Tłumaczenia instrukcji obsługi z angielskiego na polski

Tłumaczenie instrukcji z angielskiego na polski – SUPERTŁUMACZ®. Teksty o charakterze technicznym zawsze powinny trafić w ręce fachowca. Najlepiej takiego, który jest dokładny i rzetelny, a do tego zna się na określonej branży.

Mamy takich specjalistów – supertłumaczy angielskiego, polskiego, niemieckiego i wielu innych języków obcych. Dołącz do klientów, którzy cenią sobie naszą usługę!

Tłumaczenie instrukcji obsługi z języka angielskiego na polski – jak wygląda w praktyce korzystanie z profesjonalnego tłumacza?

Tłumaczenie instrukcji obsługi z języka angielskiego na polski nie da się porównać do przekładu treści o charakterze medycznym (na przykład do skomplikowanych materiałów specjalistycznych dotyczących nowatorskich technik leczenia). Nie można jednak zignorować tekstów technicznych.

Korzystając z pomocy tłumacza, masz gwarancję, że w treść przetłumaczonych dokumentów nie wkradną się „drobne” błędy. Instrukcja to taki tekst, który wydaje się niepozorny, a jednak pomyłka w tłumaczeniu może doprowadzić do poważnych konsekwencji. Wystarczy, że słowo z materiału źródłowego nietrafnie przełożysz na język docelowy i na przykład w treści pojawi się zdanie mówiące o tym, że zabezpieczenie przed dziećmi nie jest konieczne w przypadku danego urządzenia. Tymczasem to nieprawda! W konsekwencji przeinaczenie jednego zdania może narazić firmę czy producenta na problemy prawne i finansowe, a użytkownika na uszkodzenie sprzętu czy wręcz narażenie na niebezpieczeństwo człowieka.

Tłumaczenie instrukcji obsługi z angielskiego to zadanie dla zawodowców, najlepiej dla supertłumaczy!

Chcesz nawiązać współpracę z jednym z nich? Skontaktuj się z naszym biurem tłumaczeń. Możemy dla Ciebie wykonać tłumaczenie instrukcji i innych tekstów z zakresu techniki.

Jaki jest koszt tłumaczenia instrukcji obsługo z języka angielskiego na polski?

Tłumaczenie instrukcji z angielskiego wymaga dokładności. Ważna jest spójność terminologii. Przetłumaczone pojęcia powinny nie tylko być odpowiednikami źródłowych terminów, ale i zgadzać się z przyjętymi normami języka kraju docelowego. Współpraca z fachowcem to pewność, że każde słowo i każdy detal będzie na swoim miejscu.

Zwykle klient chce wiedzieć, ile zapłaci za tłumaczenia tekstów. W naszej firmie SUPERTŁUMACZ® najpierw rozmawiamy z każdym klientem i przyglądamy się tekstom, które chce przetłumaczyć, a dopiero potem przedstawiamy wycenę. Jest to uczciwa propozycja – zapłacisz za rzeczywistą wartość swojego zlecenia.

Czego potrzebujemy do wyceny? Oceniamy teksty, które chcesz przełożyć, czyli: instrukcje obsługi maszyn i urządzeń, dokumentację techniczną, specjalistyczne treści dotyczące techniki czy wszystkie inne materiały z użyciem słownictwa technicznego. Po ich przeanalizowaniu (języka źródłowego i docelowego, objętości, trudności, inne) przedstawiamy koszt i termin realizacji zlecenia.

Nasze ceny są uczciwe – realne, odpowiednie do wartości przekładu (poziomu skomplikowania i czasu potrzebnego na jego realizację) i na każdą kieszeń.

Interesują Cię tłumaczenia instrukcji z języka angielskiego na polski? Skorzystaj z umiejętności i doświadczenia, jakie mają nasi tłumacze. Zapraszamy do kontaktu!

Jak przebiega tłumaczenie instrukcji obsługi z języka angielskiego na polski?

Tłumaczenie instrukcji technicznych to zadanie dla profesjonalisty. Potrzebne jest zrozumienie tekstu źródłowego, znajomość dokumentu czy tekstów, które trzeba przetłumaczyć. Niezależnie od rodzaju tłumaczenia (tłumaczenie zwykłe, przysięgłe i specjalistyczne) fachowiec powinien biegle znać język angielski i polski. Stąd starannie dobieramy tłumacza do Twojego zlecenia.

Proces tłumaczenia tekstów technicznych to taka praca, która wymaga dokładności, precyzji i staranności. Do takiego zadania kierujemy tłumacza, który ma doświadczenie, wiedzę i umiejętności. Tylko zestaw tych narzędzi jest gwarantem supertłumaczeń.

Sprawdź ofertę! Z naszymi tłumaczeniami zawsze wszystko jest super! Zapraszamy do kontaktu – biuro tłumaczeń SUPERTŁUMACZ®

Anna Pełka
Anna Pełka
08:49 13 Apr 22
Świetna obsługa, tłumaczenie wykonane w ekspresowym tempie i na bardzo dobrym poziomie.
Gabriela Promińska
Gabriela Promińska
13:02 24 Mar 22
Firma daje możliwość zrealizowania ciekawych praktyk studenckich. Tym samym wspiera rozwój przyszłych tłumaczy, za co należy się jej 5 gwiazdek 🙂
dominika jelonek
dominika jelonek
09:39 21 Feb 22
Pierwszy raz skorzystałam z usług biura i na pewno nie ostatni. Profesjonalnie i szybko! Świetny kontakt, miła obsługa. Polecam!
Piotr Jurczyński
Piotr Jurczyński
09:53 04 Feb 22
Miły kontakt, szybka wycena jak i realizacja zlecenia. Profesjonalnie przetłumaczone, dokument spełnił swoje zadanie 🙂
Przemek Gałuszka
Przemek Gałuszka
13:32 27 Jan 22
Wszystko przebiegło pomyślnie oraz bardzo sprawnie (tłumaczenie wykonanie bardzo szybko!) Polecam!
Angelika Wiżyn
Angelika Wiżyn
13:10 29 Dec 21
Bezproblemowy kontakt z firmą. Szybka i rzetelna realizacja zlecenia. Myślę, że jeszcze nie raz skorzystam z usług. Bardzo polecam.
Julia B
Julia B
09:24 16 Sep 21
Bardzo szybka wycena tłumaczenia, a także sama jego realizacja, przystępne ceny, polecam
Aleksandra Korczynska
Aleksandra Korczynska
07:30 13 Jul 21
Szybki oraz bezproblemowy kontakt. Realizacja zlecenie już na drugi dzień! Dostawa dokumentów w formie elektronicznej. Na pewno skorzystam jeszcze z usług firmy 🙂
Dominik Rozwarski
Dominik Rozwarski
15:17 08 Jul 21
wszystko wykonane w określonym czasie i formiepolecam
Piotr Skowroński
Piotr Skowroński
10:53 27 Jun 21
Z pełnym przekonaniem rekomenduję biuro SUPERTŁUMACZ, które ostatnio bardzo mi pomogło. Korzystałem z usług tłumaczeń medycznych, których potrzebowałem bardzo szybko. Biuro zrobiło wszystko, żeby tak się stało. Zarówno pracownicy biura, jak i tłumacz postarali się, aby w jak najkrótszym czasie wykonać usługę. Do samego tłumaczenia zaś nie mam uwag: dobre i profesjonalne.
js_loader
Tłumaczenie instrukcji obsługi z angielskiego na polski 2

Tłumaczenia instrukcji obsługi wykonywane przez wykwalifikowanych ekspertów w tej dziedzinie

O tłumaczeniach

cytaty po włosku z tłumaczeniemO tłumaczeniach

Cytaty po włosku z tłumaczeniem na język polski – popularne sentencje

19 kwietnia 2022

Marco Polo, Galileusz, Dane Alighieri, Michał Anioł czy Antonio Vivaldi to osoby, których nikomu

Paszport ukraiński – tłumaczenieO tłumaczeniach

Paszport ukraiński – tłumaczenie. Jak wygląda tłumaczenie takiego dokumentu?

19 kwietnia 2022

Polska to dla wielu obywateli Ukrainy miejsce, w którym chcieliby podjąć naukę na uczelni

PIT szwedzki - tłumaczenie. Jaki jest koszt tłumaczenia deklaracji podatkowej? 1O tłumaczeniach

PIT szwedzki – tłumaczenie. Jaki jest koszt tłumaczenia deklaracji podatkowej?

19 kwietnia 2022

Rozliczenie podatku to poważna sprawa. Podobnie wygląda sytuacja ze składaniem dokumentów w urzędzie skarbowym.