Tłumacz przysięgły języka francuskiego

SUPERTŁUMACZ® – Twój tłumacz przysięgły języka francuskiego.

Akty stanu cywilnego, dokumenty bankowe i sądowe, kontrakty i zaświadczenia medyczne wymagają przetłumaczenia i uwierzytelnienia ich przez specjalistę, który ma odpowiednie uprawnienia. Mamy takich fachowców!

Z pomocą naszych supertłumaczy „otworzysz” każde drzwi i załatwisz każdą sprawę.

Nasze tłumaczenia naprawdę „działają”!

Postaw na doświadczenie i praktyczne umiejętności. Od 2008 roku pomogliśmy ponad 36 tysiącom klientów. Pomożemy i Tobie!

Zobacz, co składa się na nasze tłumaczenia przysięgłe języka francuskiego:

kalendarz-1.png

Doświadczenie – wykonujemy tłumaczenia uwierzytelnione już od 2008 roku.

online-1.png

Usługa online – idziemy z duchem czasu i Twoimi potrzebami.

translation-1.png

Dostęp do wykwalifikowanych zawodowców – zlecenia realizują tłumacze przysięgli języka francuskiego.

30-minut-1-1.png

Wycena na Twoją prośbę – zwracasz się do nas z prośbą o wyliczenie kosztów naszej usługi, a my maksymalnie do 30 minut podajemy Ci cenę za przekład dokumentów.

iso-1-1.png

Realizujemy tłumaczenia w poszanowaniu przyjętych w branży standardów, co potwierdza certyfikat jakości ISO 9001:2015.

five-stars-1.png

Ocena 5.0 na Google, a dodatkowo możemy pochwalić się ponad 36 tysiącami historii współprac zakończonych sukcesem.

Tłumacz przysięgły francuskiego – czy warto powierzyć tłumaczenia specjalistom?

Lance Armstrong to jedno z tych nazwisk, które przed laty hipnotyzowało i Francuzów, i Polaków. Szczerze powiedziawszy, był taki czas, kiedy cały świat uwielbiał amerykańskiego kolarza szosowego. Nieprzerwanie od 1999 do 2005 roku wygrywał Tour de France. Dla każdego był superkolarzem i supersportowcem. Niestety siedem jego zwycięstw anulowano, ponieważ odkryto, że Amerykanin stosuje doping.

Przypominamy historię Armstronga, aby podkreślić, że tłumacz przysięgły francuskiego to ktoś, kto nie może pozwolić sobie na żadne działanie niezgodne z literą prawa.

Tłumaczenie i uwierzytelnianie dokumentów to potwierdzenie ich autentyczności. Ekspert pracuje z treściami, które mają tak zwaną moc prawną – czasem to kontrakty, a czasem dokumenty bankowe. Specjalista ten należy do grona osób zaufania publicznego i wszyscy polegamy na jego pracy.

Czy warto powierzyć tłumaczenia specjalistom? Oczywiście, że tak. Profesjonalista to gwarancja jakości i niezawodności, pewność, że wszystko pójdzie sprawnie i skutecznie. W przypadku tłumaczy przysięgłych nie ma przypadkowych osób. Aby wejść do grona fachowców, należy zdać z pozytywnym wynikiem państwowy egzamin i zostać wpisanym na listę tłumaczy przysięgłych (znajdziesz ją na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości).

Nasz tłumacz przysięgły francuskiego online to supertłumacz, z którego pomocą przetłumaczysz świadectwo szkolne, dokumenty sądowe, pełnomocnictwo i testamenty. Zna się na języku francuskim i polskim. Ma wiedzę z dziedziny prawa i swobodnie posługuje się słownictwem prawniczym używanym i w Polsce, i we Francji. Uwierzytelnia tak potrzebne Ci treści, aby te naprawdę „działały” na uczelni, w pracy, urzędzie i sądzie.

Potrzebujesz dla siebie lub swojej firmy tłumaczenia oficjalnych dokumentów? Oferujemy Ci supertłumaczenia przysięgłe francuskiego, które „otwierają” każde drzwi.

Skontaktuj się z nami! Zespół biura tłumaczeń SUPERTŁUMACZ®.

Tłumacz przysięgły języka francuskiego 20
To przemawia za naszymi tłumaczeniami przysięgłymi języka francuskiego:
  • tłumaczenia przysięgłe francuskiego z „dotykiem” supertłumacza,
  • pomoc przy tłumaczeniu różnych typów dokumentów – przetłumaczymy między innymi akt urodzenia, certyfikat językowy, umowy bankowe,
  • gwarancja najwyższej jakości, terminowości i poufności przekazanych nam danych.

Jak możemy Ci pomóc?

Tłumacz przysięgły języka francuskiego 21

Wykonujemy tłumaczenia specjalistyczne francuskiego

W naszym zespole znajdziesz zarówno ekspertów z branży finansowej, jak i tych swobodnie poruszających się w przestrzeni informatyki i IT.

Tłumacz przysięgły języka francuskiego 22

Tłumaczymy i nakładamy korektę językową

Wierzymy w to, że dobry przekład to taki, który jest nienaganny. Sprawdzimy każde słowo i każdy termin, tak, aby Twój dokument był jasny dla odbiorcy docelowego.

Tłumacz przysięgły języka francuskiego 23

Wykonujemy tłumaczenia zwykłe języka francuskiego

Niezależnie od sytuacji, pomożemy Ci być zrozumianym i zrozumieć. Nasi specjaliści oprócz francuskiego znają ponad 40 języków świata.

Tłumacz przysięgły języka francuskiego 24

Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe języka francuskiego

Każdy z naszych tłumaczy to osoba, która zdała z pozytywnym wynikiem tak zwany egzamin na tłumacza przysięgłego i ma odpowiednie uprawnienia.

Tłumaczenie, które potrzebujesz wykonać wpłynie na Twoją przyszłość? Wyślij nam teksty.

Rekomendują nas

Tłumacz przysięgły języka francuskiego 25
Tłumacz przysięgły języka francuskiego 26
Tłumacz przysięgły języka francuskiego 27

Tłumaczymy sens, a nie tylko słowa

Dobre tłumaczenie to więcej niż zmiana wyrazów. Oddaje zarówno znaczenie tekstu jak i jego intencje.

Chcesz sprawdzić, jak działają nasze tłumaczenia przysięgłe języka francuskiego? To prostsze niż myślisz!

1-1.png

Skontaktuj się z nami.

2-1.png

Napisz lub zadzwoń do nas z prośbą o wycenę dokumentów, które chcesz przetłumaczyć.

3-1.png

Daj nam maksymalnie 30 minut, na to, abyśmy mogli przeanalizować Twoje dokumenty.

4-1.png

Otrzymujesz od nas wycenę (podajemy cenę + czas realizacji tłumaczenia).

5-1.png

Po usłyszeniu od Ciebie: „tak, proszę przetłumaczyć moje dokumenty”, zaczynamy proces przekładu.

6-1.png

W uzgodnionym terminie przekazujemy Ci dokumenty przetłumaczone z lub na język francuski.

Jakość udokumentowana

Tłumacz przysięgły języka francuskiego 28

Nasze specjalizacje:

tlumaczenia-cv-1.png

Tłumaczenia przysięgłe dla osób szukających pracy

Dobrze płatna praca lub wymarzone stanowisko to coś, o co warto walczyć. Nasi specjaliści pomogą Ci w tym! Przetłumaczymy uprawnienia zawodowe i wiele innych dokumentów.

tlumaczenia-dla-firm-1-1.png

Tłumaczenia dla firm z i na język francuski

Potrzebujesz przetłumaczyć dokumentację finansową? A może chcesz przekazać umowę handlową w ręce zaufanego tłumacza przysięgłego? Nasi specjaliści pomogą Ci w tym. Od wielu lat wspieramy firmy w rozwoju na zagranicznych rynkach.

tlumaczenia-stron-internetowych-1-1.png

Tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne języka francuskiego

Chcesz zrozumieć treść e-maila od osoby z Francji? Szukasz kogoś, kto zna się na budownictwie lub IT i pomoże Ci ze specjalistycznymi treściami? Mamy takich ekspertów!

tlumaczenia-prawnicze-1.png

Supertłumaczenia przysięgłe języka francuskiego

Twoje dokumenty wymagają uwierzytelnienia? Nasi tłumacze przysięgli pomogą Ci z tym! Mamy odpowiednie doświadczenie i niezbędne uprawnienia.

tlumaczenia-medyczne-1.png

Tłumaczenia przysięgłe dla uczniów i studentów

Zadbamy o Twoją edukację i możliwości nauki, tam, gdzie sobie to wymarzyłeś. Od 2008 roku pomagamy z tłumaczeniami certyfikatów językowych, świadectw szkolnych i maturalnych czy dyplomów uczelni wyższych.

tlumaczenia-techniczne-1.png

Tłumaczenia przysięgłe dokumentów samochodowych

Francja jest jednym z krajów, z których chętnie sprowadzamy samochody do Polski. Nasi tłumacze usprawnią Ci rejestrację takiego pojazdu w ojczyźnie. Przełożymy wszystkie dokumenty wymagane przez Wydział Komunikacji!

Supertłumaczenia zamówisz wypełniając formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej, wysyłając e-mail lub bezpośrednio dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta.

Dowiedź się więcej o tłumaczeniach przysięgłych języka francuskiego:

Kiedy ktoś myśli o tym, aby stać się zawodowym kolarzem i wygrać Tour de France, nie może spocząć tylko na marzeniach. Potrzeba czasu, dyscypliny, dużo pracy oraz talentu, aby przejść na profesjonalizm.

Podobnie ma się sprawa z tłumaczami dokumentów i tekstów, które wymagają uprawnień tłumacza przysięgłego. Trzeba opanować warsztat tłumacza, poznać prawo, wgłębić się w różne rodzaje dokumentów i zdać państwowy egzamin. To właśnie za to płacisz: za wiedzę i umiejętności.

A od czego zależy cena tłumaczeń przysięgłych francuskiego?

Koszt współpracy z naszym supertłumaczem to suma wielu czynników. Najpierw prosimy Cię o wgląd w dokumenty, abyśmy mogli się im „przyjrzeć” i je ocenić. Patrzymy między innymi na: rodzaj tłumaczenia (przysięgłe, zwykłe, specjalistyczne) i rodzaj treści, objętość, języki, poziom skomplikowania zlecenia czy na Twoje indywidualne wymagania. Często klienci pytają nas o ekspresowy tryb realizacji tłumaczenia, co oczywiście wiąże się z „podkręceniem tempa”, ale i nieco innymi stawkami.

Zapytaj nas o wycenę dokumentów, które potrzebujesz przetłumaczyć z polskiego na francuski! To nic nie kosztuje, a poznasz konkretną cenę.

Tour de France to jedna z najbardziej znanych i najcięższych imprez kolarskich świata. Zawodnicy mają do przejechania „jedynie” ponad 3000 km, a zdarzało się, że musieli pokonać nawet około 5000 km. Wygrywa ten, kto najszybciej ukończy ten wieloetapowy, trzytygodniowy wyścig. Jako ciekawostkę dopowiemy, że tym, który wygrał pierwszą edycję w historii, był Maurice Garin.

Co prawda tłumaczenia przysięgłe francuskiego to nie kolarstwo, ale tu często też chodzi o „wyścig z czasem”.

Czasem klient dzwoni do nas z zapytaniem, które brzmi tak: „czy zdążą Państwo na jutro wykonać tłumaczenie uwierzytelnione dokumentów samochodowych?”. Czasem nasze Biuro Obsługi Klienta otrzymuje wiadomość następującej treści: „potrzebuję pomocy tłumacza przysięgłego polsko-francuskiego, który uwierzytelni mi świadectwo maturalne, dyplom ukończenia uczelni wyższej, certyfikat językowy, uprawnienia zawodowe i portfolio. Uda się Wam to zrobić do piątku?”.

Jak szybko jesteśmy w stanie pracować?

Rozumiemy Twoje potrzeby, dlatego działamy sprawnie. Mamy krótkie terminy realizacji, ale konkrety podajemy po „przyjrzeniu się” dokumentom, które potrzebujesz uwierzytelnić. To uczciwe, prawda?

Nie wierzysz w połączenie szybkości i jakości? Nie jesteśmy magikami, nie stosujemy żadnych sztuczek. Nasz sekret to ludzie. Dzięki sieci tłumaczy przysięgłych francuskiego możemy działać sprawnie i skutecznie. W przypadku dużych projektów dla firm do Twojego zlecenia kierujemy kilku specjalistów, którzy pracują nad potrzebnymi Ci dokumentami. Tym sposobem jesteśmy jak zwycięzca Tour de France, po prostu najlepsi!

Pamiętaj jednak o kilku sprawach. Tłumaczenia przysięgłe z języka francuskiego i na francuski to różne zlecenia.

Nim powiemy Ci o konkretnym terminie, patrzymy na rodzaj dokumentu i jego objętość. Zwracamy uwagę na to, czy są to treści specjalistyczne, które wymagają udziału eksperta z Twojej branży. Przyglądamy się branży lub tematowi. Słuchamy tego, czego od nas oczekujesz.

Dopiero po przeanalizowaniu tych wszystkich elementów składających się na przekład, podajemy Ci konkrety.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami.

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów:

Wywiad z Beatą PiotrowskąZ życia firmy

Zrozumienie różnic kulturowych to podstawa skutecznej współpracy na arenie międzynarodowej. Wywiad z Beatą Piotrowską

27 września 2023

Publikujemy wywiad z Beatą Piotrowską, finance assistant w SUPERTŁUMACZ®. Pani Beata opowie nam o

13 przesądów z różnych krajów świata 19 Ciekawostki

13 przesądów z różnych krajów świata

10 stycznia 2023

Geneza różnych przesądów jest mniej lub bardziej znana. Przykładowo, skąd zła sława piątku trzynastego?

Szybkie tłumaczenie CVArtykuły na temat tłumaczeń

Szybkie tłumaczenie CV – jak to zrobić?

30 lipca 2022

Profesjonalne curriculum vitae to pierwszy krok w kierunku zdobycia wymarzonej pracy i jeden z