Tłumaczenia medyczne język holenderski

Tłumaczenia medyczne holenderskiego od biura tłumaczeń SUPERTŁUMACZ®. Medycyna to dziedzina tylko dla ekspertów. Stąd każdy nasz tłumacz to także specjalista.

To połączenie zapewnia superjakość, ta jest ważna w tłumaczeniu dokumentów z tego sektora. Zależy Ci na dokładnym i precyzyjnym przetłumaczeniu treści medycznych? Pomożemy Ci!

Tłumaczenia medyczne na język holenderski – krok po kroku

Profesjonalne tłumaczenia medyczne to jedyna możliwa opcja. Medycyna nie jest dla laików. Zlecenia dotyczą różnych spraw –  rozliczenia finansowe, oświadczenie o stanie zdrowia, materiały techniczne i treści specjalistyczne – a każda z nich wymaga dogłębnej analizy i dbałości o detale.

Działamy profesjonalnie. Najpierw chcemy zobaczyć dokumenty, które chcesz przetłumaczyć. Taki wgląd w treść jest niezbędny, aby ocenić trudność przekładu i czas potrzebny na jego realizację. Dopiero później przedstawiamy Ci ofertę. Po zaakceptowaniu warunków współpracy przystępujemy do tłumaczenia.

Przekład medyczny wymaga dokładności i wręcz chirurgicznej precyzji. To źle przetłumaczone słowo, pominięcie przecinka czy pojęcia lub „dopisek” może zmienić diagnozę i przyczynić się do pogorszenia stanu czyjegoś zdrowia, a nawet zagrozić życiu człowieka. Stąd nasi supertłumacze to i tłumacze, i eksperci w dziedzinie medycyny. Takie 2 w 1. Stąd na dobór odpowiedniego fachowca do zlecenia poświęcamy trochę czasu, ale ten czas to inwestycja w jakość.

Faktyczny proces przekładu wymaga dbałości o ogół i każdy szczegół. Współpracujemy wyłącznie ze specjalistami, na których można polegać. To zaufani fachowcy, którzy odpowiedzialnie podchodzą do powierzonych im zadań.

Kiedy tłumaczenie medyczne na język holenderski jest gotowe, przekazujemy je w Twoje ręce. Od razu możesz je wykorzystać!

Profesjonalne tłumaczenia medyczne na język holenderski – jak pracują tłumacze?

Tłumacz tekstów medycznych to osoba, która ma realny wpływ na dokładność i poprawność treści, które przekłada. Nasi supertłumacze tłumaczą podręczniki, umowy, zaświadczenia lekarskie, a nawet materiały marketingowe. Zwykle tłumacz medyczny to ekspert w jednej osobie. Wśród naszych specjalistów znajdziesz lekarzy, naukowców, profesorów, a także pracowników szeroko pojętego sektora służby zdrowia. Są tu również osoby, które mają wiedzę medyczną i znają się na prawie – nie tak rzadko naszym klientom realizujemy zlecenia wymagające wykształcenia prawniczego.

Nasi supertłumacze to eksperci, których pracę charakteryzuje dokładność, precyzja w odtwarzaniu medycznych terminów z języka źródłowego w języku docelowym, a także rzetelność na każdym poziomie i etapie procesu przekładu. Co ważne, każdy tłumacz dokumentacji medycznej, materiałów specjalistycznych dotyczących pediatrii czy kardiologii oraz technicznych instrukcji napisanych przez specjalistę dla specjalistów to osoba, którą wybraliśmy do danego zlecenia. Z wnikliwością przyglądamy się doświadczeniu, wykształceniu i umiejętnościom naszych fachowców. Szukamy takiego, który będzie tym odpowiednim do pracy nad Twoim tłumaczeniem. Dzięki temu każdy wykonany przez nas przekład charakteryzuje się superjakością.

Masz pytania dotyczące naszej pracy? Skontaktuj się z nami! Odpowiemy na Twoje pytania.

Tłumaczenia medyczne na język holenderski – jaki jest koszt?

Tłumaczenie z holenderskiego na polski czy z języka polskiego na holenderski to tak naprawdę różne zamówienia.

W biurze tłumaczeń SUPERTŁUMACZ® obsługujemy przekłady z i na holenderski z 42 języków świata. Tłumaczenia z i na polski, angielski czy niemiecki należą do jednych z najpopularniejszych. Są jednak zlecenia na rzadkie połączenia, na przykład niderlandzki i chiński czy japoński i holenderski.

Wykonujemy nie tylko tłumaczenie artykułów medycznych, ale i tłumaczymy instrukcje obsługi maszyn i urządzeń, historie choroby czy wyniki badań laboratoryjnych.

Tłumaczenie z holenderskiego i na holenderski dotyczy materiałów napisanych między innymi w języku prawniczym, reklamowym czy urzędowym. Obsługuje je wszystkie. Jak to możliwe? Współpracujemy z siecią tłumaczy: od tłumaczy zwykłych, przez tłumaczy przysięgłych, aż po tłumaczy specjalistycznych. Mając do dyspozycji zespół fachowców, możemy realizować różnego rodzaju projektu, łącznie z tymi, do których potrzebni są specjaliści z pogranicza na przykład medycyny i prawa.

Dokumenty medyczne mają też różną objętość, co przekłada się na cennik. Kiedy jeden klient przekazuje nam tylko wyciągu bankowe do przetłumaczenia, drugi klient powierza nam ważne materiały dotyczące działalności jego kliniki (w tym informacje o usługach, różne umowy, materiały promocyjne).

Coraz częściej firmy, instytucje i organizacje czy osoby prywatne mają życzenie, aby wykonać dodatkową weryfikację przekładu medycznego holenderskiego. Choć nasze usługi słyną z superjakości, możemy poprosić o zapoznanie się z tekstem przekładu native speakera języka docelowego, który jednocześnie jest specjalistą w określonym temacie.

Skontaktuj się z nami, aby poznać koszt tłumaczenia holenderskiego. Wycena jest całkowicie darmowa i do niczego Cię nie zobowiązuje.

Dlaczego warto współpracować z profesjonalistą przy tłumaczeniu dokumentacji medycznej na język holenderski?

Z dokumentami i treściami z dziedziny medycyny nie ma żartów. Kiedy chcesz przetłumaczyć materiały medyczne i farmaceutyczne, trzeba mieć pewność, że zlecenie trafia w zaufane ręce specjalisty.

Nasi tłumacze zwykli i tłumacze przysięgli języka niderlandzkiego to fachowcy, którzy odpowiedzialnie podchodzą do swojej pracy. Wiedzą, że tu chodzi o coś więcej niż o tłumaczenie zwykłe czy tłumaczenia specjalistyczne. Tu przekład wypisu ze szpitala czy zaleceń lekarza przekłada się na zdrowie człowieka. Coś, co określimy „drobnym błędem”, w tej dziedzinie może przyczynić się do nieprawidłowo postawionej diagnozy czy źle dobranej metody rehabilitacji.

SUPERTŁUMACZ® to:

  • tłumaczenia medyczne online,
  • dostęp do supertłumaczy – każdy przekład wykonuje tłumacz, który jest jednocześnie specjalistą w dziedzinie medycyny,
  • gwarancja jakości – w tłumaczeniach medycznych nie ma miejsca na błędy, stąd nad tłumaczeniem tekstów pracują wyłącznie specjaliści,
  • supertłumaczenia zwykłe, przysięgłe i specjalistyczne z i na język holenderski,
  • tłumaczymy z holenderskiego na 42 języki świata!

Zapraszamy do kontaktu i współpracy! Biuro tłumaczeń holenderskiego!

Anna Pełka
Anna Pełka
08:49 13 Apr 22
Świetna obsługa, tłumaczenie wykonane w ekspresowym tempie i na bardzo dobrym poziomie.
Gabriela Promińska
Gabriela Promińska
13:02 24 Mar 22
Firma daje możliwość zrealizowania ciekawych praktyk studenckich. Tym samym wspiera rozwój przyszłych tłumaczy, za co należy się jej 5 gwiazdek 🙂
dominika jelonek
dominika jelonek
09:39 21 Feb 22
Pierwszy raz skorzystałam z usług biura i na pewno nie ostatni. Profesjonalnie i szybko! Świetny kontakt, miła obsługa. Polecam!
Piotr Jurczyński
Piotr Jurczyński
09:53 04 Feb 22
Miły kontakt, szybka wycena jak i realizacja zlecenia. Profesjonalnie przetłumaczone, dokument spełnił swoje zadanie 🙂
Przemek Gałuszka
Przemek Gałuszka
13:32 27 Jan 22
Wszystko przebiegło pomyślnie oraz bardzo sprawnie (tłumaczenie wykonanie bardzo szybko!) Polecam!
Angelika Wiżyn
Angelika Wiżyn
13:10 29 Dec 21
Bezproblemowy kontakt z firmą. Szybka i rzetelna realizacja zlecenia. Myślę, że jeszcze nie raz skorzystam z usług. Bardzo polecam.
Julia B
Julia B
09:24 16 Sep 21
Bardzo szybka wycena tłumaczenia, a także sama jego realizacja, przystępne ceny, polecam
Aleksandra Korczynska
Aleksandra Korczynska
07:30 13 Jul 21
Szybki oraz bezproblemowy kontakt. Realizacja zlecenie już na drugi dzień! Dostawa dokumentów w formie elektronicznej. Na pewno skorzystam jeszcze z usług firmy 🙂
Dominik Rozwarski
Dominik Rozwarski
15:17 08 Jul 21
wszystko wykonane w określonym czasie i formiepolecam
Piotr Skowroński
Piotr Skowroński
10:53 27 Jun 21
Z pełnym przekonaniem rekomenduję biuro SUPERTŁUMACZ, które ostatnio bardzo mi pomogło. Korzystałem z usług tłumaczeń medycznych, których potrzebowałem bardzo szybko. Biuro zrobiło wszystko, żeby tak się stało. Zarówno pracownicy biura, jak i tłumacz postarali się, aby w jak najkrótszym czasie wykonać usługę. Do samego tłumaczenia zaś nie mam uwag: dobre i profesjonalne.
js_loader
Tłumaczenia medyczne holenderski 2

Zdrowie jest najważniejsze. Dlatego dla nas najważniejsze jest Twoje tłumaczenie.

O tłumaczeniach

cytaty po włosku z tłumaczeniemO tłumaczeniach

Cytaty po włosku z tłumaczeniem na język polski – popularne sentencje

19 kwietnia 2022

Marco Polo, Galileusz, Dane Alighieri, Michał Anioł czy Antonio Vivaldi to osoby, których nikomu

Paszport ukraiński – tłumaczenieO tłumaczeniach

Paszport ukraiński – tłumaczenie. Jak wygląda tłumaczenie takiego dokumentu?

19 kwietnia 2022

Polska to dla wielu obywateli Ukrainy miejsce, w którym chcieliby podjąć naukę na uczelni

PIT szwedzki - tłumaczenie. Jaki jest koszt tłumaczenia deklaracji podatkowej? 1O tłumaczeniach

PIT szwedzki – tłumaczenie. Jaki jest koszt tłumaczenia deklaracji podatkowej?

19 kwietnia 2022

Rozliczenie podatku to poważna sprawa. Podobnie wygląda sytuacja ze składaniem dokumentów w urzędzie skarbowym.