Tłumaczenia dokumentów język hiszpański

Czeka Cię tłumaczenie dokumentów hiszpańskich? W takim razie przyda Ci się SUPERTŁUMACZ®. Pomożemy Ci w Hiszpanii i w Polsce – oferujemy usługę online. Mamy specjalistów, którzy wykonają przekład zwykły i przysięgły.

Znamy język fachowców – rozumiemy terminologię prawniczą, medyczną i techniczną. Tłumaczymy z i na język hiszpański z 42 języków świata. Oferujemy Ci supertłumaczenia, które działają w pracy, urzędzie i sądzie. Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń lub napisz do nas!

Tłumaczenia dokumentów na język hiszpański – co warto wiedzieć?

Tłumaczenie dokumentów na hiszpański to tłumaczenia z różnych dziedzin i branż oraz oczywiście przekłady różnych dokumentów. Tłumaczymy faktury, katalogi, opisy produktów, ale i akty urodzenia, pisma sądowe czy CV.

Niektóre dokumenty wymagają udziału tłumacza przysięgłego języka hiszpańskiego. Przykładem są tu akty notarialne czy umowy handlowe, które zawierasz z partnerem biznesowym. Biegłość językowa na nic się tu zda, ponieważ tłumaczenie może wykonać tylko specjalista z odpowiednimi uprawnieniami.

Tłumaczenia pisemne z polskiego na hiszpański czy z hiszpańskiego na polski mogą dotyczyć wielu odmian tego języka i jego dialektów. Podchodzimy do swojej pracy profesjonalnie, stąd, zanim przetłumaczymy potrzebne Ci dokumenty, sprawdzamy, o jaki wariant hiszpańskiego chodzi. Na przykład język kastylijski ma status języka urzędowego w Hiszpanii. Mieszkańcy Meksyku używają meksykańskiej odmiany hiszpańskiego, a w Ekwadorze usłyszysz jego ekwadorską wersję. Dużo tego, prawda? Z naszymi tłumaczami nie musisz się o nic martwić!

Na pewno zainteresuje Cię też to, że nasi tłumacze znają różne języki – pomożemy Ci z językiem angielskim, chińskim, fińskim, portugalskim, rosyjskim i węgierskim! Pełną listę języków znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce „języki” – zachęcamy do zapoznania się z naszymi możliwościami!

Potrzebujesz wykonać tłumaczenia na hiszpański? Skontaktuj się z nami!

Jak przebiega tłumaczenie dokumentów na język hiszpański?

Tłumaczenie z hiszpańskiego na polski zaczyna się od nawiązania z nami kontaktu. Po ustaleniu warunków współpracy przystępujemy do działania. Zanim jednak przetłumaczymy podania o pracę, listy motywacyjne, pisma sądowe, pełnomocnictwa czy teksty techniczne poświęcamy czas na wybór tłumacza, który będzie tym odpowiednim do tego zadania.

Nasz supertłumacz to nie przypadkowy człowiek. To fachowiec, który zna się na tłumaczeniu hiszpańskiego i na język hiszpański. To także specjalista, który rozumie treść dokumentów, z którą ma do czynienia. Odpisy aktu urodzenia, dokumenty związane ze służbą zdrowia czy teksty przeznaczone dla informatyków nie mają przed nim tajemnic. Do tego to profesjonalista, który dba o całościowy efekt i każdy detal.

Gotowe tłumaczenie z hiszpańskiego na polski czy z polskiego na hiszpański to dokument lub tekst, który natychmiast możesz wykorzystać. Zwykłe, przysięgłe i specjalistyczne przekłady wykonane przez naszych tłumaczy naprawdę „działają” w urzędach i podczas spotkań biznesowych. Nasi klienci walczą o wymarzoną posadę i mają szansę wziąć udział w międzynarodowych kursach. Jesteśmy dumni, że mamy w tym swoją małą zasługę.

Kiedy skorzystać z profesjonalnego tłumaczenia dokumentów na język hiszpański?

Potrzebujesz tłumaczenia z języka hiszpańskiego? Skoro zastanawiasz się nad pomocą profesjonalisty, na pewno przyda Ci się wsparcie fachowca. Nie oszukujmy się: znajomość hiszpańskiego to za mało. Między biegłością językową a zawodowym tłumaczeniem nie można postawić znaku równości. Znajomość tematu czy branży nie jest tożsama ze znajomością specjalistycznego języka kraju drugiego języka.

W tych sytuacjach potrzebny jest tłumacz hiszpańskiego:

  • wykonywane tłumaczenie dotyczy dokumentów, które mają moc prawną. Do takich przekładów niezbędny jest tłumacz przysięgły hiszpańskiego,
  • potrzebne jest tłumaczenie pisemne dokumentów lub treści, które są dla Ciebie ważne (na przykład CV, dyplom ukończenia uczelnie wyższej, referencje),
  • tłumaczenie języka hiszpańskiego na język polski czy języka polskiego na język hiszpański dotyczy dokumentów związanych z interesami – Twoją firmą, nawiązaniem współprac biznesowych, sprzedażą produktów i usług,
  • tłumaczenie zwykłe i specjalistyczne treści, do których dostęp będzie miało wiele osób (publikacje książkowe, artykuły fachowe, Internet),
  • zależy Ci na terminowości – możesz na nas polegać!

Współpracujemy z siecią wykwalifikowanych tłumaczy, których nasi klienci cenią za superjakość. Kiedy  ważna jest dla Ciebie jakość, skontaktuj się z nami!

Tłumaczenia dokumentów na język hiszpański – jaka jest cena?

Tłumaczenia z hiszpańskiego na polski cena – to jeden z najczęściej poruszanych wątków w rozmowach z naszymi klientami. Naturalnie rozumiemy zainteresowanie tym tematem. Zanim powiemy, ile zapłacisz, najpierw prosimy o dokumenty, które chcesz przetłumaczyć. Koszt usługi zależy od języków, objętości zlecenia (łącznej liczby znaków ze spacjami), rodzaju dokumentu czy poziomu trudności.

Nasze biuro tłumaczeń dopiero po analizie wszystkich tych elementów przedstawia Ci ofertę. Wycena jest uczciwa, adekwatna do stopnia skomplikowania zlecenia i na każdą kieszeń. Płacisz tyle, ile warte jest tłumaczenie.

Czeka Cię przetłumaczenie z hiszpańskiego na polski lub inny język obcy dokumentów urzędowych, sądowych lub tych związanych z rekrutacją do nowej pracy? Poproś o wycenę Twojego tłumaczenia.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy! Zespół firmy SUPERTŁUMACZ®

Anna Pełka
Anna Pełka
08:49 13 Apr 22
Świetna obsługa, tłumaczenie wykonane w ekspresowym tempie i na bardzo dobrym poziomie.
Gabriela Promińska
Gabriela Promińska
13:02 24 Mar 22
Firma daje możliwość zrealizowania ciekawych praktyk studenckich. Tym samym wspiera rozwój przyszłych tłumaczy, za co należy się jej 5 gwiazdek 🙂
dominika jelonek
dominika jelonek
09:39 21 Feb 22
Pierwszy raz skorzystałam z usług biura i na pewno nie ostatni. Profesjonalnie i szybko! Świetny kontakt, miła obsługa. Polecam!
Piotr Jurczyński
Piotr Jurczyński
09:53 04 Feb 22
Miły kontakt, szybka wycena jak i realizacja zlecenia. Profesjonalnie przetłumaczone, dokument spełnił swoje zadanie 🙂
Przemek Gałuszka
Przemek Gałuszka
13:32 27 Jan 22
Wszystko przebiegło pomyślnie oraz bardzo sprawnie (tłumaczenie wykonanie bardzo szybko!) Polecam!
Angelika Wiżyn
Angelika Wiżyn
13:10 29 Dec 21
Bezproblemowy kontakt z firmą. Szybka i rzetelna realizacja zlecenia. Myślę, że jeszcze nie raz skorzystam z usług. Bardzo polecam.
Julia B
Julia B
09:24 16 Sep 21
Bardzo szybka wycena tłumaczenia, a także sama jego realizacja, przystępne ceny, polecam
Aleksandra Korczynska
Aleksandra Korczynska
07:30 13 Jul 21
Szybki oraz bezproblemowy kontakt. Realizacja zlecenie już na drugi dzień! Dostawa dokumentów w formie elektronicznej. Na pewno skorzystam jeszcze z usług firmy 🙂
Dominik Rozwarski
Dominik Rozwarski
15:17 08 Jul 21
wszystko wykonane w określonym czasie i formiepolecam
Piotr Skowroński
Piotr Skowroński
10:53 27 Jun 21
Z pełnym przekonaniem rekomenduję biuro SUPERTŁUMACZ, które ostatnio bardzo mi pomogło. Korzystałem z usług tłumaczeń medycznych, których potrzebowałem bardzo szybko. Biuro zrobiło wszystko, żeby tak się stało. Zarówno pracownicy biura, jak i tłumacz postarali się, aby w jak najkrótszym czasie wykonać usługę. Do samego tłumaczenia zaś nie mam uwag: dobre i profesjonalne.
js_loader
Tłumaczenia dokumentów hiszpański 2

Niech Twoje dokumenty działają, jak należy.

O tłumaczeniach

cytaty po włosku z tłumaczeniemO tłumaczeniach

Cytaty po włosku z tłumaczeniem na język polski – popularne sentencje

19 kwietnia 2022

Marco Polo, Galileusz, Dane Alighieri, Michał Anioł czy Antonio Vivaldi to osoby, których nikomu

Paszport ukraiński – tłumaczenieO tłumaczeniach

Paszport ukraiński – tłumaczenie. Jak wygląda tłumaczenie takiego dokumentu?

19 kwietnia 2022

Polska to dla wielu obywateli Ukrainy miejsce, w którym chcieliby podjąć naukę na uczelni

PIT szwedzki - tłumaczenie. Jaki jest koszt tłumaczenia deklaracji podatkowej? 1O tłumaczeniach

PIT szwedzki – tłumaczenie. Jaki jest koszt tłumaczenia deklaracji podatkowej?

19 kwietnia 2022

Rozliczenie podatku to poważna sprawa. Podobnie wygląda sytuacja ze składaniem dokumentów w urzędzie skarbowym.