Tłumaczenia dokumentów język angielski

Tłumaczenie dokumentów angielskich – SUPERTŁUMACZ®. Certyfikaty językowe, dokumenty samochodowe, dyplomy uczelni wyższych, umowy handlowe czy uprawnienia zawodowe dobrze oddać w ręce profesjonalisty.

Najlepiej takiego „naj” i „super”, aby rekrutacja do wymarzonej pracy, rozwój firmy czy sprowadzenia auta z zagranicy odbyło się sprawnie i bez żadnych wpadek. Mamy takich tłumaczy!

Tłumaczenie dokumentów na język angielski – jak wygląda?

Być może jesteś zdania, że do przetłumaczenia angielskiego na polski nie potrzeba jakichś specjalnych umiejętności. Fakt, nie chodzi tu o żadne magiczne sprawy, a tym bardziej takie, jakie przeżył Harry Potter w Hogwarcie. Niestety nie wystarczy znajomość języka obcego.

Przekład aktu notarialnego, CV, referencji, uprawnień zawodowych czy umowy zawartej z partnerem biznesowym wymaga znajomości konkretnego rodzaju dokumentów. Bardzo często trzeba mieć rozeznanie w sprawie, branży czy dziedzinie, której dotyczy zlecenie. Nie obędzie się też bez swobodnego poruszania się w fachowym słownictwie.

Jak wygląda tłumaczenie dokumentów z angielskiego na polski? W naszym biurze tłumaczeń każde zlecenie trafia w ręce supertłumaczy. Tłumacze, których praca oceniana jest na super to podstawa najwyższej jakości. Kiedy więc zgłasza się do nas klient i prosi o przekład, po analizie dokumentów i przedstawieniu naszej oferty, czekamy na akceptację propozycji współpracy. Po otrzymaniu zielonego światła przystępujemy do wybrania odpowiedniego tłumacza.

Po wyborze specjalisty nasz ekspert przystępuje do pracy. Mamy zamówienia tłumaczeń krótkich i długich dokumentów, stąd realizacja zamówienia zależy od tego, czym dokładnie w danej chwili zajmujemy się nasz fachowiec. Ważne: razem z wyceną podajemy Ci termin wykonania.

Po ukończeniu tłumaczenia przekazujemy przekład – możesz go natychmiast użyć w potrzebnym Ci celu!

Ile kosztuje tłumaczenie dokumentów na język angielski?

Ile kosztuje tłumaczenie dokumentów na język angielski lub z angielskiego? Nasi konsultanci często słyszą to pytanie. Uczciwie podchodząc do każdego klienta, odpowiadamy, że to zależy.

Mamy tłumaczenia zwykłe i tłumaczenia przysięgłe. Są przekłady pisemne specjalistyczne, które wymagają specjalistycznego wykształcenia i wiedzy z określonej dziedziny. Wykonujemy przekłady zaświadczeń lekarskich, certyfikatów językowych, uprawnień zawodowych. Czasem zamówienia na profesjonalne tłumaczenia uwierzytelnione czy zwykłe mają być przygotowane w trybie ekspresowym. Języki też wpływają na cennik – ktoś chce przetłumaczyć dokument z niemieckiego na angielski, a ktoś inny z angielskiego na język polski.

Wycena pozwoli Ci poznać rzeczywisty koszt Twojego zlecenia. Skontaktuj się z nami!

Tłumaczenie dokumentów na język angielski – dlaczego warto oddać w profesjonalne ręce?

Tłumaczenie dokumentów na angielski i z angielskiego to nie przysłowiowa bułka z masłem. Co więcej, często treści, które chcesz przetłumaczyć, związane są z Twoim rozwojem, karierą zawodową lub sytuacją firmy. W każdym z tych przypadków dobrze mieć pewność, że ważną sprawę oddałeś w ręce poważnych ludzi.

Dlaczego warto oddać tłumaczenie dokumentów fachowcom z biura tłumaczeń SUPERTŁUMACZ®?

  • Dostęp do supertłumaczy – każdy nasz tłumacz to ekspert w jednej osobie. Dzięki temu każdy dokument jest przetłumaczony nienagannie na poziomie języka i merytoryki.
  • Nasi tłumacze obsługują różne rodzaje dokumentów – wykonamy zarówno tłumaczenie dyplomów na angielski, jak i przyjmiemy zamówienie tłumaczenia technicznego.
  • W przypadku dokumentów urzędowych, procesowych i sądowych niezbędne jest tłumaczenie poświadczone przez tłumacza przysięgłego. Mamy takich specjalistów!
  • Usługa w 100% online – bez wychodzenia z biura lub domu. Wszystkie dokumenty i treści możesz przetłumaczyć z dowolnego miejsca w Polsce i na świecie.
  • Wykonujemy przekłady z 42 języków na angielski i z angielskiego na 21 języki świata.
  • Zlecenia oddane na czas – przekłady oddajemy w ręce klienta w umówionym wcześniej terminie.
  • Jakość tłumaczeń doceniania przez klientów, którzy mieli już okazję skorzystać z supertłumaczeń.

Supertłumacz dokumenty angielskie z nami! Zapraszamy do kontaktu!

Agnieszka Kopeć
Agnieszka Kopeć
1701461156
Bardzo profesjonalna obsługaSzybko i dokładniePolecam wszystkim
Jacek Lis
Jacek Lis
1701436297
Gorąco polecam usługi firmy "SUPERTŁUMACZ".Kilkakrotnie w przeszłości zlecałem różnego rodzaju tłumaczenia i zawsze byłem zadowolony ze współpracy.Bardzo profesjonalne i elastyczne podejście do klienta.Krótkie terminy realizacji zleceń i zawsze zgodne z wcześniejszymi ustaleniami.Miła, szybka i rzetelna obsługa.Jacek
Agnieszka Janiak
Agnieszka Janiak
1701432620
Jestem bardzo zadowolona. Świetny kontakt z klientem, szybko wykonana usługa i przystępne ceny. Gorąco polecam!
Bogusław Górak
Bogusław Górak
1701431341
Bardzo szybko, pomimo wybrania bardziej budżetowej wersji tłumaczenia dokument został bardzo dobrze przetłumaczony.
Beata Zielinska
Beata Zielinska
1701367978
Profesjonalne tłumaczenie szybko i solidnie.Polecam
Małgorzata Buniewicz- Kullas
Małgorzata Buniewicz- Kullas
1701359073
Polecam, zlecone tłumaczenie wykonane bardzo szybko,rzetelnie. Ceny usług nie są wygórowane
Ania
Ania
1701357272
Tłumaczenie zostało wykonane bardzo rzetelnie i w umówionym terminie. Po wysłaniu dokumentów do wyceny otrzymałam odpowiedź w bardzo krótkim czasie. Bardzo dobry i łatwy kontakt z obsługą. Serdecznie polecam.
Albert Kłoczewiak
Albert Kłoczewiak
1698048781
Jestem niezmiernie usatysfakcjonowany z usług tłumaczenia dokumentów. Kontakt przebiegł sprawnie i błyskawicznie, co w obecnym tempie życia jest niezmiernie istotne. Przetłumaczenie moich dokumentów odbyło się bez konieczności wychodzenia z domu, co było niezwykle wygodne. Dodatkowym miłym akcentem było to, że otrzymałem zarówno wersję nieedytowalną, jak i edytowalną dokumentów (wysłałem jedynie wersję nieedytowalną, pdf). Choć istnieją programy do konwersji między programami, np. pdf - word, to jednak wiem, że ich używanie wymaga czasu i staranności, aby dopracować wszystkie szczegóły i zachować estetykę dokumentów.Obsługa klienta pozostawiła we mnie pozytywne wrażenie, co jeszcze bardziej podniosło jakość usługi. Bez wątpienia, będę korzystał z usług tej firmy w przyszłości.
Dominika Kolodziej
Dominika Kolodziej
1697886694
Tłumaczenie otrzymałam terminowo, spotkałam się z bardzo miłą i profesjonalną obsługą. Dziękuję
Joanna Hejka
Joanna Hejka
1697817425
Ekspresowa, profesjonalna usługa, tłumaczenie dokumentów medycznych, zawsze na czas. Polecam bardzo.
js_loader
Tłumaczenie dokumentów angielski 1

Niech Twoje dokumenty działają, jak należy.

O tłumaczeniach

Ile zarabia tłumacz rosyjskiego?Dla początkujących tłumaczy

Ile zarabia tłumacz rosyjskiego?

28 lipca 2022

Dla wielu osób zawód tłumacza to spełnienie marzeń. Nie tylko zawodowych, ale także i

Tłumaczenia dokumentacji maszynArtykuły na temat tłumaczeń

Tłumaczenia dokumentacji maszyn

27 lipca 2022

Czym są tłumaczenia dokumentacji maszyn? W dzisiejszych czasach, gdy postęp techniczny następuje niemal z

Tłumaczenie historii chorobyO tłumaczeniach

Tłumaczenie historii choroby

27 lipca 2022

Tłumaczenia medyczne to jedne z najtrudniejszych rodzajów przekładu. Wie o tym każdy, kto choć