Tłumaczenia medyczne język holenderski

Tłumaczenia medyczne holenderskiego od biura tłumaczeń SUPERTŁUMACZ®. Medycyna to dziedzina tylko dla ekspertów. Stąd każdy nasz tłumacz to także specjalista.

To połączenie zapewnia superjakość, ta jest ważna w tłumaczeniu dokumentów z tego sektora. Zależy Ci na dokładnym i precyzyjnym przetłumaczeniu treści medycznych? Pomożemy Ci!

Tłumaczenia medyczne na język holenderski – krok po kroku

Profesjonalne tłumaczenia medyczne to jedyna możliwa opcja. Medycyna nie jest dla laików. Zlecenia dotyczą różnych spraw –  rozliczenia finansowe, oświadczenie o stanie zdrowia, materiały techniczne i treści specjalistyczne – a każda z nich wymaga dogłębnej analizy i dbałości o detale.

Działamy profesjonalnie. Najpierw chcemy zobaczyć dokumenty, które chcesz przetłumaczyć. Taki wgląd w treść jest niezbędny, aby ocenić trudność przekładu i czas potrzebny na jego realizację. Dopiero później przedstawiamy Ci ofertę. Po zaakceptowaniu warunków współpracy przystępujemy do tłumaczenia.

Przekład medyczny wymaga dokładności i wręcz chirurgicznej precyzji. To źle przetłumaczone słowo, pominięcie przecinka czy pojęcia lub „dopisek” może zmienić diagnozę i przyczynić się do pogorszenia stanu czyjegoś zdrowia, a nawet zagrozić życiu człowieka. Stąd nasi supertłumacze to i tłumacze, i eksperci w dziedzinie medycyny. Takie 2 w 1. Stąd na dobór odpowiedniego fachowca do zlecenia poświęcamy trochę czasu, ale ten czas to inwestycja w jakość.

Faktyczny proces przekładu wymaga dbałości o ogół i każdy szczegół. Współpracujemy wyłącznie ze specjalistami, na których można polegać. To zaufani fachowcy, którzy odpowiedzialnie podchodzą do powierzonych im zadań.

Kiedy tłumaczenie medyczne na język holenderski jest gotowe, przekazujemy je w Twoje ręce. Od razu możesz je wykorzystać!

Profesjonalne tłumaczenia medyczne na język holenderski – jak pracują tłumacze?

Tłumacz tekstów medycznych to osoba, która ma realny wpływ na dokładność i poprawność treści, które przekłada. Nasi supertłumacze tłumaczą podręczniki, umowy, zaświadczenia lekarskie, a nawet materiały marketingowe. Zwykle tłumacz medyczny to ekspert w jednej osobie. Wśród naszych specjalistów znajdziesz lekarzy, naukowców, profesorów, a także pracowników szeroko pojętego sektora służby zdrowia. Są tu również osoby, które mają wiedzę medyczną i znają się na prawie – nie tak rzadko naszym klientom realizujemy zlecenia wymagające wykształcenia prawniczego.

Nasi supertłumacze to eksperci, których pracę charakteryzuje dokładność, precyzja w odtwarzaniu medycznych terminów z języka źródłowego w języku docelowym, a także rzetelność na każdym poziomie i etapie procesu przekładu. Co ważne, każdy tłumacz dokumentacji medycznej, materiałów specjalistycznych dotyczących pediatrii czy kardiologii oraz technicznych instrukcji napisanych przez specjalistę dla specjalistów to osoba, którą wybraliśmy do danego zlecenia. Z wnikliwością przyglądamy się doświadczeniu, wykształceniu i umiejętnościom naszych fachowców. Szukamy takiego, który będzie tym odpowiednim do pracy nad Twoim tłumaczeniem. Dzięki temu każdy wykonany przez nas przekład charakteryzuje się superjakością.

Masz pytania dotyczące naszej pracy? Skontaktuj się z nami! Odpowiemy na Twoje pytania.

Tłumaczenia medyczne na język holenderski – jaki jest koszt?

Tłumaczenie z holenderskiego na polski czy z języka polskiego na holenderski to tak naprawdę różne zamówienia.

W biurze tłumaczeń SUPERTŁUMACZ® obsługujemy przekłady z i na holenderski z 42 języków świata. Tłumaczenia z i na polski, angielski czy niemiecki należą do jednych z najpopularniejszych. Są jednak zlecenia na rzadkie połączenia, na przykład niderlandzki i chiński czy japoński i holenderski.

Wykonujemy nie tylko tłumaczenie artykułów medycznych, ale i tłumaczymy instrukcje obsługi maszyn i urządzeń, historie choroby czy wyniki badań laboratoryjnych.

Tłumaczenie z holenderskiego i na holenderski dotyczy materiałów napisanych między innymi w języku prawniczym, reklamowym czy urzędowym. Obsługuje je wszystkie. Jak to możliwe? Współpracujemy z siecią tłumaczy: od tłumaczy zwykłych, przez tłumaczy przysięgłych, aż po tłumaczy specjalistycznych. Mając do dyspozycji zespół fachowców, możemy realizować różnego rodzaju projektu, łącznie z tymi, do których potrzebni są specjaliści z pogranicza na przykład medycyny i prawa.

Dokumenty medyczne mają też różną objętość, co przekłada się na cennik. Kiedy jeden klient przekazuje nam tylko wyciągu bankowe do przetłumaczenia, drugi klient powierza nam ważne materiały dotyczące działalności jego kliniki (w tym informacje o usługach, różne umowy, materiały promocyjne).

Coraz częściej firmy, instytucje i organizacje czy osoby prywatne mają życzenie, aby wykonać dodatkową weryfikację przekładu medycznego holenderskiego. Choć nasze usługi słyną z superjakości, możemy poprosić o zapoznanie się z tekstem przekładu native speakera języka docelowego, który jednocześnie jest specjalistą w określonym temacie.

Skontaktuj się z nami, aby poznać koszt tłumaczenia holenderskiego. Wycena jest całkowicie darmowa i do niczego Cię nie zobowiązuje.

Dlaczego warto współpracować z profesjonalistą przy tłumaczeniu dokumentacji medycznej na język holenderski?

Z dokumentami i treściami z dziedziny medycyny nie ma żartów. Kiedy chcesz przetłumaczyć materiały medyczne i farmaceutyczne, trzeba mieć pewność, że zlecenie trafia w zaufane ręce specjalisty.

Nasi tłumacze zwykli i tłumacze przysięgli języka niderlandzkiego to fachowcy, którzy odpowiedzialnie podchodzą do swojej pracy. Wiedzą, że tu chodzi o coś więcej niż o tłumaczenie zwykłe czy tłumaczenia specjalistyczne. Tu przekład wypisu ze szpitala czy zaleceń lekarza przekłada się na zdrowie człowieka. Coś, co określimy „drobnym błędem”, w tej dziedzinie może przyczynić się do nieprawidłowo postawionej diagnozy czy źle dobranej metody rehabilitacji.

SUPERTŁUMACZ® to:

  • tłumaczenia medyczne online,
  • dostęp do supertłumaczy – każdy przekład wykonuje tłumacz, który jest jednocześnie specjalistą w dziedzinie medycyny,
  • gwarancja jakości – w tłumaczeniach medycznych nie ma miejsca na błędy, stąd nad tłumaczeniem tekstów pracują wyłącznie specjaliści,
  • supertłumaczenia zwykłe, przysięgłe i specjalistyczne z i na język holenderski,
  • tłumaczymy z holenderskiego na 42 języki świata!

Zapraszamy do kontaktu i współpracy! Biuro tłumaczeń holenderskiego!

Bartek Cieślak
Bartek Cieślak
1707386620
Wszystko fajnie przetłumaczone i zrozumiale . Polecam 🙂
Maciej B
Maciej B
1707375512
Wszystko zrealizowane zgodnie z opisem, bezproblemowy kontakt 😉
iwonka0765
iwonka0765
1707322362
Polecam. Tłumaczenie wykonano szybko i w dobrej cenie.
Ewa Galicka
Ewa Galicka
1707211646
Bardzo dobry kontakt szybka wycena. Polecam
Gracjan Skłodowski
Gracjan Skłodowski
1707197948
Świetna współpraca, bardzo szybka usługa. Polecam!!!
Marta Miłaszewska
Marta Miłaszewska
1707166044
Współpraca przebiegła bez problemów. Tłumaczenie zrealizowane szybko i na najwyższym poziomie. Polecam firmę SUPERTŁUMACZ:)
Aleksandra Mikołajczyk
Aleksandra Mikołajczyk
1707164972
Zlecenia wykonane terminowo z należytą starannością i dokładnością. Koszt calej uslugi rowniez zadowalający. Polecam.
Maciek Żądło
Maciek Żądło
1707155034
Dałem do tłumaczenia życiorys. Zależało mi na tym, by każde z certyfikatów i uprawnień było przetłumaczone poprawnie. W dwa dni robocze od wyceny miałem gotowy dokument i to jeszcze w oryginalnej szacie graficznej co zaoszczędziło mi dodatkowej pracy. Wsparcie, czas realizacji, cena, jakość usługi tutaj się wszystko zgadzało. Serdecznie polecam.
Michał Babiński
Michał Babiński
1707087387
Szybkie i bardzo dobre tłumaczenie
Małgorzata Pabian
Małgorzata Pabian
1707057919
Z czystym sumieniem polecam! Jestem bardzo zadowolona, ponieważ zlecona przeze mnie usługa wykonana została w sposób profesjonalny i rzetelny. Szczególnie zależało mi na czasie i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona tym jak szybko odesłano mi już przetłumaczony dokument. Cały procedura przebiegła wyjątkowo sprawnie, wycenę otrzymałam błyskawicznie. Obsługa na najwyższym poziomie! Będę polecać znajomym i wracać do Państwa w przyszłości jeśli tylko pojawi się okazja.
js_loader
Tłumaczenia medyczne holenderski 1

Zdrowie jest najważniejsze. Dlatego dla nas najważniejsze jest Twoje tłumaczenie.

O tłumaczeniach

Ile zarabia tłumacz rosyjskiego?Dla początkujących tłumaczy

Ile zarabia tłumacz rosyjskiego?

28 lipca 2022

Dla wielu osób zawód tłumacza to spełnienie marzeń. Nie tylko zawodowych, ale także i

Tłumaczenia dokumentacji maszynArtykuły na temat tłumaczeń

Tłumaczenia dokumentacji maszyn

27 lipca 2022

Czym są tłumaczenia dokumentacji maszyn? W dzisiejszych czasach, gdy postęp techniczny następuje niemal z

Tłumaczenie historii chorobyO tłumaczeniach

Tłumaczenie historii choroby

27 lipca 2022

Tłumaczenia medyczne to jedne z najtrudniejszych rodzajów przekładu. Wie o tym każdy, kto choć