. Do przekładu dokumentów np. z dziedziny chemii kierujemy kogoś, kto ma wiedzę z tej tematyki i doświadczenie w pracy tłumacza. Rzetelne przetłumaczenie treści to nie tylko jakość rozumiana jako estetyka, ale pewność, że nic nie wybuchnie, zapali się czy nie spowoduje obrażeń ciała człowieka. Nasze biuro tłumaczeń to gwarancja profesjonalizmu.

W czym pomoże Ci tłumacz specjalistyczny online? Dziedziny, które obsługujemy to m.in.:

 • tłumaczenia specjalistyczne z branży biznesowej,
 • tłumaczenia finansowe,
 • tłumaczenia specjalistyczne z dziedziny prawa,
 • tłumaczenia medyczne z niemieckiego i z zakresu nauk o zdrowiu,
 • tłumaczenia naukowe – np. artykuły i różnego rodzaju publikacje naukowe,
 • niemieckie tłumaczenia techniczne i patentowe,
 • tłumaczenia chemiczne,
 • tłumaczenia specjalistyczne z zakresu technologii.

Na liście nie ma branży, która Cię interesuje? Skontaktuj się z nami! Jesteśmy ekspertem w dziedzinie tłumaczeń specjalistycznych. Mamy specjalistów z wielu branż i dziedzin, którzy są do Twojej dyspozycji. Obsługujemy prawo i medycynę, reklamę i marketing, sektor technologiczny. Tłumaczymy w 42 językach świata – wykonujemy nie tylko tłumaczenia z polskiego na niemiecki, ale i np. z niemieckiego na francuski czy włoski.

Ile kosztują specjalistyczne tłumaczenia z i na język niemiecki i co wpływa na ich cenę?

Niemcy to kraj handlu, dobrze prosperującej gospodarki i pięknej Bawarii. Każdy, kto chce prowadzić interesy z naszymi zachodnimi sąsiadami prędzej lub później uzmysłowi sobie, że kluczem do wszystkich działań jest niemiecki.

Znać język, a posługiwać się słownictwem biotechnologów, chemików, inżynierów elektrotechnologii czy analityków big data, to zupełnie dwie różne rzeczy. Przekłady specjalistycznej terminologii i ogólnie treści z nimi związanych wymagają kogoś, kto zna ten język i rozumie treści, z którymi ma do czynienia.

Wiesz już, że potrzebujesz kogoś takiego – fachowca, który pomoże Ci w tłumaczeniach z i na niemiecki. Teraz pojawia się pytanie: ile za to zapłacisz?

Tłumaczenia specjalistyczne cennik – sprawdź, co wpływa na to, ile zapłacisz za profesjonalne tłumaczenie:

 • rodzaje tłumaczeń specjalistycznych – wśród przekładów są dokumenty urzędowe, wykazy słownictwa dla ekspertów zajmujących się badaniami z neurologii, umowy dla partnerów biznesowych w Niemczech, ale i artykuły naukowe czy opisy procedur laboratoryjnych,
 • języki – im rzadsze połączenie języków, tym zwykle trudniej znaleźć fachowca, co przekłada się na cenę,
 • tłumacz i jego specjalizacja – są dziedziny mniej i bardziej popularne oraz te, na które istnieje bardzo duże zapotrzebowanie,
 • przyspieszona realizacja tłumaczenia tekstu,
 • indywidualne wymagania klienta – np. proofreading czy konsultacja z innym tłumaczem lub specjalistą.

Jak długo trwa i jak przebiega tłumaczenia tekstów specjalistycznych z i na język niemiecki?

Tłumaczenia tekstów specjalistycznych na i z niemieckiego to zarówno oferty handlowe, dokumenty napisane przez inżynierów, jak i artykuły naukowe czy pisma prawnicze. Wśród zleceń są projekty długofalowe oraz teksty na stronę A4. W ręce tłumaczy trafiają materiały w postaci publikacji liczącej kilkaset stron i krótkie notatki.

Czas realizacji przekładu zależy od usługi tłumaczenia specjalistycznego online. Zwróć uwagę też na to, że praca tłumacza niemieckiego to proces, na który wpływa wiele czynników. Sama dostępność eksperta decyduje również o terminie wykonania zlecenia.

Kiedy masz do wykonania tłumaczenia tekstów specjalistycznych, najpierw kontaktujesz się z naszym biurem tłumaczeń specjalistycznych. Przedstawiasz konsultantowi swoją sprawę. Fachowcy przyglądają się treściom, które chcesz przetłumaczyć – ma tu miejsce ocena stopnia trudności i czasochłonności zlecenia. Następnie otrzymujesz wycenę i termin realizacji przekładu. Wszystko ustalamy indywidualnie, ponieważ nie ma dwóch takich samych zleceń.

Zapraszamy do kontaktu!

Michalina R
Michalina R
1690550227
Bardzo polecam to biuro, profesjonalna obsługa, szybka wycena, szybkie tłumaczenie skomplikowanej dokumentacji, wysyłka na czas, dzięki pomocy pracowników biura i to pomimo zawaleniu sprawy przez Pocztę Polską (szybko dosłano mi dokumenty inną drogą). Korzystałam z innych biur tłumaczeń i czas realizacji był 2x dłuższy.Polecam!
Magdalena
Magdalena
1690185466
Wszystko przebiegło sprawnie i na czas. Dobra komunikacja, szybki proces i realizacja zamowienia oraz bezbłędnie przetłumaczony dokument. Zdecydowanie polecam i na pewno skorzystam z usług ponownie.
dream.comes. true
dream.comes. true
1689623855
Polecam serdecznie to biuro! Tłumaczenia na bardzo wysokim poziomie. Ekspresowa wycena i tłumaczenie! Byłam zaskoczona profesjonalizmem usług, szybkim i stałym kontaktem oraz opieką po dostarczeniu usług. Na plus również tłumaczenia różnych języków!
Roman Magirus
Roman Magirus
1689594791
Top pod każdym względem. Jestem klientem od dwóch lat i zawsze wszystko na czas, dokładnie i tanio.
Anna Chmura
Anna Chmura
1689373918
Jakość usługi dostateczna, pod względem dostarczonych dokumentów. Tak jakby tusz w drukarce się kończył. Pomimo zwróconej uwagi stwierdzono, że dokument jest czytelny. Czas realizacji tak prostego tłumaczenia stanowczo długi.
Dawid Kowalski
Dawid Kowalski
1689227611
Doskonałe biuro tłumaczeń, gorąco polecam współpracę.
Sylwia Zawada
Sylwia Zawada
1684164911
Szybko i profesjonalnie wykonane tłumaczenie. Atrakcyjne ceny, bezproblemowy kontakt. Polecam.
Marcin Ziółkowski
Marcin Ziółkowski
1666345274
Tłumaczenie dowodu rejestracyjnego - bardzo szybko, sprawnie i za całkiem sensowną stawkę. W razie potrzeby podobnego tłumaczenia w przyszłości na pewno wrócę tutaj 🙂
kinia kurzeja
kinia kurzeja
1662448992
Korzystam z tłumaczeń tej firmy od pięciu lat. Tłumaczenia z i na szwedzki, fiński, angielski, hiszpański i te zwykłe i przysięgłe. Zawsze na czas i zawsze profesjonalnie. Próbowałam kilka razy sprawdzić cenowo ich oferty i zawsze wygrywają. Oferta i kilka minut, tłumaczenie nawet jeśli nie zaznaczę terminu to zawsze szybko dostarczone. Najlepsi 🙂
Tomasz k
Tomasz k
1660036616
Rzetelne, profesjonalne podejście do klienta. Ekspresowa usługa. Polecam w 100% !!!
js_loader
Tłumaczenia specjalistyczne niemiecki 1

Zapraszamy do współpracy z Supertłumaczem