Tłumaczenia medyczne języka hiszpańskiego

Potrzebujesz tłumaczenia medycznego na lub z języka hiszpańskiego? SUPERTŁUMACZ® Ci pomoże! Nasi specjaliści to zawodowi tłumacze, którzy są także lekarzami, farmaceutami, naukowcami czy profesorami wykładającymi na uczelniach wyższych.

Dzięki temu przekłady odznaczają się superjakością. Jeżeli szukasz zaufanego biura tłumaczeń, będziemy tym właściwym. Mamy doświadczenie i wiedzę, a do tego cenią nas klienci. Dołącz do ich grona!

Tłumaczenia medyczne na język hiszpański – jak wygląda w praktyce?

Hiszpania położona jest 2715,6 km od Polski. Przemieszczając się samochodem na pokonanie tej trasy potrzeba około 27 godzin. Na szczęście supertłumaczenia to nowoczesna usługa! Nasze tłumaczenia medyczne online możesz zamówić z dowolnego miejsca w kraju i za granicą. Wszystko odbywa się bez wychodzenia z domu, biura czy uczelni.

Medycyna to poważna sprawa. Zlecenia klientów to treści o charakterze medycznym i farmaceutycznym. Niektóre z nich wymagają udziału tłumacza przysięgłego. W większości są to teksty specjalistyczne – laik czy osoba spoza tej branży nie jest w stanie zrozumieć języka specjalistów. Terminologia jest skomplikowana, a warstwa merytoryczna wymaga głębokiej wiedzy.

Na szczęście są supertłumacze, czyli tłumacze hiszpańskiego języka medycznego, którzy znają się i na tłumaczeniach, i na dokumentach z dziedziny medycyny!

W procesie tłumaczenia tekstów medycznych najważniejszy jest tłumacz hiszpańskiego na polski czy języka polskiego na hiszpański. My zanim przystąpimy do swojej pracy, szukamy odpowiedniego fachowca. Dokumenty medyczne dotyczące kardiologii przekazujemy do tłumacza, który wyspecjalizował się w tym temacie lub jest kardiologiem zajmującym się także tłumaczeniem. Podręczniki akademickie powierzamy profesorom lub znawcom tematu, aby studenci mogli poszerzać swoją wiedzę z profesjonalnie przełożonych książek.

Co ważne, w biurze tłumaczeń SUPERTŁUMACZ® mamy kierownika projektów, który czuwa nad tym, aby każde tłumaczenie z hiszpańskiego na polski i z języka polskiego na hiszpański było wykonane terminowo i na superpoziomie!

Tłumaczenia medyczne na język hiszpański – co obejmuje?

Medyczne tłumaczenie hiszpańskie od biura tłumaczeń SUPERTŁUMACZ® to:

  • tłumaczenia pisemne z i na język hiszpański,
  • tłumaczenia zwykłe i tłumaczenia przysięgłe,
  • tłumaczenia specjalistyczne i tłumaczenia techniczne,
  • tłumaczenie dokumentów medycznych, historii chorób, wyników badań laboratoryjnych,
  • tłumaczenia badań klinicznych,
  • tłumaczenie artykułów medycznych i naukowych,
  • tłumaczenia farmaceutyczne.

Nasi supertłumacze wykonują tłumaczenie z i na hiszpański z 42 języków świata. Możemy Ci przetłumaczyć dokumenty i inne treści z na przykład języka angielskiego, fińskiego czy włoskiego. Pełną listę obsługiwanych języków znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Chcesz nas o coś konkretnie zapytać – o język obcy, rodzaj tłumaczenia czy o dostęp do ekspertów z określonej specjalizacji? Skontaktuj się z nami!

Jaki jest koszt tłumaczenia dokumentacji medycznej na język hiszpański?

Klienci często poruszają temat „tłumaczenia hiszpański cennik”. To ważna sprawa. Jeżeli masz pytania dotyczące kosztu Twojego zlecenia – zadzwoń lub napisz do nas, aby otrzymać indywidualną wycenę.

A jak wygląda wycena? Ważne: jest ona darmowa i do niczego Cię nie zobowiązuje. Zanim jednak powiemy Ci konkretną kwotę prosimy o przesłanie dokumentów, tekstów czy innych treści medycznych. Są one nam potrzebne do analizy – to na jej podstawie podajemy cenę i termin realizacji.

W Internecie znajdziesz wiele ofert, które kuszą darmowością lub podejrzanie niskimi cenami. Uważaj na nie. My zlecenie oceniamy na podstawie szeregu czynników. Rodzaj tłumaczenia i typ treści, objętość materiałów, stopień skomplikowania przekładu, dostępność eksperta – to wszystko ma znaczenie i przełożenie na cenę.

Bierzemy też pod uwagę Twoje prywatne wymagania – ktoś prosi o przyspieszony termin tłumaczenia z języka hiszpańskiego, a ktoś o to, aby nad przekładem pracowali specjaliści, którzy są native speakerami hiszpańskiego.

Naszym zadaniem jest sprostać Twoim oczekiwaniom! Masz do wykonania tłumaczenie z hiszpańskiego na polski czy inny język? Supertłumacz to specjalista, który nie zawiedzie Twojego zaufania!

Magdalena Ka
Magdalena Ka
1718306722
Szybko, sprawnie i bardzo profesjonalnie wykonana usługa tłumaczenia. Zapewne jako klientka powrócę 😉
Anna Korcala
Anna Korcala
1718303144
Super bardzo polecam to biuro tłumaczeń szybko i dokłdnie
Jarosław Kumorowski
Jarosław Kumorowski
1718280065
Błyskawiczna i profesjonalna obsługa. Tłumaczenie zrobione zgodnie z przesłanym układem a cały proces zlecenia jest bardzo łatwy.
Aleksandra Mrozowska
Aleksandra Mrozowska
1718278475
To moje kolejne zlecenie. Zawsze w terminie, bardzo miła i pomocna obsługa. Polecam
Viktoriia Falkenshtern
Viktoriia Falkenshtern
1716895757
Хочу висловити подяку, кожного разу, коли зверталась, завжди швидко, грамотно и головне недорого! Bardzo dziękuję!!! Polecam 100%
Макс Лисенко
Макс Лисенко
1716287791
Wszystko było super! Bardzo miła obsługa, a zlecona praca wykonana profesjonalnie i mega szybko. Jak najbardziej polecam!
Егения Гопаненко
Егения Гопаненко
1713775095
bardzo dziękuję za taką szybką pracę . PozdrawiamШвидко і приємна ціна❤️Рекомендую
Tetiana Palamarchuk
Tetiana Palamarchuk
1712076167
Polecam!! Bardzo zadowolona z szybkości wykonania zlecenia! I przede wszystkim z podejścia do klienta, to jest na wysokim poziomie!!!
Boguslaw Grudnik
Boguslaw Grudnik
1710933470
Szybko i sprawnie wykonana usluga . Dobry kontakt telefoniczny ,Zdecydowanie Polecam
Damian Markowski
Damian Markowski
1710933230
Skorzystałem z tłumaczeń firmy Supertłumacz około 20 razy do tej pory (zarówno jako osoba prywatna jak i firma) i zawsze byłem zadowolony z ich usług. Tłumaczenie za każdym razem zostało wykonane zgodnie z ustalonymi wymaganiami i w ustalonym terminie.
js_loader
Tłumaczenia medyczne hiszpański 1

Zdrowie jest najważniejsze. Dlatego dla nas najważniejsze jest Twoje tłumaczenie.

O tłumaczeniach

Ile zarabia tłumacz rosyjskiego?Dla początkujących tłumaczy

Ile zarabia tłumacz rosyjskiego?

28 lipca 2022

Dla wielu osób zawód tłumacza to spełnienie marzeń. Nie tylko zawodowych, ale także i

Tłumaczenia dokumentacji maszynBez kategorii

Tłumaczenia dokumentacji maszyn

27 lipca 2022

Czym są tłumaczenia dokumentacji maszyn? W dzisiejszych czasach, gdy postęp techniczny następuje niemal z

Tłumaczenie historii chorobyO tłumaczeniach

Tłumaczenie historii choroby

27 lipca 2022

Tłumaczenia medyczne to jedne z najtrudniejszych rodzajów przekładu. Wie o tym każdy, kto choć