Tłumaczenia medyczne język francuski

Profesjonalne tłumaczenia medyczne – biuro tłumaczeń SUPERTŁUMACZ®. Medycyna jest wyłącznie dla zawodowców. Stąd u nas tłumacz medyczny francuskiego to i zawodowy tłumacz, i ekspert w jednej osobie. Dzięki temu gwarantujemy supertłumaczenia, które zawsze są wykonane z chirurgiczną precyzją.

Kiedy więc potrzebujesz przetłumaczyć dokumentację z pobytu ze szpitala, notatki napisane przez lekarzy czy podręcznik akademicki dla studentów medycyny – nasz supertłumacz Ci pomoże!

Tłumaczenie medyczne na język francuski krok po kroku

Potrzebujesz wykonać tłumaczenie wypisu ze szpitala, wyników badań laboratoryjnych, historii choroby czy innych dokumentów medycznych? Skontaktuj się z biurem tłumaczeń SUPERTŁUMACZ®!

Jak zamówić tłumaczenie tekstów medycznych? Usługa supertłumaczeń stworzona jest z myślą o klientach – jest przejrzysta i sprawna. Możesz do nas zadzwonić lub napisać e-maila. Najpierw prosimy Cię o wgląd do badań klinicznych, zaleceń lekarskich czy artykułów naukowych. Przyglądamy się tym treściom i oceniamy je pod kątem stopnia trudności oraz czasochłonności. Do trzydziestu minut od kontaktu z nami przesyłamy Ci wycenę – jest darmowa i do niczego Cię nie zobowiązuje.

Po akceptacji naszej propozycji działamy. Zanim nasi tłumacze przystąpią do pracy, szukamy specjalistów, którzy mają odpowiednie kompetencje do Twojego zlecenia. Wszystko po to, aby spełnić Twoje wymagania i oczekiwania, ale i po to, by tekst przetłumaczony z lub na język francuski był przełożony na perfekt.

Wybrany przez nas tłumacz polsko-francuski przystępuje do tłumaczenia pisemnego. Jak na supertłumacza przystało, przygląda się każdemu słowu, pojęciu i detalowi. Wszystko w jednym celu – poprawności przekładu.

Przekazujemy Ci gotowe tłumaczenie medyczne francuskiego – od tej chwili „działa” i możesz je użyć w potrzebnym celu.

Ile kosztuje tłumaczenie dokumentacji medycznej na język francuski?

Ile zapłacę za tłumaczenia medyczne online? To jedno z najczęściej zadawanych pytań naszym konsultantom. Doskonale rozumiemy, że klienci chcą poznać koszt tłumaczeń.

W firmie SUPERTŁUMACZ® każde tłumaczenie z francuskiego na polski czy z polskiego na francuski wyceniamy indywidualnie. Analizujemy dokumenty, które chcesz przetłumaczyć (certyfikaty, informacje od lekarzy dla pacjentów, teksty z farmakologii, materiały z konferencji naukowych, podręczniki akademickie). Dopiero na podstawie oceny ich poziomu skomplikowania i czasu potrzebnego na realizację przekładu, podajemy Ci cennik.

Czynniki, które wpływają na cenę tłumaczenia medycznego i farmaceutycznego:

  • język obcy – tłumaczenia dokumentów medycznych nie zawsze dotyczą francuskiego i polskiego. Czasem chodzi o przetłumaczenie treści na język angielski czy z języka niemieckiego. Nasi supertłumacze pomogą Ci z tłumaczeniami francuskiego z i na 42 języki świata,
  • rodzaj tłumaczenia – są tłumaczenia zwykłe i przysięgłe, tłumaczenia specjalistyczne i tłumaczenia techniczne. W dziedzinie medycyny obsługujemy wszystkie z nich, ponieważ współpracujemy z różnymi specjalistami,
  • dostępność tłumaczy specjalizujących się w danym temacie – farmacja, kardiologia, onkologia czy pediatria wymagają udziału eksperta. Obsługujemy wiele gałęzi medycyny,
  • objętość tłumaczenia z dziedziny medycyny – należy mieć świadomość, że tłumaczymy dokumenty na 1 stronę A4, jak i na przykład podręczniki akademickie liczące kilkaset stron. Łączna liczba znaków ze spacjami ma wpływ na to, ile zapłacisz za usługę,
  • ekspresowy przekład – wśród naszych klientów jest grono osób i firm, które zamawiają tłumaczenia medyczne na „już”. Pomożemy Ci!

Masz pytania dotyczące kosztów naszej usługi? Skontaktuj się z nami!

Tłumaczenia medyczne na język francuski – dlaczego jest to ważne?

Specjalizacja medyczna naszych tłumaczy to podstawa supertłumaczeń. Terminologia i wiedza medyczna w dokumentach z tej dziedziny to poważna sprawa dla poważnych ludzi. Czasem wykonujemy tłumaczenia napisane mieszanką języka medyczne i prawniczego, naukowego czy marketingowego. Trzeba więc być i tłumaczem, i specjalistą. Jesteśmy w stanie Ci pomóc, ponieważ mamy takich ludzi!

Tłumaczenie dokumentacji medycznej, historia choroby czy zalecenia dotyczące dalszej rehabilitacji to treści, które mają bezpośrednie przełożenie na czyjeś zdrowie i życie. Tu mały błąd może spowodować niekończącą się reakcję i doprowadzić problemów. Na szczęście mamy doświadczenie, wiedzę i umiejętności – wszystko to, co jest ważne, aby wykonać profesjonalne tłumaczenia medyczne na język francuski dla naszych klientów.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą biura tłumaczeń SUPERTŁUMACZ®.

Anna Pełka
Anna Pełka
08:49 13 Apr 22
Świetna obsługa, tłumaczenie wykonane w ekspresowym tempie i na bardzo dobrym poziomie.
Gabriela Promińska
Gabriela Promińska
13:02 24 Mar 22
Firma daje możliwość zrealizowania ciekawych praktyk studenckich. Tym samym wspiera rozwój przyszłych tłumaczy, za co należy się jej 5 gwiazdek 🙂
dominika jelonek
dominika jelonek
09:39 21 Feb 22
Pierwszy raz skorzystałam z usług biura i na pewno nie ostatni. Profesjonalnie i szybko! Świetny kontakt, miła obsługa. Polecam!
Piotr Jurczyński
Piotr Jurczyński
09:53 04 Feb 22
Miły kontakt, szybka wycena jak i realizacja zlecenia. Profesjonalnie przetłumaczone, dokument spełnił swoje zadanie 🙂
Przemek Gałuszka
Przemek Gałuszka
13:32 27 Jan 22
Wszystko przebiegło pomyślnie oraz bardzo sprawnie (tłumaczenie wykonanie bardzo szybko!) Polecam!
Angelika Wiżyn
Angelika Wiżyn
13:10 29 Dec 21
Bezproblemowy kontakt z firmą. Szybka i rzetelna realizacja zlecenia. Myślę, że jeszcze nie raz skorzystam z usług. Bardzo polecam.
Julia B
Julia B
09:24 16 Sep 21
Bardzo szybka wycena tłumaczenia, a także sama jego realizacja, przystępne ceny, polecam
Aleksandra Korczynska
Aleksandra Korczynska
07:30 13 Jul 21
Szybki oraz bezproblemowy kontakt. Realizacja zlecenie już na drugi dzień! Dostawa dokumentów w formie elektronicznej. Na pewno skorzystam jeszcze z usług firmy 🙂
Dominik Rozwarski
Dominik Rozwarski
15:17 08 Jul 21
wszystko wykonane w określonym czasie i formiepolecam
Piotr Skowroński
Piotr Skowroński
10:53 27 Jun 21
Z pełnym przekonaniem rekomenduję biuro SUPERTŁUMACZ, które ostatnio bardzo mi pomogło. Korzystałem z usług tłumaczeń medycznych, których potrzebowałem bardzo szybko. Biuro zrobiło wszystko, żeby tak się stało. Zarówno pracownicy biura, jak i tłumacz postarali się, aby w jak najkrótszym czasie wykonać usługę. Do samego tłumaczenia zaś nie mam uwag: dobre i profesjonalne.
js_loader
Tłumaczenia medyczne francuski 3

Zdrowie jest najważniejsze. Dlatego dla nas najważniejsze jest Twoje tłumaczenie.

O tłumaczeniach

cytaty po włosku z tłumaczeniemO tłumaczeniach

Cytaty po włosku z tłumaczeniem na język polski – popularne sentencje

19 kwietnia 2022

Marco Polo, Galileusz, Dane Alighieri, Michał Anioł czy Antonio Vivaldi to osoby, których nikomu

Paszport ukraiński – tłumaczenieO tłumaczeniach

Paszport ukraiński – tłumaczenie. Jak wygląda tłumaczenie takiego dokumentu?

19 kwietnia 2022

Polska to dla wielu obywateli Ukrainy miejsce, w którym chcieliby podjąć naukę na uczelni

PIT szwedzki - tłumaczenie. Jaki jest koszt tłumaczenia deklaracji podatkowej? 2O tłumaczeniach

PIT szwedzki – tłumaczenie. Jaki jest koszt tłumaczenia deklaracji podatkowej?

19 kwietnia 2022

Rozliczenie podatku to poważna sprawa. Podobnie wygląda sytuacja ze składaniem dokumentów w urzędzie skarbowym.