Tłumaczenia instrukcji obsługi z angielskiego na polski

Tłumaczenie instrukcji z angielskiego na polski – SUPERTŁUMACZ®. Teksty o charakterze technicznym zawsze powinny trafić w ręce fachowca. Najlepiej takiego, który jest dokładny i rzetelny, a do tego zna się na określonej branży.

Mamy takich specjalistów – supertłumaczy angielskiego, polskiego, niemieckiego i wielu innych języków obcych. Dołącz do klientów, którzy cenią sobie naszą usługę!

Tłumaczenie instrukcji obsługi z języka angielskiego na polski – jak wygląda w praktyce korzystanie z profesjonalnego tłumacza?

Tłumaczenie instrukcji obsługi z języka angielskiego na polski nie da się porównać do przekładu treści o charakterze medycznym (na przykład do skomplikowanych materiałów specjalistycznych dotyczących nowatorskich technik leczenia). Nie można jednak zignorować tekstów technicznych.

Korzystając z pomocy tłumacza, masz gwarancję, że w treść przetłumaczonych dokumentów nie wkradną się „drobne” błędy. Instrukcja to taki tekst, który wydaje się niepozorny, a jednak pomyłka w tłumaczeniu może doprowadzić do poważnych konsekwencji. Wystarczy, że słowo z materiału źródłowego nietrafnie przełożysz na język docelowy i na przykład w treści pojawi się zdanie mówiące o tym, że zabezpieczenie przed dziećmi nie jest konieczne w przypadku danego urządzenia. Tymczasem to nieprawda! W konsekwencji przeinaczenie jednego zdania może narazić firmę czy producenta na problemy prawne i finansowe, a użytkownika na uszkodzenie sprzętu czy wręcz narażenie na niebezpieczeństwo człowieka.

Tłumaczenie instrukcji obsługi z angielskiego to zadanie dla zawodowców, najlepiej dla supertłumaczy!

Chcesz nawiązać współpracę z jednym z nich? Skontaktuj się z naszym biurem tłumaczeń. Możemy dla Ciebie wykonać tłumaczenie instrukcji i innych tekstów z zakresu techniki.

Jaki jest koszt tłumaczenia instrukcji obsługo z języka angielskiego na polski?

Tłumaczenie instrukcji z angielskiego wymaga dokładności. Ważna jest spójność terminologii. Przetłumaczone pojęcia powinny nie tylko być odpowiednikami źródłowych terminów, ale i zgadzać się z przyjętymi normami języka kraju docelowego. Współpraca z fachowcem to pewność, że każde słowo i każdy detal będzie na swoim miejscu.

Zwykle klient chce wiedzieć, ile zapłaci za tłumaczenia tekstów. W naszej firmie SUPERTŁUMACZ® najpierw rozmawiamy z każdym klientem i przyglądamy się tekstom, które chce przetłumaczyć, a dopiero potem przedstawiamy wycenę. Jest to uczciwa propozycja – zapłacisz za rzeczywistą wartość swojego zlecenia.

Czego potrzebujemy do wyceny? Oceniamy teksty, które chcesz przełożyć, czyli: instrukcje obsługi maszyn i urządzeń, dokumentację techniczną, specjalistyczne treści dotyczące techniki czy wszystkie inne materiały z użyciem słownictwa technicznego. Po ich przeanalizowaniu (języka źródłowego i docelowego, objętości, trudności, inne) przedstawiamy koszt i termin realizacji zlecenia.

Nasze ceny są uczciwe – realne, odpowiednie do wartości przekładu (poziomu skomplikowania i czasu potrzebnego na jego realizację) i na każdą kieszeń.

Interesują Cię tłumaczenia instrukcji z języka angielskiego na polski? Skorzystaj z umiejętności i doświadczenia, jakie mają nasi tłumacze. Zapraszamy do kontaktu!

Jak przebiega tłumaczenie instrukcji obsługi z języka angielskiego na polski?

Tłumaczenie instrukcji technicznych to zadanie dla profesjonalisty. Potrzebne jest zrozumienie tekstu źródłowego, znajomość dokumentu czy tekstów, które trzeba przetłumaczyć. Niezależnie od rodzaju tłumaczenia (tłumaczenie zwykłe, przysięgłe i specjalistyczne) fachowiec powinien biegle znać język angielski i polski. Stąd starannie dobieramy tłumacza do Twojego zlecenia.

Proces tłumaczenia tekstów technicznych to taka praca, która wymaga dokładności, precyzji i staranności. Do takiego zadania kierujemy tłumacza, który ma doświadczenie, wiedzę i umiejętności. Tylko zestaw tych narzędzi jest gwarantem supertłumaczeń.

Sprawdź ofertę! Z naszymi tłumaczeniami zawsze wszystko jest super! Zapraszamy do kontaktu – biuro tłumaczeń SUPERTŁUMACZ®

Макс Лисенко
Макс Лисенко
1716287791
Wszystko było super! Bardzo miła obsługa, a zlecona praca wykonana profesjonalnie i mega szybko. Jak najbardziej polecam!
Егения Гопаненко
Егения Гопаненко
1713775095
bardzo dziękuję za taką szybką pracę . PozdrawiamШвидко і приємна ціна❤️Рекомендую
Tetiana Palamarchuk
Tetiana Palamarchuk
1712076167
Polecam!! Bardzo zadowolona z szybkości wykonania zlecenia! I przede wszystkim z podejścia do klienta, to jest na wysokim poziomie!!!
Boguslaw Grudnik
Boguslaw Grudnik
1710933470
Szybko i sprawnie wykonana usluga . Dobry kontakt telefoniczny ,Zdecydowanie Polecam
Damian Markowski
Damian Markowski
1710933230
Skorzystałem z tłumaczeń firmy Supertłumacz około 20 razy do tej pory (zarówno jako osoba prywatna jak i firma) i zawsze byłem zadowolony z ich usług. Tłumaczenie za każdym razem zostało wykonane zgodnie z ustalonymi wymaganiami i w ustalonym terminie.
Żaneta ES
Żaneta ES
1710928109
Serdecznie polecam! Jakość i szybkość usługi ekspresowa! Kontakt również rewelacyjny, bo w ciągu kilku minut odpowiadają na wszystkie pytania i dostosowują się do potrzeb klienta! Polecam serdecznie! Również cena jest bardzo przystępna!
Jaszyn
Jaszyn
1710926709
bardzo szybkie i profesjonalne działanie. Polecam w 100 %
Slawek Hornig
Slawek Hornig
1710335800
Świetna, profesjonalna i bardzo miła obsługa! 🙂 usługa wykonana ekspresowo!
Bartek Cieślak
Bartek Cieślak
1707386620
Wszystko fajnie przetłumaczone i zrozumiale . Polecam 🙂
Maciej B
Maciej B
1707375512
Wszystko zrealizowane zgodnie z opisem, bezproblemowy kontakt 😉
js_loader
Tłumaczenie instrukcji obsługi z angielskiego na polski 1

Tłumaczenia instrukcji obsługi wykonywane przez wykwalifikowanych ekspertów w tej dziedzinie

O tłumaczeniach

Ile zarabia tłumacz rosyjskiego?Dla początkujących tłumaczy

Ile zarabia tłumacz rosyjskiego?

28 lipca 2022

Dla wielu osób zawód tłumacza to spełnienie marzeń. Nie tylko zawodowych, ale także i

Tłumaczenia dokumentacji maszynArtykuły na temat tłumaczeń

Tłumaczenia dokumentacji maszyn

27 lipca 2022

Czym są tłumaczenia dokumentacji maszyn? W dzisiejszych czasach, gdy postęp techniczny następuje niemal z

Tłumaczenie historii chorobyO tłumaczeniach

Tłumaczenie historii choroby

27 lipca 2022

Tłumaczenia medyczne to jedne z najtrudniejszych rodzajów przekładu. Wie o tym każdy, kto choć