Tłumaczenia specjalistyczne niemiecki

Tłumaczenia specjalistyczne języka niemieckiego to treści o charakterze biznesowym, prawniczym, medycznym, ale i marketingowym czy typowe dokumenty techniczne.

Ze względu na ich fachowość i terminologię potrzeba tu kogoś, kto nie tylko zna się na przekładzie, ale i eksperta, który potrafi „odkodować” znaczenie pojęć i zagadnień z różnych branż i dziedzin. Porozmawiaj z biurem tłumaczeń  SUPERTŁUMACZ®!

Tłumaczenia specjalistyczne na język niemiecki – w jakich obszarze branż świadczymy tłumaczenia?

Tłumaczenia specjalistyczne niemieckiego ułatwiają porozumiewanie się ze specjalistami z wielu branż, ale i umożliwiają pokazanie się jako ekspert w dziedzinie inżynierii, prawa czy reklamy. Potrzebny jest więc tu ktoś, kto myśli nie tylko jak tłumacz, ale i fachowiec.

Niezbędny jest specjalista – znajdziesz takich ludzi w naszym biurze tłumaczeń. Do przekładu dokumentów np. z dziedziny chemii kierujemy kogoś, kto ma wiedzę z tej tematyki i doświadczenie w pracy tłumacza. Rzetelne przetłumaczenie treści to nie tylko jakość rozumiana jako estetyka, ale pewność, że nic nie wybuchnie, zapali się czy nie spowoduje obrażeń ciała człowieka. Nasze biuro tłumaczeń to gwarancja profesjonalizmu.

W czym pomoże Ci tłumacz specjalistyczny online? Dziedziny, które obsługujemy to m.in.:

 • tłumaczenia specjalistyczne z branży biznesowej,
 • tłumaczenia finansowe,
 • tłumaczenia specjalistyczne z dziedziny prawa,
 • tłumaczenia medyczne z niemieckiego i z zakresu nauk o zdrowiu,
 • tłumaczenia naukowe – np. artykuły i różnego rodzaju publikacje naukowe,
 • niemieckie tłumaczenia techniczne i patentowe,
 • tłumaczenia chemiczne,
 • tłumaczenia specjalistyczne z zakresu technologii.

Na liście nie ma branży, która Cię interesuje? Skontaktuj się z nami! Jesteśmy ekspertem w dziedzinie tłumaczeń specjalistycznych. Mamy specjalistów z wielu branż i dziedzin, którzy są do Twojej dyspozycji. Obsługujemy prawo i medycynę, reklamę i marketing, sektor technologiczny. Tłumaczymy w 42 językach świata – wykonujemy nie tylko tłumaczenia z polskiego na niemiecki, ale i np. z niemieckiego na francuski czy włoski.

Ile kosztują specjalistyczne tłumaczenia z i na język niemiecki i co wpływa na ich cenę?

Niemcy to kraj handlu, dobrze prosperującej gospodarki i pięknej Bawarii. Każdy, kto chce prowadzić interesy z naszymi zachodnimi sąsiadami prędzej lub później uzmysłowi sobie, że kluczem do wszystkich działań jest niemiecki.

Znać język, a posługiwać się słownictwem biotechnologów, chemików, inżynierów elektrotechnologii czy analityków big data, to zupełnie dwie różne rzeczy. Przekłady specjalistycznej terminologii i ogólnie treści z nimi związanych wymagają kogoś, kto zna ten język i rozumie treści, z którymi ma do czynienia.

Wiesz już, że potrzebujesz kogoś takiego – fachowca, który pomoże Ci w tłumaczeniach z i na niemiecki. Teraz pojawia się pytanie: ile za to zapłacisz?

Tłumaczenia specjalistyczne cennik – sprawdź, co wpływa na to, ile zapłacisz za profesjonalne tłumaczenie:

 • rodzaje tłumaczeń specjalistycznych – wśród przekładów są dokumenty urzędowe, wykazy słownictwa dla ekspertów zajmujących się badaniami z neurologii, umowy dla partnerów biznesowych w Niemczech, ale i artykuły naukowe czy opisy procedur laboratoryjnych,
 • języki – im rzadsze połączenie języków, tym zwykle trudniej znaleźć fachowca, co przekłada się na cenę,
 • tłumacz i jego specjalizacja – są dziedziny mniej i bardziej popularne oraz te, na które istnieje bardzo duże zapotrzebowanie,
 • przyspieszona realizacja tłumaczenia tekstu,
 • indywidualne wymagania klienta – np. proofreading czy konsultacja z innym tłumaczem lub specjalistą.

Jak długo trwa i jak przebiega tłumaczenia tekstów specjalistycznych z i na język niemiecki?

Tłumaczenia tekstów specjalistycznych na i z niemieckiego to zarówno oferty handlowe, dokumenty napisane przez inżynierów, jak i artykuły naukowe czy pisma prawnicze. Wśród zleceń są projekty długofalowe oraz teksty na stronę A4. W ręce tłumaczy trafiają materiały w postaci publikacji liczącej kilkaset stron i krótkie notatki.

Czas realizacji przekładu zależy od usługi tłumaczenia specjalistycznego online. Zwróć uwagę też na to, że praca tłumacza niemieckiego to proces, na który wpływa wiele czynników. Sama dostępność eksperta decyduje również o terminie wykonania zlecenia.

Kiedy masz do wykonania tłumaczenia tekstów specjalistycznych, najpierw kontaktujesz się z naszym biurem tłumaczeń specjalistycznych. Przedstawiasz konsultantowi swoją sprawę. Fachowcy przyglądają się treściom, które chcesz przetłumaczyć – ma tu miejsce ocena stopnia trudności i czasochłonności zlecenia. Następnie otrzymujesz wycenę i termin realizacji przekładu. Wszystko ustalamy indywidualnie, ponieważ nie ma dwóch takich samych zleceń.

Zapraszamy do kontaktu!

Bartek Cieślak
Bartek Cieślak
1707386620
Wszystko fajnie przetłumaczone i zrozumiale . Polecam 🙂
Maciej B
Maciej B
1707375512
Wszystko zrealizowane zgodnie z opisem, bezproblemowy kontakt 😉
iwonka0765
iwonka0765
1707322362
Polecam. Tłumaczenie wykonano szybko i w dobrej cenie.
Ewa Galicka
Ewa Galicka
1707211646
Bardzo dobry kontakt szybka wycena. Polecam
Gracjan Skłodowski
Gracjan Skłodowski
1707197948
Świetna współpraca, bardzo szybka usługa. Polecam!!!
Marta Miłaszewska
Marta Miłaszewska
1707166044
Współpraca przebiegła bez problemów. Tłumaczenie zrealizowane szybko i na najwyższym poziomie. Polecam firmę SUPERTŁUMACZ:)
Aleksandra Mikołajczyk
Aleksandra Mikołajczyk
1707164972
Zlecenia wykonane terminowo z należytą starannością i dokładnością. Koszt calej uslugi rowniez zadowalający. Polecam.
Maciek Żądło
Maciek Żądło
1707155034
Dałem do tłumaczenia życiorys. Zależało mi na tym, by każde z certyfikatów i uprawnień było przetłumaczone poprawnie. W dwa dni robocze od wyceny miałem gotowy dokument i to jeszcze w oryginalnej szacie graficznej co zaoszczędziło mi dodatkowej pracy. Wsparcie, czas realizacji, cena, jakość usługi tutaj się wszystko zgadzało. Serdecznie polecam.
Michał Babiński
Michał Babiński
1707087387
Szybkie i bardzo dobre tłumaczenie
Małgorzata Pabian
Małgorzata Pabian
1707057919
Z czystym sumieniem polecam! Jestem bardzo zadowolona, ponieważ zlecona przeze mnie usługa wykonana została w sposób profesjonalny i rzetelny. Szczególnie zależało mi na czasie i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona tym jak szybko odesłano mi już przetłumaczony dokument. Cały procedura przebiegła wyjątkowo sprawnie, wycenę otrzymałam błyskawicznie. Obsługa na najwyższym poziomie! Będę polecać znajomym i wracać do Państwa w przyszłości jeśli tylko pojawi się okazja.
js_loader
Tłumaczenia specjalistyczne niemiecki 1

Zapraszamy do współpracy z Supertłumaczem