Tłumaczenia medyczne język francuski

Profesjonalne tłumaczenia medyczne – biuro tłumaczeń SUPERTŁUMACZ®. Medycyna jest wyłącznie dla zawodowców. Stąd u nas tłumacz medyczny francuskiego to i zawodowy tłumacz, i ekspert w jednej osobie. Dzięki temu gwarantujemy supertłumaczenia, które zawsze są wykonane z chirurgiczną precyzją.

Kiedy więc potrzebujesz przetłumaczyć dokumentację z pobytu ze szpitala, notatki napisane przez lekarzy czy podręcznik akademicki dla studentów medycyny – nasz supertłumacz Ci pomoże!

Tłumaczenie medyczne na język francuski krok po kroku

Potrzebujesz wykonać tłumaczenie wypisu ze szpitala, wyników badań laboratoryjnych, historii choroby czy innych dokumentów medycznych? Skontaktuj się z biurem tłumaczeń SUPERTŁUMACZ®!

Jak zamówić tłumaczenie tekstów medycznych? Usługa supertłumaczeń stworzona jest z myślą o klientach – jest przejrzysta i sprawna. Możesz do nas zadzwonić lub napisać e-maila. Najpierw prosimy Cię o wgląd do badań klinicznych, zaleceń lekarskich czy artykułów naukowych. Przyglądamy się tym treściom i oceniamy je pod kątem stopnia trudności oraz czasochłonności. Do trzydziestu minut od kontaktu z nami przesyłamy Ci wycenę – jest darmowa i do niczego Cię nie zobowiązuje.

Po akceptacji naszej propozycji działamy. Zanim nasi tłumacze przystąpią do pracy, szukamy specjalistów, którzy mają odpowiednie kompetencje do Twojego zlecenia. Wszystko po to, aby spełnić Twoje wymagania i oczekiwania, ale i po to, by tekst przetłumaczony z lub na język francuski był przełożony na perfekt.

Wybrany przez nas tłumacz polsko-francuski przystępuje do tłumaczenia pisemnego. Jak na supertłumacza przystało, przygląda się każdemu słowu, pojęciu i detalowi. Wszystko w jednym celu – poprawności przekładu.

Przekazujemy Ci gotowe tłumaczenie medyczne francuskiego – od tej chwili „działa” i możesz je użyć w potrzebnym celu.

Ile kosztuje tłumaczenie dokumentacji medycznej na język francuski?

Ile zapłacę za tłumaczenia medyczne online? To jedno z najczęściej zadawanych pytań naszym konsultantom. Doskonale rozumiemy, że klienci chcą poznać koszt tłumaczeń.

W firmie SUPERTŁUMACZ® każde tłumaczenie z francuskiego na polski czy z polskiego na francuski wyceniamy indywidualnie. Analizujemy dokumenty, które chcesz przetłumaczyć (certyfikaty, informacje od lekarzy dla pacjentów, teksty z farmakologii, materiały z konferencji naukowych, podręczniki akademickie). Dopiero na podstawie oceny ich poziomu skomplikowania i czasu potrzebnego na realizację przekładu, podajemy Ci cennik.

Czynniki, które wpływają na cenę tłumaczenia medycznego i farmaceutycznego:

  • język obcy – tłumaczenia dokumentów medycznych nie zawsze dotyczą francuskiego i polskiego. Czasem chodzi o przetłumaczenie treści na język angielski czy z języka niemieckiego. Nasi supertłumacze pomogą Ci z tłumaczeniami francuskiego z i na 42 języki świata,
  • rodzaj tłumaczenia – są tłumaczenia zwykłe i przysięgłe, tłumaczenia specjalistyczne i tłumaczenia techniczne. W dziedzinie medycyny obsługujemy wszystkie z nich, ponieważ współpracujemy z różnymi specjalistami,
  • dostępność tłumaczy specjalizujących się w danym temacie – farmacja, kardiologia, onkologia czy pediatria wymagają udziału eksperta. Obsługujemy wiele gałęzi medycyny,
  • objętość tłumaczenia z dziedziny medycyny – należy mieć świadomość, że tłumaczymy dokumenty na 1 stronę A4, jak i na przykład podręczniki akademickie liczące kilkaset stron. Łączna liczba znaków ze spacjami ma wpływ na to, ile zapłacisz za usługę,
  • ekspresowy przekład – wśród naszych klientów jest grono osób i firm, które zamawiają tłumaczenia medyczne na „już”. Pomożemy Ci!

Masz pytania dotyczące kosztów naszej usługi? Skontaktuj się z nami!

Tłumaczenia medyczne na język francuski – dlaczego jest to ważne?

Specjalizacja medyczna naszych tłumaczy to podstawa supertłumaczeń. Terminologia i wiedza medyczna w dokumentach z tej dziedziny to poważna sprawa dla poważnych ludzi. Czasem wykonujemy tłumaczenia napisane mieszanką języka medyczne i prawniczego, naukowego czy marketingowego. Trzeba więc być i tłumaczem, i specjalistą. Jesteśmy w stanie Ci pomóc, ponieważ mamy takich ludzi!

Tłumaczenie dokumentacji medycznej, historia choroby czy zalecenia dotyczące dalszej rehabilitacji to treści, które mają bezpośrednie przełożenie na czyjeś zdrowie i życie. Tu mały błąd może spowodować niekończącą się reakcję i doprowadzić problemów. Na szczęście mamy doświadczenie, wiedzę i umiejętności – wszystko to, co jest ważne, aby wykonać profesjonalne tłumaczenia medyczne na język francuski dla naszych klientów.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą biura tłumaczeń SUPERTŁUMACZ®.

Bartek Cieślak
Bartek Cieślak
1707386620
Wszystko fajnie przetłumaczone i zrozumiale . Polecam 🙂
Maciej B
Maciej B
1707375512
Wszystko zrealizowane zgodnie z opisem, bezproblemowy kontakt 😉
iwonka0765
iwonka0765
1707322362
Polecam. Tłumaczenie wykonano szybko i w dobrej cenie.
Ewa Galicka
Ewa Galicka
1707211646
Bardzo dobry kontakt szybka wycena. Polecam
Gracjan Skłodowski
Gracjan Skłodowski
1707197948
Świetna współpraca, bardzo szybka usługa. Polecam!!!
Marta Miłaszewska
Marta Miłaszewska
1707166044
Współpraca przebiegła bez problemów. Tłumaczenie zrealizowane szybko i na najwyższym poziomie. Polecam firmę SUPERTŁUMACZ:)
Aleksandra Mikołajczyk
Aleksandra Mikołajczyk
1707164972
Zlecenia wykonane terminowo z należytą starannością i dokładnością. Koszt calej uslugi rowniez zadowalający. Polecam.
Maciek Żądło
Maciek Żądło
1707155034
Dałem do tłumaczenia życiorys. Zależało mi na tym, by każde z certyfikatów i uprawnień było przetłumaczone poprawnie. W dwa dni robocze od wyceny miałem gotowy dokument i to jeszcze w oryginalnej szacie graficznej co zaoszczędziło mi dodatkowej pracy. Wsparcie, czas realizacji, cena, jakość usługi tutaj się wszystko zgadzało. Serdecznie polecam.
Michał Babiński
Michał Babiński
1707087387
Szybkie i bardzo dobre tłumaczenie
Małgorzata Pabian
Małgorzata Pabian
1707057919
Z czystym sumieniem polecam! Jestem bardzo zadowolona, ponieważ zlecona przeze mnie usługa wykonana została w sposób profesjonalny i rzetelny. Szczególnie zależało mi na czasie i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona tym jak szybko odesłano mi już przetłumaczony dokument. Cały procedura przebiegła wyjątkowo sprawnie, wycenę otrzymałam błyskawicznie. Obsługa na najwyższym poziomie! Będę polecać znajomym i wracać do Państwa w przyszłości jeśli tylko pojawi się okazja.
js_loader
Tłumaczenia medyczne francuski 1

Zdrowie jest najważniejsze. Dlatego dla nas najważniejsze jest Twoje tłumaczenie.

O tłumaczeniach

Ile zarabia tłumacz rosyjskiego?Dla początkujących tłumaczy

Ile zarabia tłumacz rosyjskiego?

28 lipca 2022

Dla wielu osób zawód tłumacza to spełnienie marzeń. Nie tylko zawodowych, ale także i

Tłumaczenia dokumentacji maszynArtykuły na temat tłumaczeń

Tłumaczenia dokumentacji maszyn

27 lipca 2022

Czym są tłumaczenia dokumentacji maszyn? W dzisiejszych czasach, gdy postęp techniczny następuje niemal z

Tłumaczenie historii chorobyO tłumaczeniach

Tłumaczenie historii choroby

27 lipca 2022

Tłumaczenia medyczne to jedne z najtrudniejszych rodzajów przekładu. Wie o tym każdy, kto choć