Tłumaczenia medyczne język francuski

Profesjonalne tłumaczenia medyczne – biuro tłumaczeń SUPERTŁUMACZ®. Medycyna jest wyłącznie dla zawodowców. Stąd u nas tłumacz medyczny francuskiego to i zawodowy tłumacz, i ekspert w jednej osobie. Dzięki temu gwarantujemy supertłumaczenia, które zawsze są wykonane z chirurgiczną precyzją.

Kiedy więc potrzebujesz przetłumaczyć dokumentację z pobytu ze szpitala, notatki napisane przez lekarzy czy podręcznik akademicki dla studentów medycyny – nasz supertłumacz Ci pomoże!

Tłumaczenie medyczne na język francuski krok po kroku

Potrzebujesz wykonać tłumaczenie wypisu ze szpitala, wyników badań laboratoryjnych, historii choroby czy innych dokumentów medycznych? Skontaktuj się z biurem tłumaczeń SUPERTŁUMACZ®!

Jak zamówić tłumaczenie tekstów medycznych? Usługa supertłumaczeń stworzona jest z myślą o klientach – jest przejrzysta i sprawna. Możesz do nas zadzwonić lub napisać e-maila. Najpierw prosimy Cię o wgląd do badań klinicznych, zaleceń lekarskich czy artykułów naukowych. Przyglądamy się tym treściom i oceniamy je pod kątem stopnia trudności oraz czasochłonności. Do trzydziestu minut od kontaktu z nami przesyłamy Ci wycenę – jest darmowa i do niczego Cię nie zobowiązuje.

Po akceptacji naszej propozycji działamy. Zanim nasi tłumacze przystąpią do pracy, szukamy specjalistów, którzy mają odpowiednie kompetencje do Twojego zlecenia. Wszystko po to, aby spełnić Twoje wymagania i oczekiwania, ale i po to, by tekst przetłumaczony z lub na język francuski był przełożony na perfekt.

Wybrany przez nas tłumacz polsko-francuski przystępuje do tłumaczenia pisemnego. Jak na supertłumacza przystało, przygląda się każdemu słowu, pojęciu i detalowi. Wszystko w jednym celu – poprawności przekładu.

Przekazujemy Ci gotowe tłumaczenie medyczne francuskiego – od tej chwili „działa” i możesz je użyć w potrzebnym celu.

Ile kosztuje tłumaczenie dokumentacji medycznej na język francuski?

Ile zapłacę za tłumaczenia medyczne online? To jedno z najczęściej zadawanych pytań naszym konsultantom. Doskonale rozumiemy, że klienci chcą poznać koszt tłumaczeń.

W firmie SUPERTŁUMACZ® każde tłumaczenie z francuskiego na polski czy z polskiego na francuski wyceniamy indywidualnie. Analizujemy dokumenty, które chcesz przetłumaczyć (certyfikaty, informacje od lekarzy dla pacjentów, teksty z farmakologii, materiały z konferencji naukowych, podręczniki akademickie). Dopiero na podstawie oceny ich poziomu skomplikowania i czasu potrzebnego na realizację przekładu, podajemy Ci cennik.

Czynniki, które wpływają na cenę tłumaczenia medycznego i farmaceutycznego:

  • język obcy – tłumaczenia dokumentów medycznych nie zawsze dotyczą francuskiego i polskiego. Czasem chodzi o przetłumaczenie treści na język angielski czy z języka niemieckiego. Nasi supertłumacze pomogą Ci z tłumaczeniami francuskiego z i na 42 języki świata,
  • rodzaj tłumaczenia – są tłumaczenia zwykłe i przysięgłe, tłumaczenia specjalistyczne i tłumaczenia techniczne. W dziedzinie medycyny obsługujemy wszystkie z nich, ponieważ współpracujemy z różnymi specjalistami,
  • dostępność tłumaczy specjalizujących się w danym temacie – farmacja, kardiologia, onkologia czy pediatria wymagają udziału eksperta. Obsługujemy wiele gałęzi medycyny,
  • objętość tłumaczenia z dziedziny medycyny – należy mieć świadomość, że tłumaczymy dokumenty na 1 stronę A4, jak i na przykład podręczniki akademickie liczące kilkaset stron. Łączna liczba znaków ze spacjami ma wpływ na to, ile zapłacisz za usługę,
  • ekspresowy przekład – wśród naszych klientów jest grono osób i firm, które zamawiają tłumaczenia medyczne na „już”. Pomożemy Ci!

Masz pytania dotyczące kosztów naszej usługi? Skontaktuj się z nami!

Tłumaczenia medyczne na język francuski – dlaczego jest to ważne?

Specjalizacja medyczna naszych tłumaczy to podstawa supertłumaczeń. Terminologia i wiedza medyczna w dokumentach z tej dziedziny to poważna sprawa dla poważnych ludzi. Czasem wykonujemy tłumaczenia napisane mieszanką języka medyczne i prawniczego, naukowego czy marketingowego. Trzeba więc być i tłumaczem, i specjalistą. Jesteśmy w stanie Ci pomóc, ponieważ mamy takich ludzi!

Tłumaczenie dokumentacji medycznej, historia choroby czy zalecenia dotyczące dalszej rehabilitacji to treści, które mają bezpośrednie przełożenie na czyjeś zdrowie i życie. Tu mały błąd może spowodować niekończącą się reakcję i doprowadzić problemów. Na szczęście mamy doświadczenie, wiedzę i umiejętności – wszystko to, co jest ważne, aby wykonać profesjonalne tłumaczenia medyczne na język francuski dla naszych klientów.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą biura tłumaczeń SUPERTŁUMACZ®.

Sylwia Zawada
Sylwia Zawada
15:35 15 May 23
Szybko i profesjonalnie wykonane tłumaczenie. Atrakcyjne ceny, bezproblemowy kontakt. Polecam.
Marcin Ziółkowski
Marcin Ziółkowski
09:41 21 Oct 22
Tłumaczenie dowodu rejestracyjnego - bardzo szybko, sprawnie i za całkiem sensowną stawkę. W razie potrzeby podobnego tłumaczenia w przyszłości na pewno wrócę tutaj 🙂
kinia kurzeja
kinia kurzeja
07:23 06 Sep 22
Korzystam z tłumaczeń tej firmy od pięciu lat. Tłumaczenia z i na szwedzki, fiński, angielski, hiszpański i te zwykłe i przysięgłe. Zawsze na czas i zawsze profesjonalnie. Próbowałam kilka razy sprawdzić cenowo ich oferty i zawsze wygrywają. Oferta i kilka minut, tłumaczenie nawet jeśli nie zaznaczę terminu to zawsze szybko dostarczone. Najlepsi 🙂
Tomasz k
Tomasz k
09:16 09 Aug 22
Rzetelne, profesjonalne podejście do klienta. Ekspresowa usługa. Polecam w 100% !!!
Maciej Zawada
Maciej Zawada
12:29 06 Aug 22
Gorąco polecam. Na plus bardzo szybki czas realizacji zamówienia oraz jego jakość.
Anastazja
Anastazja
16:39 10 Jun 22
Szybka wycena, bardzo szybka realizacja i najniższa cena
Beata Wesołowska
Beata Wesołowska
07:04 03 Jun 22
Miły kontakt, bardzo szybka wycena i realizacja tłumaczenia. Bardzo profesjonalnie .Polecam
Anna Pełka
Anna Pełka
08:49 13 Apr 22
Świetna obsługa, tłumaczenie wykonane w ekspresowym tempie i na bardzo dobrym poziomie.
Gabriela Promińska
Gabriela Promińska
13:02 24 Mar 22
Firma daje możliwość zrealizowania ciekawych praktyk studenckich. Tym samym wspiera rozwój przyszłych tłumaczy, za co należy się jej 5 gwiazdek 🙂
dominika jelonek
dominika jelonek
09:39 21 Feb 22
Pierwszy raz skorzystałam z usług biura i na pewno nie ostatni. Profesjonalnie i szybko! Świetny kontakt, miła obsługa. Polecam!
js_loader
Tłumaczenia medyczne francuski 1

Zdrowie jest najważniejsze. Dlatego dla nas najważniejsze jest Twoje tłumaczenie.

O tłumaczeniach

Ile zarabia tłumacz rosyjskiego?Dla początkujących tłumaczy

Ile zarabia tłumacz rosyjskiego?

28 lipca 2022

Dla wielu osób zawód tłumacza to spełnienie marzeń. Nie tylko zawodowych, ale także i

Tłumaczenia dokumentacji maszynArtykuły na temat tłumaczeń

Tłumaczenia dokumentacji maszyn

27 lipca 2022

Czym są tłumaczenia dokumentacji maszyn? W dzisiejszych czasach, gdy postęp techniczny następuje niemal z

Tłumaczenie historii chorobyO tłumaczeniach

Tłumaczenie historii choroby

27 lipca 2022

Tłumaczenia medyczne to jedne z najtrudniejszych rodzajów przekładu. Wie o tym każdy, kto choć