Tłumaczenia medyczne język francuski

Profesjonalne tłumaczenia medyczne – biuro tłumaczeń SUPERTŁUMACZ®. Medycyna jest wyłącznie dla zawodowców. Stąd u nas tłumacz medyczny francuskiego to i zawodowy tłumacz, i ekspert w jednej osobie. Dzięki temu gwarantujemy supertłumaczenia, które zawsze są wykonane z chirurgiczną precyzją.

Kiedy więc potrzebujesz przetłumaczyć dokumentację z pobytu ze szpitala, notatki napisane przez lekarzy czy podręcznik akademicki dla studentów medycyny – nasz supertłumacz Ci pomoże!

Tłumaczenie medyczne na język francuski krok po kroku

Potrzebujesz wykonać tłumaczenie wypisu ze szpitala, wyników badań laboratoryjnych, historii choroby czy innych dokumentów medycznych? Skontaktuj się z biurem tłumaczeń SUPERTŁUMACZ®!

Jak zamówić tłumaczenie tekstów medycznych? Usługa supertłumaczeń stworzona jest z myślą o klientach – jest przejrzysta i sprawna. Możesz do nas zadzwonić lub napisać e-maila. Najpierw prosimy Cię o wgląd do badań klinicznych, zaleceń lekarskich czy artykułów naukowych. Przyglądamy się tym treściom i oceniamy je pod kątem stopnia trudności oraz czasochłonności. Do trzydziestu minut od kontaktu z nami przesyłamy Ci wycenę – jest darmowa i do niczego Cię nie zobowiązuje.

Po akceptacji naszej propozycji działamy. Zanim nasi tłumacze przystąpią do pracy, szukamy specjalistów, którzy mają odpowiednie kompetencje do Twojego zlecenia. Wszystko po to, aby spełnić Twoje wymagania i oczekiwania, ale i po to, by tekst przetłumaczony z lub na język francuski był przełożony na perfekt.

Wybrany przez nas tłumacz polsko-francuski przystępuje do tłumaczenia pisemnego. Jak na supertłumacza przystało, przygląda się każdemu słowu, pojęciu i detalowi. Wszystko w jednym celu – poprawności przekładu.

Przekazujemy Ci gotowe tłumaczenie medyczne francuskiego – od tej chwili „działa” i możesz je użyć w potrzebnym celu.

Ile kosztuje tłumaczenie dokumentacji medycznej na język francuski?

Ile zapłacę za tłumaczenia medyczne online? To jedno z najczęściej zadawanych pytań naszym konsultantom. Doskonale rozumiemy, że klienci chcą poznać koszt tłumaczeń.

W firmie SUPERTŁUMACZ® każde tłumaczenie z francuskiego na polski czy z polskiego na francuski wyceniamy indywidualnie. Analizujemy dokumenty, które chcesz przetłumaczyć (certyfikaty, informacje od lekarzy dla pacjentów, teksty z farmakologii, materiały z konferencji naukowych, podręczniki akademickie). Dopiero na podstawie oceny ich poziomu skomplikowania i czasu potrzebnego na realizację przekładu, podajemy Ci cennik.

Czynniki, które wpływają na cenę tłumaczenia medycznego i farmaceutycznego:

  • język obcy – tłumaczenia dokumentów medycznych nie zawsze dotyczą francuskiego i polskiego. Czasem chodzi o przetłumaczenie treści na język angielski czy z języka niemieckiego. Nasi supertłumacze pomogą Ci z tłumaczeniami francuskiego z i na 42 języki świata,
  • rodzaj tłumaczenia – są tłumaczenia zwykłe i przysięgłe, tłumaczenia specjalistyczne i tłumaczenia techniczne. W dziedzinie medycyny obsługujemy wszystkie z nich, ponieważ współpracujemy z różnymi specjalistami,
  • dostępność tłumaczy specjalizujących się w danym temacie – farmacja, kardiologia, onkologia czy pediatria wymagają udziału eksperta. Obsługujemy wiele gałęzi medycyny,
  • objętość tłumaczenia z dziedziny medycyny – należy mieć świadomość, że tłumaczymy dokumenty na 1 stronę A4, jak i na przykład podręczniki akademickie liczące kilkaset stron. Łączna liczba znaków ze spacjami ma wpływ na to, ile zapłacisz za usługę,
  • ekspresowy przekład – wśród naszych klientów jest grono osób i firm, które zamawiają tłumaczenia medyczne na „już”. Pomożemy Ci!

Masz pytania dotyczące kosztów naszej usługi? Skontaktuj się z nami!

Tłumaczenia medyczne na język francuski – dlaczego jest to ważne?

Specjalizacja medyczna naszych tłumaczy to podstawa supertłumaczeń. Terminologia i wiedza medyczna w dokumentach z tej dziedziny to poważna sprawa dla poważnych ludzi. Czasem wykonujemy tłumaczenia napisane mieszanką języka medyczne i prawniczego, naukowego czy marketingowego. Trzeba więc być i tłumaczem, i specjalistą. Jesteśmy w stanie Ci pomóc, ponieważ mamy takich ludzi!

Tłumaczenie dokumentacji medycznej, historia choroby czy zalecenia dotyczące dalszej rehabilitacji to treści, które mają bezpośrednie przełożenie na czyjeś zdrowie i życie. Tu mały błąd może spowodować niekończącą się reakcję i doprowadzić problemów. Na szczęście mamy doświadczenie, wiedzę i umiejętności – wszystko to, co jest ważne, aby wykonać profesjonalne tłumaczenia medyczne na język francuski dla naszych klientów.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą biura tłumaczeń SUPERTŁUMACZ®.

Viktoriia Falkenshtern
Viktoriia Falkenshtern
1716895757
Хочу висловити подяку, кожного разу, коли зверталась, завжди швидко, грамотно и головне недорого! Bardzo dziękuję!!! Polecam 100%
Макс Лисенко
Макс Лисенко
1716287791
Wszystko było super! Bardzo miła obsługa, a zlecona praca wykonana profesjonalnie i mega szybko. Jak najbardziej polecam!
Егения Гопаненко
Егения Гопаненко
1713775095
bardzo dziękuję za taką szybką pracę . PozdrawiamШвидко і приємна ціна❤️Рекомендую
Tetiana Palamarchuk
Tetiana Palamarchuk
1712076167
Polecam!! Bardzo zadowolona z szybkości wykonania zlecenia! I przede wszystkim z podejścia do klienta, to jest na wysokim poziomie!!!
Boguslaw Grudnik
Boguslaw Grudnik
1710933470
Szybko i sprawnie wykonana usluga . Dobry kontakt telefoniczny ,Zdecydowanie Polecam
Damian Markowski
Damian Markowski
1710933230
Skorzystałem z tłumaczeń firmy Supertłumacz około 20 razy do tej pory (zarówno jako osoba prywatna jak i firma) i zawsze byłem zadowolony z ich usług. Tłumaczenie za każdym razem zostało wykonane zgodnie z ustalonymi wymaganiami i w ustalonym terminie.
Żaneta ES
Żaneta ES
1710928109
Serdecznie polecam! Jakość i szybkość usługi ekspresowa! Kontakt również rewelacyjny, bo w ciągu kilku minut odpowiadają na wszystkie pytania i dostosowują się do potrzeb klienta! Polecam serdecznie! Również cena jest bardzo przystępna!
Jaszyn
Jaszyn
1710926709
bardzo szybkie i profesjonalne działanie. Polecam w 100 %
Slawek Hornig
Slawek Hornig
1710335800
Świetna, profesjonalna i bardzo miła obsługa! 🙂 usługa wykonana ekspresowo!
Bartek Cieślak
Bartek Cieślak
1707386620
Wszystko fajnie przetłumaczone i zrozumiale . Polecam 🙂
js_loader
Tłumaczenia medyczne francuski 1

Zdrowie jest najważniejsze. Dlatego dla nas najważniejsze jest Twoje tłumaczenie.

O tłumaczeniach

Ile zarabia tłumacz rosyjskiego?Dla początkujących tłumaczy

Ile zarabia tłumacz rosyjskiego?

28 lipca 2022

Dla wielu osób zawód tłumacza to spełnienie marzeń. Nie tylko zawodowych, ale także i

Tłumaczenia dokumentacji maszynBez kategorii

Tłumaczenia dokumentacji maszyn

27 lipca 2022

Czym są tłumaczenia dokumentacji maszyn? W dzisiejszych czasach, gdy postęp techniczny następuje niemal z

Tłumaczenie historii chorobyO tłumaczeniach

Tłumaczenie historii choroby

27 lipca 2022

Tłumaczenia medyczne to jedne z najtrudniejszych rodzajów przekładu. Wie o tym każdy, kto choć