Tłumaczenia medyczne języka hiszpańskiego

Potrzebujesz tłumaczenia medycznego na lub z języka hiszpańskiego? SUPERTŁUMACZ® Ci pomoże! Nasi specjaliści to zawodowi tłumacze, którzy są także lekarzami, farmaceutami, naukowcami czy profesorami wykładającymi na uczelniach wyższych.

Dzięki temu przekłady odznaczają się superjakością. Jeżeli szukasz zaufanego biura tłumaczeń, będziemy tym właściwym. Mamy doświadczenie i wiedzę, a do tego cenią nas klienci. Dołącz do ich grona!

Tłumaczenia medyczne na język hiszpański – jak wygląda w praktyce?

Hiszpania położona jest 2715,6 km od Polski. Przemieszczając się samochodem na pokonanie tej trasy potrzeba około 27 godzin. Na szczęście supertłumaczenia to nowoczesna usługa! Nasze tłumaczenia medyczne online możesz zamówić z dowolnego miejsca w kraju i za granicą. Wszystko odbywa się bez wychodzenia z domu, biura czy uczelni.

Medycyna to poważna sprawa. Zlecenia klientów to treści o charakterze medycznym i farmaceutycznym. Niektóre z nich wymagają udziału tłumacza przysięgłego. W większości są to teksty specjalistyczne – laik czy osoba spoza tej branży nie jest w stanie zrozumieć języka specjalistów. Terminologia jest skomplikowana, a warstwa merytoryczna wymaga głębokiej wiedzy.

Na szczęście są supertłumacze, czyli tłumacze hiszpańskiego języka medycznego, którzy znają się i na tłumaczeniach, i na dokumentach z dziedziny medycyny!

W procesie tłumaczenia tekstów medycznych najważniejszy jest tłumacz hiszpańskiego na polski czy języka polskiego na hiszpański. My zanim przystąpimy do swojej pracy, szukamy odpowiedniego fachowca. Dokumenty medyczne dotyczące kardiologii przekazujemy do tłumacza, który wyspecjalizował się w tym temacie lub jest kardiologiem zajmującym się także tłumaczeniem. Podręczniki akademickie powierzamy profesorom lub znawcom tematu, aby studenci mogli poszerzać swoją wiedzę z profesjonalnie przełożonych książek.

Co ważne, w biurze tłumaczeń SUPERTŁUMACZ® mamy kierownika projektów, który czuwa nad tym, aby każde tłumaczenie z hiszpańskiego na polski i z języka polskiego na hiszpański było wykonane terminowo i na superpoziomie!

Tłumaczenia medyczne na język hiszpański – co obejmuje?

Medyczne tłumaczenie hiszpańskie od biura tłumaczeń SUPERTŁUMACZ® to:

  • tłumaczenia pisemne z i na język hiszpański,
  • tłumaczenia zwykłe i tłumaczenia przysięgłe,
  • tłumaczenia specjalistyczne i tłumaczenia techniczne,
  • tłumaczenie dokumentów medycznych, historii chorób, wyników badań laboratoryjnych,
  • tłumaczenia badań klinicznych,
  • tłumaczenie artykułów medycznych i naukowych,
  • tłumaczenia farmaceutyczne.

Nasi supertłumacze wykonują tłumaczenie z i na hiszpański z 42 języków świata. Możemy Ci przetłumaczyć dokumenty i inne treści z na przykład języka angielskiego, fińskiego czy włoskiego. Pełną listę obsługiwanych języków znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Chcesz nas o coś konkretnie zapytać – o język obcy, rodzaj tłumaczenia czy o dostęp do ekspertów z określonej specjalizacji? Skontaktuj się z nami!

Jaki jest koszt tłumaczenia dokumentacji medycznej na język hiszpański?

Klienci często poruszają temat „tłumaczenia hiszpański cennik”. To ważna sprawa. Jeżeli masz pytania dotyczące kosztu Twojego zlecenia – zadzwoń lub napisz do nas, aby otrzymać indywidualną wycenę.

A jak wygląda wycena? Ważne: jest ona darmowa i do niczego Cię nie zobowiązuje. Zanim jednak powiemy Ci konkretną kwotę prosimy o przesłanie dokumentów, tekstów czy innych treści medycznych. Są one nam potrzebne do analizy – to na jej podstawie podajemy cenę i termin realizacji.

W Internecie znajdziesz wiele ofert, które kuszą darmowością lub podejrzanie niskimi cenami. Uważaj na nie. My zlecenie oceniamy na podstawie szeregu czynników. Rodzaj tłumaczenia i typ treści, objętość materiałów, stopień skomplikowania przekładu, dostępność eksperta – to wszystko ma znaczenie i przełożenie na cenę.

Bierzemy też pod uwagę Twoje prywatne wymagania – ktoś prosi o przyspieszony termin tłumaczenia z języka hiszpańskiego, a ktoś o to, aby nad przekładem pracowali specjaliści, którzy są native speakerami hiszpańskiego.

Naszym zadaniem jest sprostać Twoim oczekiwaniom! Masz do wykonania tłumaczenie z hiszpańskiego na polski czy inny język? Supertłumacz to specjalista, który nie zawiedzie Twojego zaufania!

Anna Pełka
Anna Pełka
08:49 13 Apr 22
Świetna obsługa, tłumaczenie wykonane w ekspresowym tempie i na bardzo dobrym poziomie.
Gabriela Promińska
Gabriela Promińska
13:02 24 Mar 22
Firma daje możliwość zrealizowania ciekawych praktyk studenckich. Tym samym wspiera rozwój przyszłych tłumaczy, za co należy się jej 5 gwiazdek 🙂
dominika jelonek
dominika jelonek
09:39 21 Feb 22
Pierwszy raz skorzystałam z usług biura i na pewno nie ostatni. Profesjonalnie i szybko! Świetny kontakt, miła obsługa. Polecam!
Piotr Jurczyński
Piotr Jurczyński
09:53 04 Feb 22
Miły kontakt, szybka wycena jak i realizacja zlecenia. Profesjonalnie przetłumaczone, dokument spełnił swoje zadanie 🙂
Przemek Gałuszka
Przemek Gałuszka
13:32 27 Jan 22
Wszystko przebiegło pomyślnie oraz bardzo sprawnie (tłumaczenie wykonanie bardzo szybko!) Polecam!
Angelika Wiżyn
Angelika Wiżyn
13:10 29 Dec 21
Bezproblemowy kontakt z firmą. Szybka i rzetelna realizacja zlecenia. Myślę, że jeszcze nie raz skorzystam z usług. Bardzo polecam.
Julia B
Julia B
09:24 16 Sep 21
Bardzo szybka wycena tłumaczenia, a także sama jego realizacja, przystępne ceny, polecam
Aleksandra Korczynska
Aleksandra Korczynska
07:30 13 Jul 21
Szybki oraz bezproblemowy kontakt. Realizacja zlecenie już na drugi dzień! Dostawa dokumentów w formie elektronicznej. Na pewno skorzystam jeszcze z usług firmy 🙂
Dominik Rozwarski
Dominik Rozwarski
15:17 08 Jul 21
wszystko wykonane w określonym czasie i formiepolecam
Piotr Skowroński
Piotr Skowroński
10:53 27 Jun 21
Z pełnym przekonaniem rekomenduję biuro SUPERTŁUMACZ, które ostatnio bardzo mi pomogło. Korzystałem z usług tłumaczeń medycznych, których potrzebowałem bardzo szybko. Biuro zrobiło wszystko, żeby tak się stało. Zarówno pracownicy biura, jak i tłumacz postarali się, aby w jak najkrótszym czasie wykonać usługę. Do samego tłumaczenia zaś nie mam uwag: dobre i profesjonalne.
js_loader
Tłumaczenia medyczne hiszpański 3

Zdrowie jest najważniejsze. Dlatego dla nas najważniejsze jest Twoje tłumaczenie.

O tłumaczeniach

cytaty po włosku z tłumaczeniemO tłumaczeniach

Cytaty po włosku z tłumaczeniem na język polski – popularne sentencje

19 kwietnia 2022

Marco Polo, Galileusz, Dane Alighieri, Michał Anioł czy Antonio Vivaldi to osoby, których nikomu

Paszport ukraiński – tłumaczenieO tłumaczeniach

Paszport ukraiński – tłumaczenie. Jak wygląda tłumaczenie takiego dokumentu?

19 kwietnia 2022

Polska to dla wielu obywateli Ukrainy miejsce, w którym chcieliby podjąć naukę na uczelni

PIT szwedzki - tłumaczenie. Jaki jest koszt tłumaczenia deklaracji podatkowej? 2O tłumaczeniach

PIT szwedzki – tłumaczenie. Jaki jest koszt tłumaczenia deklaracji podatkowej?

19 kwietnia 2022

Rozliczenie podatku to poważna sprawa. Podobnie wygląda sytuacja ze składaniem dokumentów w urzędzie skarbowym.